Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Gratulálok minden új tagnak :) boldog babavárást :)

Én sajnos hétfőn elkezdtem vérezni, van, hogy erősebben, van, hogy csak alig-alig. Hétfőn találtunk egy nagyon aranyos orvosnőt, aki fogadott azonnal, csináltak egy ultrahangot, de nem látott még akkor rajta semmit. Azt mondták, hogy vagy kisebb, mint 4hetes és épp most ágyazódott be, azért a vérzés, vagy nem tudott megtapadni rendesen és akkor nem marad meg. Most egy hetes várakozás van, közben végig vérzek. Most hétfőn kell majd mennem a dokihoz és kiderül, hogy mi a helyzet. Már lassan 4nap telt el, de őrítő ez a várakozás. Reméljük a legjobbakat :roll:

VZsófi
vzsofi
Debrecen
 
 


@kismehecske:


Persze, simán. 
Aztán meg úgysem tud mást tenni a gratuláción kívül! 
zsuliet
Pomáz
 
 


@vzsofi:


Igen, a várakozás a legrosszabb, de már nincs sok hátra. Drukkolok neked, hogy minden rendben legyen. Kitartás!
zsuliet
Pomáz
 
 

 
 

@vzsofi:


Drukkolunk, hogy minden rendben legyen!


Te nem csatlakozol a facebook.os csoporthoz?


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok! :) Nem olvastam végig az eddigieket, majd igyekszem pótolni, meg idővel képbe kerülni a ki-kicsodával. Második gyerkőc érkezik remélhetőleg áprilisban, van egy 23 hós nagylányunk, Mira. Vele anno semmi terhes tünetem nem volt, na de a kicsi már most odacsap az asztalra, igen komoly elképzelései vannak arról, hogy mit kéne enni (vadpörkölt minden mennyiségben - soha nem szerettem a vadhúst), gyorsan váltogatja, hogy mihez van kedve (pl pénteken egész nap spenótot szerettem volna enni, eséte megcsináltam és az első kanál után rosszul lettem). 0-24ben émelygek, nagyon fáradékony vagyok és persze nem lettem a türelem mintaképe az elmúlt hetekben, nem olyan jó kombó a meleg+émelygés+fáradtság+energiabomba 2 éves, de igyekszem nagyon. Holnapután végre UH, nagyon várom már, hogy meghallgassuk <3
Anno Mirával nagyon jó kis társaság jött itt össze a fórumon, azóta is összejárunk, remélem itt is egymásra találunk :)

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Premature Baby tickers
svajcilany
Svájc
 
 


@svajcilany:
Szia! Gyere te is a facebookra ;)
 


Oh az is van? Mennyire titkos csoport? Amíg nem publikus az ismerősöknek, addig nem szeretném, ha egy ilyen csoporttagságból tudnák meg...

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Premature Baby tickers
svajcilany
Svájc
 
 


@svajcilany:
Senki nem látja, csak aki benne van! Olvass vissza, le vannak írva az infók :)
 


Na, akkor altatok és jövök :)

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Premature Baby tickers
svajcilany
Svájc
 
 


@vzsofi:


Nagyon izgulunk értetek, írj majd ha végeztél a dokinál!! 

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@virgo88:
Jelöltelek ès ìrtam fb-n! Olyan jò, hogy ne csak èn vagyok paranoiàs :D

Lilypie Maternity tickers
Lilypie Premature Baby tickers
svajcilany
Svájc
 
 


Sziasztok! Ez az első kismamás csoport, ahová regisztráltam. :) Én is még a várandósság elején tartok, a héten lépek a 9. hétbe. Első babánk lesz, akit nagyon várunk. Mindenkinek áldott várakozást kívánok! 

 
 


Sziasztok, én most jöttem a nőgyógyásztól, az ultrahang szerint nincs baba már, ma nagyon erős görcseim és vérzésem volt. Vagy elment a baba a mai nap, vagy a nőgyógyász szerint méhen kívüli terhességem van és most elküldött egy vérvételre. Holnap minden kiderül. Ha méhenkívüli, akkor műtét lesz. :( egyik esetnek sem örülünk. Úgy hogy köszönöm a bíztatást és, hogy itt lehetettem, mindenkinek további jó babavárást, sok egészséget kívánok :)
vzsofi
Debrecen
 
 


@vzsofi:


Nagyon sajnálom :( Annyira szorítottam értetek!


 


Reméljük minden rendben lesz, és elkerülhető a műtét! Hamarosan pedig jön a baba, és akkor már nem lesz semmi gond!


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok, szeretnék én is csatlakozni, ha lehet még... ma voltunk orvosnál, aki megerősítette, hogy egy hat hetes manó növekszik velünk :)
 


Gratulálok mindenkinek én is!! :)
Remélem, még nem késtem el, még lehet csatlakozni a fb csoporthoz.
Április 20 körül várjuk a babát. Első baba, és én is elmúltam már 30, 31 is ;)
 


sziasztok, csatlakoznek en is hozzatok ha lehet :-)
eloszor is gratulalok mindenkinek!
a tortenetunk-ket elvesztett baba utan most 6 hetes terhesseg.boldogsag es felelem keveredese,folyamatos aggodalom-ezek a tunetek....
elso vizsgalaton crl:3mm, szivcso pulzal-siras, meghatodas es aggodalom fokozodva.
itt tartok most.
visszaolvvasgtom majd mindenki tortenetet.
nalatok tunetek mik? nekem husundor, alomkor, sos etelek barmikor, szinte mar so magaba :lol:
 
 


Sziasztok!
Gyorsan csatlakoznék hozzátok, amíg lehet! :)

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Van egy 2éves kisfiam, vele is imádtam fórumozni, igazi kis család lettünk.
Szóval nagyon örültem Nektek!
A pici babám még nagyon pici, 5hetes, kedden (09.05) megyek meglesni. Nagyon izgalmas ez a várandósság és kicsit izgulós is, mert két babát már elvesztettünk a kisfiam után.. DE őket nem terveztük és nem is maradtak, a mostani babót már nagyon várjuk. A netes kalkulátor szerint május 1 a nagy nap, de akár áprilisi is lehet, úgyhogy, ha befogadtok maradnék és facen is csatlakozom szivesen.
(Egy kis segítség kellene, hogy hol találom a csopit)

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok, mi a párommal április 28.-rá várjuk a picit 
kofalviv
Felsőörs
 
 


Kicsit bamba voltam, de megtaláltam a 2. Oldalon, hogy hogyan jutok be a facebook csopiba :D
Én is írtam neked, @virgo88

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Siasztok, én is szeívesen csatlakoznék hozztok, de a FB-on ltszik, hgy kik vannak a csoportba és nem szeretném ha tudnák, így még várok kicsit.
Nekem van 2 gyerekem (10, 12 évees), aprilis 19-re várom a babát (hamarabb meglesz mert 3. császár)! Dokioz hétfőn megyek!
 
 


Titkos csoport, így a létezését sem láthatja más.

Lilypie First Birthday tickers
ninanyu
Pécs
 
 


Sziasztok kismamik! Huu, de jo, hogy talaltam egy ilyen csopit! :-D
Mi most vagyunk a 9.hetben...aprilis 23ra vagyunk kiirva, csatlakoznek a face csoportba, ha nem baj! ;-)
Nem tudom ki, hogy viseli, de en nem jol...:( nagyon gyenge vagyok, meg szerencse, hogy a parom segit a hazifeladatokban. :-D jo babavarast mindenkinek! ;-)
 


Sziasztok! Bevennetek engem is a facebook csoportba? :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron