Új privát üzeneted érkezett!

Nem voltam a hat hetes óta. Valószínűleg mert akkor mindent látott a doki amit kell, es nincsen semmi probléma. Meg gondolom az ünnepek miatt is. Elvileg ugye ilyenkor 1.trimeszterben amugy is hivatalosan a megállapító, es az 1.uh van ami 12.hét.
kidcsaj
 
 


@mammy37:


nekem amellé még ez a cito.... is :( de pozitív gondolkodás, nem lesz semmi baj

szandra0408
 
 


@kidcsaj:
15-Én voltam, akkor voltam 6+2, 26-án leszek 12+2

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 

 
 

én 11+3 nál megyek :) de már nagyon várom

szandra0408
 
 


jazminblanka
 
 


@szandra0408:


Én kértem az orvosomat, hogy többször is csináljunk majd szűrést...és ha esetleg megtörténne a baj (ami persze nem fog  ), akkor van rá antibiotikum, ami megvédi a babát.
mammy37
 
 


nálunk ez a szűrés fizetős 40 euro

szandra0408
 
 


Szandra: Anyósod hogy fogadta a hírt? Mi szilveszterkor tervezzük anyóséknak megmondani meg anyudnak. Csináltam ma még egy kontroll tesztet :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@szandra0408: nekem itt 25 euro volt
mammy37
 
 


@kiscsillag201:


Sírt azóta megkezesedett :D Aranyos most! Apósom is :) mammy37: Elsőre 40 euro volt nem tudom, hogy másodszorra mennyi lenne

szandra0408
 
 


Ki hogy van ?


szandra0408
 
 


@szandra0408:
Fájnak a melleim, és rendetlenkedik a savam.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@szandra0408:
Kicsit alomkorosan, de jol! Es Te?

Kép
ada78
 
 


amíg nem eszem addig minden ok :D fáradt vagyok, de ennyi eddig, bár mostanában, inkább estefele vagyok roszabbul :/

szandra0408
 
 


nekem kijött egy ronda herpesz a számon, pedig nem szokott.
grapefruit mag cseppekkel próbálom kívül-belül kúrálni.
jazminblanka
 
 


Sziasztok! Velem a helyzet változatlan. Tegnap sikerült bejelentkeznem, bár csak január 12-re kaptam időpontot...úgy érzem, sosem jön el
Továbbra se nagyon van tünetem a mellfájdalmon kívül. Ja, és kb. egy hete minden délután utolér a fáradtság és a hőemelkedés érzése. Egyébként semmi más, eszem-iszom, mozgok ugyanúgy.
Még eszembe jutott egy apróság, ami utólag szintén egyféle jel...folyton a savanyú uborkát kívántam :D Mellé még jöhetett a savanyú káposzta, esetleg a facsart narancslé is. Remélem senki nem lesz rosszul, hogy ezt leírtam

Nem szeretnétek ezt a csoportot zárttá tenni?

Lilypie Pregnancy tickers
bodori
 
 


Én jan. 11-én megyek orvoshoz, akkor ledzek 9+2.

Egy nagy szavazat a topik zárására, de tudok alkalmazkodni ahhoz is, ha nyitott marad.

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


Ki milyen vitamint szed? Van vki, aki semmit nem szed?

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


Én január 14 -re kérek majd időpontot, magánhoz járok így ráérek 4.-én hívni. Femibion 800 szedek már augusztus vége óta.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok. Nálam sincs változás - abban, hogy semmi nincs. Én szombaton megyek orvoshoz majd. Enni leginkább semmit sem kívánok
:-)
Én folsavat szedek - de azt már vagy fél éve. Mindig elfelejtem megkérdezni a dokitól, hogy mi mást ajánl.

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


egyetértek, már kicsit nehéz követni a fórumot. 
lesz bulizás szilveszterkor?

mi ma este megyünk egy kis szomszédolásra, és jan. 1-én meg Mága koncertre, szilveszterkor itthon leszünk.
jazminblanka
 
 


Nem tudom amíg még van esély, hogy csatlakozzon valaki aki augusztusban lesz anyuka addig ne tegyük szerintem zárt topikra. Utána lehet zárt.

Mi kártya partyzunk szilveszterkor.

Nekem doki a folsavat mondta, meg b6ot. Plussz szedek magnéziumot, és c+d vitamint.
kidcsaj
 
 


Sziasztok. Olvaslak titeket egy ideje, és most megijedtem hogy zárt lesz és kimaradok :-)
Én elvileg 7+6 hetes vagyok, de nem babonabol vagy ilyesmi, de nem merem meg elkiabalni. Főleg, hogy ugye sajnos itt is voltak akik jöttek mentek:-(
De ez reméljük innentől már nem fordulhat elo :-)
ddiia
 
 


@boobita:
Még egy javaslat a zárásra.
Én rosszul vagyok minden vitamintól, allergiás vagyok rájuk.
De azért próbálkozom: vas, folsav, B komplex, szelén, kálcium: starlife-os készítmények. Van itthon melatonin is, alvásra, de azt most nem szedem.

Eszter
saesz
 
 


Nekem első baba. És tapasztalatlan vagyok...szóval a vitaminok. Mivel én meg elég az elején voltam uhn, csak petezsak volt, meg nem mondott semmit a doki. Szedek magzatvédőt, de a kornyezetemben sokan mondjak hogy plusz folsav. Viszont én azt olvastam, hogy elég ami a magzatvédőben van. Szerintetek?
ddiia
 
 


Én femibion 800-at és magnetic b6-ot szedek. A doki mennyit javasolt egyelore.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


A tuneteim tovább rá sem intenzivek: bizonyos etelektol undorodok de kb ennyi. Viszont meg mindig kohogok, ami nagyon idegesit.
Szilveszterkor megyünk egy baráti osszejovetelre, grillezni fogunk valoszinuleg, a tobbiek borozgatnak.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Nálam hányinger és sav....hol van, hol nincs...
ddiia
 
 


Hali.Javasolni akartam én is a zárt topikot.de tudtommal új topik indul akkor nekünk zártan.szóvala aki később csatlakozna itt tudja majd jelezni(legalábbis előző 2 csopiban így volt)

Nálam tünet ügyileg helyzet változatlan...

Ladeevit-et szedek :)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


A folsav egy tök megosztó dolog (mint manapság minden....). Az én szervezetem nem tudja hasznosítani a folsavat, ezért folátként szedem (ez van a femibionban is). A legnagyobb szerepe (ha jól emlékszem) a fogantatástól számított első 22 napban van, eddig elvileg megtörténik az, amihez erre a legnagyobb szükség van:

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


velőcsőzáródás.

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


@ddiia:
Üdv köztünk. Gratulálok! :)

Èn csak a femibiont szedem. Azt mondta a dokim, h most ez egyenlőre elég.

Szilveszterezni mi itthon fogunk néhány barátunkkal. A barátnőm szoptat, èn ugye babàt vàrok, ùgyh alkoholmentes éjszaka lesz számunkra. Már ha fenn bírok egyáltalán maradni legalább éjfèlig :-)
mammy37
 
 


Én úgy hallottam, hogy a folsav akkor ér igazán valamit (pontosan a legtöbbet) ha már a fogantatás előtt elkezdi szedni az anyuka.

@ddiia: Én is gratulálok és üdv közöttünk :-)


Tüneteim nincsenek. A náthából végre kilábaltam viszont marad jó kis köhögés...

A szilveszter nekem itthon lesz, egyedül. Itt nem ünnepelnek szilvesztert sem, szóval majd magamra szórom a konfettit
:-D

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Én jan21re kaptam idöpontot.12.betöltött hetes és pár napos leszek akkor.
Ma voltam vérvételen vizeleten.
Kiskönyvem még sehol a 10.hétben.
Nektek van már?magánrendelésre járok.semmi papírom nincs pedig voltam 3szor.
Mi a kiskönyv menete?

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Én jan21re kaptam idöpontot.12.betöltött hetes és pár napos leszek akkor.
Ma voltam vérvételen vizeleten.
Kiskönyvem még sehol a 10.hétben.
Nektek van már?magánrendelésre járok.semmi papírom nincs pedig voltam 3szor.
Mi a kiskönyv menete?

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Femibion 800at vettem.....néha néha beveszem mert nem érzem jól magam tőle.
Uh-on 5hetesen voltam mikor kiderült,7hetesen +3naposan is.a crl 13mm volt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


A doktornőnek akihez járok a rendelőben van uh-ja (ez egy lakás) és minden vizsgálat előtt gyors méregetés van.csak 2-3 perc.engem megnyugtat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Én hétfőn megyek uh- ra, majd rakerdezek a folsavra..
És kiegeszitenem a kis történetemet, én 25 vagyok, a parton 30. Tervezett baba, lassan egy éve próbálkoztunk, és végül egy picike rasegitessel össze is jött a baba:-)
A szilveszter pedig itthon, barátok jönnek.
Vegulis ha minden jól megy ez lesz az utolsó gyerek mentes szilveszterunk :-)
ddiia
 
 


@gabibaba78:
Itt Németországban a nőgyógyász adja a kiskönyvet. Már 4+6nàl, az első alkalomnàl megkaptam. Kicsit furcsàltam is, hisz mèg csak petezsàk volt akkor, de gondoltam ha ő ilyen pozitív, akkor èn miért ne lennèk :)
mammy37
 
 


Én is femibiont szedek, de most van az utolsó 4 szem, nem veszek most újat 19 napig csak folsavat és magnéziumot fogok, mert utána töltöm a 12. hetet és a következő femibint akkor tervezem megvenni,  a zárt topikról az a véleményem, hogy csinálhatjuk úgy is, hogy lehessen jelentkezni. Mit szóltok?

szandra0408
 
 


@mammy37:


én is németeknél élek és én is hamar kaptam muterpasst

szandra0408
 
 


@jazminblanka:


Azért én szólnék a nőgyógyásznak a herpeszről! Citomegalovírus teszted volt?

szandra0408
 
 



Sziasztok!
Én is Femibiont szedek, nekem ez bevált. Próbáltam a gravidát is, de attól rosszul voltam. Tüneteim továbbra is a mellfeszülés és a szinte egész napos hányinger. Nagyon fura ez nekem, mert az előző terhességem idején egyáltalán nem volt. hányingerem! Holnap leszek 8 hetes, január 19-én megyek legközelebb dokihoz. A szilvesztert mi is itthon töltjük pár barátunkkal.

lilianyus
 
 


@girlie:


Én szedem a femibiont szeptember végétől, és okt 27 től vagyok terhes :)

szandra0408
 
 


Na csajok! Nyitottam egy új topikot ami zárt, de jelentkezhetnek új tagok. Gyertek, jelentkezzetek, és akkor nem látnak bele kívülről az írásainkba, de mégis ha valaki csatlakozna akkor tud az új topik neve 2016 augusztustól babázunk 2 :) Gyertek!!! :)

szandra0408
 
 


En is Femibion 800-t szedem oktober ota, nov.13-an volt a sikeres inszemem.azonkivul szedek meg d vitamint meg magneziumot, meg omega3-t.
En jovo kedden 9+2 naposan megyek uh-ra. Kiskonyvem meg nekem sincs, majd ha kedden a dokitol kapok igazolast a terhessegrol, egyeztetek idopontot a vedonovel.
Szilveszter edeskettesben apaval kolyokpezsgovel! :-)

Kép
ada78
 
 


Mi bálba megyünk, örülök is, hogy nem nálunk lesz végül házibuli :D Holnap bejelentjük a szülőknek is a hírt, záródjon jó hírrel ez az év :) Én január 2. hetére kérek időpontot dokihoz, magánba járok így ráérek 1 héttel előbb.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Mi holnap utazunk wellnessezni, úgyhogy tatásan alszunk.

Eszter
saesz
 
 


@saesz:
Tenyleg...Ti mertek furdeni wellnessmedenceben?

Kép
ada78
 
 


Én melegvizesben (kb 38 fokos) nem furodtem amikor voltunk, csak a szelere ultem. Uszomedenceben usztam, az 29 fokos volt. Infraszaunaztam picit, finnben nem voltam

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: