Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:
Nagyon sajnálom :-( nem tudom mit mondhatnék.... Gyógyulj meg hamar és remélhetőleg visszatérsz nemsokára...

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


@saesz:
Köszönöm. A könyvet mindenképpen meg fogom próbálni beszerezni.
Ezek szerint nem minden vérzés jelent azonnal rosszat? Ez erőt ad ...

A hüvelyi UH-gal kapcsolatban nekem is van "élményem" bőven. A lombikos kontrollok és kezelések során kizárólag ezt használták. Ezzel jobban rá lehet látni a dolgokra.
Nem fájdalmas, legfeljebb kicsit kellemetlen. A terhesség megállapítása után azonban a doki már automatikusan csak és kizárólag hasi ultrahangot használt. (Én nem szoktam beleszólni a dolgokba - a doki nyilván jobban tudja)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


@kiscsillag201:


Nekem elég sokat van hányingerem, meg sokat alszom, de semmi más probléma nincs holnap belépek a 9. hétbe :) Nálad mi újság?

szandra0408
 
 

 
 

@littlebiscuit:


nagyon sajnálom!
jazminblanka
 
 


Szandra: egyenlőre semmi tünet, maximum hogy többet pisilek. De még nagyon az elején vagyok. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Littlebiscuit
Engem nem zavar, ezért ha Neked jól esik írd majd le, mi történt.
Én is sajnálom...

Eszter
saesz
 
 


nálunk nagy volt a meglepetés és az öröm de azért megkértem mindenkit hogy még 1 hónapig ne nagyon kürtöljék szét.
jazminblanka
 
 


Rosszall@littlebiscuit:
Nagyon sok erőt kívánok neked, mielőbbi testi és lelki gyógyulást! Sírj, szomorkodj, amennyi jól esik, legyél magadra türelmes. Enyhülni fog idővel a fájdalom, de tényleg nem könnyű.


Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


A vérzés tényleg nem jelenti feltétlenül a legrosszabbat, de jobb megtalálni az okát +figyelni rá. Pl. ha hematóma okozza, sok fekvés és kímélő élet.

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


Hát sziasztok.Én is csatlakoznék hozzátok gratulálok mindenki pulzáló szivecskéjéhez,már én is láttam enyémkémet :) Tüneteim nekem se nagyon vannak(többiekkel ilyenkor már elég vacakul voltam)


KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


@majga:


Gratulálok a nagycsaládhoz! Üdv itt. :)


Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


Sziasztok ! Üdv az ùjaknak, gratulàlok! :)

Littlebiscuit: nagyon sajnàlom. Pedig ùgy izgultam èrted.

Girlie: nyugodj meg...biztos jó kezekben vagy. Olvass, nézz filmeket, pihenj. Minden rendben lesz ;)

Én ma eléggé ki voltam. Épp csak posilni keltem fel. Úgy tűnik, hogy 3-4 viszonylag tünetmentes nap után mindig van egy nagyon kemény hányingeres, szèdülős nap. Ez már a 3. ilyen volt.
mammy37
 
 


Sziasztok. Szívesen csatlakozok hozzátok :) 10.hétben vagyok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


37éves vagyok.Van egy 17 éves nagy fiam,és egy 8és fél éves.
Jelen pillanatban a vonalzószerkesztéssel szenvedek itt az oldalon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Újaknak üdv itt! :)

szandra0408
 
 


Udv az ujaknak!
Nekem ma volt 2. kimaradt mensi elso napja, de nem ereztem semmit, csodalkozom.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Doodoo én nagyon megszenvedtem ezt az időt, fájt a hasam, sőt görcsölgetett is. Mások tünetekért könyörögnek én meg egy pár tünetmentes napért :D

szandra0408
 
 


Hát én már nem könyörgöm tünetért. Most haverkodtam össze wc manóval... Éljen a 8. Hét , nagyon nem jó móka, pedig csak sav volt ...
kidcsaj
 
 


Nos, én még mindig tünetekért imádkozom :)
@kidcsaj remélem hamarosan követlek :)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Littlebiscuit: nagyon sajnálom :( Tudom, közhelyes, de mindennek oka van.. Egy egészséges, erős baba szeretne majd hozzátok érkezni, kell még neki egy kis idő. Mielőbbi testi-lelki gyógyulást!

Üdv az újaknak ismét! :)

A tünetek még engem is elkerülnek, bár egyelőre nem aggódom miatta (tegnap még mindig pozitívat teszteltem). Ma hívok fel egy orvost, de úgy sejtem csak januárra kapok majd időpontot. Addig pedig...türelem, türelem..
Bár az agyam folyamatosan jár, hogy hogyan is lesz így a jövő év, milyen lesz a nyár, mikor és hogyan jelentjük be a hírt otthon, a munkahelyen, mi vár rám stb. Sok az ismeretlen :) Ti hogy vagytok?

Lilypie Pregnancy tickers
bodori
 
 


Nekem is csak a 6. héttől van tünetem, ez sem vészes: mellérzékenység, minden ébredéskor égség és hányinger egyszerre. Tojás- és húsundor... Az előző terhességemnél is volt.

Boobita
Lilypie Pregnancy tickers
boobita
 
 


Én nem tudom eldonteni hogy nalam az aluszekonysag tunet-e, mert egyebkent is imadok aludni :D
Tegnap viszont egyet haraptam anyosom sutijebe és majdnem kitettem az egesz ebédt. Pedig nagyon szeretem ezt a sutit :(

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@majga:
Hányadik babád lesz?

Eszter
saesz
 
 


@mammy37:
Ez nálam is így van. 3-4 tünetmentes nap után jön egy brutális. Én arra gondolok, ahogy az újszülötteknél vannak fejlődési ugrások, a méhen belül is ez történik. És ilyenkor neki megy a plusz energia. Úgyhogy ilyenkor igyekszem megadni magam, és nem gátolni a fejlődését.

Eszter
saesz
 
 


@majga:
Jaj, most látom, hogy ő a 4. babád!
Nekünk is!
Nagyon örülök egy hasonszőrű anyukának!!!!

Eszter
saesz
 
 


Igen negyedik babó.Nekem nagyon fura,hogy nem vagyok rosszul...Eddig összesen annyi van,hogy HA hagyom hogy üres legyen a gyomrom,akkor az előbb említett éhséges hányingeres okosságtól kidőlök.Ami nekem csak a napokban múlt el,az a folyamatosan élénk hasalji görcs és hátfájás...az az igazi mindjárt megjövős...azelőtt kezdődött,hogy meg kellett volna jöjjön és tényleg csak pár napja nincs.A cicitartót már nagyobbra cseréltem :) Jah és hogy ki ne maradjak a sorból...én most lettem 30 (szülinapi ajándék volt a pozi tesztem :) ) a férjem pedig most lesz 33

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok
Irigyellek benneteket :)
Fáj a hátam,érzékeny a hasam alja,undorodom a kávétól,émelygek,álomkóros lettem és felrobbannak a didkóim :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Na a kávétól én is ki vagyok! A számát sem birom! Pedig egyebkent imadom :/

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


*szagát

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@gabibaba78:


Kávét én el is hagytam még a 6. vagy- 7. héten. nagy ritkán iszom egyet. Van köztetek aki dohányzik?

szandra0408
 
 


Littlebiscuit: nagyon sajnalom, hogy igy alakult. Nagyon drukkolok, hogy minel hamarabb itt lehess ujra!!!
Kave: en reggelente szoktam egy tejeskavet inni, du max meg egy koffeinmentest.
Nekem tovabbra sincs emelygesem, ma reggel aprokat gorcsolgetett a hasam, most van a 2. elmaradt menszesz ideje. Talan\remelem azert. Nekem meg egy het, mire ujra dokioz megyek...egy orokkevalosagnak tunik. Ma vagyok 8+2 napos, legutoljara 6+5 naposan lattam A+B-t (mi igy nevezzuk oket, remelem meg aktualis a tobbesszam).
En szerencsere nem dohanyzom, es igyekszem az utcan is nagyivben elkerulni oket.

Kép
ada78
 
 


Én sem dohanyzom.
Nekem meg 2 hét az UH-ig, és amikor utoljara voltam csak a 2 petezsak latszott. Szoval izgulok, hogy minden OK-e odabenn!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én reggel iszom kávét - többet sose ittam. Most annyi változott, hogy inkább kávés tejet iszom :-) Kevesebb kávé és több tej. Ennyi a szenvedélyem és jól is esik. A doki is engedélyezett ennyit.
Korábban dohányoztam, a lombik kezelés kezdetekor igyekeztem elhagyni - azt hiszem sikerült. (Igazából csak unaloműző volt - az a pár perc lazítás hiányzott csak.)
Én szombaton megyek vissza a dokihoz - a hétvégi vérzés miatt kell mennem.
Így mostanában szinte hetente megyek UH-ra (nem mindig önszántanból). Lehet hülyeség, de nem árt ez a gyakori UH?
Émelygés vagy egyéb tünet továbbra sincs nálam.
Mindig azt mondom, hogy olyan jó lenne valami jel bentről, hogy minden ok ... Mert így azért picit izgulok :-)

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Csajok! Biztos en vagyok a bena, de Ti hogy mentettetek be a lilypieos vonalzot ide? Alairashoz mentettetek be a linkjet? Nekem nem megy :-(

Kép
ada78
 
 


Igen a forum fül alól a bbcode-ot kell bemásolni aláíráshoz :)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


@majga: Köszönöm szépen! azért Te ebben már rutinos vagy ennyi babával!:)))


Kép
ada78
 
 


Csak azért kérdeztem a dohányzást, mert én cigiztem de a 6. hét környékén úgy tettem le az e-cigit, hogy nem is akartam :D

szandra0408
 
 


Én nem cigizek, de anyumék sajnos igen.

Nekem még 4 hét uhig. Messzi van még.
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:


Megértelek én 14 én megyek

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Én 26án

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


De voltál mostanában nem? n utoljára 17. én voltam, januárban ez már a 12. heti lesz. Be vagyok parázva a hülye toxoplazmózistól :( nem vagyok védett :(

szandra0408
 
 


Én 3 hetente betekintést nyerhetek odabentre :) 2×voltam már...2 hét max.a következőig.21-én lesz a genetikai vizsgálat,ott pici 4d is vár :) ha minden igaz,megtudjuk ,hogy kisfiú vagy kislány lakik odabenn.
Én eddig is koffein mentes kávét ittam...az illata (ami jelen pillanatban szag) kicsinál.
Nem cigiztem.Szerencsére.
Most kisebbik gyermekemtől valószínű elkaptam egy vírust.Nem vagyok a topon,nem merek bevenni semmit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Én 3 hetente betekintést nyerhetek odabentre :) 2×voltam már...2 hét max.a következőig.21-én lesz a genetikai vizsgálat,ott pici 4d is vár :) ha minden igaz,megtudjuk ,hogy kisfiú vagy kislány lakik odabenn.
Én eddig is koffein mentes kávét ittam...az illata (ami jelen pillanatban szag) kicsinál.
Nem cigiztem.Szerencsére.
Most kisebbik gyermekemtől valószínű elkaptam egy vírust.Nem vagyok a topon,nem merek bevenni semmit.

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


@szandra0408:
Én sem vagyok védett. De már 3 terhesség alatt nem sikerült elkapni. Pedig vannak állataink: kutya, macska, tengerimalac, nyúl, hal.
Egyébként meg annyi betegség van, ami ezen kívül még árthat a babának. Nemrég fejlesztettem mozgásában egy kislányt, aki citomegalovírus fertőzés miatt lett halmozottan sérült. És észre sem vették.

Eszter
saesz
 
 


@gabibaba78:
Jobbulást Neked!

Eszter
saesz
 
 


@saesz:


Na most aztán nem nyugtattál meg! :(

szandra0408
 
 


Az ellen sincs védettségem :( egyedül parvo ellen

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Èn sem vagyok vèdett. :( ma voltam dokinàl, pròbàlt megnyugtatni....nem mondom hogy sikerült.
mammy37
 
 


melyik ellen?

szandra0408
 
 


mammy37
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: