Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok! :)
Megnyugodtam hogy nem csak èn vagyok egyedül ezzel a "bebundásodós" dologgal. :D
 


Annacska!
Biztos minden rendben lesz az UH-n. Majd mesélj mi volt.

Nyuszmusz!
Megértem, hogy izgulsz ès alig várod. Sok boldogságot nektek!
 


Sziasztok! 

Ez a fekete csíkos dolog nekem is tetszett...:D :D Nálam nem vészes, nem mondanám bundának :D  helyette viszont az előző terhességem csíkjai látszanak. Remélem nem zebrásodik nagyon össze a hasam. Kenegetem, úgyhogy.......

Nyuszmusz: igen, nagy nap előtt álltok! Biztosan izgultok! Sokan lesztek, vagy csak a szűk család? Gyere majd és mesélj! 

Cherrybomb: gratulálok a kis tököshöz! Örülök, hogy minden rendben! Még egy kislegény! :) Már alig várom, hogy kiderüljön Annácskának és Knegm-nek mit mutat majd az ultrahang. :D 

Annácska: holnap mentek ugye ultrahangra.... Na kíváncsi leszek, hogy nálatok bejött e a megérzés. :) 

Szép idő van nálunk is, öröm kint lenni a jó időben. Remélem mindenki jól van!
 

 
 

@napsugar22:
Nekünk már mutatott 15 hetesen a nunit :-D a 18-20. Héten még meg kell erősíteni, de én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Jó lenne gondolatban már úgy rá gondolni 100%-osan. :-D
 
 


Lányok!
Az agyam eldobom, kb két óra hossza alatt ha 30 ruhát nem próbáltam fel a Hádában egyet se...
De sikerült találni egy csini de kényelmes ruhát holnapra.
Szolid, rövid ujjú, fekete alapon vajszínű virágok vannak rajta.
És naggyon kényelmes pocak is elfér benne.
Ne tudjátok meg...
Hol a mellemnél volt szoros, hol a hátamon nem ment össze a cippzár, hol a pocaknál nem volt jó...
Ami meg esetleg jó lett volna az meg előnytelen volt vagy kétszer akkorának mutatott.
Na megvolt a ruha, ésss akkor már harisnya is kellene...
Na spuri a lidl szerencsére kint voltak még a kismama harisnya nadrágok, úgyh tudtam venni azt is.

Elég is volt, elfáradtam rendesen.
 
 


Most csak négyen leszünk a tanúkkal, nyáron van mindkettőnknek a szülinapja egy hét különbséggel, akkor szeretnénk a családdal egy összejövetelt.
 
 


És akkor ünnepelünk egyszerre több mindent :-D
 
 


Knegm: nuniból még kialakulhat a fütyi. :D Nálunk 2 hét alatt kialakult. :D Igzi ez a várakozás! :) 

Nyuszmusz: pihenj akkor egy kicsit, ha tudsz. Engem is mindig tökre lefáraszt a vásárlás, pláne ha próbálgatni kell és jó sokat. Amiket kinézek pólókat azok persze nem jönnek rám....úgyhogy egy fél nap mire lelek valamit valahol. És mire mindet bejárom ami szóba jöhet....belegondolni is fárasztó. 
Jó is lesz a nyár, akkor már szép jó idő lesz és lehet szervezni az összejövetelt! :) 
Holnap ne is jelentkezz nekem, mármint úgy értem, hogy koncentrálj csak a teendőkre. Mi itt leszünk és gondolunk Rátok! Nagyon sok-sok boldogságot kívánok Nektek!!!!
 


Knegm: mondjuk ha egy szuper géppel vagy 4D-n látták már a nunit akkor mégsem alakulhat ki....  Kislányunknál egy szuper orvos már a 12. héten megmondta, hogy ő kislánynak mondaná a babát, de csak valószínűleg. És kislány is lett! :) :D
 


Napsugár!
Köszönjük szépen :-D
 
 


Meg mindenkinek a gratulációt :-D
 
 


4D-n nem lehetett látni mert csak a kis popsiját mutogatta és a gyönyörű gerincét, hogy a szonografust idézzem :-) 2D-n látott nunit, de mikor felhúzta a lábikót akkor mindig felvillant egy pöcök, ami elbizonytalanította. Azt mondta nagyon valószínű, hogy kislány, de ne éljük bele még magunkat. Hát kíváncsi vagyok :-D

Nyuszmusz nekünk ugyanígy van. Januárban összeházasodtunk 2 tanúval, most 28-án pedig lesz a családi összejövetel, de csak szűk körű ez is :-) nagyon nehezen találtam ruhát, ezekkel az akadályokat kellett nekem is megugrani, remélem addig még jó lesz az amit megvettem :-D
Szívből gratulálok nektek, csodás érzés a férjemnek hívni ezt a nagyszerű embert

Napsugár nektek lett nuniból fütyi? Hogy történt, mi hányadik héten derült ki?
Remélem legközelebb biztos infót kapunk, már a nevét használnám és "ábrándoznék" vele nagyon :-D teljesen mindegy hogy milyen nemű, közhely de a lényeg hogy egészséges legyen!!!! Mégis izgatott vagyok ezzel kapcsolatban is :-D
 
 


Knegm!
Akkor neked is gratulálok!

Akkor ismerős volt a ruhamizéria...
Már ott tartottam hogy otthagyom az egészet, kezdett elfogyni a türelmem.
 
 


Úgy látsz h én vagyok az utolsó a sorban. Nekem halvány lila fingom sincs h ki van a hasamban!
:(
Már csak az lesz a hab a tortán, ha meg se fogja mutatni magát. Akkor már nem is leszek rá kíváncsi. Lesz ami lesz meglepetés baba.
 


Hát... A ruhàkkal én is gondba vagyok. Mert a nadràgok hülyén állnak, mert a combomon megtapad a hasam alatt eláll... Pólók többnyire jók
 


Köszönjük szépen! Egyébként én már bánom, hogy azt mondtuk 25 hetesen, hogy akarjuk tudni a nemét. Jobb lett volna kivárni és tutit hallani :-D én most vettem a lildben kismama nacit és harisnyát is, egyenlőre meg vagyok elégedve vele, jó anyaga van és mostam is már, teljesen jó eddig. Annyi hogy a hasam mivel teljesen még nem tölti ki, ott a póló alatt ott van egy kis csik, a nadrág "szája" egy picit elall és alágyűri de már csak ezek a kényelmesek nekem.
 
 


Nekem kétoldalt van egy csík ahol nem tapad a nadrág.
 


Bocsi, nem 25,hanem 15 hetesen voltunk. :-D
 
 


Knegm!
Én is vettem nacit és harisnyát is.
Nekem is eláll kicsit a pocakrésze de amúgy kényelmes.
 
 


Knegm!

Mikor voltál a lidlben vásárolni?
Mert két kismamival beszélgettem.

Én csütörtökön délelőtt voltam olyan 10 óra felé kb. Mikortól meghirdették aznap csütörtökön.
 
 


Akkor még csak legginget vettem egy feketét meg egy szürkét.
 
 


Én is csütörtökön voltam, valamikor délelőtt de én csak egy idősebb nénivel beszéltem, aki a lányának jött méretet cserélni. Én vettem 3 legginget, meg 1 test színű harisnyát. Vicces lett volna H pont találkoztunk volna és szóba is elegyedünk
 
 


Biztos :-D
 
 


Jó reggelt csajok!

Hogy vagytok?
Én izgulok az UH-miatt. :-) Komolyan úgy vártam, mint a Karácsonyt :-)
 


Sziasztok csajok! Nekem már a 13. hétben kellett kiamama nadrágot vennem, mert a többi már kényelmetlen volt. Mostanra meg már a hasam, hogy az hihetetlen. H&M-ben vettem őket és imádom. Nem csúszik, nem áll ell, pont olyan amilyennek lennie kell. Annacska remélem, hogy megmutatja magát a pici :-) Aztán lehet, hogy végig dugdossa majd előled, hogy ne lásd :-D
 
 


Sziasztok!

Annácska, izgatottan várjuk, hogy mi volt az ultrahangon. Remélem, együttműködő lesz a kicsi lány vagy a kicsi fiú.
Ha dugdossa magát akkor kislány lesz.

Knegm, nekünk azt mondták 12.heti uh.on hogy kislány lesz, el is hittük. Már megvolt a kishugi neve is. Aztán 2 hét múlva uh.on mondták, hogy tuti kisfiù és láttuk is.

Mibri, nekem is kismama nacit kellene vennem. Leggingsem van. Akkor a H&M-es nadrág jó? Mennyiért vetted? És milyen?
 


Nyuszmusz, gondolunk Rátok! Remélem arra jó idő van. Itt kicsit szeles. Igaz ezt a napot semmi sem ronthatja el!
 


Knegm, kislányunkkal uh.on ugyanúgy voltunk, mint Ti. Csak a hátát és a popsiját mutogatta mikor az apja is bejött. Na mondom erre én, tuti kislány, mert szégyenlős. Az is lett.
 


Sziasztok.

A kiscsi feje bevan ékelődve a szülőcsatornàba, le se lehetett mérni. 4 órát voltam bent, és haza se akartak engedni.

Maga a vizsgálat borzalmas volt, soha életemben nem láttam még ilyet. Ahogy a kicsi feje be van ékelődve nem birta azt megmérni. Az ultrahang fejjel szó szerint ki akarta szedni a onnan. Pár mm sikerült a vàllànàl tolva vissza taszigatni a méhembe! Maga a vizsgálat több mint egy órás volt, abbol 40 percig ezt a műveletet csinálta. Végül lemért egy baromságot, túl nagy feje van a koràhoz képest. Elsirtam magam ahogy mutatták az arcát oldalról. Ha hiszitek ha nem, az a baba sírt a hasamban!! Most kezdett mozogni h írok.
Vége lett a vizsgálatnak, nem tudtam felkelni a vizsgàlóról olyan derék fajasom volt, kemenyedett a hasam.
Hívták az orvost, ö rögtön mondta h megkell nézni a méhszàj nem e nyílik.
Megnézte, azt mondta 2-3 cm biztos van. Vett a méhszájról mintát, és rá kérdezett mi volt az utolsó rakszuresem eredménye, mondtam h p3. Kérdeztem h látszik e vmi és azt mondta h nem, de szerintem hazudott, mert nem voltak megnyugtatóak. Haza megyünk rögtön megyek a Zsolthoz, mert ez n volt válasz.
Nem hogy megnyugodtam, hanem félek már...
A baba rendben van. Elvileg, de majd a Zsolti megnézi inkább mert csak jobban megijedtem mint nem.
Félek h látott vmit de nem mondta el. És az a vmi rák.

Amúgy a kicsikém lány lesz. :-) de most vhogy inkább sírok mint örülök, nem azért mert lány, hanem azért mert félek... :(
 


Annácska, gratulálok a kicsi lányhoz! És sajnálom amiken keresztül kellett menned, de csak azt tudom mondani, hogy ne higgy el egyből mindent  amíg másik orvos nem néz meg. Ki tudja hogyan mérnek ott kint és miket, úgyhogy ne csüggedj! Minden rendben lesz Veled is és a Babával is! Veletek vagyunk!!!
 


Annacska! Kitartás!
Itthon Zsolt megnézi szépen elmondd mindent és nem lesz semmi baj!

Gratulálok a kislányhoz!
 
 


Délután megvolt az esküvő, szerintem nagyon szép és meghitt volt így is hogy nem voltunk sokan.


Szerencsére nagyon jó idő volt ma!

Bár bakival indult a délelőtt mert miért is ne...
Mennék a fodrászhoz, erre zárva.
Próbálom elérni telefonon, kinyomta, vártam kb háromnegyed órát.
Persze sírva értem haza hogy most mi lesz, meg nem igaz hogy pont ma történik ilyesmi...
Aztán később vissza hívott a fodrász hogy sürgős hivatalos ügy miatt el kellett mennie, de délre menjek vissza.
Úgyhogy akkorra nagy nehezen megnyugodtam.
 
 


Levágattam jó kis nyári frizura a hajam.
Azért félszemmel láttam a párom is meg volt hatódva egy kicsit...
Utána mentünk barátnőmékhez akik a tanúk voltak, nálunk vacsoráztunk, beszélgettünk.
Este meg haza sétáltunk.
Holnap megyek az okmányirodába.
Kötőjelesen vettem fel a nevem :-D
Mindenki hívott anya anyósék tesómék gratuláltak, nem volt semmi harag hogy csak négyen voltunk.
 
 


Köszönöm lányok! A kislány egészséges. Minden mérés "rendben" volt, leszámítva a fejét, nem bírta sehogy kiszedni onnan h megmérje. Elég barbàr volt a vizsgáló. A hasam még most is nagyon fáj, pedig mióta itthon vagyok pihenek, de szerintem holnapra belilul... Nem hiszem h jobb lesz holnapra.
A baba miatt abban aggodtam, h sirt, vagyis úgy nézett ki az arca mint aki folyamatosan sikoltozik, és nagyon ijesztő, h itt van " biztonságban " anya hasàban, és mégis bàntjàk... És ... Mindegy, ezt így anyaként borzalmas volt látni, átélni!
Megyek is a Zsoltihoz, ö legalább nem barbár...
 


Nyuszmusz82: Sok boldogságot! Gondoltam rád délelőtt :-) Hajad is szép lett végül, az esemény is jól sikerült, csini voltàl biztosan :-)
 


Annacska!
Elhiszem hogy borzasztó volt ezt átélni, nagyon sajnálom!
Nyugodj meg!

Köszönöm szépen!
:-D
Próbálok képet küldeni....
 
 


Szomorú, és sajnálatos hogy ezt át kellett élned annacska, sajnálom hogy a pici kislány is megijedt. Szegény drága biztos nem tudta, hogy mi történik. Nagyon jó, hogy minden rendben van. Mitől ékelődik így be? Én olyan buta vagyok és laikus, nem tudom elkepzelni... És ne haragudj ha butaság amit kérdezek, de a baba magától nem tudta volna kiszedni és ezért erőszakoskodott az orvos, vagy ki tudta volna és nem okozott volna ez egyéb gondod, csak így nem tudta volna megmérni!? Mert ha az utóbbi akkor az orvos büszke lehet magára, itt az a szokás hogy visszahívnak 1-2 hét múlva, sőt van aki ki sem fizetetti a sikertelen vizsgálatot, hiába nem a vizsgáló hibája.

Nyuszmusz gratulálok megegyszer, sok sok boldogságot nektek! :-)
 
 


@knegm:

Befordult a baba abba a pozícióba amivel születik majd. Tehát feje a méhszàjnàl van belülről. Még simán megfordulhat a másik irányba, ha úgy tartja kedve. Még nem olyan nagy...de elég nagy ahoz h nem tudta lemérni a medence csontom miatt, azért nézték meg, h mennyire nyomja a méhszàjat, h esetleg rövidebb e, ami jelezhet egy koraszülést is akár, de nincs semmi ilyenről szó. Szerintem szokatlan h ilyen korán irányba van. A nagylány 30 hetesen volt ilyen pozícióban, addig keresztbe volt. Tegnap előtt este mikor foztem éreztem megint azt a benne van a puncimban érzést... Gondolom akkor helyezkedett el. Ezt általában nem érzik a nők. A nagylánynàl nem éreztem amikor befordult.
Mondtam én is a nőnek, h megnézi máskor, de erősködött... Mindegy. Már megnyugodtam, meg a pici is.
 


Értem. Örülök, hogy sikerült megnyugodni! Majd itthon kapsz egy tisztább képet róla, ami megnyugtat majd még ennél is jobban mert válaszokat is kapsz! :-) gratulálok a kislányhoz, már ketten vagyunk nunissal
 
 


Gratulálok annacska és sajnálom, hogy ezt át kellett éld, biztos nagyon rossz volt. De most már minden jó és ez a lényeg :-) Napsugár én itt ausztriában vettem a H&M-ben azt hiszem olyan 30 euró volt, nagyjából otthon is ennyibe kerül. Kicsit azért néztem, hogy ennyi, de egész strapabírónak néz ki és nagyon kényelmes. Én is egy anyukától kaptam a tippet, hogy ott vannak a legjobb kismamanadrágok. Képzeljétek, hogy hat a kúp és már csak néha fáj a hasam. Annyira örülök neki :-)
 
 


Mibri!
Ez jó hír! :-D
 
 


@knegm:
<3 ne csak fiúk legyenek. Én nagyon örülök h lány lesz.
Egy két dolgot kell csak pótolni.
 


Tegnap óta kétszer úgy beszurt a hasam alja h össze csuklottam annyira fájt. Azelőtt nem volt ilyen. Tegnap este itthon voltam, de ma pont hazafelé jöttünk. :s kb 2 perc után fel álltam, és setaltam tovább. Hogy ez mi?? Nem tudom...
 


Sziasztok! 

Annácska, hogy vagy? Jobban érzed kicsit magad? Kiscsajszi mozgolódik? Megvan már a neve? 
Nekem nagyon sokat mozog a kicsi, pláne meg este. 


Nyuszmusz, nagyon örülök, hogy összességében minden jól alakult. Biztos csini az új frizurád! 


Mibri, köszi a nadrág infót. Majd akkor én is szétnézek ott. Örülök, hogy használ a kúp! 



 


@napsugar22:

Hát a hasam alja fáj, fentebb írtam a nyilalló fájdalmat. Érintése is fáj. Nem tudom mit barbarkodott a nő, de szerintem alapból az sem normál h fájt, és h a fájdalom megmaradt. Nem akarom felhívni őket, mert akkor befektet a dr nő. És akkor nem tudok haza menni...
 


@napsugar22:

A neve Emilia Zsuzsanna lesz, ha megnem kukacosodik :-) Mocorog amúgy elég sokat már, előlködik a rugdallàssal.
 


Annacska!
Szép neve lesz! :-D

Hát lehet a tegnapi durva beavatkozást érzed még :-(

Az jó ha egyre többet mocorog! :-D
 
 


 
 


Sikerült!! :-D :-D
 
 


A telóról sikerült a kép.
De attól függ mekkora a kép nagysága.
Nem tudom másképp írni...
A smilyk mellett van egy üres téglalap, abba belekattintottam,felhoz menüket, Dokumentumok, matt, kiválasztottam a képet. És küldés.
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: