Új privát üzeneted érkezett!

Várok Minden januárra kiírt kismamát :)
FB csoportot is találtok, 2018 januári babavárók névvel

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
debramorgan
Budapest XX. kerület

Szia! úgylátszik a januári kismamák nem olyan aktívak. :) kezdem én a sort, első baba, most vagyok 12+2 hetes és január 16ra vagyok kiírva. Lombikosok vagyunk, de lekopogom minden elsőre sikerült és eddig nagyon jól haladunk. :) Nálatok már a harmadik lesz?
maresz03
Budapest XV. kerület

Szia :) Úgy tűnik nem sok baba várható januárra? :)
Nálunk harmadik, igen, lassan 4 éves ikerlányaink vannak
Én 11+5 vagyok, bár ez attól függ, kit kérdezel: engem, szonográfust, nőgyógyászt vagy a babát

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
debramorgan
Budapest XX. kerület

Sziasztok
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Bár nálam a kiírt dátum december 30. Mèg az is lehet,hogy januárban fogok szülni. Ma vagyok 15 hetes. Nálunk 3 baba. Van már egy lányom 9 èves. Egy fiam, aki 5 èves. Èn 29 vagyok.

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs

Sziasztok! :)

Én 13+2 hetes kismama vagyok! :) Első babánk lesz és már nagyon várjuk! :)
Január 24-én a kiírt időpont. :)

Sziasztok, hogy vagytok? már a 15.hetet nyomom, tegnap derült ki, hogy tuti kisfiú lesz. Nektek is van olyan hogy háton fekve már néha kidudorodik? A múltkor éreztem egy kis kemény dudort az alhasamnál és a doki megerősítette, hogy az valószínű a kis feje volt. 
maresz03
Budapest XV. kerület

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én szerdán leszek 17 hetes kismama.
Pénteken megyünk legközelebb nőgyógyászhoz, már nagyon várjuk, mert 4 hete nem láttuk a Pindúrt :) Remélhetőleg meg fogja mutatni, hogy kislány, vagy kisfiú, mert már nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság  Első baba lesz, úgyhogy igazából mindegy, hogy kisfiú vagy kislány (habár a férjem kicsit jobban örülne egy kislánynak), a lényeg, hogy egészséges legyen 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: