Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A helyzetünk a következő.
tavasszal volt egy terhességem aminél 9 hetesen derült ki, nincs szívhang a magzat csak 8 hetesnek felelt meg. Műtéti úton fejezték be a terhességet.
3 hónappal utána újra terhes lettem. Minden a legnagyobb rendben zajlott ill. volt a 6. hét 5 napon pici vérzés, amivel rohantunk uh-ra, de nem volt semmi gond. Következő héten újra uh. magánrendelésen, ott is minden a legnagyobb rendben, kornak megfelelő méretek.
Ma újra uh. kornak megfelelő méretek (8 hét 6 nap), de szívhang nincs... se hasival, se hüvelyivel nem látott Teljesen összeomlottam... Holnap megyek egy másik dokihoz uh-ra hátha... de igazán nem számítok már semmi jóra...
Létezik olyan hogy nem látják rendesen a szívhangot?? Lehet még remény??
Sztk. uh újra hétfőn lesz csak...
Esetleg volt valaki hasonló cipőben és mégis lett utána szívhang??
 


@alicia70:
Szia, látom, már régi a poszt, de hátha olvasod... Ugyanebben a cipőben járok, 1 éven belül kétszer is leállt a szív a 8. héten. :( Ha olvasod ezt, megírod kérlek, hogy mi történt veled azóta? Voltál genetikai vizsgalatokon? Kiderült az oka? Nagyon félek, hogy olyan bajom van, hogy sosem tudok kihordani egy terhességet, de ez a bizonytalanság, tudatlanság a legrosszabb. A szövettan nem mutatott ki semmit, az orvosom nem tudja az okot... köszönöm, ha írsz
 
 


Nem tudom van e itt valaki
 

 
 

Ma vagyok 7 hetes!Múlt héten szombaton barnázás irány kórház 7 mm petezsák embrió nem volt látható hüvelyi uh n. Vasárnap reggel erős vérzés most halvány pecsételő! Lehet vetélésem volt?Ma megyek dokihoz!Rengeteget pisilek!trgnapi tesztem erős pozitîv! Szerintetek mi lehet?
 


@puding2:
Szia én januárban vesztettem el 11. Héten leállt a szívhang!Most 7 hetes vagyok múlt héten szombaton verezgettem be a kórházba 7 mm pete zsák embrió nincs vasárnap erős vérzés most csak halvány ma megyek dokihoz egy hete hüvelyi kupot kapok! Nekem a dokim azt mondta ha ezt elveszítem akkor irány zala egerszeg kromoszóma vizsgálat! 6 éve próbálkozunk ez a második próbálkozás!
 


Sajnos vetélésem volt!Most kezdjük elölről kivizsgálások vérvétel genetika kromoszóma stb!40 évesen! Renéllem legközelebb jó híreket tudok mondani!!!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: