Új privát üzeneted érkezett!

Szia Edoszka!

Egészen sokan kezdenek ide írni. Igazad van váltsunk. De hová? Bármi jó lesz? Egy másik helyre is beírom ezt az üzit, ha neked is jó akkor folytathatjuk ott, ha nem akkor keresünk másikat.

Hétfőn még nem mertem levinni Dávidot, mert itt hideg volt igaz szépen sütött a nap. De ma bepótoltuk és voltunk de. és du. is. Nagyon évezte homokozott is. Másrészt már nekem is hiányzott egy kis levegőzés. Nagyon várom már a jó időt. Újra összeverődik a kis társaság a játszón és lehet eszmét cserélni. Tudom nem nagy szellemi elfoglaltság, de legalább valaki vissza is válaszol gügyögés helyett.Kép

Igazad van más is odaférjen a munkához, ne foszd meg ettől a kollégákat.Kép
Ha felköltöztök munkahelyet is váltassz, vagy visszajársz ide?

Már nagyon jól állsz az előkészületekkel ha csak a cipő hiányzik. Gratula.Kép Egy bő hónap és itt is van a nagy nap. Ez az idő gyorsan elrepül. Főleg ha tornázni is szeretnél a kilók miatt. Még mindig áll a fogyózási terv? A ruhát mikor alakítják rád? Hehogy bő legyen.

Most nézem mennyi az idő. Megyek mert a konyha még szalad a vacsi óta.
Jó éjszakát!
Szép napot holnap!
Pusssz:Zsu

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Uxi!
A mai uh szerint még mindíg üres a petezsákom, 8,5*5 mm-es vagyis kikerekedett. A doki aki csinálta az uh-t azt mondta várjak még egy hetet. Tiszta őrület!!!
Nem lehet hogy az utro miatt nem esik össze a petezsák, mert azt szedem? Bár mitől nőne ill kerekedne? Nem értem. Szerinted?

Éva
évi79
 


Sziasztok!Kép
Megjöttem a dokitól. Már látni lehetett UH-on egy pöttyöt, pont jó helyen, jól beágyazódva.Kép Nagyon boldog vagyok. A kezdeti barnázás miatt kaptam napi 1db Utrogestan kúpot és itthon maradok. Április 11-én kell megint UH-ra mennem.

Szilvi
szilvi26
 
 

 
 

Szia Évi!

Sajnos nem tudom, hogy az utro miatt kerekedett-e ki. Az utro az progeszteron?

Szerintem biztató, hogy növekedett! Tudom, hogy nagyon nehéz, de ha a doki azt mondta, várni kell, akkor ő is lát esélyt. Lehet, hogy korai volt hétfő után ma is megnézni.

De tényleg nem tudom, mi lehet. Jó az ultrahang minősége?
Hátha egy másik helyen, másik UH-gal látszana?

Imádkozom érted!
Nagyon remélem, hogy előkerül a baba, és minden rendben lesz! Ne add fel!

Szeretettel:Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Zsu!

Csináltam egy topikot magunknak!
Légyszi kövesd az útmutatót! Erről-arról topik (simán) utána pedig !!!Edosz-Bufo!!! alkönyvtár!
Na itt csak ketten lehetünk és cserélhetjük eszméinket!
Most írok ezután oda! Gyere Te is velem!
Kép
edoszka
 
 


Szia Uxi!

Nagyon köszönöm kedves soraidat, és azt, hogy így ismeretlenül is ennyire szorítassz értünk!
Auz utró progreszteron, de a doki szerint ez nem befolyásol semmit, csak segít, ha van baba. Mostmár ezt a pár napot fél lábon is kibírom. De nem tudom elhinni ill. nem akarom beleélni magam abba, hogy 7 hetesen egy üres petezsák még jelenthet jó.
Mindenesetre nagyon aranyos vagy és KÖSZÖNÖM!!!

Éva
évi79
 


Szia Évi!

Mikor én aggódtam szét magam, akkor meg engem biztattak mások. Szerintem ez természetes.Kép

Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!

Sajnos nekünk most nem jött össze Kép Köszönöm a sok bíztatást.

Éva
évi79
 


Szia Éva!

Nagyon sajnálom!Kép Kép Kép

Lehet, hogy valami genetikai probléma lett volna, ezért nem fejlődött ki, megelőzve a nagyobb bajt... Talán ha erre gondolsz, kicsit könnyebb elviselni.

Kívánom, hogy minél hamarabb legyen egészséges babátok!

Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Még nem írtam ide. 28 napos a ciklusom általában, babát (2.) terveztünk, 7. napon negatívat teszteltem, 10.-en halvány pozitívlett.Doki UH-n megnézett (fájdogált a hasam) még semmi nem látszódik, ciszta nincs, 14-15 mm a méh nyálkahártya. Késôi p.érésre tippel. Ha igza van kb5 hetesen voltam nála - 2 hét múlva rendelt vissza . Olyan nehezen tellik az idô...én meg izgulok, amit nem kéne, hogy legyen baba. Mennyivel egyszerübb volt a lányomnál-rendszertelen mensi miatt nem izgultam és mire orvoshoz mentem már 8 hetesek voltunk...

Köszi, hogy leírhattam...
Zsuzska
zsuzska28
 
 


Én ugyan nem várok babát, de szeretném segítségemet felajánlani. Megvan a Szülőszoba (TV2) sorozat összes része CD-n. Ha szeretnétek megszerezni, szívesen írok CD-t.
charlottee
 
 


Sziasztok lányok, szeretnék hozzátok csatlakozni Kép Pénteken voltam dokinál, pont akkor voltam 5 hetes Kép Amúgy Dévai meddőségi klinikájára jártam, szerencsére nagyon hamar tudott nekünk a doki segíteni Kép
png
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom a társasághoz? Bár ha jól látom a topic címét hamarosan kikerülök ebből a csoportból, de azért jól jöhet néhány bíztató szó.
Lolika_
 


Sziasztok Lanyok !
En is szeretnek csatlakozni, ha szabad.
Azt szeretnem kerdezni, hogy Bp. en ki tud jo orvost/szulest ajanlani? Es mennyit ker ? Mennyit illik adni?
koszonom: Indian
Kiwike : En is 32 eves vagyok ! Nem vagy egyedul, aki nem huszonevesen szul. Hanyadik babadat varod?
indian
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket kérem, ha nem baj, hogy így rátok török!
A PCO-s fórumról néztem át hozzátok, mert úgy néz ki, baba nő a pocakomban, de még nagyon kicsi, még csak egy hete maradtak el a piros napok, szóval kb. 3 hetes lehet.

Nagyon aggódom, mert egy hete fáj a derekam, két napja viszont iszonyúan. Zsibbad a derekam és a hátam közepénél a gerincem. Nagyon aggódom, hogy ez annak a jele, hogy el fog menni a baba. Szerintetek? Volt már valakinek hasonló derékfájása?

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérem, ha nem baj, hogy így rátok török!

A PCO-s topicról néztem át hozátok, mert úgy néz ki 3-4 hetes terhes vagyok, de egy hete nagyon fáj a derekam, két napja pedig iszonyúan. Zsibbad a derekam és a hátam közepe a gerincemnél. Nagyon félek, hogy ez azt jelenti, el fog menni a babó. Volt már valakinek hasonló derékfájása? (Amúgy abszolút nem vagyok derékfájós)

Köszi előre is a segítséget!

Kép

Kép
rejo
 
 


Bocs, kétszer ment el!

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Rejo!

Szerintem minél hamarabb keresd meg az orvosodat,nehogy véletlenül méhenkívüli terhesség legyen.Az az életet veszélyeztető állapot,komolyan kell venni.Ilyen tünetek nem igazán szoktak előfordulni terhesség elején,szerintem.Szóval irány az orvos,hogy megnyugtasson.Majd írdd meg,mi volt.

Szia,minden jót!Edina

Kép
szekeres
 
 


Rejo!

A helyedben én is mihamarabb elmennék dokihoz. DE! Nekem az első három hónapban folyamatosan fájt a derekam. Nekem elég keskeny csípőm volt, és elkezdett tágulni. Nem vicc. Szóval amellett, hogy kellemetlen volt, semmi komolyat nem jelentett.

Sok boldogságot a babádhoz!
Cic
cicmerák
 
 


Szekeres, Cicmerák!

Köszi a gyors válaszokat, dokit csak felhívtam, azt mondta felesleges bemennem. A hátfájás nem lehet a terhességtől szerinte, valami mástól van, hólyaggyulladás pl. (sűrűbben járok pisilni, és nemrég volt hólyaghurutom). Nem vérzek, nem görcsöl a hasam, úgyhogy nem tud velem mit csinálni egyenlőre, jövő heti UH majd fényt derít mindenre.

Egyébként nem csak a derekam, néha középen a gerincem is fáj, meleg víz és meleg ágy hatására jobb, szóval azon gondolkodom, lehet hogy ez már a reuma Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Lányok, van errefele valaki, aki ugyancsak pár hetes állapotos? Esetleg még dokinál sem volt, csak a tesztje lett pozitív? Én személy szerint 1,5 hete csináltam néhány pozitív tesztet, de bevallom, mintha nem is volnék terhes. Semmi tünetem, egyedül a hőemelkedés.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Kismama nadrágok érdekelnek Benneteket?Már az elejétől a terhességednek viselheted őket.
www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Olcsón,készítői áron!
Kriszti

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Juci!

Bevallom őszintén, nem is vettem észre, hogy volt hozzászólás... Kép

Részemről nagy az aggódás, mivel a múlt héten 7-én a munkahelyemen picit el kezdtem vérezni (előtte "csak" barna folyásom volt), úgyhogy elrohantunk a Szent Imrébe, ahol megultrahangoztak, és közölték, hogy 5 hetes körüli babám van. A szívműködése rendben, úgyhogy megnyugodtam kicsit. Másnak mentem a dokimhoz, ő is megnyugtatott, de azért azt mondta, készüljek fel arra, hogy lehetséges, ez a barnázás és vérzés a vetélés jele lehet. Csütörtökön megyek vissza kontroll UH-ra, már nagyon várom, remélem, minden rendben lesz. Azóta vér nem volt, de a barnázás két naponta előjön sajnos.

Én is az Elevitet és a MagneB6-ot szedem, illetve Folsavat.

Mikor mész legközelebb dokihoz? Merre jársz amúgy?

KépKép
titi_27
 
 


Szia Juci!

Aranyos, hogy így aggódsz látatlanban is, hál' Istennek egyelőre rendben megy minden.

A másik topikban válaszoltam is röviden, és olvastad is, hogy minden okés volt tegnap az UH-n. Úgy megkönnyebbültem. Ma azért tovább aggódom, mert fáj a hasam alja. Kép Remélem, semmi gond nem lesz. Úgy határoztam, hogy otthon ledőlök, ha hazaértünk.

Amúgy én a Szent Imrébe járok Dr. Bálint Balázshoz. Vagyis a magánrendelésére, de majd itt szeretnék szülni. Eddig csak jókat hallottam a kórház szülészeti osztályáról, úgyhogy ezért is tervezem itt a nagy eseményt. A dokit nagyon szeretem, nagyon fiatal, és precíz, mindig mindent türelmesen elmond.

És amúgy hogy vagy? A rosszullétek még mindig meg vannak? Ha jól számolom, most akkor már 10. hetes vagy, ugye?

Én ma már valószínű nem fogok tudni jönni, de holnap dél körül mindenképp benézek.

Jó hétvégét!
Kriszti

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Adri vagyok. Lehet hogy terhes vagyok, mert 3 napja nincs semmi, pedig pontos szokott lenni. Nem merem elkiabálni, mert egyszer már elment, nem kellett volna 3 hónapig elmondani. Most biztos nem fogom, babonából. Ki van még hasonló cipőben?
Válaszoljatok!
musti
 
 


Szia Adri!

Nem teszteltél még? Mert ha 3 napja késik, és nem szokott, egy próbát megérne.
Nekem mielőtt megfogant volna a baba, előző hónapban 5 napot késett, amúgy nem szokott sohasem. Sajnos a teszt negatív lett, és tényleg meg is jött. Talán csak attól késett, hogy nagyon akartam a babát... tesztelj!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Csináltam 1 hét után tesztet, és pozitív de nem megyek még orvoshoz, majd 1 hét teszt ismétlés után
Adri
musti
 
 


Sziasztok,

Én is csatlakozhatok hozzátok végre. Múlt hét kedden az UH 6 hetes petezsákot mutatott, 1 évi próbálkozás és kisebb műtét után :o) Most a 7. hétben járunk, és a szerdai ultrahangon már látni lehetett ahogy ezerrel ver a kis szív a pocakomban.
Sajnos azonban én is veszélyeztetett terhesnek számítok, görcsölget az alhasam és kb 2 naponta barnás váladékozás van. Azt nem mondom, hogy túl bő lenne, de sajnos van. Így nekem az orvos (aki a férjem :o) ) Nospa-t és Rutascorbin-t írt fel. Az émelygés most már szinte egész napos, de ennek örülök mert állítólag ez jót jelent, erre MagneB6-ot szedek. A véreredményem szerint vas, B12 és folsav hiányom van, ami állítólag teljesen természetes áldott állapotban.
Csak az aggódalomra találnának ki valamit és az idő sürgetésére, talán ha a 12. hétig eljutunk megnyugodhatok kicsit...
Ti szóltatok már a családnak?
mano88
 
 


Sziasztok!

Jelenleg a 6. héten járok és gombával küzködöm. Elolvastam a különböző gombaellenes kúpok előiratait és szinte nincs olyan amit lehetne nyugodtan használni terhességben. Nálatok ha volt ilyen tünet, így az elején, kezelték? Ha igen akkor mivel? Végső elkeseredésemben végül is Pevaril kúpot kezdtem használni, de picit lelkiismeretfurdalásom van, vajon helyes-e, nem ártok-e a babámnak. A dokim kedden jön haza, Õ korábbi terhességeimben, ezt írta fel nekem, de most mástól mást hallottam....

Bizonytalan vagyok vagy mégsem? Kép

Köszi Lilka
lilka
 
 


Szia Lilka!

Nem tudom, hogy fennáll-e még a problémád, és egyébként olvastad-e már a babanet rendelőjét, de ha nem, akkor szerintem érdemes lenne átnézned:
http://www.babanet.hu/faq/terpat03.php

Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó,

Köszi. Közben találkoztam az orvosommal és megoldottuk a problémát.

Köszönöm szépen.
Lilka
lilka
 
 


Lilka!

Igazán nincs mit. És elárulnád egyébként, hogy mit mondott a dokid? Én mondjuk nem mertem hüvelykúpot használni, de kíváncsi lennék a véleményére.

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó!

Õ konkrétan, pont az ellenkezőjét mondta, mint az a nőgyógyász akit megkérdeztem először Kép

Azt mondta, hogy a forgalomban lévő kúpok közül akármelyiket használhatom. Most a Mikogal 3db-os verzióját fogom kipróbálni, ha újra előjön.

Lilka
lilka
 
 


Lilka!

KösziKép

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!
Épp tegnap csináltam egy tesztet és pozitív lett, dokinál még nem voltam, viszont van egy kis barnás folyásom... valakinek van tapasztatata???
Vio
vio
 
 


olor=violet][/color]
Sziasztok!!
Elöször is mindenkinek drukkolok:
Én 7 hetes terhes vagyok ,nagyon izgulok
alig várom hogy nagyobb legyen.
Első babám.
Ja és 32 éves vagyok.
2 hét mulva megyek vérvizsgálatra.
Eddig 2szer voltam ultrahangon.
Azt szeretném kérdezni , ismeritek e a kutvölgyi
korházat? Ott szeretnék majd szülni,remélem
minden rendben lesz.

Várom hozzászolásotokat.
Mindenkinek Jo Hétvégét!!!
nyuszo 73
 
 


Sziasztok!
En is csatlakoznek hozzatok! Ma voltam orvosnal es 8 hetes vagyok! elso babas, 31 eves! peterfiben szeretnek szulni, tudtok a korhazrol vmit?
udv Marica
mmarica
 
 


Sziasztok!

Pénteken betöltjük a 7. hetet!! :) Jövő hét kedden UH.
Múlt hét hétfőn 6,1 mm-es petezsákról kaptunk fotót.

Marica :)
Kaptál fotót???
mot
 
 


Szoasztok!

Mar 2 fotom van :) 6 hetesen 6 mm-es petezsakrol es 8 het 5 naposan :) 17 mm kisbabucimrol. jah es vettem 1 konyvet terhessegem naploja cimmel, ugyh tegbap be is irtam mindent, ami eddig tortent velem.
Mot Hol fox szulni???

Marica
mmarica
 
 


marica :)

Múlt hét kedden elküldtek minket a BMC-ből ugyanis megmutatták a 8mm-es babónkat. Pulzált a szíve mint az őrült. 18 mm-es petezsák, a szikhólyagot is láttuk.

Ma megyünk a saját nőgyógyászhoz....

Rókus Kórház lesz...
mot
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni. Már sok mindent olvasgattam itt a fórumon, de félek még nagyon kezdő vagyok...
Mit jelent az, hogy vki 7 hetes? Ez azt jelenti, hogy a fogamzástól számítva 7 hét telt el, vagy az utolsó menstruációtól?
Én a fogamzástól számítva 3 hetes vagyok, a teszt pozitív lett, de a doki még nem látott semmit. Feszülnek a melleim, előredőlt a hasam, nagyobb lett, de más nincs. Szerintetek mikor mutat az UH valamit?

Előre is köszi!
luisa
 
 


Sziasztok!

8 hetes vagyok, 14 mm a babóca. Luisa! Nekem 3 hete nem látott még semmit a doki, most vasárnap meg már a szivét is hallottam dobogni.
omr
 
 


Omr

Gratulálok a pocaklakóhoz! :P Nekem még nincs, de már azon vagyok, hogy legyen.
Néha beleolvasok ebbe a rovatba is, de igazából a "2007-ben akarok szülni" rovathoz "tartozom". Nézz át oda, igazából te is közénk való vagy! Szívesen látunk. Ha van kedved, írjál oda is, ott többen vagyunk, és folyamatos az írogatás. Meglátod, ott nagyon tuti lesz!!! :wink:

Benita
benita
 
 


Sziasztok!
7 hetesek vagyunk mi is. A termékenyítésem inszeminációval történt. :oops: 3 napja a hasam alján szurásokat érzek, ha mozgok. Nincs valakinek tapasztalata e téren? Mindenkinek sok türelmet! :wink:
kabócabobár
 
 


Sziasztok!
Teljesen kezdő vagyok, de eléggé kétségbeesett is, légyszi segítsetek!
Fogamzástól számítva 8 hetes terhes vagyok, szedtem (szedem most is) a Gravidát, nem iszom, nem dohányzom, nem kábtószerezek, gyógyszerezek stb. viszonylag egészséges életet élek. Eddig szinte semmi rosszullétem nem volt, csak sokat járok pisilni, meg az első menstruáció kimaradása után a tesztem pozitív lett. Ami a baj: tegnap voltam hüvelyi uh vizsgálaton és azt állapították meg, hogy 25 mm-es petezsákban csak egy 3-4 mm-es magzat látható, a szívműködést sem látták. Azt mondták, lehet, hogy elkezdett felszívódni, de az is lehet, hogy egy hét múlva jobb lesz! Az orvosom szerint meg lehet, hogy nem akkor estem teherbe, amikor mi számoltunk (de ez egy tervezett baba!) Tényleg lehet jobb? Vagy mondjak le róla? Légyszi segítsetek!
oxy
 
 


oxy: Azt írod, hogy tervezett baba.... de szeded a fogamzásgátlót.... ezt nem értem. Miért szeded? Egyébként lehet jobb persze. Egy hét múlva minden kiderül, mert addigra tuti dobognia kell a szívének.
Írjál, hogy mi van veled. Szívesen várunk a VÁRANDÓSÁG-BABÁT VÁROK TOPICBAN is. Ott naponta irogatunk. Szívesen meghallgatunk, és segítünk amiben csak tudunk.
Orvos nem mondta, hogy hagyd abba a gyógyszer szedést?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia korena73!
Köszönöm a bíztatást! Egyébként fogamzásgátlót 3 éve nem szedek, a Gravida egy terhességi vitamin a Bérestől. Kedden megyek uh-ra, de egyelőre még jól vagyok, remélem ez nem is fog változni!
oxy
 
 


Sziasztok!

7 hetes terhes vagyok, tegnap óta kicsit fáj a hasam. Nem igazán görcsöl, inkább feszülget. Vérzés, barnázás hála Istennek nincs. A kérdésem a következő: ilyen kis terhesen lehet Nospát, ill. MagneB6-ot szedni? Előre is köszönöm a választ.
osine
 
 


Szia!
Nospa-t ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magne b6 hasznos lehet bár nekem az első 3 adban nem ajánlották!
Hukk
hukmuk
 
 


Sziasztok!
október 31.-én volt meg a mensim útoljára. december 10.-én csináltam egy szép pozítiv tesztet. Várnom kellett 22.-ig a dokival, mert sajnos ő meg szabin volt. Már néha nagyon türelmetlen voltam, azt gondoltam talán soha nem jön el az a nap. És 22.-e lett. Szóval tegnap voltam uh-on. A dokinőm szerint 4.-5.-hét között vagyok, bár mi a párommal biztossan tudjuk, hogy 11.hó 21.-én fogant. Szóval 7mm-es a drága, de van mellette egy 47mm-es cisztám, aminek elvileg a 12. hétig fel kell szívódnia. Szívhang, sajnos nincs. Próbált nyugtatni az orvosom, hogy minden rendben lesz, és hogy január 3.-án menjek vissza, de valami fúrcsát láttam az arcán, mintha ő is aggódott volna.
Ti mit szóltok ehhez, hogy még nincs szívhang, na és a ciszta is.

Kép
mona76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: