Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! Tegnap megállás nélkül émelyegtem!!! Kezd rosszul esni a kávé! Előző babáknál mintha lassabban teltek volna a hetek, de most.... habár lehet azért, mert most dolgozom és igy pik-pakk, eltelik egy hét. De nekem annyira hihetetlen, hogy még igazából fel sem fogtam, hogy terhes vagyok, és már 6 hetes 5 napos vagyok. Ti hogy vagytok ezzel? Nekem még mindig vannak egy napon belül olyan foltok, amikor elfelejtem, hogy mi van, teszem a dolgom és egyszercsak beugrik, hogy ja? Babánk lesz.....

Violetta
 
 


@anyucy:
Ezzel pontosan ugyanígy vagyok én is....csinálom a dolgaimat,aztán eszembe jut h hopp figyeljek jobban,ne olyan hevesen,nehogy baj legyen.
:-)
 
 


Sziasztok! Egyre kevesebb mindent birok megenni. Mai étlapom: Reggel egy kávé-többet nem is kivántam egész nap. Reggeli, natúr jöghurt. Később 2 banán. Ezután nem sokkal egyre jobban émelyegtem. Délután hazaöttem, szemem előtt lebegett a tojásleves. Gyorsan nekiálltam főzni, abból megittam egy litert egy órán belül. Aztán uzsonna körül ettem sárgadinnyét, görögdinnyét. Most este megint ettem natúr joghurtot, majd görög és sárgadinnyét. A tegnap sütött csirkecombra rá sem birok nézni..... pedig tegnap jó ötletnek tűnt!!!  nem baj, megeszik a többiek! 

Violetta
 
 

 
 

Jó reggelt! Ma megyek uh-ra! Nagyon izgulok!
 


Szia Hajni!
Nagyon sajnálom! Nekem egy spontán vetélés volt 5 hetesen és egy missed ab 6 hetesen.
Én is utrozok , szedek még duphanstont, aspirin protectet, bromot és vitaminokat. Reggelente jól lakom ezekkel
 


Helló! Hajni, hányra mész?

Violetta
 
 


Edolyde is ma megy uh-ra, én meg hétfőn. Ja, felhivtam a védőnőt. Pont most megy szabira, úgyhogy csak a 10. héten fog tudni fogadni!  mondom sebaj, végülis nem maradok le semmiről. gondolom, most hétfőn úgyis a doki idead egy vagon beutalót, azzal el leszek egy darabig. Szerintem a doki ezek után a 11. hét előtt úgysem rendel vissza, vagy még az is lehet, hogy a nyaki redős uh-ra is ad most beutalót és csak a 12. hét után hiv vissza. Szóval....

Violetta
 
 


Megjöttem. Uh szerint 4+6 hetes terhessèg, 7 mm-es petezsákkal és 1,5 mm-es embrióval . 2 hét múlva kontroll, addigra szerintem lesz szívverés is .
Hogy vagytok ma? Nekem még mindi semmi tünetem.
 


Juhú, de jó! Nagyon jó hírek!!! Ugye,milyen megnyugtató?

Violetta
 
 


Igen! Majdnem elsírtam magam, nagyon megkönnyebbűltem
 


Sziasztok!
Udv Hajni, gratulalok a jo hirekhez!

En is ma megyek orvoshoz es mar nagyon-nagyon izgulok.

Edolyde, te mar voltal?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Szia Zsu! Mikor mész? Majd jelentkezz :)
 


Hajni szuper, gratula ;-) Bromot? Gondod van a prolaktinnal?

Zsu mindenkepp irj, megy a hatalmas drukk!

Tegnap voltam a vedononel, laza 45 perc volt csak :lol: Hat kicsit sem bonyolult most ez a dolog... Megvan a kiskonyvem (nem is olyan kicsi most), meg megyek majd haziorvoshoz, neki is papirokat leadni meg belgyogy igazolas meg ad majd egy beutalot altalanos verkepre amit majd az elso terhesgondozasig kell majd megejteni. Kozben van ket het mulva idopontom kombi teszt vervetelere meg 0. UH-ra, de ket het mulva mennem kell meg pajzsmirigy kontrollra is. Gondozasra csak 12. heti genetikai eredmennyel kell mennem de addig lesz meg egy vedonozes is... :-D
Eddig 1 kilot hiztam de talan ez most megall. Egy honapja nem futottam (heti 30-40 km megvolt mindig) es ugyanugy eszek ugyh varhato volt. Sajnos annyira hulla faradt vagyok non stop h ezert nem birok futni :cry:
Kepzeljetek tok erdekesen vagyok rosszul... Nem nagyon van konkret hanyingerem, inkabb semmit nem kivanok es semmi nem esik jol (kiveve a pizza meg az alkoholmentes bodzas Soproni) de ez megy egesz nap :lol:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 



Ilyen most a kiskonyv :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Köszönöm! Igen, 685 miu/l volt 3 hónappal ezelőtt. A progim se volt az igazi, csak 24.55 nmol/l.
Nálam a tökfőzelék imádat jött elő de jöhet más főzelék is ha zöldséges
2 éve barátnőmnek is ilyen kiskönyve volt. A védőnő azt a feladatot adta neki hogy rajzoljon rá valamit, ami jelzi hogy kislányt vár
 


Na lányok, várjuk az uh-s beszámolót!!!

Violetta
 
 


Sziasztok Kismamák! :) 
Anikó vagyok , 37 éves és az első babánkat várjuk a párommal. Mivel kezdő vagyok olyan jó volt végig olvasnom a soraitokat, hogy ti is hasonlóan érzitek magatokat egy egy nap után. Ha jól számoltam 5hetesek és 4 naposak vagyunk :)  Orvosnál még nem voltam, itthoni tesztet végeztem és az pozitív lett. :) Nekem is voltak előjelek már kis szurkáló fájdalom, a melleim nagyon érzékenyek lettek , fáradékonyság, hányinger stb. Tegnap óta viszont jobb már csak a kis szurkáló fájdalom maradt . Vérezni nem véreztem egyáltalán, de megijedtem kicsit hogy eltüntek a tünetek és hogy ez normális-e? Nyugtassatok meg kérlek, hogy minden rendben van  Németországban élünk egyébként és az orvoshoz már bejelentkeztem, és augusztus 2-ára van időpontom, mert az új kismamákat augusztustól tudja fogadni. 
Köszönöm ha elolvassátok és nagyon örülnék neki ha én is a csoport tagja lehetnék! Mindenkinek szép napot!
akino80
Németország
 
 


Szia Anikó! Gratulálok! A tünetek jönnek mennek. Nekem egyik nap fájnak a melleim úgy hogy haaon aludni is kellemetlen, másiknap meg semmi. Szószerint, egyik nap igen, másiknap nem, menetrendszerű tegnap pl nem fájt, ma már érzem. Úgyhogy ne aggódj!
 


@akino80:


Szia Anikó! Üdv köztünk, örülünk, hogy egyre többen vagyunk! Gratulálok a picurhoz! Nyugodj meg, teljesen normális, hogy nem ugyanúgy és nem mindig érzed a tüneteket! Nekem már az ötödik bébim lesz, de képzeld, még én is elbizonytalanodom néha, hogy hogy is volt, hogy is van most ez?! Nekem is volt ilyen most is, hogy pl eleinte tesztelés körül volt nagyon feszült a mellem, aztán később meg már nem annyira éreztem, de aztán nemrég visszatért megint. Nekem pl az émelygés nem jött, amig be nem töltöttem a 6 hetet. Bezzeg onnantól! Nonstop van, semmi étvágyam-ami nálam jó, mert túlsúlyos vagyok, félek is, mennyit mutat majd a mérleg a terhesség végére... A szurkálás az folyamatos, de az még fokozódni fog, lányok majd emlékeztetlek titeket, akiknek első, hogy a 16. hét körül ez még feltűnőbb lesz. Nálam elsővel még ájuldozás is volt, de az azért nem általános tünet. Én már megállapitottam, hogy a terhesség alatt kb mindenféle tünet előjöhet... de komolyan. Persze nyilván meg kell beszélni az orvossal, ha nyugtalanitó a dolog. 
Ott fogsz majd szülni is kint No-ban? Ott milyen a terhesgondozás, szülés? Kh-i tartózkodás? 
Szép napot és uh utáni lányok irjatok már, izgulunk, mi volt!!!!

Violetta
 
 


Sziasztok!

Udv Aniko! Gratulalok nektek is! A tunetek valoban jonnek-mennek, ne aggodj! Nem baj, hogy csak kesobb lesz dokihoz, legalabb egyertelmu lesz minden :)

En tegnap mar lattam szivverest :) par nappal kisebbnek merte a doki, mint mensi szerint lenne, de azt mondta, szep, szabalyos minden. En valahogy megsem tudtam teljesen megnyugodni. Illetve nyugodt vagyok most a legelejetol kezdve, mert ugy erzem, minden rendben lesz. Csak nem merem beleelni magam valahogy, meg elmagyarazni sem tudom rendesen.
A dokim viszont most elmegy szabadsagra, es 5 het mulva megyek hozza legkozelebb. Az mar. 11. het lesz :) Azt mondta, ha engem megnyugtat, 2-3 het mulva menjek el valahova egy uh-ra.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok :) 
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat! Kicsit ráparáztam, de amilyen hangulatingadozásaim vannak nem csodálom :D 
Anyucy , igen itt fogok szülni Németországban. Három éve lesz, hogy kiköltöztünk és most jött el a pillanat amikor úgy gondoltuk gyarapodhatna a kis családunk. Egyébként mi is épp most fogunk nagyobb lakásba költözni :) A terhességről, szülésről való információkat még most gyűjtögetem be. A német nyelv miatt vannak félelmeim , de majd ügyesen megoldok mindent. A netről olvasgattam kismamák tapasztalatait akik itt kint szültek és pozitív visszajelzések vannak :) Remélem én is elmondhatom majd ugyanezt....
Köszönöm, hogy befogadtatok és leírok majd minden itteni tapasztalatomat. 
Szép napot mindenkinek!

akino80
Németország
 
 


Sziasztok!
Niki vagyok, 29 éves, hétfőn sikerült egy pozitív teszt, azóta természetesen lett még egy. :) Számításaink szerint 5. hetet kezdtük meg. Aug. 3-ra van időpontunk dokihoz. Mindenkinek gratulálok, aki egy cipőben jár velem/velünk. :) Az első tünetek szörnyűek voltak, egy hétig égett a gyomrom. Aztán elfelejtett megjönni, másnap teszteltem (ez hétfő volt) és pozitív lett. Nagyon új minden ehhez kapcsolódó dolog. Első babánk lesz. A tünetek éhség, szurkálás, álmosság, de az nagyon. Többször próbálok enni keveset. A szurkálás miatt izgultam nagyon, de sok helyen olvastam, hogy nyúlnak a szalagok. Annyira vicces, hogy sportoltam rendszeresen (most csak finoman megyek le a terembe, heti három helyett, csak heti kétszer, és egyharmad annyi súllyal, hasazás nuku), így a magam 52 kg-jával már látszik némi pocak. Ami, ahogy olvastam a felborult emésztés okozza. Szeretnék aktív tagja lenni a csapatnak, hisz nekem is idegen a terület. :) Nagyon izgulunk, hogy minden rendben legyen, már alig várjuk az UH-t. Üdv Mindenkinek! :)


Szia Niki, gratulálunk! Igen ezek a szurkálások teljesen normálisak. Amikor mész majd uh-ra, biztos már szivműködés is lesz! Én hétfőn megyek, de már nagyon izgulok...

Violetta
 
 


Sziasztok lányok! Rózsaszín folyásom van, pedig 3 utrot és 2 duphanstont fogyasztok naponta. Méhszájsebem is van. Lehet hogy az miatt van? Menjek ügyeletre? Hívjam fel az orvosom hogy mit tanácsol? Az ügyelettel nagyon rossz tapasztalataim vannak.
 


Jajj! Szerintem ügyelet előtt próbáld elérni a dokit! Fogalmam nincs, a méhszájseb milyen, és hogy tud-e vérezni. Nem azért irom, hogy erre válaszolj, de együttlét után is lehet ilyesmi... nekem volt másik terhességnél.

Violetta
 
 


Nem voltunk együtt. 1 hete is volt ilyen, akkor derült ki a méhszájseb és akkor mondta hogy az lehet a bűnös. De el is múlt 2 nap alatt és az barna volt.
 


Hìvd fel azért a dokit! Mit tanácsol, bemenj-e ügyeletre.

Violetta
 
 


Beszéltem vele. Azt mondta, hogy sok mindent nem tudunk tenni, ha görcsölök vegyek be nospat. Csütörtökön megyek hozzá. Görcs nincs, délelőtt és nem rég volt rózsaszín folyás. Nem tudom mi lesz ebből.
 


Hát, igen, hogy ha amúgy szedsz gyógyszert, akkor annyit tehetsz, hogy pihenj, de tényleg! De egyébként elég sokminden lehet. Nekem pl a harmadik babámmal volt olyan, hogy elkezdtem vérezni, elmentem dokihoz és mondta, hogy van egy haematomám. Az kezdett ürülni, és feküdnöm kellett egy hónapig!!!!! Aztán hol vérzett, hol nem, aztán a következő uh-n már nem volt ott.  Frászt hozzák az ilyenek az emberre, de ilyenkor mindenki rosszra gondol, nyilván. Pihenj sokat!

Violetta
 
 


Sziasztok, udv az uj tagoknak :-)

Hajni mi a helyzet? Ha nem gorcsolsz remeljuk csak a hulye seb szorakozik, ennyi progi mellett csak nem lesz gond!

Zsu remek hirek ugy orulok!

Niki ne aggodj, en a puffadastol kb 3 honaposnak nezek ki raadasul rosszul vagyok ha be kell huznom a hasam. Multkor anyossal futottunk ossze az utcan, vagy negyed orat beszelgettunk, a vegen mar azt se tudtam hova legyek annyira rosszul voltam a hasbehuzastol h meg ne vegye eszre :lol: En heti 4-5x futottam rettenetesen hianyzik de a faradtsagtol mozdulni sem birok. Talan a 2. trimeszterben majd visszaterhetek a kocogashoz...

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Jó reggelt!
Tegnap este görcsöltem, vettem be magnerotot és elaludtam. Ma reggel barnás sárga folyásom van. A sárga az a gyógyszer, a barna gondolom a seb. Gondolkodom azon hogy megbeszélem a nődokimmal jogy írjon ki táppénzre. De nem tudom...tegnap nem dolgoztam, szinte semmit nem csináltam és mégis jött ez a folyás. Nem hiszem hogy a progi lenne a gond.
Pihenek, próbálok nyugodt lenni, szedem a gyógyszereket. Ennél többet nem tudok tenni.
 


@hajni9008:


Szia Hajni 9008!
A táppénz azért nem hülyeség szerintem! Ilyenkor mindig mondják, hogy feküdj. Azért valamit számit. Csütörtökön milyen vizsgálatok lennének? Gondolom, uh is. 


Violetta
 
 


Sziasztok Lanyok!
Betty vagyok. Eddig ket teszt alapjan is ugy nez ki, hogy jon az elso babank :) a 6. Hetben jarok csutortokon megyek az elso vizsgalatra. Viszot aggodom. Pont mint sokatoknak nekem sincsenek a klasszikus tuneteim -emelyges,szedules,hanyinger- viszont pont olyan fajdalom van alhasban mint mensi elott es gorcsos.nem allandoan de surun a nap folyaman. Ez normalis? Az almossag es extra erzekeny mellekrol tudom,hogy normalis tunetek igy emiatt nem is aggodom. Tegnaptol mar a derekam is faj gyomoregesem is van sok eteltol. De en alapbol hasfajosabb vagyok gondolom ez most csak megjobban felerosodik. De ez az alhasi szurkalos gorcsos fajdalom ez nagyon aggaszt engem :( semmi barnas vagy akar veres folyasom nincs halisten. Lehet nem is kellene aggodnom? Szerintetek tulaggodom? Vagy baj lehet? :(
betty8631
Kecskemét
 
 


@pphajni:


Pphajni! Érdekes, mert én most nem puffadok. Többi terhességnél igen, de most nem. Mondjuk amit másképp csinálok, hogy kerülöm a kenyeret, tésztát. Max egy héten 1x eszem olyat, amiben van kevés liszt, pl főzelék, de azt is próbálom felesbe megoldani pl rizsliszttel, vagy kukoricakeményitővel. Szerintem emiatt nincs a puffadás, más magyarázatom nincs rá. Viszont ettől eltekintve én is behúzom a hasam, ha ismerős jön szembe... de én a túlsúly miatt vagyok igy, meg nem akarom, hogy pont most kérdezzenek rá, mikor tényleg van ott valaki és én még nem akarom elmondani. Meg ugye kánikula van, legkevesebb ruha.. apropó ruha! Én mindig nadrágos voltam. De most szépen elkezdtem vásárolgatni lazább ruhákat, ami egyrészt nem szoritja sehol a hasam, másrészt ápol és eltakar!!!   Azon jót nevettem-bocs, amikor olvastam, hogy negyedórás beszélgetés alatt már nem tudtad, hogy húzd be a hasad.... ezek az anyósok sokmindent kiszúrnak. Gondoljatok bele, mi egy lakásban lakunk anyóssal és még nem szúrta ki! huhhhhhh lesz is majd hiszti, ha megtudja!!!

Violetta
 
 


@betty8631:


Szia Betty, üdv köztünk és gratulálunk! Nem kell aggódnod, ez teljesen normális! A mensi-szerű érzések is ugyanúgy a korai tünetek közé sorolandók, mint az összes többi, amit leirtál! A szurkálás pláne. Az még jó sokáig elkisér, kb félidőig. Hol elmúlik, hol visszajön, a 16. hét körül még fel is erősödik majd, nyúlnak a méhszalagok. Émelygés sem törvényszerű, nekem is a 6. hét után kezdődött, valakinek a legelejétől, másnak egyáltalán nem. És valaki végig hányja a 9 hónapot -Isten mentsen attól! Szóval nyugi! Minden normális! Gondolom, az első vizsgálat miatt már nagyon izgatott vagy! Én holnap megyek másodszor, jobban izgulok, mint az elsőnél..... és ez szerintem már nem is lesz másképp! Na jó, szerintem a középső trimeszterben nem fogok annyira izgulni. Utána megint.....

Violetta
 
 


Lányok, mi van Edolyde-val??? Csütörtökön ment uh-ra, azóta nem irt!

Violetta
 
 


@anyucy:
Nagyon nagyon koszonom a valaszod! Megnyugtattal. Szivem szerint minden napra vennek egy tesztet, hogy lassam meg pozitiv de gondolom ezzel masok is igy vannak. Borzasztoan varom mar a csutortokot es az elso trimeszter veget, hogy legalabb picit biztosabb legyek, hogy ez a baba itt akar maradni velem :)
betty8631
Kecskemét
 
 


Hát igen, ez mind ismerős! Ilyenkor baromi lassan telnek a hetek, napok..... de az első vizsgálat kicsit meg fog nyugtatni!

Violetta
 
 


Hát gondolom uh és manuális vizsgálat. A méhszájsebet ha jól tudom terhesség alatt nem kezelik.
Ma is vettem be 2 magnerotot. Fb-on az egyik csoportban valaki kiírta hogy az idő miatt fáj a hasa, pedig csak 9 hetes. A kommentekben írták hogy másoknak is. Lehet 5 hetesen hogy nekem is azért fájt? Most is kezdem érezni és nincs valami jó idő.
A táppénzt csütörtökön megbeszélem a dokival.
 


Betty ne aggodj, nekem is szurkalgat a hasam, ma vagyok 7+5. Amig nem eros gorcs ami verzessel jar nem kell aggodni. Nekem volt h ugy beleszurt h kisugarzott a combomig de nem volt semmi gond ;-) Ha aggaszt szedhetsz magneziumot, par szaz mg-t, nekem ez pl a szorulasra is bevalt :-D :oops: A lanyommal soha egy perc hanyingerem nem volt megis minden rendben volt, most is inkabb csak "vacakol" a gyomrom (nem kivanok semmit es nem esik jol semmi) de komoly rosszulletem meg nem volt :-)

Hajni sztem is lehet megerne kicsit pihenni, esetleg szabid van meg amit egy megerto fonok kiadna? Akkor nem kellene azonnal es visszavonhatatlanul tappenzre menned.

Anyucy ne is mondd, mar alig varom h meglegyen a nagy bejelentes :lol: Ket het mulva lesz egy nagy kozos csaladi szulinapi buli, akkor tervezzuk a szuk csaladnak elmondani. Addigra mar ugyis 9+vmennyi leszek es a kombinalt teszt elso kore is meglesz. Vegre nem lesz tobb hasbehuzas.

Nalunk most napok ota jonnek a viharfelhok, dorog villamlik nekem meg folyamatosan faj miatta a fejem...

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


@anyucy:
Hh lesz hiszti ha megtudja? Nem orulne neki? Vagy csak h nem lett eddig beavatva? :lol:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok! Véletlenül találtam ide, de nagyon örülök, mert eddig nem nagyon tudtam kivel beszélni erről, jó volt mindent elolvasni.

Első babát várjuk, két évig váratott minket, de minden orvosi és gyógyszeres beavatkozás nélkül megérkezett. Ahogy mondani szokták, csak nem kellett rágörcsölni. Volt pünkösdkor egy nagy megfázásom, és vírusos hörgőgyulladásom, még kórházban is voltam, és mondtam is a férjemnek, hogy nesze neked vitamin, most biztos lenulláztam a szervezetemet, és ennyit a sikerese babagyártásról. Aztán csak nem akart megjönni, viszont mivel több sikertelen tesztem is volt, ezért anno megfogadtam, hogy csak akkor tesztelek, ha az tuti pozitív lesz. A férjem születésnapjáig akartam várni (07/13), de 6-án elestem reggel mert megszédültem, és akkor éreztem, hogy itt valami megváltozott, és nem azért görcsölök, mert meg fog jönni. Pénteken (07/07) olyan pozitívat tesztletem, hogy jó hogy fel nem olvasta magát. :) A dokinál 11-én voltam, uh-n már látta 6 mm-es betezsákban 2,6 mm-es szikhólyag. Azóta nyaraltunk egyet, és holnap megyek vissza, azt ígérte hogy ekkora már lesz szívhang is, ha minden rendben van. Nagyon remélem, hogy így lesz, várom a holnapot nagyon.

ayu420
Miskolc
 
 


@pphajni:
Nagyon koszonom Neked is :) halisten nem tul fajdalmasan erosek ezek a gorcsos fajasok es verzes sincs :). De jo tudni, hogy ez akkor masnak is van. Van par ismersom akik szinten babat varnak de nekik nincs ez a tunet cserebe nekik a szuper klasszikus osszes tunet van, ezert is valtam bizonytalanna.. nekem ritkan van kivanossagom inkabb a nem kivanom sem ezt sem azt.semmi hanyinger. Magneziumot szedek :) es halisten eddig a szorulas sem fenyeget ami nekem maga a csoda hiszen pajzsmirigy alulmukodo vagyok. Soha ilyen jol meg nem mukodott az emesztesem mint amiota jon a baba :)
betty8631
Kecskemét
 
 


Sziasztok! Niki vagyok, 26 éves. Pár napja már olvasgatlak titeket, de most úgy döntöttem én is "beszállok" Párommal nem olyan rég döntöttük el, hogy jöhet a baba, lám első próbálkozásra sikerült is. Múlt pénteken kezdődött el a barna "pecsételő" vérzés, ami gyanús volt, így vasárnap teszteltem és pozitív lett, azóta már vagy 5 tesztet ellőttem a biztonság kedvéért (nem akartam elhinni). Orvosnál még nem voltam. Jövő héten akarok időpontot kérni. Nem akartam korán menni orvoshoz.
Különösebb panaszom még nincs. Hasszúrka, puffadás, enyhe gyomorégés, remélem a hányinger elkerül.  Én amit meglátok azt egyből be tudnám falni, ami aggaszt is...nem szeretnék túl sok kilót magamra szedni, de lesz ami lesz :)

Kép
 
 


Sziasztok! De jó, hogy egyre többen vagyunk! Ne aggódjatok,jönni fognak a klasszikus tünetek is előbb-utóbb ... nekem továbbra is délutántól erősebb az émelygésem, estére kifejezetten rosszul vagyok. Mint pl most is... ilyenkor valami savanyú segit csak. Esetleg sós. Vagy leginkább semmi, mert semmit nem kivánok. Nem is baj, lesz ez még máshogy is. Holnapi vizsgálattól már görcsbe rándul a gyomrom, ha rá gondolok. Inkább izgulok. Jajj...  holnap már kell látni szivműködést is, majd jelentkezem.

Violetta
 
 


@ayu420:


Ayu, most látom, miskolci vagy, én ott születtem 

Violetta
 
 


@anyucy:
Én is ezért várom a holnapot, akkor már kell hogy legyen szívhang! A doki két hete azt mondta hogy nem ad semmilyen papírt mert még a 7. hétig nem biztos! Ettől úgy izgulok, hogy hihetetlen, de csak nem tűnhet el két hét alatt anélkül hogy éreztem volna, ugye? :S

ayu420
Miskolc
 
 


Á, nem hiszem, de nyilván izgul mindenki, főleg az elején. Én még a 12. heti uh-tól fogok parázni, aztán remélem, már lenyugszom. Én dokim is olyan, hogy az első alkalommal semmivel nem biztat. De megértem. Tényleg, ahogy nézem a vonalzód, egy nappal vagy előrébb. Bár még ilyenkor változhat mérések alapján a kiirt dátum. Rám amúgy is jellemző a túlhordás, pár nappal. 
Ja igen, PHajni kérdezte, miért fog kibukni anyós, ha megtudja. Hát mert nem számit rá..... de anyukám dettó, plusz Ő még halálra is fogja magát aggódni. Ezért neki tuti nem mondom el 12 hétnél előbb, hacsak előtte el nem jön meglátogatni, mert az holt biztos, hogy akkor már eléggé látszani fog rajtam. 

Violetta
 
 


Ayu, melyik kh-ban szülsz? Mert van egy volt osztálytársam, aki miskolci azóta is, és szülésznő lett. Fog valaki rajtam kivül ügyeletben szülni?

Violetta
 
 


@anyucy:
Annyira ki akarom várni a 12 hetet én is (a férjem még inkább) hogy még ilyeneken nem is mertem gondolkodni! A férjemen és édesanyámon valamint az őt kihallgató drága hugicámon kívül nem is tudja még senki! :) majd 12 hét után utána nézek! :)

ayu420
Miskolc
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: