Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt.

Nekem estére rosszabb lett a fejfàjàs, reggel mikor keltem sajnos lüktető fájdalmat éreztem, úgyhogy ez ma már csak rosszabb lesz. :(
Örülök h minden rendben van a babucival, szerintem amig nem nagyon nagy a mm változás a méhnyakon addig nem kell aggódni. Gondolom uh- val nézte. Nekem a Zsolti mindig azt mondta h 10-15%+- elmérések vannak az uh-n.
Nekem mindig túl kicsi volt a gyerek az uh-on, és a Zsolt nyugtatott h nem baj, mert eltérés lehet és a 2.5 kg nem kicsi a mi testalkatunkhoz képest.

Napsugár - nem is az h egyedül akar fogat mosni, hanem egyáltalán nem akar, abból ha én mosom, meg sírás van.
Tegnap néztem a szàjàt és vérzett neki az egyik új fog bujt, lehet azért mondta h fáj a foga. A tiednek már kijött az összes foga?? Mert az enyémnek nincs kint, rágó foga tán 2 van de Kisörlő egy sincs. Az bújik neki most.

Ma lapit a kisbaba, nem mozgott még, ilyenkor reggel mindig szokott egy-két rugàst alakítani. De lehet megint csak 11 kor kel :D

Nyuszmusz - mondtam én... Hagyjuk Jolánkát aludni. - ezzel arra céloztam, h majd megnyugszik. :-)
annacska15
 
 


Annacska
Sajnálom hogy megint fáj a fejed :-(

Igen értettem a"Jolánkát", hogy mit akartál írni :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Àh, hát ez a fejfàjàs kicsinàl, ilyenkor semmihez sincs kedvem... Pedig lenne dolgom ma. Néztem az időjárást, és jön a meleg... Biztos azért fáj...
annacska15
 
 

 
 

Sziasztok!

Annácska, fejfájásod enyhül? Jobban vagy? Nekünk 16 fog bújt ki eddig, tehát még a 4 őrlő hátra van. Most egy ideje állandóan a szájában nyúlkál, és duzzadtabbnak látom az ínyét, így szerintem hamaroan jönni fognak azok is.  Hú, akkor a fogmosás dolog tényleg nem egyszerű nálatok. Szegénykét biztosan a leendő fogacskái bántják és ezért nem akarja engedi. 

Nyuszmusz, örülök, hogy párod megenyhült. Csak egy kis idő kellett neki, hogy belássa.
napsugar22
 
 


Nem, még mindig fáj... Ez már nem múlik el ma...
Biztos azért nyuglodik.
annacska15
 
 


Minden rendben volt a nőgyógynál, zárt a méhszájam.
Engedélyezte a doki a kismama tornát :-D
Heti egyszer van egy óra hossza, de annyi is jó szerintem.
Mellette sétálok sokat.

Tudtam venni a lidlben kismama legginget, vettem egy mostani méretet meg egy nagyobbat későbbre.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska
Semmi sem segít?
Borogatás, pihi, sok folyadék?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Pihi?? Nem tudok... Itt a nagylány nem hagy... Ittam 2 kv de már többet nem akarok...
annacska15
 
 


Értem...

Nagylányod amúgy is anyás, vagy csak most inkább hogy jön a tesó?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Értem...

Nagylányod amúgy is anyás, vagy csak most inkább hogy jön a tesó?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Na, sikerült pihenni, egy fokkal jobb lett. :-) nagylány még alszik, úgyhogy neki állok pakolni meg ilyenek :-)
annacska15
 
 


Nem mondanàm anyàsnak. Egyáltalán. Ha itthon van apja akkor szarik a fejemre... Csak akkor jön ha vmi nagy baj van... Beütötte magát, vagy apa kiabál xD
annacska15
 
 


Mivel én vagyok itthon vele, így én vagyok az aki természetesen mindig itt van. Apja a csoda ha itthon van... Persze míg nappal dolgoztam és apja este, akkor azért ürült h én is létezek :-) mert volt h csak 1-2 óra jutott az anyàból...per nap. De most mindig itt vagyok úgyhogy elvan ...
annacska15
 
 


Örülök hogy tudtál pihenni!

Én is elaludtam délben...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is örülök h jobb lett, gyorsan letudtam a házi munkát, aztán terigetek ha lejár. De ha fáj a fejem padlón vagyok, megmozdulni sincs energiám...
annacska15
 
 


A fejfájás le is tudja fárasztani az embert az biztos...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Megint jön vissza a fejfájás... Nem igaz... Hivott a meló helyem, h mi van velem. Kérdeztem a "Gyest" vagy minek hívják otthon itt Maternity leave- nek, erre rá vágta h olyan nincs, de mondom hogy hülyeség, olyan nincs h nincs :D de szerintem ö a maternity payre gondolt, de az is van, csak hülye hozzá xD
annacska15
 
 


Mert azzal indokolta h 0 órás szerződés ( de törvény szerint kb 5 éve az is megszünt, jóreggelt'! ) De akart berangatni dolgozni, nem tűnt fel neki h januárban nem mentem vissza... Istenem... Holnap fel kell hivni őket, viszont azt se értem miafenének?? Mert majd csak elkell utasítani a maternityt de azt csak kb 1 hónap múlva kapok rá papírt...
annacska15
 
 


Remélem sikerül elintézni ill megbeszélni mindent.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Tegnap elkiabáltam a fejfájást, ma nekem is nagyon fájt. A végén már nem bírtam és vettem be gyógyszert. Hatott elég gyorsan. Annácska remélem neked elmúlt. Ha itthonvagyok akkor a hidegvizes borogatás be szokott válni
mibri
 
 


Biztos fog sikerülni. Legalábbis remélem.
annacska15
 
 


Sziasztok!



Annácska, én is remélem, hogy sikerül majd elintézned mindent. Fejfájásod elmúlt? 
Ti használtátok már a Kislányotoknál az Isoprinosine szirupot? Ez egy normál vitamin? Meddig szedhető? Kislányomnak szeretnék valami jó immunerősítőt, mert sokszor van begyulladva a torka. Ezt ajánlották. Mi erről a véleményed? 

Mibri, te hogy vagy? Fejfájás megszűnt? 

Nyuszmusz, örülök, hogy minden rendben volt a nőgyógyásznál. 

Picuri mozgott este egyfolytában, majd reggel is kicsit. Apának mutatni akartam, hogy hogy mozog, rá is tette a kezét a hasamra, de erre meg sem moccant.  :D Na majd legközelebb. :) Én is érzem Őt már kb. 15. héttől. 

Szép napot mindenkinek! 


napsugar22
 
 


Napsugár!
Az jó ha mocorog! :-D
Nekem erre az időre elbújik, de a banánra felkel :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Kis banános. :lol: :-D
napsugar22
 
 


Nem!!! Ez a hatóanyag nagyon erős! Én szedtem ilyet, 1 éve februárban 2 kurát, és a májamnak nem tetszett. Csíkos foltos lett az összes köröm. Pedig orvos írta ki, testömegkilogramonket xmg szabadott, de az is sok volt.
Én biztos h nem adnàm be ezt a gyerekemnek. Lehet h gyereknek más, de nekem ez a tapasztalatom.
annacska15
 
 


Inkább kérdezz gyermekorvost! Én nem merem azt mondani hogy add, nem lesz gond. Nem vagyok orvos! Csak saját testem nem viselte jól, én biztos nem adnám be ezt a gyerekemnek.
annacska15
 
 


Annácska, köszönöm szépen! Nem, semmiképpen sem akartam magamtól adni neki, csak mástól hallottam, hogy használták. Emiatt kérdeztem. Persze, beszélek majd a gyermekorvossal. 
Fejfájásod elmúlt? 

Nyuszmusz, már említeni akartam, csak mostanában olyan feledékeny vagyok. Nem tudom nálatok is így van kismamák? Ha van felétek Pepco üzlet, vagy ha jártok a közelében, akkor abban is szétnézhetsz kisfiú ruhák után. Tesóm szokott ott vásárolni és szereti a ruhájukat. Kisfiúknak sokkal több a választék, mint a kislányoknak. Árban pedig már vannak 500-800 ft ért is bodyk. De mikor hogy. Ki kell fogni, mert van amikor akciósak. Azt hiszem van a neten újságuk is, ha lesz időd nézz bele.
napsugar22
 
 


Sziasztok! Az isoprinosine szerintem sem jó ötlet. Én is szedtem kúra szerűen és mind2 térdemen kb. 5cm-es átmérőjű piros folt jelent meg apró kitüremkedésekkel és nagyok viszketett....
knegm
 
 


Hűha, nem is gondoltam volna, hogy ilyen rossz ez a készítmény. Gyorsan el is felejtem. Helyette kap majd valami sokkal természetesebb immunerősítőt.  Persze megbeszélem majd az is a gyerekorvossal.  Köszönöm a véleményeteket!
napsugar22
 
 


Akkor nem csak nekem volt rossz az ISO. Amúgy TBC és ADIS-et is kezelnek vele tünetileg, tehát nem egy sima c vitaminrol van szó
annacska15
 
 


Rendben, van Pepco üzlet Egerben, majd benézek.

Részemről kókadozok ebben az időben...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Szeretitek a Pepco-t? Itt is van Angliában, de én nem vagyok elragadva vele... Itt legalábbis alig van benne vmi...
annacska15
 
 


Mo.-i viszonylatban szerintem jó a pepco. Lehet kint másabb volumenű üzletek vannak, ár érték arányában kifejezetten szeretem :-)
knegm
 
 


Hát lányok, nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem ez az idő kikészít.. Reggel még esett az eső, most hét ágra süt a nap, a fejem lüktet, a hasam keményedik, babuci meg éppen hogy mocorog egy kicsit.
cherrybomb
 
 


Én a primarkba szeretek vásárolni, mert olcsó, és "jó" is. De kb az a legalja nálunk. :D itt is vannak nagyon jó babaturik :-) vettem ott vadijuj ágynemű huztatot a nagylánynak. 350ft ért xD
annacska15
 
 


Sziasztok csajok! Fejfájás elmúlt, hála égnek, remélem nektek sem fáj :-) Reggel arra keltem, hogy tenyérnyi nagyságban tökre bekeményedett a pocim. Na most vagy nagyon régen voltam terhes és elfelejtettem, vagy már nem is tudom, de nem emlékszem, hogy nekem lett volna ilyen, legalábbis ilyen korán.
Immunerősítőt a fiamnak a broncho vaxoomot adtam, ez vényköteles gyógyszer, ha sok felső léguti megbetegedés van arra nagyon jó. Én is szedtem anno tényleg szuper. Ha jól emlékszem akkor 3 hónapos kúrát csináltunk, de nem mindegy hogy szeded. Az orvos pontosan elmagyarázza.
mibri
 
 


Most fejfàjàs ügyileg elég hasznàlható vagyok ma. Pihenek, meg eszek... Tv-t nézek, lustizok :-)
annacska15
 
 


Nekem is élénk picurka most, a hasam én is érzem h keményedik kicsit...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! 

Knegm, én is így gondolom. Igaz, csak a ruha részén szoktam nézelődni. De van egyéb lakásfelszerelési dolog is.

Én az elején nem szerettem a Pepcot. Akárhányszor mentem, sosem találtam a kislányomra értelmes ruhát. A tesóm kisfiának mikor vásároltam viszont nagyon jó dolgokat találtam jó áron. Na akkor vettem a csajnak is egy szettet ami hosszított felsőt, vékony testnadrágot és fejpántot tartalmazott.  Azt hiszem ezer valamennyiért, 1700 volt talán. Akárhányszor mosom nem nyúlik és nem szöszösödik, szeretjük. Úgyhogy ha legközelebb megyek biztosan szétnézek a kislány cuccok között is. :D 

Annácska, örülök, hogy elkerül a fejfájás. Jól tetted, hogy pihiztél ma. 

Nyuszmusz, ez természetes, azt mondta a dokim a 24. hétig. Kitartást addig is! Én szeretem még a Tescos F&F-es 5 db-os body csomagot is. Szokott az is lenni akciósan kb. 3000 ft ért. Jó minőségű, puha anyagú. Nem nyúlik el mosás után,  így nem csak egyszer tudod ráadni a babára.

Mibri, köszi, utána nézek ennek a broncho vaxoomnak. Az Immunotrofináról sok jót olvastam. Azt ismeri valemelyikőtök? Az is jó felső léguti megbetegedésekre. Mindenképpen szeretnék majd neki valamit erősítésnek.

Cherrybomb, fejfásásod enyhült? Neked is csak azt tudom mondani amit Nyuszmusznak: kitartást a 24. hétig.  Tudom, hogy ezt most édeskevés, de utána jobb lesz. 

Kék panadolt vehetünk be fejfájásra, úgyhogy ha mást nem akkor azt szedjetek. Mert kínlódni sem jó. 


napsugar22
 
 


Én is panadolt vagy fél Algopyrint szoktam bevenni, ha nagyon-nagyon fáj. De már vagy 2-3 hete nem vettem be... Néha aspirint is szoktam.

Hát lányok nagyon kívánom az édesség/ édes dolgokat. Tegnap ettem kb fél kiló tejszines porcukros epret... Azt hittem meghalok olyan sok volt a cukor...
annacska15
 
 


Annacska!
Az fini :-D

Én is megkívántam az epret hát méregdrága még sajnos
De vettem kemény hat szemet 600ftért
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem az édesség kimerül a pudingban és a vienetta jégkrémben.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Jezusom. Mindig elcsodàlkozom, 600 fortint pár szem gyümölcs? És nem sül ki a szemük?? 2 éve a tusfürdőn voltam kiakadva... 800 Ft volt egy nivea... Itt meg 1 font...
annacska15
 
 


El is szégyelltem magam az eper miatt... :(
annacska15
 
 


Nyuszmusz, 6 szemet 600 ft-ért? Ez most volt? Én épp ma vettem a kislányomnak fél kg-ot 700 ft-ért. Egy műanyag dobozkában van és bizony púposan meg volt rakva normál és nagyobb méretű eprekkel. 
A vienetta jégkrémet én is nagyon szeretem, kedvencem. Nyami! Az édesség ehetnék nálam is a fagyi, mást nem is kívánok....jó is lenne most néhány (jó sok :D ) gömb.
napsugar22
 
 


Mennyi most otthon az átlag óra bér?
annacska15
 
 


Csak viszonyítàsképp...h mennyire sok a 600 forint...
annacska15
 
 


Én nem órabérben vagyok, de a párom 1087 ftot kap óránként.
Asztalos a szakmája de nem abban dolgozik. Betanított munkásként egy cégnél.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Mert ahol vettem a zöldségesnél nem volt magyar eper, az olcsóbb lett volna, amit vettem az (állítólag) görög eper volt, 5000ft volt kilója :shock:
nyuszmusz82
Eger
 
 


5000? B@meg!!! Mennyi??? Bocsi, de mindjárt belefulladok a kádba...
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: