Új privát üzeneted érkezett!

De te irtad valakirol hogy van maganrendelese meg ilyesmi,a bejegyzesed elejen, ott kire gondoltal? :)
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


A saját dokimra. Hogy van neki az is. De nem a kerületben van a magán rendelése.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Ja,oksi, :)


Hogy vagytok? En egesz ejjel a hanyingeremmel kuzdottem sajnos es aludtam tegnap egesz delutan, szornyuuu az elsonel semmi ilyen nem volt. A mellem is ugy faj hogy rafekudni sem tudok,haton fekve meg megjobban hanyingerem van. :((
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 

 
 

Boldog babavárós karácsonyt mindenkinek :)
Mi most mondtuk el a szűk családnak, volt nagy örömködés, sírás-rívás :D 1-1pár felemás (rózsaszín, kék) zoknicskát adtunk az anyukáknak.
Nekem most a tüneteim nagyon minimálisak, a karácsony teljesen eltereli a figyelmem, már 3 napja nem is volt hányingerem sem. Max a mellem feszül meg sokat járok a mosdóba.
Ti hogy bírjátok a karácsonyt? Sikerül enni a finom a karácsonyi ételekből? :)
@beni34 szerintem próbálj meg enni minél többször kevesebbet, meg a b6 is segít. Vagy lefekvés előtt egy gyömbéres tea esetleg.
vzsofi
Debrecen
 
 


Syaztok !Csatlakoznek en is. En most 5+2 hetes vagyok.Csutorokon megyek dokihoz.Voltam mar egyszer 4+6nal akkor volt petezsak 4,4mm.
 


Sziasztok!

Gratulálok az ikrekhez! Benne van a pakliban, hogy nekünk is az lesz (2-t ültettek be <3 ). 

Én meglehetősen aggódok most.... 1 hete voltam dokinál és egy szabálytalan petezsákot látott csak.Rögtön azt mondta, hogy nem bíztat semmivel és levetette a labort a missed ab-hoz.Nagyon megijesztett! Hihetetlen futószalagos volt az egész, úgyhogy a pánik azóta átment dacba, meg dühbe. Nagyon-nagyon várom a 3-át,amikor megyünk terhesultrahangra vissza a Kaáliba. Az orvosok és a gépek is sokkal jobbak ott.

Tünetem csak annyi van, hogy szurkál a méhem, hasogat a derekam, az alhasam megvan duzzadva, mintha ott lenne egy kis gumilabda. A melleim megnőttek és keményebbek lettek és valami brutálisan sok a folyásom (színtelen-szagtalan), jah és nagyon rosszul alszom...ma is már hajnali 4-kor felébredtem és a hátfájástól már nem is bírtam visszaaludni. Más is volt így, hogy nem volt hányingere meg a többi szokásos tünete?

Én Netamin Pocaklakó vitamint szedek+plusz még egy csomó másmindent is.

Jó lenne ha személyes tapasztalattal rendelkezők meg tudnának nyugtatni kicsit, hogy szabálytalan petezsákból is lett már egészséges baba....


Sziasztok!

Mi ma töltjük a 7. Hetet. Nálam július végén inzulinrezisztenciát diagnosztizáltak. Szeptember közepén voltam új endokrinologusnál akkor kiderült hogy ir mellett hiperinzulinémiám és pcos-em is van és nálunk ez ált a meddőség háterében. 4 éve szeretnénk kisbabát és 2 éve kezdtünk el orvoshoz járni. Szeptember óta tartom a diétát kaptam gyógyszert és mozogtam is így 14 kg-ot adtam le eddig. November 18- án voltunk az új nődokimnál a ciklus 21- ik napján amikor is látott egy repedő tüszőt. Aznap együtt is voltunk de utána lévő napokban sajnos nem tudtunk, igy meglepett minkett hogy a hosszú évek utáni talán első peteérésből megfogant a kisbabánk:) ugyanis a baba méretei slapján kishaver még 3-5 napot várakozhatott odabent mire a pete megért és megfogant:) hihetetlen szerencsésnek érzem magamat és ennél szebb karácsonyi és télapó ajándék nincs is:) Amikor először voltunk uh-n már látszódott a petezsák benne a szikhojag és benne egy 1mm-es embrio. Dec 21- én egy héttel kédöbb újra voltunk uh-n addigra az embrio már 4mm-es volt és hallottuk a kis szíve dobogását:) hihetetlen élmény volt. Akkor 6 hetesek és 1 naposok voltunk az orvos szerint. Legközelebb majd január 4-én megyünk. De ez a várakozás örjítő. Az első uh-n a figyelmünket felhívta az orvos arra hogy az ir miatt nagyon rezeg a léc az első 12 hétben, mert még lehet hogy a sejtek anyagcseréje sem tökéletes. De a második uh-n már azt láttam ő is bizakodobb. Én szedem tovább az inzulin gyógyszeremet, mellé gynozitolt és femibiont és progreszteron potlásnak ultragestant kapok. Igazàndibol 4 èv utàn nehèz elhinni hogy a szervezetem vègre rendeltetèsszerüen müködik. Màsrèszröl a babòcàhoz annyi vèletlen egybeesès segített hozzà, hogy ez màr nem lehet vèletlen ès nem törtènhet semmi rossz:) Nagyon nagyon vàrtuk màr de a felhötlen öröm azèrt egy kis fèlelemmel pàrosul. A diètàmat is folytatni kell:) Karàcsonykor mi is elmondtuk a szülöknek:) mi egy Nagyszülök könyve címü könyvet vettünk ès azt kaptàk meg :) Nagy volt az öröm. Mindenhol kicsordultak a könnyek. Pàr nagyon közeli baràt tud mèg ròla. A nagy közönsèggel megvàrjuk az elsö trimeszter vègèt. Nekem nagyon tüneteim nincsenek ez nèmikèpp aggaszt is, de a dokim szerint abszolut nem probléma. Fáradékony vagyok nagyon meg néha fájdogálnak a melleim de az se durva és nem folyamatos és nem is igazán érzékenyek. Rájuk feküdni nem túl kényelmes. A hajam zsírosodik nsgyon mint tini koromban. Hányás hányinger nincs. A torkomban érzek néha valamit, meg időnkét a szagokat érzem intenzívebbnek de semmi durva tünet nincs. Mi elvileg augusztus 15 magasságára várjuk a drágánkat. Mindenkinek nagyon gratulálok! Boldog karàcsonyt!
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Én dm A-Z Mama vitamint szedem.( 60 db 1000 ft) Van benne jod is. Előző babával is ezt szedtem. Csak a 30 hét utan lett némi vashiányom addig tökéletes laborjaim voltak.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok ujak! :) Gratulalok Nektek is!

Ma mar picit jobban vagyok,parom hozott magne b6 extrat ez a legtutibb azt mondta neki a gyogyszertaros ismerosom.

En a Czeizel fele vitamint szedem meg E vitamin es D vitamint 2-3naponta mert az a beka feneke alatt volt nekem decemberben sajnos.

Varom a jovo hetet akkor megyek elso Uh-ra. Kivancsi vagyok mit latnak.
Ti hogy vagytok?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak és gratulálok! Már rég írtam, elég pörgősek voltak az utóbbi napok. Nálam a hányinger és a gyomorégés javult, többször eszek sokat, az segít, viszont nagyon hamar elfáradok.
Most jöttünk dokitól, már láttunk 3 cm-es petezsákot, szikhólyag, baba is már 1 cm-es, dobog a kis szíve is. Úgy örülök!
Veletek mi a helyzet?
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék. Ma voltam dokinál, egyelőre csak petezsák és szikhólyag volt. Mondjuk múlt pénteken még semmi, így bizakodó vagyok. A doki szerint már többnek kéne lennie. 6 nap múlva kontroll. Kicsit aggódom, mert tavasszal ir-t diagnosztizáltak nálam. Addig visszaolvasok :)
 
 


@fairy32:
Szia! Minden rendben lesz. Könnyen mdglehet hogy kèsöbb volt a megtermèkenyülès mindt gondoljàtok. Lehetett kèsöbb a peteèrèsed, illetve a sperma 3-5 napig èletkèpes a nöi szervezetben ès a petesejt is 24 òràn àt megtermèkenyíthetö. Nàlunk ez törtènt valoszínüleg :) A dokim làtta a viklus 21- ik napjàn a repedö tüszöt aznap voltunk együtt de a baba ugy fest kb 5 nappal hàtràbb van:) de màr vert a pici szíve karàcsonz elött! Ígyhàt nyugalom. Amùgy èn is nagyon izgulok ès aggodok mert ir-es vagyok. Nàlam nyàr vègèn disgnosztizàltàk ès szeptember közepe òta van csak kezelve... csodàk mègpedig lèteznek èn is ebben pròbàlok hinni :)
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! Amint gep ele kerulok zarom a topikot, kit adhatok adminnak? Telorol sajna nem tudom zarni :(
Voktam dokinal, van szivhang!!! :) Bar csak ennyit mondott, nem mert semmit, ami nem tudom fura-e, de Ti mind azt is tudjatok, hogy mekkora az embrio, nekem csak annyi van, hogy elo....furi ez a doki, nagyon kerdezni sem lehet tole, januar 5-en megyek egy masikhoz, nagyon jokat olvasni rola, remelem elvallal.
Titeket beutaltak mar vizsgalatokra? Ha igen, mikre?

Fairy32 ne aggodj, nalam sem talaltak az elejen semmit, mar miteni akartak mehen kivuluvel, aztan megtalaltak csak a petezsakot, 25-en meg mar szivhang is volt! Lehet kesobb fogant!!

Puszi mindenkinek es nagy gratula az ujaknak!!
 
 


@olanita:
Sziasztok! Vizsgàlatokrol nekem csak annyit mondott a doki a 6. Heti uh utàn amikor volt szívhang hogy januàrban mostmàr felkereshetem a vèdönöt ès a hàziorvost ès a vèdönötöl megkapom majd a kiskönyvemet. Illetve megbeszèltük hogy megyünk komplex szürèsre ès genetikai ultrahangra a 12-14- ik hèten ès arra is januàrban jelentkezünk be. Mivel januàr 4.-èn megyünk uh-ra megint a 8. Hèten így ugy döntöttem hogy azt mèg megvàrom ès jan 5- èn megpròbàlok kapcsolatba lèpni a vèdönövel meg idöontot kèrni a genetikai vizsgàlatokra. Elvileg majd a vèdönövel fogjuk megtudni hogy milyen vizsgàlatok kellenek ès a hàziorvostol kapunk majd beutalokat:) Mondjuk elsö babakènt mèg èn sem tudom pontosan merre van az elöre csak probàlom összetenni az infokat:)
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! :)
Második babámat várom. :) Van egy 15 hós örökmozgó kisfiam. :)
Tegnap teszteltem pozitívat. :)
Elvileg ma 5 hetes :)
Január 2-án hívom majd a nőgyógyászt.
V
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Sziaztok. Ma voltam dokinal. Petezsak 1cm. embryo lathato:). 12. Jan. ismetles. Most vagyok 5+4. En Nemetorszagba elek. kezhetek utana jarni a dolgoknak. Vedonot keresni... ami nalunk Hebame.
 


Sziasztok! Jelentem jobban vagyok sokkal hanyinger ugyben :) magne b6 extra segitett meg az eves.

Viszont ket napja hajnalban kelek es 4-5 korul kipattan a szemem es onnantol semmi nem jo nem birok aludni ez kicsit zavar mert persze 8korul mar menne es aggaszto mert jovo hettol suli a nagy fiamnak.

Mar csak 6ot alszok es megyunk Uhra,nagyon varom,folyamatosan ikrekkel almodok es mar ez erdekel a legjobban hogy mit latunk majd.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok! Juj de sokan lettünk, ami nagy öröm! Gratulálok mindenkinek! Dec. 23.-án voltam uh-n 10.3 mm-es a CRL, pulzált a szivecskéje! Nekem nincsennek nagyon tünetek, pont ezért aggódom"A meddős doki elengedett, Jan. 2.-án megyek a saját nőgyógyászomhoz

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Bocsi telóról vagyok! Szóval, Jan. 2.-án megyek a saját nőgyógyászomhoz uh-ra! Már nagyon várom!
Molyocska mi nem voltunk esetleg már egy csoportban? 2015 ősztől próbálkozokba vagy valami ilyesmi volt a neve!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79: Dede Moncsi! Olvastalak is, hogy sikerült, csak oda már nem posztolok régóta. Caroline-t is olvastam, most már meg kellett szülnie.
:oops:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@olanita:
Neked mikor volt az utolsó ciklus? Mennyi idő múlva lett szívhang az petezsák megjelenésétől? Nekem ez nem az első de az összes közül ezt aggódom túl a legjobban :(
 
 


@fairy32:
November 7-en volt utolso mensim, dec 15-en talaltak vegre petezsakot, addiig viszont folyamatosan neztek a hcg szintemet, ami rendben novekedett. Dec 25-en mentem ujra, akkor mar volt szivhang.

Van itt valaki, akinek eros gorcsei vannak? Nekem mar haromszor volt a 7 het alatt olyan eros gorcsom, hogy az ajulas kerulgetett. Par perc az egesz, de nagyon durva.
 
 


Én is másodikán megyek uh ra. Várom nagyon.

Lehet csak a szallagok nyúlnak. De szedj magnerotot,vagy magnosolvot.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


BUEK kismamik! Szerencsere a csaladommal vagyok igy nem gyanus hogy nem koccintok pezsgovel! Ti hogyan szilvesztereztek?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Itthon a férjemmel és a 15 hónapos kisfiammal
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


B.U.É.K
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Boldog új évet! :)
Mi is itthon voltunk, csak néhány barát jött át, ők meg már tudták mi a helyzet.
 


Mindenkinek BUÉK!
Lányok, akinél néztek hcg szintet, milyenek voltak az értékek? Nekem most 12.000 és nem látnak semmit :(
 
 


Fairy32! Hanyadik heten vagy? Orvos mit mondott?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Napok ota egyre erosebben fajnak a melleim,a fiamnal anno nem volt ilyen tunet,van masnal is? Olyannyira hogy hozzaerek vagy pl rafekszem es faj,mint szoptataskor amikor tele volt. De a 7heten?!
Volt ami bevalt ha volt valakinek?
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


@beni34:


papíron 8 hetes, de az ultrahangon nem látnak semmit. viszont a hcg magas.
 
 


En szerdan megyek Uh,akkor 7+1 leszek,megirom majd mit lattunk.
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


beni34, nekem is nagyon fájnak, alig tudtam tőlük aludni, állandóan útban vannak, fogalmam sincs mit lehet csinálni velük, talán egy kényelmes melltartó segítene :roll:
fairy32 mostanában mész uh-ra, ugye? :) már biztos többet látnak majd. :) (nekem most 10 hetesnek kellene lennem papíron, és csak 8 vagyok.)
 


@beni34:
Én is így vagyok vele, annyira szeretek hason aludni, de nem tudok újabban. :D én már beruháztam egy pár új melltartóra, így már sokkal jobb :)
vzsofi
Debrecen
 
 


Lanyok! Ejjel a sport melltartoban aludtam es megvaltas volt! Pedig mar mondtam a paromnak hogy lejegelem oket hatha elmulnak
Nappal elvagyok kenyelmes amik vannak.

Varom a holnapot megyek este UH ra :)
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok! 
Én új vagyok még itt, nagyon friss a terhességem, az elején járok, de augusztus vége/ szeptember elejére számítok, ha minden jól megy. :)
Örülök, hogy itt ez a topic, biztosan lesznek kérdéseim majd. 
Üdv Mindenkinek! :)
 
 


Sajnos nekünk ez most nem sikerült, elment a baba. :( de tovább próbálkozunk. Mindenkinek nagyon boldog babavárást!!!
 
 


Fairy32! Sajnalom :( Nekem az elso terhessegem ment el 8hetesen;utana egeszseges fiam szuletett gond nelkul!Irjal nekunk amikor sikerul! Drukkolok!
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


Fairy32
Nagyon sajnálom! Sok erőt, kitartást nektek!
Én tegnap este 11- kor zuhanyoztam és ahogy szedegettem ki a crinon gél maradványokat észre vettem hogy kicsit véres! Gyorsan hívtam a dokimat, mondta menjek be a Jánosba ügyeletre! Bementünk de szerencsére minden rendben, valószínű megsértettem magam! 9+0 héten vagyok és a CRL24 mm és láttuk, hallottuk ahogy dobogott a szivecskéje!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Október 25-én volt az utolsó menszeszem, azóta szépen növekedik az én kis drágám! A6. Héten voltam először UH-n, ott már volt szivhang, majd a 8. Hèten ismét mentem, az volt a papírra írva, hogy 20,5 mm elő embrió. Azt mondta az orvosom, hogy a 12. Héten találkozunk. Az mèg két hét, nem tudom hogy fogom kibírni, eléggé idegőrlő, hogy egy teljes hónapig nem tudok róla semmit. Ti hogy viselitek?
 


Sziasztok!

Fairy nagyon sajnálom :( 

Én pénteken megyek az új dokihoz, mert le akarom cserélni a mostanit. Voltam tegnap vérvételen és a védőnőt is fel kell majd hívnom. Bejelentkeztem 12. heti genetikaira az Elekes doktorhoz, állítólag ő a legjobb, de nagyon korán be kell jelentkezni hozzá, mert tele van.

Bocsi, hogy ilyen analfabéta vagyok, de sehol nem találom, hogy hol tudnám zárni a topikot.....segítsetek!!!!


 
 


@fairy32: nagyon sajnálom :( remélem sikerül következőnek és egy gyönyörű, egészséges babád lesz!!!

Én ma kezdtem meg a 9.hetet, de még 2 hétig nincs Magyarországon a dokim, majd csak 15-én tudok menni az első normális vizsgálatomra. Tényleg nagyon idegörlő ez a várakozás. De közben mindennap hányinger, émelygés, mellfeszülés, úgy gondolom ezek jó jelek.
Ti kaptatok már terhes kiskönyvet? Voltatok már a védőnőtöknél?
vzsofi
Debrecen
 
 


vzsofi: Én a 10.-be vagyok, viszont én a két ünnep között már voltam vedononél, adott laborba beutalót, ma irattam alá a házi orvosommal, hétfőn megyek vervételre. Minden kis hulyeseggel felhívom a védőnőt, de nagyon rendes mert megérti az első babàs kismamàkat. Nagyon segítőkész és megnyugtató. De akkor is sok idő még két hetet várni. úgy beszéltük meg, ha megvan a 12. heted UH akkor találkozunk megint. Megőrülök! :D van köztetek miskolci vagy környéki?
 


Fairy32! Sajnálom!

Mi tegnap voltuk uhn. 3.82mm élő embrió. Megkaptam a kupac beutalot, és csak februarban megyek újra dokihoz.

Priszabina! Ha nem magán a doki akkor bizony csak a kötelező uh lesz amikor látod majd.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


kidcsaj: Kaàli Intézetes a dokim, dr van sztk alapú rendelése Mezőcsàton, oda szoktam járni, mert a munkám miatt csak oda tudok menni, ott 15 órától 21 óráig van rendelése, egyébként Debrecenbe van meg Miskolcon, plusz már két éve nem szuleszt, ezért keresnem kell majd valakit.
 


Sziasztok! Hivatalosan 6hetes 1napos a meretei alapjan, 5.1mm es ver a szive minden rendben van :)
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 


@olanita
Elekes doktor nagyon profi. Az elsőnél is nála voltam,most is hozza megyek majd. :)

Én jövőhéten megyek első ultrahangra,holnap leszek elvileg 6 hetes.
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


@beni34:


Szia,

a SOTE2-ről tudsz nekem infót mondani? Elméletileg én ott fogok szülni, és egyelőre úgy néz ki, tuti császáros lesz. Van vmi ötleted, tipped, esetleg ellenjavallatod?
Köszi:)
pumukli18
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

boldog új évet mindenkinek!:)
Kicsit eltűntem (évvégi hajtás, aztán ünnepek, aztán visszarázódás a munkába...), bocsi.:( De utólag is köszönöm mindenkinek a tanácsokat meg a nyugatást. Olvastam, csak írni nem volt időm.:/
Olyan jó, h ilyen sokan lettünk!:D
Fairy32: nagyon sajnálom. Ne keseredj el, drukkolok nagyon!
Sztanikmona: voltál dokinál? Mit mondott? Mi a helyzet veletek?

H teltek az ünnepek? Én Karácsonyt, Szilvesztert is a fürdőben töltöttem... Mondtam is a páromnak, h ezek a gyerekek már most utálják az ünnepeket. Semikor máskor nem voltam olyan rosszul, mint azokban a napokban...:/ Az állandó, egész napos émelygés megvan (nekem a MagneB6 nem segített:( ) már iszonyat várom január végét, mindenki azt ígére, akkor elmúlik. Apropó émelygés, hányinger: próbálta vki közületek a gyömbérteát? Hatásos? Mindenhol azt olvasom, h nagyon jó, vettem is egy dobozzal, arra meg az van ráírva, h terhesek csak orvossal való konzultáció után fogyasszák... Hát köszi.:(

Beni34: mellfájdalom: nekem iszonyatos volt, és még mindig tart, igaz már kevésbé,mint az elején. Ha a párom meg akart ölelni, majdnem sírni kezdtem, mert féltem, h hozzáér a mellkasomhoz. Tudom, hülyén hangzik, de borzasztó volt. Már valamivel jobb, remélem ennél rosszabb már nem lesz:D

Olvastam, hogy másoknak is vannak hasi szúrkálások, amik elméletilega szalagok nyúlásától vannak. Nekem is szúrkál, fáj, néha baromi erősen, meg újabban hirtelen nyilalások vannak. Ilyenkor mindig úgy megijedek. Másnak is előfordul hasonló? Dokit kérdeztem, azt mondta no para...de hát ő könnyen mondja.:)
Befejezem a kisregényt, igyekszem majd gyakrabban jönni. :)
pumukli18
Budapest
 
 


Pumukli18: Sote 2 szultem a fiamat csaszarra igaz 8eve de minden okes volt,most is elgondolkoztam hogy ott fogok ujra es ujra csaszar mert a parom nagyon aggodik ertem es felt hogy inkabb a biztosra menjunk. En a Vlesko Gabor dr urral "szemezek" mert eleg sok jot hallottam rola rosszat viszont nem es lassan ideje orvost talalnom mert az en orvosom mar csak maganban praktizal.
Mellfajasom a sportmelltarto segit ejjelente.
Hanyinger kevesbe. Tegnap azt momdta az orvosom hogy szegeny en :) de kitartast kivant nekem
beni34
Budapest XVIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron