Új privát üzeneted érkezett!

SZia Nemen!

Én csak annyit tudok neked mondani, ahogy a könyveket olvastam: pontosan a terhesség 4.hétre írják az embrió végleges beágyazódását a méhbe. A petezsákod méretéből ítélve, szerintem 4-5 hetes terhes lehetsz! Nyugodtan faggasd a dokidat, mert kötelessége megmondani, hogyha valami nincs rendben. Én is javaslom, hogy menj el egy másik dokihoz, hátha ő többet tud mondani.
Hogyhogy ilyen korán kell menned genetikára??? 35 év feletti lennél???
Üdv: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Örülök, hogy írtál már rosszra gondoltam.
Húzós napjaid lehetnek,Kép
Szerencsések vagytok, hogy ilyen hamar sikerült a baba.Hála az égnek nálunk sem volt gond.De az ismerettségi körükben sokat várt mindenki, mire összejött.
Az első unoka teljesen lázba hozza a nagyszülőket.Nálunk még most is 10 cm-re a föld felett vannak ha látják.Csak róla tudnak beszélni, szinte mi már nem is vagyunk fontosak.Elhalmozzák minden vacakkal én meg próbálom helyrehozni.KépMindig azt mondják nekik csak kényeztetni kell, ők azért vannak.

Már jól vagyok azóta nem volt fejfájás.A vírusos nyavajákat eddig még nem kaptuk el, remélem ez így is marad.Most nem járunk gyerekek közé így bízom benne nem lesz beteg.

Nem lesz semmi baj a babával,nyugodj meg.A hasfájás előfordul nekem is volt.Olyan érzés mintha jól felfáztam volna.Elmúlik magától.Ha hőemelkedésed lenne az is normális.Legalábbis az én dokim azt mondta a szervezetnek hozzá kell szokni az új helyzethez.Mindent tőled von el a saját fejlődése érdekében.
Hogy állsz a Bp.-i kórház és orvoskereséssel?

Most mennem kell, mert a párom igényt tart a gépre.
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Én még nagyon "friss" vagyok, 5 napja késik a vérzésem, a 28., és 30. ciklusnapon pozitívat teszteltem, van néhány tünetem is (bár hányingerem nincs, a mellem sem fáj, rosszul sem vagyok, de a hasam sokat fájdogál, kelleténél többet pisilek, éhes vagyok, de sokszor nem kívánom az ételt éhesen sem...).

Szóval úgy tervezem, 3-4 nap múlva csinálok még egy tesztet, és ha az is pozitív, elmegyek orvoshoz.

Elég kezdő vagyok a témában, szerintetek nem túl korai ez még ekkor orvoshoz fordulni?

Mire számathatok az első vizsgálaton?

Köszi a segítséget!
Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

 
 

Szia Zsuzsa!

Örülök, hogy minden rendben veletek és hogy mindenki egészséges! Nálunk sincs szerencsére semmi féle vírusos megbetegedés.
Múltkor volt egy kis időm a pesti dokikat meg a kórházakat nézegetni. A XII. kerületi Kútvölgyi kórházat nagyon dícsérgetik, jókat írtak róla a kismamák. Felhívtam az egyik volt kolléganőmet, mert ő is ott szült. Nagyon pozitívakat mondott, az ő dokija még augusztus 20-án is bement hozzá. Vagy ebbe a kórházba vagy pedig a XI. kerületi Szent Imre kórházba megyek, mert erről is jókat írtak meg közel is lesz hozzánk.
Te a Rókusban szültél ugye?? Írtad, hogy nem túl modern, de meg voltál elégedve vele. Az hol van egyébként??? A dokidról milyen a személyes véleményed???
Nekem az itteni dokim eddig nagyon lelkiismeretes volt, nagyon rendes, le a kalappal előtte. Bár a pénzért általában mindenki az. Te mennyit fizettél egy terhes tanácsadásért?? Egy ultrahangért??? A szülésért??? Már bocs, hogy ezeket így megkérdezem, csak hogy viszonyítani tudjak vidéki és pesti viszonylatban! Nálunk 2500 a terhes tanácsadás, az UH-ot nem tudom, mert eddig ingyenesen voltam.
Legyetek jók, és további kellemes vasárnapot kívánok!
Puszi: Edosz
edoszka
 
 


Szia Uxi!!

Én azt mondom neked, hogy csinálj nyugodtan még egy tesztet, és ha az is pozitív lesz, akkor menj el a dokidhoz. Én is két tesztet csináltam, 2-3 nap eltéréssel és mindkettő + lett. Utána bejelentkeztem a dokihoz és egyszerűen megmondtam neki, hogy 2 db + tesztem van, hogyan tovább??? Megkérdezi, hogy mikor volt az utolsó rendes vérzésed, kiszámolja hány hetes terhes vagy, szinte napra pontosan mikor fogant meg a baba, megvizsgál (megnyomkodja a hasadat, kenetet vesz, stb.) és lehet, hogy berendel hüvelyi UH-ra. Én kb. 3-4 hetes lehettem, amikor elmentem a dokihoz, másnap már UH-ra is berendelt. Akkor már látható volt a petezsák, igaz még nagyon kicsi. 6-7 mm. Röviden ennyi történik az első vizsgálatokon, nem kell félned! Sok sikert neked és írd le bátran neked milyen volt!!

Üdv: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Nagyon köszönöm a névnapi köszöntést.

Hát a kórház tényleg nem modern, de én ezzel nem foglalkoztam.A VIII.ker-ben van a Blahánál.Nincs altrenatív szülésre lehetőség(Labda, kád, bordásfal..)A nővérek aranyosak, a csecsemősök között volt rendes és olyan is aki nem volt az. A dokimmal teljesen meg voltam elégedve, mindig elmagyarázott mindent kérés nélkül. A magánrendelőjében 6e egy vizsgálat ott én kb 3-4x jártam a 9 hó alatt,az utolsó alkalommal már ott sem kellet fizetnem. Mindig a kórházba hívott ott pedig nem fogadott el semmit. Az uh is ott volt azért nem kell fizetni, csak akkor ha videót kérsz róla. Most voltam nála szülés után egy évvel és mindenre emlékezett velem kapcsolatban. A szülésért nem kért semmit de azért mi adtunk.Nagyon korrekt embernek tartom. Hát röviden ennyi.
Egyébként be lehet menni a kórházakba körülnezni szülőszoba stb... Nézd meg és lehet hogy úgy könnyebb lesz döntened, melyiket választod
Mikor kell menned legközelebb dokihoz vagy vizsgálatokra?
Légy jó, pihenj sokat!
Puszi: Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Uxi!!!

szerintem állapotos vagy!!!nekem ugyanígy volt, én már a beégyazódás után 3 nappal teszteltemKép) és halvány pozitív lett, aztán a többi teszten később beerősödött. 10 napos késést azt hiszem már tud a doki ultrahanggal vizsgálni, nekem 5-6 hetesen látszott először, aznap 12napja késett ha jól emlékszem.
hamarabb csak vérvétellel tudja megállapítani a doki!béta -HCG teszttel azt hiszem.
én kivártam az UH-t, gondoltam, ha a baba megvár akkor jó, ha nem, akkorKép( én már túlvoltam akkor pár csalódáson, de azért valahol éreztem, hogy maradni akar az én kicsi pocaklakó-pockomKép
és azóta is úgy áll a helyzet, hogy maradKép már 14hetesek és 3 naposak vagyunk!
SOK SOK EGÉSZSÉGET, SZERENCSÉT ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST KÍVÁNOK NEKED SZÍVBŐL!!!!
Zsófi
zsófy
 
 


Szia Zsuzsa!

Nem tudom Te hogy vagy, de én nagyon nyúzottan. Majd elalszom és egy kicsit fáj is a fejem. BIztos a hó miatt. Nálunk havazik rendesen! Pesten mi a helyzet?
A kórházlátogatást majd akkorra tervezem, amikor már felköltözünk és már nem dolgozom, lesz rá 2-3 hónapom.
Legközelebb március 7-én megyek dokihoz, aztán meg 17-én genetikára, Pestre.
Szerinted ha elmúlt a cicifájásom (már nem is olyan duzzadt mint eddig volt) és néha barna foltok vannak a bugyimon, az jelenthet valamit?? Ugye semmi rosszat???
Most megyek, puszi: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Ha vígasztal én is fáradt vagyok. A hó itt is egész nap szakad. Már szombat óta ki se tettük a lábunkat a lakásból. Lehet hogy ez is nyomaszt.

A barnás foltok lehetnek attól ,hogy most kellene megjönnie esetleg ha nem várnál babát. Vagy valamilyen fertőzés jele szokott ez lenni. Nekem is volt ilyen, én megkérdeztem a dokit és ő ezeket mondta. Ha rendes piros vérezgetés lenne az már inkább aggasztó. Szerintem nincs semmi baj, de én nem vagyok orvos. Ha nem vagy nyugodt hívd fel te is a dokidat. Legalább megnyugszol.
A cicifeszülés elmúlik az nem jelent rosszat.
Pihenj ha tudsz!
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de egy kicsit összesűrűsödtek a dolgok körülöttem.
A foltokra visszatérve, tegnap felhívtam a védőnőt, megkérdeztem mi lehet ennek az oka. Azt mondta, hogy mindenképpen csináltassak egy UH-ot, mert ez akkor is vért jelent, hiába alvadt, barna. Megnyugtatott, hogy vetélésről nem lehet szó, mert az nagyon erős görcsökkel és rendes vérzéssel jár. Elvileg nem szabadna semmiféle foltnak lenni. Tegnap eléggé fájt a hasam, mikor hazamentem a melóból, le is feküdtem aludni felpócolt lábakkal. Ma reggel bementem UH-ra, de az én dokim csak holnap lesz. Úgyhogy holnap ugyanott. Ma eddig semmi nem volt, se folt, se hasfájás. Kép Kép
Viszont ma reggel újra hányingerem volt. Észrevettem már, hogy amikor 7végén nyugodtan kelek fel, akkor semmi bajom, mikor meg reggel rohanás van a melóba, hirtelen kelek és akkor jön rám a hányinger. Amúgy 7-re járok dolgozni, ez amúgy is megvisel, főleg most.

Ráadásul még itt van esküvőnk megszervezése is, ami főként az én nyakamba szakad. Most intézem a meghívókat, ruhát nézek, stb. Hála Isten a hely, meg a zenész már megvan! Szóval nem unatkozom. Tudsz pesten valami szép szalont???

Remélem veletek minden rendben van,
pusszi: Edoszka
edoszka
 
 


Sziasztok lányok!

Ismét én vagyok a parázásommal. Tegnap szerettem volna írni, de valami hibaüzenetet küldött. Már mindenfélét olvasgattam az interneten, az egyik közülük az volt, hogy a hcg hormon a beágyazódástól kezdődően kezd el termlődni és ezért kell várni a teszteléssel kb 10 napot. Jan 10.-én volt meg utoljára és febr 15.-én mentem el az orvoshoz ekkor mondott 10mm-es petezsákot, aztán két nap múlva másik UH-ra ahol egy szakaszisztens volt ő 12*6mm-es petezsákot mondott és azt hogy nincs még beágyazódva ez lehetséges, nektek mondtak valamit a petezsák méretéhez, hogy szépen be van ágyazódva vagy ilyesmi? most nem tudom, hogy UH-on mikor látszik a beágyazódás, na mindegy pénteken megyek a 15.-ei dokihoz, már alig birom ki addig.
puszi mindenkinek
és kevésbé izgulós első heteket

Kép, Kép
nemen
 
 


Szia Edoszka!

Először is gratula a lagzihoz.Kép Mikor lesz? Nem irigyellek az esküvő szervezése kész idegbaj.Mindent tökéletesre akar szervezni az ember, és az nem kis utánnajárást igényel.
A Camponában az 1 emeleten van egy esküvői ruhaszalon, nekem nagyon tetszettek ott a ruhák. Múlt héten jártunk arra.
Sok szalon van a Nyugatitól az Oktogon felé a körúton. Igaz én egyikben sem voltam, de ezeket hírdette az esküvő újság annak idején mikor én is nézegettem.Bár régen 98-ban volt.Vegyél egy újságot abban sok cím van ,és képek is.

Nem nagyon használ neked ez a nagy rohanás. Nem tudsz kivenni néhány nap szabit? Csak intéznéd amit kell (az is elég),de nem munka mellett. A kimerültség is oka lehet a hasfájásnak. Pihenj amennyit tudsz. B vitamin és Mg szedését szokták javasolni görcsök esetén. Kérdezz majd rá a dokidnál ajánlja-e.

Nálunk semmi különös nem történt.Zajlik minden a megszokott rendben.

Vigyázz magadra!
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Nem is tudom hogy kezdjem, nagyon kivagyok, nem tudok most többet írni, csak annyit, hogy meghalt a babám. Tegnap műtöttek meg, ma jöttem haza a kórházból. Pedig annyira akartuk és nincs többé. Nem volt szívhangja. A könnyeimmel kűzdöm és nagyon fáj belül.
Nem tudom, hogy fogom feldolgozni, de biztos hogy sok idő. Ne haragudj, ha most egy darabig rá se tudok nézni erre a weblapra. Nagyon köszönök mindent Neked hogy sok jó tanácsot adtál és úgy éreztem hogy tőled csak tanulhatok, mert Te már világra hoztál egy gyönyörű gyermeket.
Tudom hogy a természet akarta így, és lehet, hogy nem lett volna egészséges azért ment el. De miért pont én???
Most nem tudok többet írni.
Örülök, hogy megismertelek, ha látatlanba is!
Puszi: már csak én
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Borzasztóan sajnálom ami veletek történt. Ilyenkor szinte nincs is jó szó. Megértem az érzéseidet.
Ha a természet így akarta annak oka van. Tudom ez nem vígasz most.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked , hogy feldolgozd a történteket. Bízom benne minnél hamarabb sikerülni fog. Kívánom Neked, hogy minden úgy alakuljon az életedben ezután ahogy elképzelted.
Remélem minnél hamarabb jön egy új kis élet, ami elfeledteti veled a bánatodat.
Örülök, hogy megismerhettelek így a szavakon keresztül. Légy nagyon erős! Vigyázz magadra!
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Köszi!

Közben eltelt egy hét, holnap elmegyek az orvoshoz. SZámításaim szerint már 5 hetes és 5 napos leszek.
Remélem lát valakitKép

Minden jót nektek!
Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Zsuzsa!

Köszönöm az együttérzést és a vigasztalást. Próbálom épp ésszel felfogni, ami velem történt, de nagyon nehéz. Úgy vagyok vele, hogy a természet adta, a természet vette is el, valószínű azért, mert ennek így kellett lennie. Igazból az nagyon nehéz, hogy teljesen megterveztük az életünket, a kis jövevény miatt, a Pesti költözködés, hogy meddig dolgozom, és most borult minden. Maradhatok még egy fél évig a munkahelyemen és augusztus szeptember körül újra próbálkozhatunk. Azt mondta a doki célszerű kivárni az 5-6 hónapot, hogy mire a következő jön, már minden jó legyen! Hú de várom már!!!!!
Lehet, hogy még a végén együtt várunk majd babát?? Vagy ti maradtok a májusi tervnél????
Most itthon leszek 2 hétig, a műtét miatt kiírt a dokim, meg azért még vérezgetek is. Majd irogatok!
Puszi és szép napot nektek!
Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Örülök, hogy írtál.A leveled hangvételéből úgy tűnik jobban érzed magad.
Pihenj sokat, próbálj meg olvasni valami izgalmas könyvet, ami eltereli a gondolataidat. Tudom nem lehet nem rá gondalni, de hátha egy kis időre sikerül.
Átmehetünk egy másik topikba, ha rossz érzés ide írogatni. Nem akarok okos lenni, ha gondolod nézz be az elvesztettem a babámat c. helyre. Bocs az ötletért nem szeretnék fájdalmat okozni, de hátha segít.
Miért kell olyan sokat 5-6 hónapot várni?
Mi lesz most az esküvővel, van még erőd ezzel foglalkozni? Bocsi, ha tapintatlan vagyok a kérdésemmel.
Hát a májusi terv lehet, hogy tolódik még hozzá sem fogtunk élesben a dologhoz. A végén lehet hogy együtt várunk babát.
Kellemes napot!
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Az enyhén túlzás, hogy már jól vagyok, de sokat segített a családom, a párom a barátok, hogy hogyan próbáljam magam túltenni ezen a traumán.

Melyik topikba gondoltad, hogy átmenjünk???
Szinte egyformán gondolkodunk, mert ma szinte egész nap az elvesztettem a babámat című topikot olvasgattam és rájöttem, hogy nálam sokkal rosszabb helyzetbe is voltak/vannak lányok, anyák. Képzeld volt olyan, aki már 3szor vetélt el. Neki milyen rossz lehet.

A dokim mondta, hogy célszerű 5-6 hónapot várni, mert a méhfal addigra erősödik meg újra rendesen, ha előbb próbálkozunk nagyobb a kockázata, hogy megint elmegy. Mivel én nem szeretnék még egy ilyet átélni, inkább megfogadom a tanácsait. Előtte időben elkezdem szedni a folsavat, aztán egy hónappal előtte az Elevitet. Remélem így minden rendben lesz.
Te esetleg valami mást hallottál??? Te hogy tudod mennyi időt célszerű várni???

Ja azt nem is mondtam, hogy a főnövér aki volt az osztályon a kórházban, azt mondta, hogy most valami front,helytelen csillagállás, vagy mágneses sugárzás van, mert sok fiatal lánynak elment a babája. Aznap mikor én bekerültem, még másik kettőt hoztak be. Pénteken 4 lányt műtöttek, elhalt terhesség miatt. Ez szerintem arányaiban elég rossz.

Hogyhogy nem húztatok még bele a tesókészítésbe??
Ha gondolod megvárhatsz!!!!! Kép

Jó éjszakát és holnapra szép napot nektek!
Pusszi: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Nem is úgy gondoltam,hogy már minden ok. Csak írtad, hogy majd a következőnél... szerintem ez jót jelent. Nem vagy annyira magad alatt, ha már ilyenek is eszedbe jutnak. Sokan inkább elhitetik magukkal nekik már nem sikerülhet.

Bármilyen topik jó. Lehet lakóhely szerint, vagy a" mit kell tenni babavárás előtt", de nekem mindegy nézz körül te is. Hátha jobb ötleted van.

A folsav és az elevit szedése jó alapot teremt a következő babóhoz. Én is gondolkodom el kellene kezdeni szedni valamit, mert még szoptatom Dávidot és így a tejgyátásba megy minden vitamin stb. Csak úgy utálom mert minden gyógyi olyan nagy.

A várakozás minden esetben más, attól függ mennyire volt előrehaladott a terhesség. A 12. hétig még nincs olyan nagy feluleten roncsolódás a méhben, bár ez a műtét során derül ki, mennyire mélyen távolították el a méh falát.
Ha a doki ennyi időt mond akkor célszerű kivárni. A baráti körben is volt ilyen tragédia és nekik 3 hónap után lehetett próbálkozni. Ugyan a következő fél év után jött össze.

Nem semmi, hogy ennyi eset volt/van ilyen rövid idő alatt. Biztos igaza van a főnővérnek.

A férjem szerint nem kell aggódni idézem: " elég egyszer jó mélyen" hát ez az ő mottója.Kép Azt mondja nem szabad rajta görcsölni, mert akkor úgysem jön össze. Lehet benne valami mert egyszer nem védekeztünk és itt van Dávid.
Ha így haladunk akkor megvárunk.Kép

Szép napot!
Pussz:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Bocs, hogy még nem kerestem másik topikot, nem nagyon volt időm, meg net közelben sem voltam.
Megfogadtam a tanácsodat és elmentem a Camponába abba az esküvői szalonba, amit mondtál. Nagyon szép menyasszonyi ruhák vannak és sikerült 3 db-ot kiválasztani. (elterelem egy kicsit a gondolataimat) Ma elrángattam a páromat is, ő is választott a háromból és úgy néz ki megvan a ruha. Csak még legalább 5 kilót le kell adnom. Szeretnék többet is leadni, de egyenlőre még pihiznem kell, tornára is talán majd két hét múlva mehetek.
Egyébként még most is vérezgetek, remélem hamarosan már elmúlik.
Akkor ti is szerencsések vagytok, mert a Dávid elsőre összejött. Remélem mindkettőnknek ismét hamar összejön a "következő" Kép Kép
Most csak az idővel nehéz megküzdenem, mert nagyon lassan telik..... Mikor lesz már 5-6 hónap múlva?????????

Jók legyetek és szép napot!
Pusza: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Semmi baj majd találunk egy új topikot.

Látom nem tétlenkedtél. Örülök, hogy neked is tetszettek ott a ruhák, így legalább tudom nem defektes az izlésem.Kép
Gyorsan ment a választás! Én legalább 6 kölcsönzőben jártam mire sikerült eldöntenem egyáltalán milyet is szeretnék.

Ha nem sikerül leadnod semmit az sem tragédia a bő ruha alatt úgysem látszik, a cicik meg dagadhatnak az úgyis jól mutat.Kép
Hát igen az idő lassan telik főleg akkor ha ráér az ember. Ahogy visszazökkensz a régi kerékvágásba gyorsan fognak telni a napok. Most nézd az esküvő napját és arra számolgass. Tényleg mikor lesz?

Mostanában én is be vagyok sózva a következő babáért. Néha pedig úgy érzem várjunk még néhány hónapot, mert Dávid még olyan kicsi. Nem tudom mi lenne a jó, lehet ez is benne van abban miért nem gyakorolunk élesben.

Holnap szabadnapom van. A gyerek nagymamázik én pedig mehetek minden felé. Még csak másodjára hagyom ott felügyelet nélkül. Örülök neki, hogy egy kicsit szabad vagyok, de azért hiányzik is.

Jó éjszakát! Szép napot holnap!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Na hogy sikerült a mai szabad napod??? Fogadjunk fogtad magad és elmentél vásárolni??!!! Jól gondolom??? Én is mászkáltam ma egy kicsit, vettem egy két rucit, meg a párom is kapott meglepit! Kép

Már elkezdtem a fogyót, de egyenlőre még csak light-osan. Reggelim egy joghurt, két szelet fitness sonka és egy szelet barna kenyér volt. Ebédem borsófőzelék meg elrágtam hozzá 2 db krumplistócsnit. Most egy kis gyümit rágcsálok, meg ásványvíz.
Az a baj, hogy legelőször a cicimből fogok fogyni, pedig azt egyáltalán nem szeretném. Kép

Az esküvőnk április 30án lesz. Egy kicsit aggódom, hogy minden rendben lesz-e, nem felejtünk-e el valamit?! Azt mondtam, hogy a ruhám törtfehér lesz??? Ma nézegettem hozzá cipőt, de nem tudtam eldönteni, hogy a fehéret megvehetem-e hozzá??? Szerinted??? Végül is csak az orra, meg egy kicsit a sarka fog kilátszani. Tört fehér cipőt nem igen találok. Majd jövő héten anyumat is magammal viszem, hátha könnyebb lesz a döntés!

És ha van egy kis időtök mozizni, akkor nézzétek meg a "Vejedre ütök" című vígjátékot (Robert de Niro, Barbara Streisand-nem tudom hogy kell írni, Ben Stiller, Dustin Hoffmann- jó színészek)A film egyszerűen király, sokat röhögtünk! És van benne egy 1 éves kisfiú is! Kép Hatalmasat alakít! Tényleg ajánlom!!!!

Most megyek, rendbe rakom a konyhát!
Szép estét nektek!
Pusszancs: Edosz
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Eltaláltad vásárolgattam. Tiszta ráfizetés egy ilyen nap. Mindenhol vettem valamit, és hát a végösszeg. Nem pénztárca barát. De már rég volt ilyen ezért nem rágódom rajta.

Hú én ennyi kajától éhenhalnék. Minden elismerésem. Ennek én a többszörösét eszem. Napi 5 kaja mint a gyerekeknél. Biztos nem bírnám inkább többet mozognék de éhesnek lenni nem tudnék. Még jó hogy sohasem kellett fogyóznom.
Igen az a baj mindig onnan megy le először, ahelyett, hogy a popsi-has csípő részről menne.

Már nincs olyan messze. Biztos szépek lesztek, és azon a napon te leszel a királynő.Kép Nagy lagzi lesz? Majd küldjél képeket, kíváncsi vagyok. Nekem 2 fehér ruhám volt ( fő és egy táncolós) és 2 cipőm. Az egyik fehér a másik tötrfehér. A táncolóshoz volt a törtfehér, mert az kényelmesebb volt. Ha új cipőd lesz mindenképpen járasd be. Én zokniban járkáltam benne itthon hogy kényelmes legyen. Egyébként nem lárszik ki nagyon, milyen a cipő.
Fodrásznál már voltál, vagy tudod milyen frizurát szeretnél? Kozmetikus, vagy te fested ki magad?

A filmet én is meg szeretném nézni. Az "Apádra ütök" is nagyon tetszett és ez annak a folytatása. Már az reklámból láttam részeket. Remélem eljutunk megnézni
.
Na megyek beülök egy kád vízbe pihizni, aztán alvás. Dávid nincs tisztelettel arra, hogy nem szeretek korán kelni. 6-kor ébreszt.

Jó éjszakát!
Pusssz:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Én is tök imádok vásárolgatni, de hát az Isten pénze nem lenne elég! Kép Jól esik néha egy kicsit költekezni. Úgyhogy nem kell bánkódni, főleg, hogy nálatok már régen volt. Sajnos én ez most nem mondhatom el magunkról.
Nem lesz olyan nagy lagzink, az esküvőn kb. 90-en leszünk, a lagzin meg 70-en.
Akkor neked nem is volt menyecske ruhád??? Hogyhogy két fehér ruhád volt??? Ez is egy szokás??? Egyébként azon gondolkodtam, hogy nem biztos, hogy kikölcsönzök menyecske ruhát, hanem veszek inkább valami szép kis piros, vagy bordó elegáns rucit és akkor azt máskor is fel tudom venni.
Tegnap nézelődtünk cipő ügyben, találtam is egy nagyon szép világos pezsgő szinű cipellőt, de 23 ezer forint volt. Egy kicsit húzósnak találtam. Fehérben nagyon sok féle volt, de tört fehéret, nagyon nehéz találni, pedig Pesten nézelődtünk.
Igen már bejelentkeztem fodrászhoz, próbára, hogy lehetne megcsinálni a hajam, de majd csak jövő hét után megyek.
Szeretném kozmetikussal kifestetni magam, (egyébként én minden nap sminkelek), de most nem a saját művemet szeretném magamon látni! Meg szeretném ha sírásbiztos smink lenne. :o

Mindenképpen szeretnék neked fényképet küldeni, legalább megismersz! De Te is küldhetsz magatokról nyugodtan. Küldd a privátomra, én is a Te privátodra fogok küldeni. De tényleg, azt hogy tudom megnézni???

Most megyek, mert elmegyünk a Spar-ba kajáért! De én már nem eszem! Kép (bár délután csokiztam egy kicsit, kicsit, piros mogyorósat, majdnem egy egészet befaltam)
Pusszancs: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Na ezt jó hallani, hogy nem csak én vásárolgatok össze mindent ha tehetem. Fiúkkal menni nem szabad, mert folyton sűrgetnek mit nézelődök annyit. Célirányosan oda megy amit szeretne és nem járkál érte több helyen. Egyébként ha megteheted vásárolj nyugodtan és ne foglalkozz semmivel.Kép

Nem is lesztek kevesen az pont elég se kicsi se sok. Mi kb 170-en voltunk az esküvőn és 150-en a bulin és nem láttam át az egészet, beszélni sem tudtam mindenkivel.
Nekem azért volt 2 ruhám mert volt egy szép uszályos ilyen tüll és organza aljú és abban nem igazán lehetett táncolni. Adtak hozzá még egyet amiben már könnyű volt ropni. A kettő együtt volt 50e ft. Most mennyi a kölcsönzés és mi van benne, csak a ruha vagy kiegészítők is? Menyecskeruhát varrattam mert nem tettszett az a hagyományos. Nekem kék színű sima ruhám volt selymes anyagból. Igaz rövid amit ma már bánok de ez van. Szerintem vegyél nyugodtan ruhát. Mi akárhány esküvőn voltunk senkinek sem volt hagyományos menyecskeruhája.
Cipővel mindig az a baj soha nem kap az ember olyat amilyet szeretne. Ha meg talál az baromi drága és egyáltlám megéri-e egy alkalomra megvenni. Azóta sem volt rajtam csak egyszer az esküvői cipőm.

Fodrász, kozmetikus hajrá én nagyon élveztem az átalakulást. Többször is voltam mi lenne a legjobb.

Szerintem a képet simán email-ben küldjük. Azt csak mi látjuk. Simán csatolod mellékleként és úgy meg lehet nézni.

Na megyek reggelit adni a kis családomnak.
Szép napot!
Puszi: Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsa!

Szerintem is pont elegendően leszünk, bőven elég lesz ennyi rokon, barát. Mikor volt a ti lagzitok??? Merthogy nagyon olcsónak találom a ruhakölcsönzés árát. Az a ruha, amit ki fogok kölcsönözni, az 98 e Ft lesz. Ehhez még hozzájön a cipőm ára, az ékszerek ára, a fehérnemű ára meg még a jó ég áldja mi. A párom öltönye legalább 50-60 e lesz, de azt szeretnénk megvenni, jó lesz majd később is.

Ma voltam a nődokimnál kontrollon, megvizsgált. Azt mondta, hogy még nem egészen húzódott össze a méhszájam, és sajnos még mindig vérezgetek, szedjek Ergam cseppet. Ebből naponta 3x20 cseppet kell meginni. Úgyhogy még ezen a héten is beteg állományban vagyok.
Most legalább jól kipihenem magam. Egyébként azt vettem észre, hogy amikor otthon vagyok, nem megyek sehova, nyugi van körülöttem,akkor nem vérzek. Amikor meg mászkálok a városban, elmegyünk bevásárolni, meg ilyenek akkor meg mindig vérzek. Nem hiába kellene pihenni! Sajnos néha megszegem. Kép

Most nem tudok fényképet küldeni, mert laptop-ról netezek, és ezen nincsen fényképünk. De majd otthonról küldök neked! Jó?
Egyébként ezen a héten itt vagyok fent Pesten, anyuval járkálok dokihoz. Elég beteg.
Most megyek, jók legyetek és további szép napot!
Pusszancs: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Nem drága a ruhád. Nyáron voltunk lagziba ott a lány ruhája 110 volt,ja és nem Pesten. Szerintem árban van ennyiért. A mi lagzink 98-ban volt, ezért találod olcsónak. Akkor egy átlag árat jelentett. A férjem öltönyét mi is vettük.
Fátyol, fejdísz ilyesmid lesz?

Tényleg pihenj amennyit tudsz. Helyre kell állni mindennek ott bent. Az Ergam cseppet én 6 hétig szedtem szülés után. Ez méhösszehúzó ha jól emlékszem.
Vigyázzatok magatokra! Jobbulást a mamádnak.

Még 2 napig vagyok netközelben. Szerdán megyünk anyukámékhoz és most nincs net-jük. Vasárnap jövünk haza. Akkor majd újra tudok írni.

Megyek mert fürdetés van és apa nem bír Dáviddal.
Jó éjszakát!
Pussz:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsu!

Nem baj, hogy így hívtalak??? Remélem nem, szerintem aranyos.
Végül is 98-hoz viszonyítva a Te ruhád se volt kifejezetten olcsó. Az akkori árak szerint az kb. olyan, mint most. Én is láttam az enyémnél jóval drágább ruhákat, de szerintem ez nekem bőven megfelel. Pont az én izlésem, és az egyszerűségével ez a ruha nagyon szép. Ma megvettem a fehérneműt hozzá, az is törtfehér. Bár mikor a melltartókat próbálgattam, nagyon elkeseredtem, mert majdnem fele akkorára ment össze a cicim, mint 2 hete volt. Ezt sajnálom, dehát nem tehetek róla.
A fogyókurámmal egész jól állok, már 1,5 kiló lement és a farmerom újra jó rám! Kép Bár néha bekapok egy kis nyalánkságot, sajnos ezeknek nem tudok ellenállni. Kép
Köszönöm anyum nevében a jobbulást, igazán ráfér. Szegénynek rosszindulatú daganata van és most sugárkezelésre jár. Majd az esküvőnk után fogják megműteni.
Most megyek, mert megjött az uram és vacsit rittyentek neki!
Ha még tudsz, akkor írj,ha meg már nem, akkor jó anyuzást és jó pihenést nektek!
Puszi: Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Dehogy baj, a tesóm is így hív.
Nekem is az tetszett azokban a ruhákban, hogy finomak, egyszerűek és mégis mutatósak.

Tényleg jól haladsz a fogyókúrával. Minden elismerésem én nem lennék rá képes.Kép A nyalánkságok néha becsúszhatnak, nem hiszem hogy ennyitől visszapattannak a kilók.
Nagyon sajnálom az anyukádat. Szívből kívánom minnél előbb javuljon az állapota. Hogy viseli a kezelést?

Még gyorsan összeütök a férjemnek valami kaját, mert ő pénteken jön utánnunk.
A húgommal megyek. Tiszta felüdülés mikor megyünk, mindennel kiszolgálnak. Nem nekem kell kitalálni mi legyen a kaja, és persze nem is én főzök. Dávid születése előtt gyakrabban mentünk. Most felváltva jönnek anyuék és megyünk mi. Mert hát 240km-re laknak.(Nyíregyházán) Egy hétvége szinte rohanás ezért szeretek legalább 4 napra menni. Mire mindent összepakolok bozasztóan sok. Pedig van ott is minden kiságy, etetőszék, babakocsi...

Ha hazajöttünk akkor jelenkezem. Addig is legyetek jók! Jó hétvégét! Pihenj te is sokat!
Pussz: Zsu

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsu!

De jó neked,tiszta kánaán! Én is szeretem amikor kiszolgálnak, de szerintem ez mindenkinek nagyon jól esik.
Anyu eddig elég jól viseli a kezeléseket, bár ezen a héten napról napra gyengébb. Ráadásul még egy 5 napos kemó is van rajta, ami pumpával magától szabályozza az adagot. A tű hétfő óta bent van a kezében. A sugarat négy oldalról kapja, összesen 3 perc, de minden nap. Ezért a 3 percért kb. 2-3 várakozik, mire sorra kerül. Az a legrosszabb, hogy állandó hányingere és hasmenése van tőle. De remélem hogy ez a sok rossz mind azért van, mert meg fog gyógyulni a rákból.

KÉpzeld tegnap véglegesen lefoglaltuk a Camponában az esküvői ruhámat, megirtuk a szerződést rá, kifizettük az előleget. Sikerült a páromnak is ugyanott öltönyt taláni, lemérték a méreteit, és teljesen rászabnak, varrnak egy új öltönyt. Az öltönyt megvesszük és az esküvői ruhával szinkronizáló mellényt és nyakkendőt meg béreljük. Az inge is törtfehér lesz. Sikeres volt a tegnapi nap, mert sikerült hajbavaló gyöngyöket, strasszokat is vennem, meg vettem egy nyakláncot is, ami gyöngyös, de lehet, hogy még veszek egy ezüst strasszos nyakláncot, fülbevalóval és karkötővel. Jövőhét szerdán megyek fodrászhoz hajpróbára. Már tök várom, jövőhéten kozmetikai próba is lesz, kifestetem magam. Kép

Remélem jól telik(telt) a hétvégétek, majd mesélj miket csináltatok!
Pusszi nektek, mi jók leszünk (de ti is) és igérem pihenek!
Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Hazajöttünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Jóban és rosszban is volt részünk.
Csütörtök reggel anya megcsúszott a jeges lépcsőn és bordarepedése lett.Kép Nehezen veszi a levegőt mert fáj neki, de amúgy nincs komoly baj.00
Így ugrott a kiszolgálás, vagyis fordítva sült el.

Dávid teljesen bezsongott a kutyáktól folyamatosan ugatott nekik. Be is rekedt. A lakást 2 perc alatt szétrámolta, persze nagyi mindent hagyott. A lépcsőn egyedül mászott fel majdnem rohamot kaptam. Így barikádozni kellett.

Mi voltunk szórakozni egy karaoke bárban. Nagyon jó volt. Még sohasem voltam de bátran énekeltem. Ha hamisan énekelsz nem gáz, mert más sem tud igazán.
Szokásos rokonlátogatás, a barátok most kimaradtak mert influenzások. A férjem is elkapta, ezért jöttünk 1 nappal később. Remélem Dávid és én kimaradunk belőle.

Szegény anyukád jó sok mindent kell kiállnia, de ha ez kell ahhoz, hogy meggyógyuljon akkor megéri.

Szépen haladtok az előkészületekkel. Teljes összhang lesz. A csokrod milyen, kitaláltad már?

Remélem jól telt a hétvégétek és pihenés is volt.
Puszi:Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsu!

Nagyon sajnálom szegény anyukádat, hogy így elcsúszott. Nagyon kell vigyázni! Egyszer régebben én is elcsúsztam a jégen és ráestem a farcsontomra, csillagokat láttam, utána két hétig lila volt a fenekem.

Ma kezdtem újra dolgozni, elég furcsa volt bejönni. De nagyon aranyosak voltak a kollégáim, örömmel fogadtak és hála istennek nem nagyon kérdezősködtek.
Már engem is hívtak karaoke-zni (na ezt jól leírtam), de még soha nem mertem elindulni. Egy fél üveg pezsgő után bátran énekelnék! Kép

Ma megyek meló után frizurapróbára, viszem a kis strasszos-gyöngyös hajtűket és várom majd a "meglepő és mulatságos" kontykölteményeket! Kép

Hogy pontosan milyen lesz a csokrom azt még nem tudom, de mindenképpen valami narancsos, sárgás, vagy bordós árnyalatú csokrot szeretnék. Olyan vidámat, de mégis elegánsat, mint amilyen én vagyok! Kép

Jól telt a hosszú hétvégénk köszönjük, voltunk vasárnap a Lakáskultúra kiállításon és a Kikában. Sok szép és drága dolgot láttunk. Hétfőn egész nap szereltünk a lakásban, falat véstünk, a párom villanyt szerelt, vezetéket toldott a konyha spotvilágítása miatt (még nem volt beüzemelve), úgyhogy most már meg kellett csinálni. Aztán takarítás ezerrel. Tegnap meg elkezdtük kiosztani a meghívókat. Voltunk 4-5 családnál. Úgyhogy mozgalmas volt a 7vége.

Most ennyi, bekapok valami kaját, aztán még dolgozom egy kicsit!
Pusszantás nektek: Edoszka
edoszka
 
 


Sziasztok!

kérdésem lenne....
Múlt pénteken voltam uh-n, 5 hét 5 naposan (számításaim szerint), akkor egy 5,4 mm-es petezsákot láttak. Hétfőn megyek megint, akkor leszek 7 hetes. Lehet akkor már szívhangot hallani, és ez az érték jó?

köszi
Éva
évi79
 


Szia Évi79Kép

Nekem 5-6 hetesen nézték uh-val a petezsákot, de nekem 18mm volt. Igaz azt mondta, hogy ez kicsit nagy, lehet, hogy ikrekKép
Én is jövő héten megyek uh-ra, 7 hetesen, szerintem akkor már fognak látni szívhangot! A barátnőmnek már 6 hetesen látták, de ez változó mindenkinél más!

Üdv
Évi
evike1975
 
 


Szia Edoszka!

Köszi az együttérzést anyával kapcsolatban. A kutyák borították ki a lépcsőre a vizüket ezzel nem számolt senki. Még nem csináltak soha ilyet.

Hát nem úsztuk meg a betegséget. Tegnap a gyerek 38,7 lázzal ébredt csurom vizesen és egész nap kúp és hűtőfürdő. Szegény nem igazán volt jó bőrben. Ma már kicsit virgoncabb, most én nem vagyok a toppon. A férjem már egész jól van ő tartja a frontot, igaz tőle kaptuk el. Tehát nálunk kollektív semmittevés van.

Látom a munkábaállás szerencsére zökkenőmentes volt. Rendesek, hogy nem kérdezősködnek. Bevallom én sem nagyon mertem megkérdezni, hogy vagy. Nem akartam, hogy bánatot okozzak. De most mégis megkérdezem minden rendben van? Sikerült feldolgozni a történteket?
Sok sikert a fodrászhoz jó hosszú lesz, de megéri.

Még sokminden hiányzik a lakásban? Teljes átalakítás lesz/volt? Jó móka kitalálni mi hová kerüljön. Ha igazán szépre akarja az ember az egy rakás pénzbe kerül. De valamit valamiért.

Megyek enni adok Dávidnak. Feltéve, ha hajlandó lesz valamit lenyelni.

Puszi:Zsu

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


SZia Évi79!

Én is 5 hét 5 naposan voltam először orvosnál, (sztk-ban)megnéztek ultrahanggal,nekem is csak petezsák látszott.
Sajnos az orvos elég bunkó volt, nagyon rámijesztett, kórházba is utalt.

Még jó, hogy a kórházi dokinak volt esze, és hazaküldött, hogy menjek vissza egy hét múlva.
6 hét 5 naposan voltam újra, akkor már látszott a baba, működött a szíve is.

Szóval 7 hetesen már biztos fogsz látni babát, és szívműködést isKép.

Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!
Köszi a bíztatást. Nagyon remélem! Annyira félek és izgulok! Nincsen semmilyen terhességi tünetem, leszámítva, hogy néha feszül a hasam, ha ez egyáltalán annak számít, és félek h rossz híreket fogok hétfőn hallaniKép

Éva
évi79
 


Szia Évi!

Ne izgulj, nekem sem volt semmi különösebb tünetem.Mit nem adtam volna legalább egy kis hányingerért.Kép
Még a mellem sem fájt, csak a hasam görcsölt időnként, mintha meg akarna jönni (azt még most is szokta, igaz, még csak 8 hetesek vagyunk).Meg sűrűn jártam pisilni.

Mikor először vizsgáltak, azt mondta az sztk-s doki, hogy üres a petezsákom, elmaradt vetélésem van, vagy nincs is baba, s beutalt kórházba, hogy ezt művileg kell befejezni. Nagyon kiborultam, még le is szidott, mert bizony elsírtam magam...

A kórházból hála Istennek hazaküldtek, hátha csak nem látszik,mert még kicsi. Utána izgultunk egy hetet.Közben rengeteg biztatást kaptam, sokan mondták (szerintem vagy tizen), hogy ennyi idősen még nekik sem látszott baba. Tehát ez elég gyakori jelenség, csak én ezek szerint rossz orvost fogtam kiKép.

Ne izgulj, nálad is biztos látszani fogKép!
Tünetek meg majd jönnek, nekem a 8. héten kezdődött enyhe émelygés, hányingerem nincs, de arra elég, hogy ne tudjak enni rendesen.De az is lehet, hogy megúszod a hányingert, nem mindenkinél van.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia Uxi!
Köszi a bíztatást, tényleg rám fér. Én is voltam kórházban, mert nekem sem látták még a picit és azt mondta a doki, h lehet h méhen kívüli, aztán ma egy hete megláttuk a kis petezsákot. Remélem hétfőn meg a kicsi szívét is fogom hallani!
De szeretenék pár héttel öregebb lenni!
Kép
Szia
Éva
évi79
 


Szia Zsu!

Ne haragudj, hogy pár napig nem jelentkeztem, de úgy felgyorsultak a munkahelyemen a melók, ráadásul megjöttek az új bútorok az irodánkban, tegnap óta csak pakolunk, bútort tologatunk, rendeszkedünk. Ma kb. délig bírtuk, mindenki hulla lett.
Dávid hogy van?? Meggyógyult már szegénykém???
Nagyon jól sikerült a fodrászosdi, bár nem nagyon volt idő más frizurákat is kipróbálni, csak kettőt tudtunk. Lehet hogy megyek még egyszer. Spinkpróbára csak április 4-én megyek, mert szabin van/lesz a kozmetikus csajszim.

Igen még elég sok minden kell a lakásba, bútoraink szinte alig vannak, egy régi ülőgarnitúránk van ideiglenesen (anyáéké volt) van egy kinyitható ágyunk egy nappali szekrényünk, és egy tv állványunk. Ezenkívül semmi más nincs, még a ruháink is csak egy felfújható gumimatracon és szőnyegen vannak. Úgyhogy lesz mire költeni a menyasszonyi pénzt, amit összetáncolok! Kép

Nem tolakodó egyáltalán a kérdésed, hogy hogy vagyok. Most már egész jól, tudomásul vettem, hogy ennek így kellett történnie, nem lett volna egészséges. Azt mondtam, hogy a doki elküldte szövettanra a magzatot??? Arra gyanakodott, hogy valami gyulladás lehetett az oka a vetélésnek, de egyszerű bevérzés volt. Sőt amit megküldtek postán szövettani eredmény: missed ab. Ennyi volt a papíron. Ismét megkérdezem, ti hogy álltok a babaprojekttel??? Közel van a május! Kép

Most menyek, mert az uram éhes, megetetem.
Pussza és jó vasárnapot nektek!
Edoszka
edoszka
 
 


Szia Edoszka!

Dehogy haragszom, hogy néhány nap múlva válaszoltál. Az a lényeg, hogy írsz.Kép

Na akkor pont a nagyüzembe csöppentél vissza. Már emelhetsz, pakolhatsz ilyen nehéz dolgokat? Igaz nem tudom mennyire lehet megerőltetnie magát az embernek, de azért vigyázz.

Dávid már jobban van láza ma már nem volt. Az elmúlt napokban olyan elesett volt. Enni alig evett pedig ez rá nem jellemző. Az ivás kész tortúra úgy kell belediktálni. Összességében már kezd kilábalni belőle. Csak taknyos és kicsit köhög.

Mi az, hogy nincs sok bútorotok. Kezdésnek ez is elég. Mi 2 heverővel és az én szobámban lévő régi szekrényekkel keztük. Egyébként szépen apránként lesz majd minden. A másik legalább van miért küzdeni. Nem biztos hogy jó ha minden van, mert az menet közben derül ki mi lenne a praktikus és szép is. Táncolj jó sokat, hogy legyen mit költeni.Kép

Örülök hogy, minden ok és nincs benned rossz érzés. A szövettant nem említetted. Lényeg nem valami gyulladás vagy hormon gond okozta. Ez jó.
Mi betegeskedve nem nagyon voltunk aktívak. Sőt teljesen tanácstalan vagyok mikor kellene igazán ráfeküdni a dologra. Nyár közepére elvállaltam 4 hét úszásoktatást. Bár azt terhesen is lehet csinálni. Most azt mondom a sorsra bízom ha akar akkor jön, de május végénél nem kezdünk korábban gyakorolni.


Jó pihenést estére!
Jövő hétre sok energiát kívánok!
Pussz: Zsu

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Voltam uh-n és még mindíg csak a petezsák látszódott (8,5 * 3 mm), ami a doki szerint nem túl jó. Orvosilag 7 hetes vagyok. Szerintetek? Mondjátok, h van remény
évi79
 


Sziasztok!
Évi!Ha szabályos a petezsák,akkor van remény.Akkor van gáz ha már egyeneletlen szélű,mert akkor kezd összeesni!
Bár én már többször megéltem amit te most,és mindig műtét lett a vége,de hinni kell hogy minden rendben lesz.
Az én kérdésem:29.napon vagyok,negativat teszteltem.Az elmult 1 évben 23-25 naposak voltak a ciklusaim,biztam a ma reggeli pozitiv tesztben.Van értelme szerdán még egy tesztet csinálnom,vagy hivjam a dokit,hogy akkor ez most mi?Én már többször voltam terhes,de a 28.napon mindig mutatta a teszt a terhességet.Érezni nem érzek különösen semmit,ha csak be nem beszélem maganak a tüneteket!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi
Akkor ez a méret nem túl jó, ugye? Ammenyire a kép alapján meg tudom állapítani, nem egyenetlen a széle, de hosszúkás... jó kilátások.
Köszi a választ
Éva
évi79
 


A méret változo lehet,de amig szabályos,akár hoszzukás,akár más,de szabályos addig jo.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok! Ez az első üzenetem, bár már hetek óta eből a fórumból "táplálkozom" lelkileg. Vasárnap már bizonyossá vált számomra, hogy lakik valaki a pocakomban és az ultrahang kimutatta a szívhangját is. (6 hetes vagyok) Azt hiszem, hogy 32 évesen első babánál ez számomra nagy dolog (el is bőgtem magam az örömtől, ahogy kiléptem az a vizsgáló ajtaján.) Persze gondolom, hogy az aggodalmak sora még nem ért véget, hisz az ember mindig azon drukkol, hogy minden rendben legyen, de megpróbálok pozitívan hozzáálni és örülni ennek a fantasztikus állapotnak.. :o)) ja, és ez a fórum, fantasztikus! Jobb mint bármilyen szakkönyv!
kiwike
 
 


Szia Zsu!

Lehet, hogy tényleg érdemes lenne átmennünk egy másik fórumba, itt most mindenki kisbabát vár, rajtunk kívül! Kép
Hát a doki nem mondta, hogy nem csinálhatnék bármit is, én úgy tervezem, hogy legkésőbb jövőhéttől újra megyek vissza aerobikra is. Sokan azt mondják körülöttem, hogy a műtét után 6 hétig még egy nehezebb bevásárlószatyrot sem szabad emelgetni, nemhogy bútorokat tologatni, meg nehéz mappákat cipelni. Azért annyira nem húztam bele a munkahelyi erőnlétbe, csak úgy light-osan tevékenykedtem.
Örülök, hogy Dávid már jobban van! Most kibetegeskedte magát szegényke, úgyhogy egy jó darabig biztos nem lesz beteg!

Igyekszem összetáncolni egy-két bútor árát! Kép Már nagyon várom, végül is életem egyik legszebb napja lesz, nemde???? A cipőmet még mindig nem vettem meg, de ami késik, az nem siet!!! Kép Végül is már csak az van hátra. Meg majd a menyasszonyi csokor és a kocsidíszítés!
Na most rohanok, jók legyetek és sétáljatok egy nagyot, ha tehetitek, mert szép idő van!(legalábbis nálunk!)

Puszi: Edoszka
edoszka
 
 


Szisztok!
Leírom, amik eddig történtek velem, hátha tudtok segíteni.
Kb. 34 napos a ciklusom. A 28.cn-on teszteltem egy nagyon-nagyon halvány pozitívat, 30.cn-on egy határozott pozitív tesztem volt. Már éppen beleéltem magam, mikor estére fájdogálni kezdett a hasam és halványbarna folyásom lett. Másnap is pozitív teszt és irány az orvos. UH-on a méhen belül nem látott semmit, méhen kívül meg valami képletet, meg vérömlenyt, nem is értettem igazán. Szerinte valószínű, hogy méhenkívüli terhes vagyok, de lehet, hogy pici és még nem látszik. Szerdán (péntekhez 5 napra) kell visszamennem hozzá, akkor megint megnéz UH-on. A fájdogálás néha van még, és a barnázást felváltotta egy nagyon kevés halványsárgás folyás(bocs). A mai tesztem is egyértelmű pozitív. Van valakinek tapasztalata, hogy ha kb. 17.cn-on volt tüszőrepim és a 36.cn-on lesz az UH fog már látni valakit? Nagyon nehéz ez az időszak, nagyon megvisel ez a bizonytalanság.

Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok!

Évi, szurkolok neked!

Mikor kell kontrollra menned?

Szilvi, először én is a 36. ciklusnapon voltam UH-n. Még csak üres petezsákot láttak, de azt mondták,vagy elhalt az embrió, vagy ki sem fejlődött.Kép

A kórházi orvosnak jutott eszébe, hogy mi van, ha még csak kicsi, és nem látszik.
Egy hét múlva a kontrollon már ott "figyelt" a baba,a szívműködése is látszott.

Szóval lehet, hogy még tényleg olyan pici, hogy nem látszik. Egy másik fórumon nekem azt írta egy lány, hogy ugyanígy járt, de egy hét múlva a kontrollon még mindig csak a petezsák látszott, műtétre akarták küldeni. Ő meg három nap múlva elment egy másik dokihoz, ott már a szívét is látták.

Mondjuk ilyenkor még minden nagyon bizonytalan, bármi lehet...

De azért reméljük a legjobbat!

Uxi

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szilvi26!
És nem írt fel sárgatest hormon pótló gyógyszert?! Mert ha van baba, és reméljük van, akkor nem normális a barnázás, és egy esetleges vetélést ezzel kivédhetnek.
Ne várj 5 napot, menj el máshoz!!!
V.

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
virnya
Pilisvörösvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: