Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Hajni, biztosan minden ok lesz nálatok is, ezért jó, hogy hamar elmentél a vizsgálatokra! De tudom, ilyenkor az elején bőven van min izgulni, mondjuk később is, nade az már valahogy más.  Hát remélem is, hogy több ezer lesz az eredmény. De nekem meg az a fura, hogy még nincs émelygős tünetem. Csak a hasszurka és mellérzékenység, ennyi. De az dereng, hogy nálam minden alkalommal csak a 6. hét betöltése után jöttek az émelygések. Mensi szerint csütörtökön töltöm be a 6. hetet. Na, kiváncsi leszek. Bocsi előre is, de nincs ezen a gépen hosszú i... Tényleg kávéundor még senkinek nincs? Holnap délben megint ellógok az eredményért a munkahelyről. Jajj már nagyon várom. Nemrégen olvastam, hogy állitólag már csak 3 kötelező ultrahang van egy terhesség alatt. De ez ugye nem azt jelenti, hogy csak 3x küldenek el??!??! Na ezért is örülök a mostani túl korai, "potya" uh-nak. És tényleg igaz szerintetek, hogy újabban a védőnők jönnek csekkolni a lakást, hogy hová kerül majd a baba? Nemáááááááááááár!!! Nem elég, ha szülés után jön?

Violetta
 
 


@anyucy:
Nalunk mar Jazmin szuletese elott is ugy volt h jon a vedono korulnezni csak aztan vmi helyettest kaptunk es ez elmaradt, de kb 3 honapig izgultam h pont akkor fog beallitani mikor rendetlenseg van :lol:
Nekem kaveundorom soha nem volt, reggel egy meg delutan egy tejeskavet siman megittam, a hanyinger szinten elkerult szerencsere akkor is meg most is. Az elozo ket babaval viszont akik nem maradtak meg az elejetol nagyon durvan rosszul voltam, ezert is remenykedem most h nincs hanyinger akkor minden oke lesz mert Jazminnal sem volt es ott sem volt baj :lol: Tudom hulye logika de mar probalok mindenbe kapaszkodni :lol:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


@anyucy:
Nalam is szurka van, mellerzekenyseg (kezdi egyre jobban kitolteni a melltartot :lol: ), puffadas es folyamatos almossag, faradtsag.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 

 
 

Nálunk meg az a ciki a védőnői pofavizittel kapcsolatban, hogy költözés előtt állunk. Namost ide ne jöjjön, mert 1. kupi van, de durván, azon belül is főleg dobozok, meg zsúfoltság, 2. anyósomékkal együtt vagyunk egy lakásban, az sem valami gyerekbarát, 3. a kutyánktól nem fog tudni bejönni, mert vagy a védőnőt eszi meg, vagy a raktárajtót, ahová becsukom, amig itt van... pont nem fogom tudni kikerülni az itteni védőnőt, mert lehet, hogy csak augusztusban fogunk tudni költözni, és addig muszáj lesz megjelennem nála. Na remélem, ha direkt kihangsúlyozom, hogy úgyis elköltözünk, akkor már nem lesz neki annyira érdekes itt körülnéznie... aztán az új helyen még érdekes lesz felkeresnem a terhesgondozást, fogalmam sincs, merre van... 
Én is próbálom összehasonlitgatni a terhességeket, nekem émelygés mindnél volt, kávéundor is, de az kicsit később és nem tartott annyi ideig, nem is tudom, hogy addig a pár hétig hogy tudtam életben maradni koffein nélkül.....  Illetve ami nem ugyanolyan volt mindegyik terhességnél az az, hogy az elsőnél én ájuldoztam. Kb a 7-8. héttől a 6. hónapig !!!!!! Teljesen váratlanul, aztán már tudtam előre, hogy ájulni fogok. Nagyon gáz volt, mert nem mertem sehová elmenni egyedül! Nagy szerencse, hogy ez csak az elsőnél volt, mert képzeld el, ha van velem egy nagyobb gyerkőc és egyszercsak elájulok. Mindig elkapott valaki. Először otthon, akkor anyósom kapott el, aztán a buszmegállóban, pont jött a busz, és mondtam a férjemnek, hogy ajjajj, el fogok ájulni, és következő kép, hogy a buszon ülök, mellettem a férjem és mindenki engem néz. Aztán a boltban a kasszánál, le kellett ülni a kőre, akkor már rájöttem, hogy ha időben minimum leülök, akkor valamennyire jelen maradok. Áhhh.... borzasztó volt. 
Na cici ügyben én áttértem a topra. Ez van. Kényelmes, a többi nem érdekel. Nem fogok én megfulladni a régiekben, és tudom, hogy a kosaras irtó kényelmetlen lenne később is, nagyobb méretben. 
Tényleg, a kislányod akkor még nem megy oviba, csak jövő szeptembertől? Vagy esetleg bölcsis?

Violetta
 
 


Sziasztok, annyiszor probaltam irni az elmult par napban, de nekem mindig vacakolt az oldal, nem kuldte el, amit irtam. Este probalok majd irni, delutan megyek uh-ra.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Nekem a telóról nem akarja elküldeni.

Violetta
 
 


Most meg elküldi. Szóval a tegnapi hcg 8 nap alatt 266-ról 4700 ra emelkedett.

Violetta
 
 


Anyucy, akkor ez egesz egyertelmu, szupe :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Igen, megnyugtatóak ezek az értékek. Most már csak azt 'várom', hogy mikor fogok elkezdeni émelyegni. Várjuk az ultrahangos eredményeidet!

Violetta
 
 


Nalam nem volt ennyire megnyugtato a vizsgalat sajnos. Menzesz szerint 5+2 kellett volna, hogy legyek tegnap, tehat minimum petezsak. Jo sokaig keresgelt a doki, Es azt mondta, lay valami kis atnyekot, de biztosan kisebb a terhesseg, mint 5+2. Echo arnyekot irt a papiromra. Ilyen kifejezessel meg nem is talalkoztam. Viszont azt is mondta, hogy lehet, ket petezsak lesz.

Nekem semmi gondom nem lenne egy kesobbi ovulacioval, csak az elozo terhessegem is igy kezdodott, aztan egyre hatrebb raktak, vegul a 9. heten mar nem volt szivhang.

Azert meg bizakodunk nagyon, egy het mulva megyek a sajat dokimhoz otthon.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Szia Zsu! Ebből még nyugodtan lehet picit kisebb baba. Persze megértem, hogy izgulsz. De nem értem, hogy akkor ha ennyire nem látott sokmindent, honnan vette, hogy lehet, hogy két petezsák lesz?!?! Akkor mégiscsak látott valamit-ket...??? Hát igen, ezért mondják, hogy ne menjünk 6 hét előtt. Dehát ha valakinek volt negativ előzménye... nyilván, hogy előbb megy. Akkor jövő szerdán mész?

Violetta
 
 


Sziasztok! Gratulálok Nektek és csatlakoznék a csoporthoz én is! Tegnap voltam dokinál, 6 hetes+3 napos a babuci a hasamban  5,3 mm és van szívhangja, vérvételen még nem voltam, első babánk lesz, hétfőn megyek a védőnőhöz, gondolom majd ő ír beutalót, ugye?
 
 


Szia, gratulálok! Mikorra vagy kiirva? De jó, hogy már van szivműködés! Én legközelebb 7 hetes 3 naposan megyek, mert korán mentem. De petezsákot már látott, benne szikhólyagot, meg embrio árnyékot 5 hét 3 naposan. Vannak tüneteid?

Violetta
 
 


Anyucy, ezt en sem ertem amugy. Csak bent volt velem a kislanyom is a vizsgalaton, es igy nem akartam huzni az idot. Csutortokon megyek majd jovo heten.

Larimar, gratulalok! Engem mindenhova a dokim kukdott multkor, igy sajnos nem tudom, hogy mukodik ez, ha kulon-kulon kell intezni a dolgokat.

Hajni, te ugyes ma mesz uh-ra?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok, igen Zsu ma megyek 5re, most tartunk hazafele a Balatonrol. Nagyon izgulok mar, ma vagyok 6+3, kiv vagyok mennyit fejlodott vagy h egyaltalan rendben vannak e a dolgok. Zsu nagyon szurkolok neked, en is hasonloan voltam mult heten 5+3nal, csak ures petezsak, kb 3 nap lemaradas :-(

Anyucy szuper hirek, nalad legalabb minden rendben ;-)

Iarimar a vedonotol a kiskonyvet kapod majd meg, azzal mehetsz majd terhesgondozasra es ott adjak majd mindig az eppen aktualis beutalokat. 3 eve meg igy volt :-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Na egy hatalmas hegység gordult le a vallaimrol, minden rendben :oops: :-D
Petezsak a mult heti duplaja, szabalyos szikholyag, embrio majdnem 5 mm es lattuk a kijelzon ahogy vert a kis szive! Istenem annyira megkonnyebbultem annyira boldog vagyok! Kaptam egy rakas papirt amit majd haziorvosnak meg a vedononek le kell adnom, 3 eve meg nem volt ennyi macera. Magas kockazatu lettem a pajzsmirigy meg a progipotlas miatt de ez legyen a legnagyobb gond. Meg alig hiszem el h vegre mi is orulhetunk, vegre velunk marad ez a baba :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Szia Hajni, jajj de jóóóó!!!!! Na akkor leereszthetsz most már! De jó, hogy láttad a szivműködést! Már én is várom a 24-ét! De lányok, ez akkora hülyeség, hogy a háziorvost belevonták a terhesgondozásba, és ha majd járvány lesz, ott kell majd csücsülni a betegek között?!?!??!?!? Most ezzel is gondban vagyok, mert költözés előtt most nem tudom, hogy minek menjek el ehhez az orvoshoz, meg ehhez a védőnőhöz... áhhhh.... Na, nálam előjött az émelygés! Pont a 6. hét betöltése előtti este, meg hajnalban felébredtem rá!!! Na mondom, kellett nekem panaszkodni! És ráadásul nem csak reggel van, hanem egész nap. Kis időre elmúlik, de folyamatosan jelen van amúgy. Ja és az édestől még rosszabb, szóval áttérek az ásványvizre....

Violetta
 
 


Sziasztok.
Nagy gratula mindenkinek :-)
Én is nagyon várom már,h végre eljöjjön az UH napja. Addig maraf az izgalom,de bizakodó vagyok. Szerencsére nekem nincs semmi bajom,egyeskével sem volt semmi hánYinger,émelygés,szédülés,kivánósság,stb. Remélem ketteskével is így lesz :-P
 
 


Sziasztok,
Micsoda szuper hirek!
Hajni, nagyon orulok, hogy vegre megnyugodhattatok! Es igy mikorra vagy kiirva? Maradt a mensi szerinti datum vagy plusz 3 nap? Vagy errol most meg nem is volt szo?

Anyucy, hova fogtok koltozni? En felhivnam a helyedben az uj orvost es vedonot, es megkerdeznem, hogy mehetsz-e mar most is hozzajuk. De jo, hogy mar vannak tuneteid!
Egyebkent mi is koltozesen ragodunk mar egy ideje, mi kicsit messzebbre mennenk Budapesttol.

Edolyde, te mikor mesz uh-ra?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok! Képzeljétek, ma 11 órát aludtam... Este lefeküdtem fél 10-kor, hogy szunyókálok egy órát, amig a férjem elintézi a skacokat, meg kiviszi a kutyát. Aztán félálomban hallottam, hogy ott szöszmötöl mellettem, majd mellém fekszik. Mert hogy úgy volt, hogy ha végzett, nézünk filmet. De gondolom látta rajtam, hogy ki vagyok ütve... reggel megnézem a telefonom, már 9 óra! ÖÖÖÖÖÖÖÖ..... Nem is tudom, mikor aludtam ennyit egyben.
Más téma. Zsu kérdezte. Érdre költözünk és most épitkezünk, már csak a burkolás van hátra. Illetve az is folyamatban. Szóval pár hét. Nade az a baj, hogy amig nincs lakcimkártyám, addig nem hiszem, hogy fogadnának a terhesgondozáson. És itt a 12. heti uh miatt muszáj, hogy megjelenjek védőnőnél. Meg hogy kapjak előtte kiskönyvet. Esetleg, ha 2 hét múlva kész lenne a ház, de hát minden csúszik, egyszercsak elmegy szabira valaki, vagy hasonló... mint ahogy lenni szokott az épitkezéseken. Pl azért kellett várni egy hónapot a burkolóra, mert akit az épittető akart hozni, az elhúzott külföldre. És vadásznunk kellett másikat, de nem akartunk ismeretlent. Viszont én ezt a háziorvosos dolgot tényleg nem értem, minek kellett belevonni a terhesgondozásba. Most tényleg a betegrendelőbe kell járnunk?!

Violetta
 
 


Anyucy, jol tetted, hogy pihentel! :D Mondjuk en alapjaraton sem lennek keoes fel 10-kor csak ledolni egy orara :) en is mostanaban elalszok, amig altatom a kislanyunkat. Hajnalban es reggel viszont fent kuruttyolok.

Szerintem ez a vedonos dolog meger egy telefont. Amikor legutobb terhes voltam, az elejen meg alberletben laktunk, de a lakcimkartyamon nem is volt budapesti cim. A vedono nem is kerte. Mondtam neki a cimunket es kesz. Szerintem ha elmondod, hogy nyar vegeig bekoltoztok, akkor ugyis mehetsz hozza is mar elso alkalommal. Latogatni meg ugyis csak kesobb fognak majd.

Ezt a haziorvosos dolgot nem ertem. Miert kell hozza jarni, mi valtozott? En 3 eve egyszer mentem az elejen, akkor vernyomast mertek, meg bepecseteltek a kiskonyvembe es ennyi. Tobbszor nem kellett mennem hozza. Csak tappenzes papirert jartam, de azt mindig lent hagyta nekem az asszisztense a portan, imadom :)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


http://www.intima.hu/intim-magazin/terh ... -juliustol Itt vannak a változások. Ott van benne, hogy a háziorvos küld majd belgyógyászatra és ekg-ra. Érdekes..... de olyat is hallottam, aki minden beutalóért a háziorvoshoz ment, bár azt meg végképp nem értem. Lehet, hogy az választható, vagy nem tudom. Az első közülünk, aki elmegy védőnőhöz, már tudni fogja, mit hogyan.

Violetta
 
 


https://www.drtidrenczelzsolt.hu/index. ... arorszagon
Na tessék, itt meg azt ira, hogy az első laborvizsgálatokra is a háziorvoshoz küld a védőnő!

Violetta
 
 


Engem mindenhova a nogyogyaszom kuld, laborok, ekg. A haziorvoshoz csak a pecsetert kell mennem.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


De az sztk-s uton biztosan tud majd segiteni a vedono.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Az Uzsokiban van kulon vervetel a kismamaknak, engem oda szokott kuldeni az orvosom. Nem ingyenes mondjuk, de nincsenek azert maganlabor arak. Aprilisban az elso trimeszteri laborvizsgalat 7200ft volt. Ekg-ra is a korhazba kaptam tole beutalot. Genetikai uh-ra, 20. es 30. heti uh-ra a Rozsakertbe megyunk majd megint. Ezeket kivul a haziorvosi pecset es a fogaszati vizsgalat kell a 12. hetig, ha jol emlekszem. Meg ugye a vedono. Belgyogyaszati vizsgalatra 3 eve nem mentem kulon, mert pont akkor kellett mennem munkaalkalmassagi vizsgalatra, es ott volt belgyogyaszat is. Most majd a gasztroenterologusomhoz fogok elmenni, hozza ugyis mennem kell egy allando betegseg miatt kontrollra, igy tole meglesz a belgyogyaszati alairas.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Basszus irtam egy regenyt es eltunt... :roll:
Szoval kaptam most egy csomo papirt amit vedononek haziorvosnak kell leadni, van koztuk egy kockazati besorolas (alacsony-magas) es az donti el ki vegezze el a terhesgondozast. Alacsony kockazatu kismama valaszthatja csak a haziorvost vagy a nogyogyaszt, magas kockazatu csak nogyogyaszt. En magas kockazatu lettem a pajzsmirigy miatt de lehet egyebkent is maradtam volna inkabb a korhazi terhesgondozasnal. Most leadom majd a haziorvosnak a papirokat meg esetleg kerek tole egy belgyogy igazolast es remelem tobb kozom nem lesz hozza :roll: :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Szoval nem kotelezo bevonni a haziorvost szerencsere, de gondolom van akinek egyszerubb igy.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Anyucy en lehet elmennek a mostani vedonohoz h legalabb a kiskonyv meglegyen,latogatas ugyis csak a szules kornyeken lesz,azt nezik hova kerul a baba meg h legalabb egy alap felszereltseg varja e (kisagy, pelus, stb...)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Kepzeljetek meg h fokozzam az elvezeteket kijott tegnap egy herpesz a szamon ugyh a fel delelottot guglizassal toltottem h most ez art e vagy sem. Szerencsere mivel nem eloszor kapott el a virus nem jelent gondot (karacsonykor is volt mar) de komolyan nem hiszem el h mindig van vmi :roll: :lol:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 







Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Na ezeket kaptam tobbek kozott, remelem vmennyire olvashato :oops: :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Szia, ó köszi, el lehetett olvasni. Nahát, akkor én kétszeresen esek a magas rizikófaktorba, mert ugyan épp negyven vagyok, de azt nem tudtam, hogy 5. szüléstől is már annak fogok számitani..... Közben átgondoltam a védőnős dolgot, és végülis nekem az az egyszerűbb, ha legalább addig, amig dolgozok, inkább ide járjak Pestre, mert úgyis minden reggel bejövök a többiekkel, és a mh-től egy köpésre van a védőnői szolgálat, a nődoki, labor stb meg 10 perc bkv-ra. Szóval megdumálom vele, hogy amig dolgozom, addig hozzá járjak. Lakcimkártyámon úgyis továbbra is szerepelni fog ez a cimem.

Violetta
 
 


Hajni, a herpesz tenyleg nem okozhat gondot, ne aggodj. Ilyen papirokat mar 3 eve is kaptal? En meg sosem lattam ezeket.

Anyucy, ha igy tenyleg egyszerubb neked, akkor ne is emlitsd most meg a pesti vedononek szerintem, hogy nyaron el is koltoztok. Lehet, akkor megprobalna lepattintani. Jarj hozza tenyleg, amig dolgozol, Es csak kesobb szolj neki, hogy mashova fog erkezni a pici.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Végülis igaz, miért is kellene nekem beszámolni, hogy mikor költöztünk el... ciki csak akkor lesz, ha el akarna látogatni idő előtt hozzánk.

Violetta
 
 


Csütörtök este megyünk az UHra,akkor leszek 6+4,elvileg.
 
 


Sziasztok! 4+4 hetes vagyok, kalkulátor szerint március végére leszek kiírva. Csütörtökön megyek uh-ra, tudom korai, de barnáztam pár napja. Akkor megnézett a doki és kiderült, hogy méhszájsebem van, valószínű az volt a hibás. Szedem a progit, mert már volt 2 vetélésem. Remélem márciusban én is a kezemben tarthatom az egészséges babámat :)
 


Szia Hajni 9008, már van egy másik Hajni itt  Gratulálunk a babához! Valamit biztosan fog látni, ha mást nem, felritkulást, és hogy minden rendben van. Én is elég korán mentem, ezért jövő hétfőn megyek újra, akkor már kell lásson szivműködést. Izgulok is nagyon, mint mindenki, gondolom! Merre laksz? Első baba?

Violetta
 
 


@anyucy

Láttam, hogy van itt már Hajni, gondoltam becsatlakozom, így már 2 lesz :D
Igen első baba. Gárdonyban lakunk.
Persze, izgulok én is, a csütörtöki vizsgálaton a lényeg a méhen kívüli kizárása lesz. De érzem, hogy minden rendben van és lesz is! :)
És neki első baba vagy már tesó? Miért mentél korán dokihoz?
 


Nálunk már az ötödik lesz, ha engem kérdeztél. Nekem volt ezelőtt a terhességem előtt egy nagyon korai vetélésem-a tesztből tudom, hogy baba volt. Emiatt mentem most korán. De minden ok,már voltam egy uh-n, és látszott a szikhólyag 5 hét 3 napon.

Violetta
 
 


Ötödik? Hűha! Gratulálok! :)
 


Köszönjük szépen. Van már valamilyen tüneted? Bár megjegyzem még nem kell, hogy legyen.

Violetta
 
 


Nem igazán, csak annyi hogy sűrűbben kell pisilnem és a mellem egyik nap érzékenyek, másnap kevésbé. Jó lenne ha így maradna :D
És neked van tüneted?
 


Igen, ami a legkorábban volt, az a petefészek-szurka, jobb és bal oldalon, felváltva, főleg hirtelen mozdulatra. Kicsit aluszékonyabb vagyok, illetve cicifeszülés-viszketés  meg hát amint betöltöttem a 6 hetet, elkezdtem émelyegni, eleinte csak foltokban, aztán inkább délután -megjegyzem, ilyen még nekem sosem volt, hogy délután. De pl a mai nap már kb reggeltől estig van. És az édestől fokozódik, pedig amúgy édesszájú vagyok.

Violetta
 
 


En is édesszájú vagyok, de nem kívánom, inkább a sósat. Nem voltam soha gyümölcs és zöldségevő, de most valahogy a zöldségeket kívánom. Pedig eddig kivert tőlük a víz.
 


Nagyon helyes, biztos a baba szeretne ilyen tápanyagokhoz hozzájutni  még várom, mikor fogok megundorodni a kávétól, eddig mindegyik terhességemmel igy volt, először jött a hányinger, az már kipipálva, aztán nem sokkal utána meg a kávéundor úgy egy hónapra. Mi még nem kürtöltük szét a családban, egyedül nővérem tudja, a gyerekek sem, majd a 12. hét körül talán. Bár már furcsán pislognak, hogy anya már megint lefeküdt pihenni.....

Violetta
 
 


Jaajj, remélem én bírom majd a kávét! Napi 1 kell mert nélküle meghalok!
Nálunk az én szüleim tudják, a főnököm is. Melóban néha emelgetni kell, ezért szóltam. Mennyi idősek a gyerekek?
 


Huhh, én is kávéfüggő voltam/vagyok, nade ha eljön a terhesség alatti kávéundor.... akkor azt fogod érezni, hogy mindent, csak kávét ne! Helyette marad az alvás.... ha fáradt maradsz! De nyugi, nem mindenki utálja meg a kávét! 
Gyerekek, 15-12-10-7 évesek, fiú-lány-lány-fiú felállásban. Biztos vagyok benne, hogy majd a fiúk fiút, a lányok lányt szeretnének, ha megtudják a nagy hirt. Zárójelben megjegyzem, hogy én kislányt szeretnék, de nem, természetesen csak az a lényeg, hogy egészséges legyen. Munkahelyen nekem még senki nem tudja, remélem, augusztusig nem is jönnek rá. Esetlelg, ha elokádnám magam valaki előtt, lenne gyanús, de amúgy azt terveztük, hogy augusztusban úgyis elmegyünk szabira, meg költözünk stb, majd utána elmondom. A gond az üzemorvos, valamikor most kellene elmennünk, namost azt nem tudom, mi a jobb, mondjam, vagy ne mondjam......

Violetta
 
 


Szia Hajni, udv koztunk :lol: Nekem is volt 2 korai vetelesem (kemiai terhesseg) es en is progeszteron potlast kapok. Te mit hasznalsz? En Utrogestan huvelykapszulat kaptam, egy alom feltenni azokat a kis golyokat :lol: Nalunk 2. baba lesz, van egy 2,5 eves kislanyom, legelso teljesen problemamentes terhessegbol. Ma toltottem be a 7. hetet, hulla almossag, feszulo fajo mellek, neha hanyinger :roll:

Visszaterve a papirokhoz... 3 eve meg nem volt ez, kaptam egyetlen leletet h CRL 6 mm ritmusos szivmukodes, azzal mehettem a vedonohoz. Gondolom azota valtoztattak a jogszabalyokon. Nem tudom h ezt a besorolast korhaza valogatja vagy orszagosan egyseges e, lehet nalatok nem lesz ilyen maceras :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


@edolyde:
Majd ird meg mi volt, biztos lesz mar szivhang ;-) :-D

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron