Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok?
Van aki már tudja a baba nemét? Nekünk még rejtve van, végül is még csak 15 hetes a drágám. Érdekes, már egyre többször érzem őt, a hasam pedig akkora, mint a fiammal 5-6 hónaposan volt

Hétfőn megyünk orvoshoz, remélem esetleg megmutatja magát!

 
 


Mindenkinek aki írt,köszönöm a részvét nyilvánítást!!!Aranyosak vagytok nagyon!!!
 
 


@hutundi:
Szia! Mi már tudjuk. 16 hetes múltam és a terhes gondozáson biztosra mondták. Fiúcska lesz! Alig bírtam abba hagyni a bőgést,mikor hazaértem (annyira elérzékenyültem) láttam a kis testét a fejét a lábait és a doki megmutatta a férfiasságát is
 
 

 
 

@nritus:
Juj de szupeer ^_^
Gratulálok! <3
Tudom, ismerős, én is így voltam a ,,nagy" fiammal ^_^ <3

 
 


Sziasztok!Nekünk azt mondták hogy kisfiú,eddig minden vizsgálaton.Most amikor kézhez kaptuk a genetikai vizsgálatot kislányt írtakSzóval kislányunk lesz,Zsombikám után.
 
 


@hutundi:


Szia! 

En a 15. heten voltam egy uh-n, egy dokinal, akinel azelott nem voltam meg. Igy kezdte: "naaa, akkor kislany?". Erre en: "Nem tudom, kislany?"  Aztan tobbszor is magabiztosan mondta, hogy "itt kellene latnom valamit, de nincs ott semmi". Mindenesetre varom a 20. heti uh-t, remelem megerositik, mar nagyon beleeltuk magunkat 
 


@zometa:
Gratula! :)
Akkor már 100%? ;)

 
 


@nevermind2:
Nahát, majd kiderül, de 15 hetesen mér jó edéllyel látni ;)

Igaz a mondás, hogy mindegy, csak egészséges legyen. Csak olyan jó tudni, olyan kézzelfoghatóvá válik

 
 


@hutundi:
Igen nálunk tutira puncis a kicsikém.Genetikai vizsgálat megmondta a tutit.Nagyon boldogok vagyunk!!!
 
 


Sziasztok. 
Mi majd legközelebb július 2.-án megyünk uh-ra addig még várat magára a neme. Egyenlőre összekulcsolt lábakkal feküdt a drága, nem fedte fel mi van a lábacskák között. :)
Én személy szerint annyira nem érzem még hogy mocorogna, hétfőn lépek a 16.  hétbe. Na remélem majd nemsokára. 

Mindenkinek további jó babavárást. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


@nritus

Mi a 12 hetes genetikai ultrahangot össze kötöttük a baba mozival. Pécsen voltunk a DaVinci magánklinikán. A barátnőim tapasztalatai alapján, nem teljesen mindegy, hogy milyen géppel rendelkeznek a mozi elvégzéséhez.
Ezért esett a választásunk erre a kórházra.
Kb. 30 percig tartott és csodas volt!
Az orvos borzasztó alapos votl, amellett hogy mindenét megmérte 4D- ben is sokszor megmutatta.
Mi akkor még láttuk a babát teljes nagyságában.
Legközelebb 23-ÁN megyünk, addigra már 19 hetes lesz, így az orsov szerint lehet, hogy csak részletekben látjuk majd.

Számomra elképesztő látni őt meg mielőtt megszületik. Sok kisbaba született a környezetünkben mostanában. És szinte mindegyikőjükről készült olyan kép az anyaméhben, ami szinte teljesen visszaadta már akkor a pontos vonásaikat
 


Sziasztok!
Zometa őszinte részvétem szörnyű lehet
Örülök hogy mindenki jól van.
Mi is jól vagyunk pocak nől ezerrel és a csütörtöki dokilátogatás alkalmával 100%-ra mondta az orvosom hogy tökösünk van egy Petink Blanka után szétdobta a labakat mi is láttuk milye van. Már 360gr a lelkem.
Kedden megyünk a 2.genetikaira. Mellső lepény ide vagy oda már nagyon érzem bulizni. Közben mérgelődök mert csúszik a felujjításunk így kicsit csúszik a költözés. Blankámnak is megvolt az első ovis szülőije. Eper lesz a jele
Mindenkinek kitartást a meleghez frontokhoz.
 


@azumi1991:
Köszönöm szépen!
 
 


@azumi1991:



Milyen volt a 2. genetikai ultrahang? Hasonlóan zajlik mint az első?
Én az első babámat várom, így szinte minden vizsgálat új nekem.

Az orvosom szerint nekem is elől van  máhlepény, így azt mondta akkor se ilyedjek meg, ha csak a 21. héttől érzem a kicsit. De lassan egy hete érzem, hogy "ugrándozik" a hasamban
 


@lujzsolna
Igen lényegében ugyanaz. Mindent megnéznek rendesen. Szerencsére minden oké még mindig kukis
Szerintem a magzatmozgás érzékelése nem csak a lepény elhelyezkedésen alapul.
 


Sziasztok!

@zometa : Nagyon sajnálom! Fogadd őszinte részvétemet! 

A többieknek pedig nagyon örülök! 

Én egy hete (16+4) éreztem meg először egy kis mozgást, először csak néztem, hogy ez most a babóca?  A párom kb úgy vetődött oda, hogy ő se maradjon ki belőle, de hát mondtam neki, hogy odébb van az még, hogy ő is érezze... Minden esetre meglepett, hogy ilyen korán megéreztem első terhességnél  (bár elvileg nálam hátsó falon tapad a lepény). Azóta is párszor mintha őt érezném... de sosem vagyok benne 100%-ig biztos 
Tegnap voltunk vizsgálaton, elég szégyenlős volt a kis drága, így megerősítést nem kaptunk arra, hogy fiú. Na majd talán 2 hét múlva a genetikai UH-n! 

Ti mennyi időnként jártok a dokitokhoz? Engem kb 4 hetente visszahív. Ez végig így lesz?

További szuper babavárást! 
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


Sziaasztook! :)
Nos, úgy néz ki, hogy a kisfiúnk után hozzánk is kislányka érkezik
Nagyon boldogok vagyunk, apa különösen
Mi július 5-én megyünk a második genetikai UH-ra :)
A dokink 90 %-ra mondta a kislányt, jó lesz ha megerősítik

 
 


@hutundi:
De jó,örülök NektekMi 4-én megyünk uh-ra.
 
 


@hutundi:
De jó,örülök NektekMi 4-én megyünk uh-ra. :lol:
 
 


Sziasztok!Nekem a kislányom után úgyfest kisfiam lesz.A 12. heti vizsgálaton 85%ra mondták!Jövő7ten megyek a 18 heti vizsgálatra remélemott csak megerősítik a hírt:)Nagyon örülünk!
 


@szami444:
Gratulàlok :lol:
 
 


Sziasztok! A 18.-ik hétbe léptünk! Tegnap voltunk baba mozin. Szuper volt,csak ajánlani tudom. Nincs neki még baba kinézete,ezért ha lesz következő babuci várni fogunk a 25.-ik hétig,de így is óriási élmény!!! Lemérték mindenét,kaptunk dvd.-t meg fotót és láthattuk,ahogy mocorog,nyújtogatja a nyelvét Mindent rendben találtak,szóval nagyon örülünk!!! Ti hogy vagytok kismamák? Ki,hol tart?
 
 


@zometa:
Kösziii :)
Annyira izgalmas és csodálatos ez az egész :)

 
 


@szami444:

De joó, gratula! ^_^
Egy kisfiú, anyukája legnagyobb szerelme ;) <3
Nálunk így van :)

 
 


@nritus:
Miéért mondod, hogy nincs babaformája, dehogy nem, csak még vékonyka
Mi is voltunk annó a fiammal 18 hetesen, és 27 hetesen is. Tény, hogy 27 hetesen már gyönyörű volt


17. Hetesek vagyunk. Gyorsan telik az idő nagyon. Nekem már letagadhatatlan óriás hasam van, fiacskámmal kb 6. vagy 7. Hónapban volt ekkora
Kg-ban szerencsére csak egyet fogytam, úgyhogy nagyon szuper :)

 
 


Sziasztok. 
Nagyon jó olvasni hogy kivel milyen dolgok történnek. Nálunk is tervben van a baba mozi de majd csak a 24. hét körül. Sajnos rám nagyon gyorsan jönnek fel a kilók. Most 1 hónap alatt szedtem fel 4 kilót. És hol van még a vége?! :)

Egy kérdésem lenne még hogy ti hogy álltok a biciklizéssel? Nekem már van hogy nehezemre esik. Lehet hanyagolnom kell.
nyuszika93
Gyula
 
 


@nyuszika93:
Szia! Engem a védőnőm már a legelején lebeszélt róla,a férjem se örült neki,hogy bringázok,úgyhogy ha tehetem,ahova tudok sétálok. Kérdezném a többiektől is,hogy tapasztalt-e vakaki erősebb szívdobogást? Elég sűrűn érzem mostanába. Tudom,hogy többet kell dolgoznia a szívnek,de ez normálisnak mobdható?
 
 


@nritus:


Engem is egyre többet akarnak lebeszélni róla. A erősebb szívdobogást én is szoktam érezni mostanában.
nyuszika93
Gyula
 
 


@nritus:


En is pont par napja tapasztalom az erosebb szivdobogast, en ma vagyok 20 hetes. Kicsit aggodtam is miatta, de akkor ezek szerint ez normalis tunet? Valahogy nem hallottam rola meg. 

En a 12. heti meres ota egy grammot sem hiztam, ami tok fura, mert a pocakom meg eszmeletlen mod novekszik  Biztosan azert, mert eleve volt tulsulyom teherbe eseskor. 


 


Sziasztok!

Gondoltam gyorsan bejelentkezünk.
18+4 minden rendben, végre jó helyen!!!
Úgy tűnik a kislányunk után ismét kislányt kapunk. Fiúra számoltunk, de tényleg csak az egészsége számít! :)


SZiasztok. 
Ma végre megtudtuk hogy kis hercegnőnk lesz. A doki 100%-ra mondta hogy itt nem lát a lábak között "fütyülőt" :) Nagy jó volt látni.
Júli 25.-én pedig megyünk 4D ultrahangra. 
Vigyázzon mindenki magára...további boldog babavárást. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


@nyuszika93:
Gratulàlok a hercegnôhöz!
 
 


Köszi a válaszokat lányok:) Nos megejtettük a 18 heti UH-t és kisfiúnak mondták:)És nem utolsó sorban egészséges:) Mos a 20 hetet tapossuk:)Elmúlottak teljesen a rosszullétek így rám is ragadnak a kilók :( de még 6 kg-mal jobban állok mint kislányommal ilyenkor!Én már nemtervezek sokkal többet hízni...pedig még csak most jön a neheze!Nekem is látszik már a pocak,de még nem aggat annyira.Néha fájdogál.... De már nem aggódok ezen:)Várjuk a novembert lelkesen.Legközelebb 26 hetesen megyek uh-ra!Ti hány hetesen mentek legközelebb?
 


@zometa:


Köszönjük szépen. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


@szami444:


Nekem azt mondták hogy legközelebb csak a 32. héten kell menjek ultrahangra. Rossz lesz olyan sokáig nem látni a kiscsajszit. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


@nyuszika93:
Szia!Azért a 32-ik hét még nagyon messze van.Én havonta jàrok uh-ra.
 
 


@zometa:


Igen én is elkeseredtem hogy csak a 32.-en kell menni. De muszáj lesz kibírnunk. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


Sziasztok!
Én a fiús tábort gyarapítom.  A múlt heti genetikai ultrahangon mondták, aztán tényleg... kétség sem fért hozzá, hogy mit láttunk a lábacskák között!  És persze megnyugodtam, mert nagyon szépen fejlődik és egészséges, mindent rendben találtak.  Mondjuk akkor kicsit sokkolt a doki, mikor azt mondta, hogy nagy baba lesz... a korához képest majdnem egy héttel előzi a méreteket 

Van még valaki, akinek magasabb a CRP érték a laboreredményeiben? Kb havi szinten ellenőrizzük, holnap megyek a következőre. Nagyon csekkolják, de persze azt is mondják, hogy nem kell aggódni miatta, nem kirívóan magas. 17 körüli volt az érték legutóbb, de ez is a normál tartomány háromszorosa...  A védőnő szerint komoly gyulladás esetén több százas ez az érték, de lehet 1-2000 is... ahhoz képest tényleg nem tűnik vészesnek... Voltam fogászaton, fül- orr- gégészeten is, seholsem találtak semmit... így eléggé rejtélyees eredetű... Annyit javasolt a védőnő, hogy igyak naponta kamilla teát, hátha segítünk rajta 
Tapasztalat? Vélemény ezzel kapcsolatban? Mennyire kell ezen kattogni? 
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


@lyvcsi:
SziaNekem a kisfiammal és most is magas volt a crp-m.Ha olyan súlyos gyulladàsod lenne,làz,hidegràzàs is kìsérné.És a fehérvérsejt is magas lenne.eü-ben dolgozom,fônôvérként,szòval van egy kis ràlàtàsom.ne aggòdj!
 
 


@zometa:
Szia!
Köszönöm a gyors választ! :-)
Nem voltam beteg sem egyáltalán! Úgy tűnik, hogy a babával is minden rendben. Bízom benne, hogy ez után is minden jól alakul és tényleg nem zavar be semmibe a CRP! :-)
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk a 20. heti ultrahangon, és megtudtuk, hogy kislányunk lesz.  Mindent rendben találtak.
 
 


@juca88:
Gratulàlok :lol:
 
 


@zometa:


Köszi! 
 
 


Sziasztok Lànyok!Hogy vagytok?Növögetnek a pocakok?Én 1-én megyek uh-ra màr nagyon vàrom.Szerintetek hüvelyi vizsgàlatot mikor ellenôrzik?Nekem még úgy nem volt vizsgàlatom.25-ik hetet töltöm szombaton.Kèszülök 4d uh-ra is.Istenhegyirôl van véleménye valakinek?Oda szeretnék menni.
 
 


@zometa:
Nekem a 21. héten csekkolt a doki méhnyakat. Az is lehet, hogy csak az említett nyaralás miatt nézett rá, mennyire zárt.
Ezt a későbbiekben mennyire sűrűn fogják ellenőrizni?

Hozzánk képest pont 2 hét előnyben vagy :-)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy tudok kettő helyett aludni... :lol: Képes vagyok a krumplit is kialudni a földből :-D :oops:
lyvcsi
Budapest XI. kerület
 
 


Nem emlékszem màr én sem,hogy a kisfiamnàl mikor tett betekintést a kedves doktor.És is egyre többet vàgyom a pihenésre,éjszaka kb.3x megyek pisilni,és nehezen alszom vissza.De attòl is rosszul alszom,hogy arra figyelek nehogy a hàtamon aludjak,mert úgy olvastam az nem jò àldott àllapotban.Pàrom màr nem bìrt magàval,össze rakta a kishölgy àgyikòjàt.
 
 


Sziasztok! Én egy 23 hetes kismama vagyok, és november közepére várjuk első babánkat, egy kislányt.  Most találtam csak rá erre a társalgóra, így szívesen csatlakoznék Hozzátok, ha lehet! 
 
 


@eni86:Örülök ha csatlakozol :lol:
 
 


@eni86:


Üdvözlünk a csoportban... gratulálunk a kislányhoz. :)
nyuszika93
Gyula
 
 


Sziasztok!Ti tul vagytok a cukorterhelésen?Nekem ma volt,7.4lett a 120perces.Holnap megyek az orvosomhoz,már nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőtt.2-es női klinikán szül valaki?
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: