Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Első babánkat várjuk, rögtön kettőt :) ha minden jól megy február vége-márciusra. Tavaly már volt sajnos egy sikertelen terhességem, illetve a családban sajnos vannak beteg iker gyerekek így különösen örülnék ha sorstársakra találnék és tudnánk tapasztalatot cserélni, egymást bátorítani:)

Szia!
Nekem is az első terhességem és mint kiderült, hát ikrekkel.
Most nagy a boldogság (meg a félelem). Tegnap derült ki és hát most hajnal 5 van és ébren vagyok. 
Úgy kezdődött, hogy kisebb volt a magzat a 10 hetes ultrahangon, mint kellett volna. Eltelt 2 hét, és tegnap voltam ismételni, hogy fejlődő terhességről van-e szó. Na és akkor derült ki, hogy ketten vannak, az egyik bujdosik a másik mögött, ezért nem látták ketteskét eddig.
Sokat kínlódtunk a gyerekért, 2 év próbálkozás és egy laparoszkópiás műtét van mögöttünk, nálunk már egy gyerek is nagy csoda volt, teljesen értetlenül állunk a kettő előtt. Természetes úton sikerültek, egyikünk családjában sem voltak sosem ikrek. 
A férjem tegnap este 50X elmondta, hogy "Ez nagyon durva, ez nagyon durva!" , de azért boldog volt tőle.
Én meg be vagyok szarva. Nyilván. Se túl nagydarab nem vagyok, se olyan szuperanyu-típus, aki azt gondolta, hogy neki a fél focicsapat az életcélja. Egy magzatot is fárasztó volt ennyire félteni és most meg hirtelen kettő miatt aggódom...
Veletek mi a helyzet? Hogy vagytok?
zsuliet
Budapest XVI. kerület

Sziasztok!

Van egy két éves gyerkőcöm és utána 2babát is elvesztettünk (külön).
Most pedig 8hetesek az ikrek a pocakban.
Izgalom, kis félelem, de határtalan boldogság.

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs

Gratulálok ninanyu és ahogy látom, akik itt vagyunk, ismerjük ezeket az érzéseket. :) 
Én méret szerint ma vagyok 11 hetes, de a terhesség ideje szerint már 13-nak kellene lennem. Nálatok ez hogy van? Ti is egy kicsit kisebbek vagytok, hogy ketten osztoznak az anyán? 

Várjunk csak. Nina, te vagy az??? 
zsuliet
Budapest XVI. kerület

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: