Új privát üzeneted érkezett!

Jaja a tejfakasztó...
El is felejtettem.

Hát én is tartok a kisfiútól egy kicsit...
Az unokahugaimon annak idején kigyakoroltam magam, de ez most új és"màs" lesz :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nem tudom h milyen lehet fiút pelenkàzni mikor köldökig és hátközépig ér a cucc... Hogy lehet a bigulijàt kitakaritani, meg ilyenek... Meg hogy kell megmosni, meg mindeeen na. Úgyhogy én ez miatt tartok tőle...
annacska15
 
 


Bátyámék kisfiát állandóan tisztába fele tenném, mert mikor rányulok a pelusra ott elől, folyton azt hiszem, hogy tele van. Hát tele is van, de nem pisivel. A kislányomnál más. Megfogom és lapos, tudom, hogy nincs pisi. :D
napsugar22
 
 

 
 

Annyit faggatóztam (az egyik régi kebelbarátnémnak négy kisfia van) hogy a kis kukac alatt meg a herezacsinál kell figyelni h nehogy kakis maradjon. Meg húzogatni kb óvatosan a harmadik hónap után lehet, hogy ne tapadjon le a fityma de mikor fürdik a vízben.

De kíváncsi leszek én is hogy mennek a dolgok...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok.
Mi is ma megyünk 20 hetes ultrahangra.
Én nagyon örülök, hogy fiam lesz. ( Első baba).
Remélem, nektek is kiderül a neme, aki még nem tudja.
Én mondtam a férjemnek, hogy akkor hívja össze a bandát tejfakasztóra, amíg a kórházban leszünk.
Remélem, jól vagytok, senkinek nem fáj a feje
mutymurutty
 
 


Hárman vagyunk akik nem tudják még a nemet?
annacska15
 
 


Arra keltem hogy 2 púp van a hasamon, egy kicsi meg egy nagyobb. :D és mozog :D
annacska15
 
 


Annacska :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is említettem a páromnak ha akar tejfakasztózni akkor mikor még bent vagyunk a kórházban...

Nekem még nem dudorodott ki picur ennyire, de már fordult úgy hogy kifelé rúgott a hasam irányában.
Persze párom pont akkor nem figyelt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Csak te meg én?
annacska15
 
 


Nekem mindig ezt csinálja, reggel úgy begörcsöl mielőtt felkelek... Úgy néz ki a hasam mint a Kis Hercegben a kígyó mikor lenyelte az elefántot.
Gondolom mindenki eltudja képzelni...
annacska15
 
 


Édes lehet :-D
Alig várom én is a kis dudort :-D
Bár nekem szót fogad mikor hiányolom kérem hogy jelezzen picit, akkor mocorog.
Párom persze nem tudja kivárni mikor oda teszi a kezét. Mikor meg elveszi rögtön produkál. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekünk is ez van, és ha véletlenül mozog, akkor se érzi a párom... :/
annacska15
 
 


Ja, és kívülről is lehet látni mikor alkot...
annacska15
 
 


Sziasztok! 

Mutymurutty, majd gyere és meséld el, hogy mi volt az ultrahangon! Biztos nagyon vártátok a mai napot, hogy ismét láthassátok a picit! 

Nyuszmusz, dettó nálunk is így van. Ha odateszi férjem a kezét, hogy érezze a babát, ő meg meg sem moccan. Már lezsibbad sokszor a keze mire történik valami. :D 

Annácska, de jó hogy ilyen aktív a kicsikétek. Nekem még nem látszik kívülről ahogy mozog.

Kíváncsi vagyok, hogy a baba nemét még nem tudóknak milyen nemű babájuk lesz. :) És arra is, hogy a csoportban tényleg több lesz e a kistökös.....

Fejfájás nekem is elmúlt, most megyek enni, mert állandóan éhes vagyok. 

Szép napot mindenkinek! 

napsugar22
 
 


Jajj csajok, este megyünk az ultrahangra. Úgy izgulok! :)
cherrybomb
 
 


Sziasztok.
Minden rendben. Tökéletes a gyerek. A gép szerint is pontosan akkora amekkorának lennie kell, tehát 19 hetes és 6 napos.
mutymurutty
 
 


<3
annacska15
 
 


@cherrybomb:

Szoritok :-) Ne izgulj. Biztos rendben lesz. :-)
annacska15
 
 


Sziasztok! Egy kicsit kiestem most, voltunk megint a családnál és ilyenkor olyan jó kicsit "mást" is csinálni. Elég szépen nő a pocakom, ma reggel egyértelműen éreztem a mozgást is, de még csak halványan, de biztos hogy a baba volt :-D óriási hír, hogy ma az 5. napja hogy nem hányok, el sem hiszem! Remélem nem jön vissza, egyszer becsapott már egy 1 hetes szünet :-D. Biztos minden rendben lesz nektek az UH - n, mi majd csak május 9-én megyünk a genetikaira, akkor fogják megerősíteni a nemét is ha mutatja :-) én nagyon sok videót láttam erről a baba neme buliról, nagyon jó pofa szerintem, mi ilyet akartunk volna de egyik nagyszülő sem volt vevő rá.... Úgyhogy szimplán elmondtuk az eddigi infót. Hál'Istennek a férjem nem vevő a tejfakasztós dologra, szerinte csúnya, hogy míg a kórházban vagyunk ő elmenjen inni :-D örülök, hogy így fogja fel :-D remélem mindenki jól van!
knegm
 
 


Mutymurutty!
Gratulálok! :-D
Örülök hogy minden rendben van.

Cherrybomb!
Várunk a hírekkel!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Knegm!
Hátha sikerül már kilábalnod a hányásból!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem a párom a tejfakasztóra ha megtartja csak a legjobb cimboráját akarja meghívni vele kultúráltan el szoktak iszogatni,nem lesz semmi nagy buli.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sétáltam egy nagyot délután, úgy elnyomott a levegő hogy utána kidőltem és aludtam egyet.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Cherrybomb, veled együtt izgulunk! Majd gyere mesélni! 

Knegm, hűha, nem semmi ez a hányás nálad. Hátha most már tényleg el is múlik. Lehet, hogy kislányod lesz??? :D 

Mutymurutty, örülök, hogy minden rendben volt a vizsgálaton! Kis töki! :) 

Nyuszmusz, ma délután rám is olyan fáradtság jött, hogy muszáj voltam pihenni kicsit. Feküdtem az ágyon de majd el aludtam. Alig várom, hogy este aludhassak.
Ja és nálunk sem lesz és a kislányunk érkezése előtt sem volt tejfakasztó, mert a férjem utálja a piákat. Egyedül a jó hideg sört issza meg, de azt is csak a nagy melegben.
napsugar22
 
 


A nagylánynàl én is hánytam szinte végig, most egyszersem... Viszont a hasam... Az tiszta bunda... :/ már azon gondolkodtam szortelenitem... XD
annacska15
 
 


Estére megjött a fejfàjàsom is, jön a meleg. 15 fok van most de már szürkület. Csütörtökön 22 fok lesz...tuti h a meleg miatt fáj, vagy az eső miatt...vagy valami más. :D
annacska15
 
 


Na tessék csak emlegetni kellett azt a fránya fejfájást, valamelyikünknél tuti jelentkezik...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Agggh, ne is mondd kifolyik a szemem... :(
annacska15
 
 


@cherrybomb:


Mizus???
annacska15
 
 


Sziasztok!
Még most értünk haza. Minden rendben volt az ultrahangon, hétfőn kell mennünk a 18 hetes genetikára.

A nemét is megtudtuk. Kezdettől fogva kislányt látok magam előtt, kislánnyal álmodok, erre most beterpesztett ès telibe megmutatta a kukacát! :)))) <3333
cherrybomb
 
 


Gratulálok. Itt ténylegesen szinte csak fiú babák vannak... :D
annacska15
 
 


Jaj, úgy várom már h a miénk is kiderüljön...
annacska15
 
 


Igen, nekünk az első erős tipp kislány volt 15 hetesen :-D ezt fogják vagy megerősíteni vagy módosítani de nagyon nunusnak nézett ki :-D

Gratulálok cherrybomb, ki ugyanigy voltunk csak fordítva :-D kisfiút láttam magam előtt, kisfiúval álmodtam és éreztem, mi pedig "semmit" nem véltünk látni ott :-D

A hasam nekem is brutálisan bundás lett... Köldök alatt és felett is erős fekete... Mindenhol máshol nem fekete, de hosszabb és sötétebb, azzá látványos... :-D biztos nagyon guszta lehetek :-D
knegm
 
 


Cherrybomb!
Gratulálok! :-D

Nekem még nincs olyan fekete vonalka a hasamon...

Nagyon éhes vagyok, megyek keresek vmi vacsorát...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Az a gáz, hogy nem a linea negra nevű csík a sötét és fekete, hanem a szőr :DDDD
knegm
 
 


Nekem sincs olyan csík a hasamon, helyette bebundásodott XD
knegm
 
 


@knegm:
Nekem is. Remélem kihullik. XD
A csík miért olyan nagy szám? Nekem látszik de csak bugyivonalig.
annacska15
 
 


Értem már....
Pihék nekem is vannak a hasamon.

Örülök a jó időnek :-D

Kezdek izgulni a holnapi nap miatt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ja, pihék...csak jó sok, de nem hosszú.

Nyuszmusz82: Akkor izgulunk együtt. Neked mikorra kell menni?
annacska15
 
 


Nem tudom miért olyan nagy szám. Néha én is ránézek alaposabban, hogy jön - e vagy sem, nem mindenkinek jön elő. :-D

Igen, itt szép idő van, kicsit fúj a szél de nem vészes. Mi holnap védőnőhöz megyünk, kíváncsi vagyok hogy híztam-e már, eddig csak fogytam és tartottam a súlyom. Még mindig nem hányok, el sem hiszem el sem hiszem el sem hiszem!!!! :-D
knegm
 
 


:-P reméljük így is marad és nem jön vissza a hányás.
Holnap h megyek az uh-ra szerintem rám néz a midwife is, legalábbis mindig így volt az összes ultrahangnàl. Kell kérném papírt a midwifetol az anyasagit megkapjam. Csak nehogy elfelejtsem... :-)
annacska15
 
 


Annacska!
Szorítok neked az uhn!

Holnap az anyakönyv vezetőhöz megyünk, én amiatt izgulok :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska!
Szorítok neked az uhn!

Holnap az anyakönyv vezetőhöz megyünk, én amiatt izgulok :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Bocs :oops:

Nem akartam kétszer...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Jaaa, azt hittem vmi vizsgálat lesz. De így h mondod emlékszem h írtad. Minden rendben lesz ne aggódj. Nagy dolog az biztos. :-)
annacska15
 
 


Hát... :-D

Tudom van aki azon a véleményen van hogy csak egy papír, meg házasság nélkül is lehet együtt élni.
Én nem ítélek el senkit, mindenkinek magánügye mit tart helyesnek.
De szerintem szebb ha törvényesen is együtt tartoztok, és viseled a párod nevét. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Persze, úgy jobb. De remélem nem vetted lenézőnek a nagy dolgot. Nem úgy akartam. :-) hanem ez a Nagy napod :-)
annacska15
 
 


Dehogy :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: