Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! 
Hogy vagytok? Nekem továbbra sincs semmi vészes, egyedül a savam, amit sokat érzek. És a múltkori aggodalmas posztom is a ködbe veszett.. visszatért az átkozott székrekedés.. :/ 
Látszódik már a pocakotok? :) Én június 12-re vagyok kiírva. Már kell a terhes naci, minden szorít.
Krystin te mikorra várod a babád? Jucus téged olvastalak! 

Lilypie - (oRMp)
adele666
 
 


@adele666: Én mióta iszom a Salvusvizet nem hányok reggelente, viszont úgy néz ki magas lett a vérnyomásom, kaptam rá egy kis gyógyszert és hétfőn megyek a kardiológiára ott pontosabban beállítják,bár szerencsére nem vészes!Kicsit nekikeseredtem mikor megtudtam,de ez van lehet kezelni.

Sajnos a székrekedéshez nem tudok hozzászolni, mert én terhesség elött 2-3 naponta jártam most naponta vagy akár kétszer is, ennek örülök.
Háát rajtam elötte is volt bőven mit fogni ezért annyira nem látszik, de érzem hogy alul kemény a pocim, meg engem is szorít a rendes nadrág egy ideje.
Június 17.-re vagyok kiírva, a 12.heti ultrahanon véglegesítették.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Csajszik de jó, hogy növögetnek a pocik. Székrekedésem nekem kb. a 20. hétig volt. aztán napi  2-3 szor is jártam wc-re. Picit irigy vagyok :) olyan jó volt pocakosnak lenni. Várni, érezni a rúgásokat :) Most sem panaszkodhatok :) Mi túl vagyunk a karányi fotúzkodáson nagyon élvezte Anettem :) Mutatok pár képet nektek :)    

szandra0408
 
 

 
 

@szandra0408:Édes kis manó!
Gyönyörű képek!

Nem tudom ezzel mennyire segítek de anyósom tamarinlekvárt evett,és ugy minden nap sikerült neki wc-znie.
Jajj erről jut eszembe egy vicces sztori anyósom mesélte hogy egyik este, mondta a apósom hogy miylen finom az a lekvár a fél üveggel megette :D
Mondta anyósom hogy melyik lekvárt etted?Rámutatott hogy azt! Hát az a hashajtós 
Mondanom se kell fél éjjel a wcn ült 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:


Haha! :D Az igen.. Jó "lehetett".. Szegény. Így jár, aki falánk. Nem hallottam még róla, mindenképpen utána nézek, köszi!
adele666
 
 


@szandra0408:


Nagyon cuki! :) Látszik, hogy tényleg élvezi a középpontot! 
adele666
 
 


@adele666:Írtam privátot neked :)


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Köszi a dicséretet lányok! Én mindig mikor nem tudtam wc-re menni , megittam éhgyomorra egy pohár langyos vizet általában segített

szandra0408
 
 


Bocsi, nem tudtam fel jönni hozzátok hogy elmeséljem az öröm hírt (vérnyomásom miatt 3 hétre bekerültem a kórházba a tervezett császáromig). Ott meg természetsen wifi luxus, a mobil netem nem engedett be a honlapra.

Szóval: 2016.12.05.-én 9:05 perckor 2690 gramm és 48 cm-el megszületett Izabella. (töltök fel képet róla remélem sikerül :-) )

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Gorzi, éppen tegnap gondoltam Rád! Tüneményes a kislányod, hatalmas gratula!

Bocsi lányok, titkon olvaslak Titeket is, még régi motoros vagyok a 2015-ös csopiból, talán páran emlékeztek még rám!

Molyocska Te, hogy vagy?
ecsibe
 
 


@gorzi:
Gratulálok, sok boldogságot :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@gorzi: Gratulálok,tüneményes kislány!Sok boldogságok és egészséget!

Sajnos úgy néz ki az én vérnyomásom is megemelkedett, hétfőn megyek a kardiológiára.
Remélem minden rendben lesz!
Olvastam a neten rémisztő sztorikat ezzel kapcsolatban,hogy megállt a méhlepényben a keringés és elhalt a baba meg ilyenek!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@gorzi:
Jujj de jó!!! Gratulálok!! Gyönyörű baba!! Sok boldogságot!!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@ecsibe: Mi is gondolunk rátok és drukkolunk! Várom a nagy napot, hivatalosan egy hét sincs vissza, aztán ki tudja! Épp náthás vagyok és a torkom is fáj, úgyhogy igyekszem meggyógyulni. Amint van valami, jelentkezem :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Én meg pont az ellenkezőjével küzdök. Tegnap 81 volt a vérnyomásom.. :(
adele666
 
 


@adele666: Én most jöttem a kardiológiáról,a szívem rendben van, szednem kell a gyógyszer és január 2.-án kapok egy 24órás vérnyomásmérőt.
Mióta szedem a gyógyszert, szépen helyreállt a vérnyomásom.
Remélem nem leszkésöbb rosszabb de innetől naponta mérni fogom.
Esetleg próbálj meg egy kis koffeines kávét,teat inni, hátha az picit felviszi.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@molyocska:


Gyógyulj meg gyorsan, hogy más csak a babácskádra tudj koncentrálni!
Jelentkezz mindenképpen! Idén szebb ajándékot nem is kívánhatnál karácsonyra <3
ecsibe
 
 


@adele666:
Nekem is hiper alacsony a vérnyomásom, erre nincs semmi gyógyszer. Semmi hirtelen mozdulat, erre nagyon figyelj, amint nő a baba, úgy kúszik majd kicsit feljebb!! Kitartást!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280 (#p5029279):
Köszi! ;) Sajnos előtte is ennyi volt, úgyhogy nem ismeretlen, bíztam benne legalább a 100-at elérem majd, de nem kiabálom el, nehogy aztán a magassal szenvedjek.. :/
adele666
 
 


@panda01: Nem érzek semmit, a nőgyógyásznált mértek magasat, aztán elküdltek a házidokihoz ő jót mért, de mondta hogy szedjek a gyógyszerből 2x1/2.
Én mérem magamnak napi 3x és a 3 nap alatt 2x volt kicsit magas gyógyszerrel(mondjuk akkor kezdtem el szedni).
Mérem egyfolytában de most jó, szedem szépen a gyógyszert.
Neked se lenne rossz ilyenkor megmérned 140 fölött már érdemes szólni a dokinak.
Nekem 140/150 is volt egy-egy érték ezért kellett a gyógyszer.
Esetleg ha nincs otthon vérnyomásmérőd,ha mész a dokihoz vagy a védőnőhöz ők meg tudják mérni.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01:Szerintem mindenképp érdemes méregetni, ha tényleg lenne valami hamar tudnak vele mit kezdeni.
Aztán lehet hogy semmi gond csak meg kell szokni a szervezetednek a dolgokat.
Mi pénteken megyünk a 4dre, és utána január végén lesz az 18.heti ultrahang, meg egy vér és vizelet.
Most kicsit sok idő fog eltelni a vizsgálatok között eddig sűrűbben voltak :) 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01:
Az a kombinált teszt ára a 11-13. hét között csinálják az uh-val együtt mervado.

Adele: Nekem is nagyon alacsony volt a vernyomasom, sokszor 90/60 meg ilyenek. Kávét igyál ha bírod napi 1 és sok folyadék.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok lányok! Nekem is alacsony a vérnyomásom, de lányok, addig örüljünk, mert lesz ez még magasabb, ha korábban nem is, szülés alatt tuti. :-)
Én pénteken megyek a kombináltra, nálunk ez is kötelező vizsgálat, úgyhogy nekünk nem kell fizetnünk. Aztán legközelebb január 4-én megyünk uh-ra, most egy kicsit gyakrabban láthatjuk, aminek nagyon örülök. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@panda01:Igen a kombinált esztért fizetni kell egy vérvétel mmeg egy genetikai ultrahangból áll, abból elemzik ki mekkora a down kór kockázata.
Bár egy jó orvos az ultrahangon ki is tudja zárni.
Igen annyi mennivaló,néznivaló vennivaló van az ember néha picit belezavarodik! Majd kérd el a dokidtól az igazolást hogy betöltötted a 91.napot az adókedvezményhez!
Még az szokott lemaradni.
Nekem a férjem megvette a szívhang hallgatót karácsonyra ajándékba :)
Fel is lehet venni a szívhangját!
Nálam már a nyugis időszak van, engem picit zavar hogy ritkán látom a picit.



Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01: lehet hogy laikus kismamiként is megvenném, de így szakmabeliként muszáj megvennem, hogy akkor csináljak magamnak CTG-t amikor csak akarok. :oops: :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Bemutatnám nektek szeretettel Anna Rózát, aki tegnap született 11:12 perckor, 3250 grammal és 54 centivel! Jól vagyunk, első fájás fél 10kor volt, gyors volt a hölgy! Természetesen született, de kellett vágni. Ha minden jól megy, szenteste otthon leszünk már! Írok még bővebben is otthonról! :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: Gratulálok!
Gyönyörű hercegnő és nagyon kíméletes volt anyával :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@molyocska: Gratulálok a szépséges hajasbabádhoz! Csodaszép kislány :-) Irigylésre méltó első szülés! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@molyocska:


Szívből gratulálok :D Gyönyörű baba!
ecsibe
 
 


@molyocska:
Gratulálok, szuper gyorsak voltatok :) sok boldogságot a kisasszonyhoz :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Udvozlom koztunk az ujonnan erkezo babucikat :-) Gyonyoruseges mindenki!!!!
Krystin most mesz uj-ra jol emlekszem???Irj ha kiderult a neme :oops:

mimkosz
 
 


@mimkosz: Ti vagytok a "régi" hullám,mi vagyunk az új :D 
Milyen érdekes hogy azért ilyen hullámokban estünk teherbe :)
Igen holnap megyünk 11-11:30ig! Már nagyon kiváncsi vagyok!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Várjuk a híreket nagyon :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Mi már itthon is vagyunk, minden rendben, szépen nődögél a kicsikénk! Legközelebb 4-én láthatom. Ja és apa is bent volt, nagyon élvezte! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
De szupi, élvezte gondolom :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Nagyon! Elég sokáig tartott szerencsénkre, mert nem jól feküdt ahhoz, hogy megmérje a nyaki redőt, sokat kellett ébresztgetni, aztán meg nagyon beindult. :-D Ugrált, helyezkedett, nagyon cuki volt. :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@kiscsillag201:Nekünk is nagyon makacskodott, a fejét belefúrta a méhlepénybe nagy nehezen volt hajlandó csak megfordulni :)
De utána szép képeket és videót kaptunk róla, nagyon úgy néz ki hogy kisfiú!




Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
De szupi, jól emlékszem hogy Te fiút is szerettél volna ugye?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:Igen nekem fiú volt a vágyam, úgyhogy még nagyobb a boldogság :) 
A férjem még nem veszi biztosra mert a szongráfus se mondta 100%ra mert bármi megtörténhet de én láttam amit láttam :D És az egy kuki volt!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Boldog karácsonyt Mindenkinek!

szandra0408
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, pocakosoknak és babásoknak egyaránt!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszönöm és én is boldog karácsonyi ünnepeket kívánok midnenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Boldog Karacsonyt!
Krystin es neked lett volna a kislany elmelet hogy ovu elott tobb nappal voltatok csak egyutt?
Gratulalok!Minis ilyen hetben tudtuk meg h kisfiu!

mimkosz
 
 



mimkosz
 
 


@mimkosz: Igen,én szinte biztosra vettem hogy kislány lesz, nagy meglepetés ért mikor mondta a szongráfus hogy ő nagyon fiúnak látja 
Nagyon mosolygós 
Baromi jó az a takaró alatta!Hol vetted?


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: ti akkor már használjátok a szívhang hallgatót? Neked milyen van? Mik a tapasztalatok?
Én az angelsounds-osat néztem ki, elvileg a 14 héttől ajánlják.

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Igen, azt kaptam karácsonyra!
Elöször nem találtuk, pár nappal később találtuk meg a szyvhangot, mondjuk én nem vagyok vékony, ez tuti számít mert a velem egykorúan terhes vékony csajok hamarabb iis megtalálták.
Én elöször nem voltam benne biztos hogy ez az-e, de aztán neten rákerestem :D
Nekünk Angelsounds van!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: Köszi az infót! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Boldog Új Évet Lányok :) Mi betegséggel zárjuk, ma reggelre lázas lett Beni így itthon maradtunk hármasban, remélem éjszaka nem ébred sokszor a durrogtatásra.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: