Új privát üzeneted érkezett!

@devilstimi:
Gratulálok a kislányhoz.
Van már nevetek?
Nálunk is minden rendben. 33+4 vagyok ma, kedden megyünk az orvoshoz, elvileg akkor kiderül a császár időpontja. Már várom a végét, sajnos egyre nehezebben viselem a terhességet. Múlt hét pénteken voltunk 4D-n 2100g a kisasszony. Kis husi
:-D



 
 


@meme23:


ó de repül az idő :) neked már mindjárt itt a vége :) mi ma voltunk cukorterhelésen, gond nélkül ment a cukros lötyi, szerintem az eredménnyel sem lesz gond :) Hát nevünk még nincs, de remélem mihamarabb sikerül valamiben megegyeznünk :) pénteken töltjük a 25.hetet :) szeretnék már a végén járni, hogy végre a karomban tarthassam a végeredményt :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


@devilstimi:
Szia!
Nagy örömünkre ma reggel végre megszületett Afrodité.
3060g és 53cm. Mind ketten jól vagyunk.

Veletek mi a helyzet?



 
 

 
 

@meme23:


óóó ez csodálatos hír :) Gratulááááálok :) Remélem mindketten rendben vagytok :) majd muti képet a kiscsajról :) De jó neked hogy már megérkezett, én alig várom hogy ott tartsunk már :)
Pénteken töltjük a 28.hetet és megyünk 4D-re hogy végre lássam őt :) Most még az államvizsgámra tanulunk mert május végén az vár ránk, utána végre elkezdhetetek 100%.-osan foglalkozni a hátralevő idővel :) 
Velünk minden rendben, szerencsére minden eredmény eddig tökéletes, a kisasszony szófogadó, nem terhel még le nagyon így átlagban jól vagyunk :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Köszönöm. Szerencsére van tejem és kezdünk összeszokni. Hamarosan te is szülsz, gyorsan eltelik ez a kis idő. Milyen volt a 4D? Mikor vizsgázol?



 
 





 
 





 
 


@meme23:


óóó de csodálatos kislány :) gyönyörű :) 
Hát lassan de biztosan a mi időnk is közeleg :) Már alig várjuk a picit és egy pár dolog híján már mindent be is szereztünk, illetve a nagyobb dolgok mint a kocsi, kiságy már úton vannak :) A vizsgám szerencsére sikerült, így már tényleg csak magunkra koncentrálunk :) Az ultrahangon akkor sajnos nem lehetett rendesen látni a kisasszonyt így nem is kért a doki pénz a vizsgálatért, viszont úgy néz ki hogy jól van és szerencsére már be is fordult :) remélem nem gondolja meg már magát :) 
Ti hogy vagytok? Hogy telnek a napjaitok? milyen kettő gyerkőccel az élet? :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, de teljesen el vagyok havazva.
Minden rendben velünk, Afrodité már 3 hónapos lesz 9-én.
Elég jól hízik folyamatosan növi ki a ruháit :)
Te egyben vagy még?
Remélem veled is minden rendben.



 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: