Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Csatlakoznek en is a csoporthoz,5.hetben jarok es 2napja teszteletem pozitivat,30-31naposak a ciklusaim.
Janaurban megyek orvoshoz,addigra vancsak idopontja a dokimnak.
Elotte gondolkozom hogy a Hepinet rendeloben megnezetem jo helyen van e a baboca. Ismeritek ezt a rendelot?

Gratulalok minden babasodonak :)))

A nyartol nem feltek? Masodik terhessegem ez es az elso gyerkocom osszel szuletett de mar akkor is kikeszitett a nyari hoseg,remelem most kevesbe fog majd. Tuzijatekot a korhazbol nezzuk mar szerintem tobben is :)

Akihez jarok orvos o jelenleg nem dolgozik csak magan korhazban igy gondolkozom hogy az uj orvosom a Honved/Mav korhazbol vagy a Sote 2rol legyen mert mindket helyen van kapcsolat illetve a Petefybe is ajanlottak orvost mar. Ti hol fogtok szulni?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Végeztem, semmi rendelleneset nem látott, nincs vérzés, méhnyálkahártya vastagodott, és valami van. Nem írt semmit, magnézium és vitamin. Januárba megyek vissza.

Olanita, szedj magnéziumot (és nospát ha nagyon görcsölsz), nekem ezt mondta a doki.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@beni34 Üdv itt! Én is félek a nyártól, bár még nem tudom mire számítsak pontosan. Békéscsabán fogok szülni, van valaki esetleg a környékről? :)

Hogy vagytok? :) Nekem mostanában sokat ég a gyomrom, nincs valami bevált praktika erre?
 

 
 

Afonya96,en is gyomoregessel kuzdok sajnos.,igykeszem sok zoldseget enni ami lugosit,es glutenmentesen taplalkozni,ez segit szerencsere kicsit.
Ma veszek gyombert a hanyingerre
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


beni34, a gyömbér tényleg jó, mondjuk nekem csak ideig óráig. Hátha neked beválik majd. Lehet több zöldséget kéne ennem Állítólag a borsmenta tea jó még rá, vettem is, de a hatásáról nem tudok nyilatkozni egyelőre.
 


Hu lányok, én lányomnál daedalon tablettán éltem, kerek 30 héten át hánytam napi többször, kórházban is voltam infúzión. Remélem ezt a részét megúszom most.
Gyomorégésre renni-t szabad szedni, nekem csak a végén kellett.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nekem is ég a gyomrom nap, mint nap, de én nem szedek rá semmit, tejet szoktam inni, nekem az segít általában.
Napok óta hol gyengébben, hol erősebben barnázok, szerintetek ez még normális? Párom szerint minden túlaggódok :D de kíváncsi lennék, hogy ti tapasztaltatok-e hasonlót.
vzsofi
Debrecen
 
 


Vzsofi en a helyedben beszelnek az orvosoddal es az nyugtatna meg teljesen.

Nalam most az a furcsa hogy elkezdtem finomnak erezni a mentes asvanyvizet,mintha lenne ize

A fiammal is emelygos voltam anyu azt mondta de nalam az ido megszepitett mindent es most meglepett voltam hogy ilyen hanyingerem van. Tegnap nem volt erom vasarolni menni este mar ugyhogy a mai napon kell elintezni pedig legszivesebben aludnek egesz nap(bezzeg most nem tudok mert a savam mardossa a torkomat) a parom aranyos volt mondta hogy irjak listat elintezi o de azert megis masabb ha en ott vagyok.
Nektek milyen napotok lesz?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Hú remélem nekem nem lesz ennél rosszabb a gyomrom A tejet ki fogom próbálni Én most értem haza a munkából, egész hétvégén dolgoztam. Holnapra kiveszek egy nap pihit.
 


Kitartast afonya96! En ma pihentem es holnaptol porges lesz egesz heten,nalunk a karacsony elotti idoszak extra gazos.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok, jó sokan lettünk azóta hogy legutoljara itt jártam :-) üdv mindenkinek. Most vagyok 6 hetes 5 napos :-) legutóbb 5 hetesen voltam az első ultrahangon akkor még csak egy 6mm-es petezsák volt látható. Legközelebb dec. 22.-en megyek. Remélem már szívhang is lesz :-) Nekem is ég a gyomrom főleg éjszaka, sajnos többször is felkelek emiatt. Nekem csak a Rennie használ. Attól elmúlik. A hasam is egyfolytában feszül állandóan wc-re járok. Nálam a reggeli hányinger nem csak reggel jön elő hanem napközben is.
@vzsofi nem ijesztgetni akarlak de a barnázás nem játék nézesd meg mihamarabb dokival.
katjus
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!! Nem a témával kapcsolatba szeretnék kérdezni de ezt sajnos nem nagyon tudom megkérdezni csak attól aki szűlt már vagy épp terhes, ezzel a gyessel meg a többi ilyennel szertnék kérdezni h nem tudjátok e hogy ha a,szülés előtt lesz meg az egy éves munkaviszonyom h akkor is jogosult leszek rá??? Vagy ez h működik??? Kérlek segítsetek!!,
biroheni23
Konyár
 
 


beni34, együtt érzek veled, nekünk is most a leghúzósabb így karácsony előtt, de legalább már látjuk a végét. katjus, biztos lesz már akkor. Majd írd meg mi volt. Igen, tiszta árverés, reggeli rosszullét a neve közben meg egész nap tart, vagy ha nem is, akkor a nap bármely szakában előjön.
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is. 6 hetes lombikos kismama vagyok.24-én volt a beültetésem(az első és remélhetőleg az utolsó) 8 nappal később a nemvárt napján teszteltem először pozitívat. Ultrahangon még nem voltam.Holnap megyek orvoshoz,remélem még karácsony előtt elküld vizsgálatra.Szerrtném tudni,hogy eddig minden rendben van-e.Amúgy első babánk/babáink lesz/nek.
A nyártól én is tartok,alapjáraton rosszul bírom a nagy meleget.Főleg éjszaka.
Tünetem még csak annyi van,hogy nagyon hamar elfáradok,ami úgy jelentkezik,hogy elkezd fájni a derekam olyan menzeszes görcs-szerűen.Meg is ijedek tőle mindig.Illetve a melleim is fájnak.
November 6 óta táppénzen vagyok (olyan a munkám)


Zsofi szerintem is menj el dokihoz, ha a sajatodhiz nem tudsz, akkor az ugyeletre. Lehet kellene szedned progeszteront, ugy tudom barnazgataskor szoktak felirni.
Tok jo, hogy mar ilyen sokan vagyunk, gratulalok mindenkinek!! :)
Ki hol fog szulni? Nekem meg keplekeny, ezert is kerdezem, en Budapesten elek.
A melo nalunk is kemeny lesz, szerdatol pentekig karacsonyi buli lesz, de mivel meg nem tudjak bent hogy babat varok, egyfolytaban ki lell talanom valamit, hogy miert nem iszom... :D
Nekem egyaltalan nem eg a gyomrom, csak ezek a gorcsok vannak, de ezek meg eleg ijesztoek...tegnap este majdnem elajultam, vert a viz es keesett a vernyomasom. Par perc alatt elmult, de nem tudom mi lehetett. En crohn beteg vagyok, januarban megyek a gasztroenterologusomhoz, lehet a beleim miatt vannak a gorcsok.
 
 


Köszönöm a tanacsokat, holnap felhívom a dokimat, hatha még meg tud nézni.
Nalám is megérkezett a “reggeli rosszullét”, egész nap hányinger, hányás. Ha ez így megy majd, nem tudom mi lesz a munkahelyen. Van bevált módszer rá? Olvastam, hogy többször keveset enni. Esetleg saját tapasztalat?
Nálunk is mindig mennek a kifogások, hogy most éppen miért nem iszom :)
vzsofi
Debrecen
 
 


Én Kiskunhalason fogok szülin, itt is élek.
Tegnap nekem is fájt az egész hasfalam, majdnem mintha izomlázam lett volna. Felpuffadtam és állati kemény volt a hasam....Mivel ma reggelre elmúlt, gyanítom, hogy csak az össze-vissza zabálás nem tett jót neki. Muszáj leszek visszaállni az egészséges táplálkozásra.  
Reggeli hányingerre még saját tapasztalar nincs, de olvastam, hogy ha felkelés előtt eszik az ember lánya pár szem kekszet, akkor elkerülhető, illetve enyhíthető.

Nekem az eltitkolás nem igazán játszik, mivel nagyon sokan tudják (közvetlen kollégák, főnökök, rokonok), hogy lombikozunk. Így sokan kérdezték is már idő előtt is, hogy mi újság sikerült-e. 




En arra hogy miert mem iszom annyit fogok momdani hogy fajt a fogam es egy eros gyogyszert kaptam erre nem ihatok.

Jelenleg epp fent kukorelolok mert este hamar elaludtam most felkeltem pisilni es azota fent vagyok. Ez a pisiles mar eleg gyakori,ma este megerkezett a hormonfroccs is es bogtem a semmin... nagyon durva hangulatingadozasaim vannak.
Tegnap ittam sajat keszitesu gyomber teat,ami azon kivul hogy hideg volt mast jol eso erzest nem adott sajnos,a gyomrom ugyanolyan volt ez mellett is.

Nalatok apukak hogy kezelik a szitut? Nalunk meg nem tudatosult teljesen a dolog,azt momdta az lesz a tuti ha latja Uhn.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


:-) Ugy latom apukak nem nagyon kulonboznek. En egy szombat reggel 7-kor teszteltem egy nagyon halvany pozitivat, beszaladtam hozza, feljektettem, mire azt mondta, menjek majd vissza egy eros pozitivval, ez meg neki nem az. Masnap reggel nem birtam aludni, reggel 5-kor csinaltam egy digitalisat, az legalabb az arcaba mondja, hogy mi a szigu. Nagyon izgultam, a kutyammal neztuk vegig, ahogy szamolt a teszt es megjelent a pozitiv jel :D Bementem a haloba es a ferjem orra ala dugtam a tesztet, na ezt mar elhitte! :D
Azota cuki, mindig kerdezi, hogy hogy vagyok, de neha erzem rajta, hogy nehezen viseli az erzelmi kilengeseimet. A heten jott ram a faradsag, ez nagyon durva, allandoan aludnek...

Egyebkent Ti a szexel hogy alltok? Bocs az intim kerdesert, de nem feltek tole? En bevallom egy picit igen....altalaban ha kesett a mensim a szex minidg meghozta es felek, hogy most is igy lenne.
 
 


Zsofi hogy vagy voltal dolkinal??? Remelem minden ok!!
 
 


Sajnálom a hányingereseket, tudom mit éreztek. Kitartás, mindenkinek más segít. Aludni én is aludnék, de van egy holnap egy éves kislányom, aki épp erősem fogzik, nemhogy nappal, de éjjel se tud aludni, ma 6-szor kel csak fel.

Nálunk a szex tilos most a bérzés miatt, amúgy ha nincs semmi gond, lehet. De várjátok meg a vizsgálatot és akkor a doki úgy is mondja mi a helyzet.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Bocsi az elgépelésekért, nem vagyok magamnál! :shock:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jo reggelt!

Igen,nekem is ketszer kellett ugyanazzal tesztelnem mire elhitte. De meg nem tudatosult benne
Hanyinger ma jobb kicsit most kiprobalom reggelire a magnesium b6ot es zabkasat de ugy hogy joghurtba keverve. A hodeg megnyugtat.
Amit felfedeztem hogy nem birok husra nezni sem,karfiolt,kelkaposztat ettem eddig meg paprikat paradicsomot,lilahagymat es zoldseges keszitmenyeket(aldis apro zoldseges kremek). Es csodalkozom hogy puffadok
Fiammal meg kolbaszt szalamit es turista felvagotottat ettem akar magaban is.
Parom orul a zoldseg manianak ami ramtort mert o amuy sem szerti a husos kajakat.

Szextol en is tartok,megvarom az orvos mit mond,addig tudunk varni ugyis a hanyinger elo elo jon barmikor.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok, hát én épp a kórházból jelentkezem. Vasárnap óta állandó hányinger és hányás van. Nem marad meg bennem semmi. Most épp csöpög az infúzió. Csináltak labort, vizsgálatot, ultrahangot. Ez megnyugtat azért. Én amúgy debreceni vagyok, itt is fogok szülni. Remélem nálatok jobb a helyzet kórház téren, itt sajnos borzalmas állapotok uralkodnak.

A reggeli rosszullétre muszáj kitalalnom valamit, mert még soká lesz vége. Ha van bármi bevált módszer, ne tartsátok magatokba :)

Nálam a párom már nagyon várta, hogy terhes legyek, mindig nézegette, hogy mikor van ovulációm :D aztán mikor pozitív lett ő is csinálta a teszteket, nagyon élvezi. Minden nap beszél a hasamhoz, pedig tudja, hogy még nincs sok értelme :D szóval elég szerencsésnek mondhatom magam.
vzsofi
Debrecen
 
 


Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a terhességi vitaminokkal kapcsolatban! Jelenleg Elevit Complex 1 használunk, de láttam, hogy a Jutavit márkának is van egy nagyon jó ár/érték arányú terméke. 1 gond van, hogy tablettánként 45 mg vas van benne. Ez nem sok, baj lehetne ebből?
 
 


Sziasztok lányok,

Üdv minden újnak, és gratulálok!:) (Így egyben, hamar, gyorsan:))
úúúú de nagyon lemaradtam, mióta nem néztem be a csoportba...:) Majd gyorsan vissza is olvasom, hogy kivel mia helyzet, de most gyorsan be kell számolnom...:)
Képzeljétek, ma mentem vissza kontrollra, és úgy néz ki, hogy ikrek a picik...:D:D:D:D
Még szerencse, hogy feküdtem..:D (Igazából sztem még most sem tértem magamhoz...:P)
Úgyhogy most aggódás van, mert a doki jól rámzúdított minden lehetséges komplikációt, meg ijedelmet, meg mindent... Ha van valamelyikőtöknek ikres tapasztalata, megnyugtathatna..egy picit...:D
pumukli18
Budapest
 
 


@pumukli18: Micsoda hír, gratulálok! Nekem barátnőm szült ikreket tavaly és tündérek. Vegyes páros, de mindent egyszerre csinálnak. Könnyű dolga van velük. A terhesség alatt sem volt semmi gond, csak nyugalom és bízz magatokban. Minden oké lesz. Dupla öröm. Apuka mit szólt?

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@pumukli18: Van direkt ikres facebook csoport, ha érdekel nelinkelem neked. Ott sok infót olvashatsz mindenről.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Köszönöm szépen!:)
Apuka is nagyon boldog, örülés van ezerrel. Meg persze aggódás. Teljesen váratlanul ért minket, soha egyikőnk családjában sem fordult még elő iker, szval nem tudjuk az okát, miértjét. Izgulunk és várakozunk.:D
Igen, lszi linkeld be nekem, minden infónak örülök. Köszi:)
pumukli18
Budapest
 
 


@pumukli18: Drukkolok Nektek! Kislányomnál nálunk is csak egy hajszálon múlt, hogy nem ikrek. Merre laksz? Érdemes megyei szinten keresni csoportot, országos nem olyan jó.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Gratula az ikrekhez!!!

En mar tukon ulve varom az elso Uht :)

Vzsofi hogy vagy?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Köszi csajok, 
kedves tőletek.:D
molyocska: igen, mi is ezen parázunk,mert annyit olvasni arról, hogy kettőnek indul és egy marad...:( vagy vmi komplikáció lesz v bmi... szval jól beparáztattuk magunkat...:( Úgyhogy én szeretném megvárni a 12 hetes vizsgálatokat, h el merjem hinni az egész sztorit. (Igazából sztem még "a terhesvagyokleszegygerekem!!! részt sem fogtam fel, nem hogy az "egybőlkettőt" ugrást...)
Nálatok mit jelent az, hogy hajszálon múlt? Bocsi, remélem nem túl indiszkrét  kérdés...:/ 
Beni34: köszi, majd írj, h mi volt az uh-n! Mikor mész?
VZsofi: Hogy vagy? Remélem minden ok.
mozesg: sztem nem sok a vastartalma, de erről a doki tud pontosabbat mondani. Én Gravidát szedek (mert az az egy van, ami jódot is tartalmaz, és az nagyon kell az idegsejek alakulásához és fejlődéséhez, én meg nem sózok annyit, h máshonnan meglegyen), de a Gravida mellé még kell szednem pluszban vasat. Nekem azt mondta a doki, h menjen most mindenből jó sok, ami már nem kell a szervezetnek, majd kiürül, de az első 3 hónap nagyon fontos vitamin szempontból.
pumukli18
Budapest
 
 


@pumukli18:
Jajj gratulálok, nagyon jó hír :)
Nálam minden rendben, majd január 15-én megyek legközelebb dokihoz, addig türelemmel kell lennem, ami picit nehéz, mert annyira kíváncsi vagyok mindig :)
A hányingert és hányást sikerült megoldani, reggel b6, kis reggeli és utána szinte egész nap jól vagyok. Meg csak kicsiket enni.
Beni34 mikor mész UH-ra? Ez lesz az első? Hány hetes vagy kb? Majd mesélj, hogy mit láttak!!:)
vzsofi
Debrecen
 
 


Vzsofi Orulok hogy jobban vagy! En januar 3 este. Akkor leszek 7+1 hetes napos. Ez lesz az elso Uh de gyerkocbol a masodik. Van egy 8 evesem :)

Ki var meg masodik vagy tobbedik :) gyereket?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok! Gratulalok az ikrekhez, ez nagyon szuper! Gondolom sokkolodtatok! :) ne parazz, minden rendben lesz!
Szuper, hogy mindenki jol van! En femibiont szedek, arrol hallottatok valamit? En is attol tartok, hogy kene extra vas, de meg nem viktam vervetelen es igy nem merem.

25-en megyek uh-ra, drukkoljatok, hogy legyen szivhang!!!

Addig is jo karacsonyi keszulodest nektek, azert pihenjetek is!!
Boldog karacsonyt csajok!
 
 


Sziasztok!

Enikő vagyok, 27 éves. Van egy kislányom Annamari, aki 2016. Július végén született. Most12.17én tesztelték + a kistesóval.
A 18. Kerületben lakok és és Jahn ferenc kórházban szeretném a másodikat is szülni

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Én is a másodikat várom, egy éves a lányom, azért is vagyok kicsit inaktív. Nehéz követni Titeket egy örökmozgó mellett.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@olanita: Csak egy javaslat, nem lehetne zárttá tenni a csoportot? Persze úgy, hogy fogad még tagokat. Azért általában elég intim témák is fel szoktak merülni, így meg akárki olvashatja regisztráció nélkül is.
:oops:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Szuper otlet a zart csoport!!!

Eniko! Milyen a delpesti? En jelenleg orvost keresek es a korzeti az lenne,sajnos a magan orvosom mar nem vallal szulest. Kihez jarsz?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szerintem is jo a zárt csoport.

Nekem jó élmény volt. Színésznő volt csak velem, de én így terveztem 3 napot kilehet bírni. Amúgy mostmár 24es rooming van, aminek még jobban örülök. Nem egy hotel, de tűrhető. A kajcsi is egész jo volt.

Szóval nekem fogadott dokim nincsen. Sztkba járok (18ker béketéribe ) Ha dokiis kell akkor Csütörtöki doki, vagy Fekete Áron.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Színésznő = szülésznő

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Vagy akár facebook csoport is lehet. Azt lehet titkosra állítani, és csak az látja aki benne van.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Facebook csoportot találtam, de ott látják mások is hogy kik vannak ott

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok, mar en is akartam zarni a topikot, de nem tudom hogy kell :(

Segitsetek!!
 
 


@olanita: Felhasználói vezérlőpultba tudod, te vagy az admin. Kinevezhetsz még magad mellé is admin társat ha nem akarod egyedül intézni a felvételt.
Elvileg topikok, felhasználói vezérpult, de utánanézek a sajátjaimban.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok csajszik!
Hogy birjatok a sutes fozest? En tegnap a bevasarlaskor majdnem kidobtam a taccsot a lidlbe,parom mar kivan hogy hanyingerem van mindig. Szedem a magnezium b6ot de mar az se segit ezen.

Koszi az infot Eniko! Nekem azert kellene magan doki mert fontos hogy viszonylag mindig elerheto legyen es nagyjabol pontos mert sajnos eleg huzos a munkaidom es szeretem ha nem egy napom megy az sztkban ulesre. :( En is a 18.keruletben lakom amugy,nalam ami meg felmerult korhazkent az a kerepestarcsai korhaz,Mert az is kb 17km tolunk max es napkozben arrafele gyorsan
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Ki lehet erni. Van aki ismeri azt a korhazat?

Pocim szurkal neha de felvaltva a ket oldal ugyhogy biztos a szalagok nyulnak es no a mehem. Ejjel fiu babaval almodtam de pl multheten lannyal,izgat ez a tema mert nem erzem meg hogy ki van velem. Pedig a fiamnal elso perctol tudtam.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Ez a doki elég pontos, na jo azért van csúszás nála. Neki is va magán rendelése, de nem a kerületben, es nem tudom hol vállal szülést. (Egyébként az Istenhegyi géndiagnosztikán is dolgozik)

Magne b6 semmit nem ér. Ha magnézium akkor magnerot (tabletta) vág magnosolv (granulátum) . Ebben a 2ben van a legjobban hasznosuló magnézium.

Flor ferencet nem javaslom. Ismerős babájat úgy rangatták ki belőle, hogy 20 perc mulva már hozták a babát a sotera.

Jahn Ferenc azért is jo, mert van PIC része (de ne legyen rá szükség )

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


A Flor Ferncben magan orvos lenne akit ajanlottak igy nemtudom hogy gaz lenne e. De koszi az infot.

Sote 2-n szultem a fiam csaszaros volt de most siman szeretnek az a terv,eleg ido eltelt mar azota.

Melyik dokinak van maganrendelese? A keruletiek kozul?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Nem tudom . Én szülésznővel terveztem az elsőt is, és ha aktuális ezt a babát is így tervezem.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: