Új privát üzeneted érkezett!

@szilvya800928:
Szia :-)
En penteken leszek 7 hetes, aznap megyunk majd szivhangra is, de 2 napja en sem erzek cickofajast mar, tiszta panikban vagyok :oops:
 
 


Szia. Szorítok hogy minden rendben legyen! Pénteken jelentkezz, hogy mi volt.
szilvya800928
Nagyatád
 
 


Okkes, koszonom :)
Te mikor mesz legkozelebb dokihoz? Es mikorra vagy kiirva? Februar eleje, ugye?
 
 

 
 

Sziasztok :) 
Nálam május 24-én jelzett a teszt, hogy van itt valaki :) 
Június 19-én voltam dokinál, s ilyen szép kis eredményeket kaptam :)
UH. Szikhólyag 4.7mm, petezsák 21x20mm, FHR:130/min, CRL:7mm 
Szakrendelésen kaptam ezeket az eredményeket, magán dokihoz jövőhét hétfőn megyek, izgulás megvan nem kicsit :) 
Fel vagyok úgy puffadva így estére, mint a franc :S Rosszulléteim egyáltalán nincsenek már hála az égnek :)
De amik voltak is csak, szédülés, fáradékonyság, mellfeszülés, igaz azóta már 1számmal nagyobb melltartó is kell, undorodtam a kávétól, azóta is, de már meg bírok inni egy 3 az 1-bent :) Fogok majd írni, hogy mi volt hétfőn velünk :) 
Kitartást nektek is, nameg soook sok nyugalom ami a leginkább számít :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Sziasztok!

Ági vagyok és június 10-én csináltam a tsztet, az első házassági évfordulónkon. Apucinak nagy ajándék lett! :D Egyszer voltam orvosnál, akkor azt mondta, hogy 5 hetes vagyok, ez kb másfél hete volt. Petezsákra 34 mm et mért. Szerintetek?

Köszönöm a befogadást
magikka
Budapest XV. kerület
 
 


@aimi:
Szia. Nekem legközelebb a 12. héten kell mennem, vagyis július 31. -re kaptam időpontot. Február 6. -ra vagyunk kiírva. De mivel aggódok, lehet hogy hétfőn elmegyek egy uh-ra.
szilvya800928
Nagyatád
 
 


ha van kedvetek, gyertek! nyitottam egy facebook csoportot. a neve: 2018 februári baba-mama szoba

https://www.facebook.com/groups/1742526796040315/


magikka
Budapest XV. kerület
 
 


@magikka:
Szia. Köszönjük szépen. Ha csatlakozom, azt látják az ismerőseim? Mert mi még titkoljuk a várandósságot.
szilvya800928
Nagyatád
 
 


Sziasztok ! Én is csatlkaoznék, ha lehet a facebookos csopihoz is :) Mi most vagyunk 10-11 hetesek, a doki nem tudta még megmondani pontosan :) Én 27 éves vagyok, ez az első babánk, és ahogy kigondoltuk, hogy belevágunk, sikerült is rögtön az első alkalommal hála istennek :) Küzd valaki kellemetlen tünetekkel ? Nekem elég sok mindenből jutott, pedig azt hittem sima ügy lesz :) Puffadok, mint az állat, görcsöl állandóan a lábam, hányingerem van és még szédülök is, volt már migrén is... :D Ki hogy érzi magát ?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: