Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Terhessegem 21. hetebe lepek szombaton es nemreg volt a 20 hetes ultrahangom, amikor is kiderult hogy a mehnyak rovidebb a kelletenel. Azt mondtak 40-50 mm az idealis, az enyem 31mm. Mivel nem otthon elek (ezert is nincs ekezetem, amiert elnezesetek kerem) es bar nagyra tartom az itteni orvosokat, de szeretnem megkerdezni azokat a kiasmamakat, akik hasonlo cipoben jarnak, hogy veluk hogy alakul/alakult a helyzet, mit tanacsolt az orvosuk.
Eleg massziv orvosi hatterem van sajnos es 2012-ben volt otthon egy hidegkeses konizaciom.
Az itteni doktorok tisztaban vannak a korabbi muteteimmel, es azt mondtak hogy bar az ertekem meg nem kritikus es az elozmenyek tudataban nem is meglepo, de a koraszulest megelozendo 2 eljarast alkalmaznak itt.
Az egyik a progeszteron kup/gyogyszer, a masik pesszarium felhelyezese.
Felhivtam azota a konizaciot vegzo magyar orvost es azt mondta, hogy a 31 mm abszolut rendben van a hatterem miatt. Ha attol biztonsagban erzem magam akkor a progeszteronos kezelest ajanlja ami nagyon eredmenyes, a pesszariumrol nem tud nyilatkozni, mert azt otthon nem hasznaljak.
Termeszetesen mindenre nyitott vagyok, hogy a babam ne legyen veszelyben,ami a koraszulest illeti, de azert megis tartok a hormonoktol, de minnel elobb dulore kell jutnom mert ezt a 22 hetig meg kell kezdeni a kezelest.
Tud valaki esetleg mondani valamit, ami segithet?

Koszonettel, szep napot kivanva: Dori
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron