Új privát üzeneted érkezett!

@judydifi:
En meg hol kivanom, hol egyaltalan nem, igy feltetelezem egy fiam es egy lanyom lesz. Hat legyen igy, ugyis vegyesparost szeretnenk! :-)

Kép
ada78
 
 


Kidcsaj: megneztem, a korzetem szerinti csutortokon rendel 8-10 kozott, ugyhogy marad a januar. Nem baj, lekesve nem leszek akkor sem.fontosabb hogy nodokit talaljak magamnak.

Kép
ada78
 
 


@ada78: én is pont így vagyok! Hol fel tudnám falni a hentes pultot, hol rá se birok nezni! Remelem nalunk is "egy ilyen-egy olyan" lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 

 
 

@judydifi:


bárcsak igazad lenne!  mindig is azt éreztem, hogy lányom lesz.
jazminblanka
 
 


@judydifi:


bárcsak igazad lenne!  mindig is azt éreztem, hogy lányom lesz.
jazminblanka
 
 


@ada78:
Nem csak akkor vannak. Nekem papíron kedden van csak 8-10ig. Mégis tegnap mentem. Egyeztes telefonon mindenképp. Az a két óra a körzeti kismamákra kevés, ezt a védőnő mondta. Rugalmasak.

Hajnali 3/4 4kor kinnt voltam a konyhában enni.
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:
Ok, beszelek veluk! Egeszsegedre! :-) en mar nekialltam a karacsonyi sutogetesnek, mindig leesik egy kis sutiszele, amit hat ugye meg kell kostolni.de visszafogom magam, mert mar ramjott 1 kg.

Kép
ada78
 
 


Jo reggelt lànyok.
Azt hiszem a "kérd és megadatik" elve jol müködik. Mult héten nagyon hianyoltam a tüneteket hàt tessék, a mellem feszül mint a fene és duplaannyit pisilek mint eddig. Rosszullét egyelöre semmi de azt nem is kérek :lol: remélem neltek is mulik, amennyiben szenvedtek.. jaj istenem holnap orvos el se hiszem :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@doodoo:
Jobban vagy?

Hogy bírjátok magatokat a Karácsonyi pörgésben?

Nálatok csináltak első vizsgálatnál méhnyakrák szűrést?
saesz
 
 


A testvérem kislányának csináltam egy falvédőt ajándékba.


Eszter
saesz
 
 


Tényleg, kit szeretnétek? Kisfiút vagy kislányt?
És milyen nevek vannak a tarsolyban?

Eszter
saesz
 
 


Én ma megyek vissza az orvoshoz, mivel múlt héten még csak a petezsák látszódott. Remélem ma már fogjuk látni a kis embriót is :) :) Izgulok!!
De a reggeli émelygés és rosszullét megvan sajnos. 6.hétben vagyunk, csak abban bízom, hogy nem fog felszívódni a kicsike és minden rendben lesz!!!
hugica85
Budapest
 
 


Hugica pontosan mennyi vagy ma? Én holnap 5+6-nàl megyek, annyira izgulok mit fogunk làtni..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sajnos pontosan nem tudom megmondani hogy mennyi idős vagyok, mivel a rendszertelen menstruációm miatt csak annyit tudott mondani múlt héten a doki hogy kb 5 hetes vagyok a petezsák nagyságából. De még embrió nem volt benne, ezért kérte, hogy ma menjek vissza, és reményei szerint már látni fogja a csöppséget :)
hugica85
Budapest
 
 


@littlebiscuit, Judydifi mi volt a dokinál? Mi kislányt szeretnénk, és legközelebb csak január közepén megyek orvoshoz, pont most lenne meg, kinylódok, mindjárt megjön érzés megvan rendesen....


szandra0408
 
 


@saesz:


nekem szeptemberben csinált a doki rákszűrést, október végén maradtam terhes :) Szóval én megúsztam

szandra0408
 
 


@saesz:
Köszönöm valamivel javul a helyzet, de muszaj agyban maradnom, szoval a karacsonyi keszulidesnek annyi :(
Én augusztusban voltam rakszuresen.
Mi inkább fiut szerettunk volna, de ha 2 lesz, akkor az egy fiu egy lany lenne a legjobb :) de igazabol nem számát, csak egeszseges legyen!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@szandra0408: nekem erre azt mondta a doki hogy akar 3 magneB6-ot is bevehetek egy nap, ha gorcsolok amikor meg kene jonnie! (Nalam ez majd 27-e környéke lesz.)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@saesz: Ez nagyon szép! Szuper ügyes vagy!!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Sziasztok :) Jobbulást mindenkinek :)
Tegnap voltam dokinál jól látható a picurink 6mm azt mondta :) Január 6-án kell vissza mennem azt mondta akkor pontosan meg tudja mondani hogy mennyi idős vagyok :) Már most mondta hogy kérjek időpontot január végére genetikai uh-ra. Nektek is mondták? Azt mondta hogy a védőnőhöz elég a következő vizsgálat után menni :) Elvileg akkor leszek 9hetes :)
linda88
Dány
 
 


En ha mar igy alakult hogy ketten vannak vagy ket fiut vagy egy vegyesparost szeretnek! Bar tok mindegy, csak egeszsegesek legyenek, es mindketto megmaradjon.nagy buli lenne itt nyaron! :-) nekem tovabbra sincs semmi tunetem, csak az ejszakai standard 3 pisiles, de inkabb ez mint a hanyas...

Kép
ada78
 
 


Sziasztok.
Itt már mindenkinek van tünete? Nekem nincs. 7+5 hetesen normális? :-(
Pénteken voltam legutóbb dokinál (7+1), szívhang és majdnem 1 cm-s embrió. De a doki csak csóválta a fejét, hogy nem émelygek :-(
Igyekszem nem aggódni, de....

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 



Eszter
saesz
 
 


@doodoo:
Nagyon sokat kibírnak ezek a kis krapekok, nem lesz semmi baj! Én is többször voltam lázas kismamaként, megesik. Nekem azt mondták, gyerek lázcsillapítót lehet bevenni. Gyógyulj meg hamar!

Eszter
saesz
 
 


@saesz: Köszönöm, ez megnyugtato!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@girlie: Ne aggodj! Ismerek olyan anyukat aki szinten nem emelygett és eleinte nagyon kevés tunete volt! Majd jön aminek jonnie kell!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@girlie:


de miért baj, hogy nem émelyegsz? nem mondott erről bővebbet a doki?
jazminblanka
 
 


@saesz:


nálunk a Jázmin a favorit, ha lány lesz. ha netán mégis fiú lesz, valószínűleg Hunor lesz a neve
jazminblanka
 
 


Én mindenhol azt olvasom hogy a terhessegi tunetek egyenenkent elternek, és az is termeszetes, ha nem jelentkezik valamelyik.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@doodoo:


én is így tudtam. azért fölöslegesen ne ijesztgesse a doki a kismamákat!
jazminblanka
 
 


Sziasztok!
Nos, a mai napig nekem sem volt semmi tünetem...viszont most, már reggel óta folyamatosan, megállás nélkül hányingerem van. Se enni, se inni nem tudok, semmi nem esik jól. Még beszédhez sem nyitom ki a számat. Remélem azért ez nem fog így maradni. 

girlie:  nem kell aggódnod. Örülj, hogy (egyenlőre) nincsenek tüneteid.  Egy barátnőm nemrég szült, azon kívül, hogy néhány ételt nem kívánt, semmiféle tünete nem volt. És nem hiszem, h ebből következtetni lehetne bármire...rosszra semmiképp.
mammy37
 
 


Köszönöm szépen a válaszokat. Én is olvasgattam sokat és már teljesen meg is nyugodtam, hogy nem mindenkinél egységesek a tünetek. De a doki kicsit kiakasztott - valahogy úgy mondta, hogy pedig kellene legyen ... Bővebben nem fejtette ki.

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


Girlie nekem sincs semmifele hanyinger mondjuk en mèg csak most töltöm 2 nap mulva a 6.ot.. Szerintem se szentiras..
Szandra, holnap megyek mèg! Nagyon izgulok hogy mit fogunk làtni.. Habar neked ilyenkor mar volt szivhang fel kell keszulnöm arra is hogy nem lesz ès az is teljesen normalis.
Amugy vàltakozó intenzitassal fajdogalnak a melleim es a hasam is neha feszul szurkal. A màr szokasos fatadtsag. Ezen felül mast nem erzek. Jah neha picit felpuffad a hasam es olyam kis pocakom lesz mintha mar a 2. Trimeszterbe tartanèk :-D
Holnap majd jelentek az orvos utàn!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@girlie:
Szerintem arra utalhat, hogy a tüneteket a megnövekedett HCG szint okozza, ha nincs tüneted, akkor nem stabil a HCG szint, nem stabil a terhesség sem.
De annyira az elején vagyunk még, fogadok, hogy egy hónap múlva sugárban fogsz hányni, a dokid meg megnyugodhat.

Eszter
saesz
 
 


Sziasztok!
Na tegnap voltunk dokinál, 6+1  hetes vagyok, van embrió 3,3mm-es és van szívhang is. Annyira boldog vagyok :)
Engem is elküdltek védőnőhöz, majd január 7-én megyek. Meg a háziorvoshoz kell mennem egy csomó vizsgálat és vérvétel miatt.
Hát lányok ennél nagyobb karácsonyi ajándék nekem nem is kell :) :)
hugica85
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is tegnap voltam orvosnál, volt szívhang, 6+3 napot írt a papíromra, 6,3 mm az embrió
Védőnőhöz január 2-3. hetében fogok elmenni szerintem. A tüneteim nekem stabilan: szédülés, hányinger szinte egész nap, délutáni fáradtság, mellfeszülés. Én az első terhességemkor sem hánytam, most sem szeretnék 
Most indulok nagybevásárlásra, hosszú menet lesz!

lilianyus
 
 


Lanyok èn nem hozok jo hireket. Semmit nem lattunk. Az orvosnö mondjuk azt mondta semmi para mert koran jöttem nagyon.. A 32 napos ciklusommal az 5+6 igazabol csak 5+2 szoval tenyleg lehet hogy nem para. De azert csalodott vagyok.. Legalabb egy kis petezsak. Igy mèg a mèhen kivuli gyanuja is fent àll :cry: de a doktornö mutatta hogy ott a jo megvastagodott nyalkahartyam es ott lehet benne csak meg tenyleg korai.. Jajj azert csalodott vagyok :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Maradj nyugodt és pozitív, ilyen hosszú ciklussal nem is csoda, hogy nem látszik még! vért vettek?

szandra0408
 
 


@saesz:
Igen, nekem is pont ez fordult meg a fejemben. A HCG szint meg a stabilitás - szó szerint ahogy írtad. De én közben azzal is vigasztalom magam, hogy nem egyformán reagálunk dolgokra. Attól még lehet stabil a terhességem, hogy nem hányok. Remélem :-(
Azért jó lenne valami hír "onnan bentről"
Szóval remélem megjön majd az émelygés-hányás is! Kb egy hét múlva megyek újra, addig para és várakozás. Holnap pont 8 hetesek leszünk.

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


@littlebiscuit:
Én is azt mondom, hogy maradj nyugodt és pozitív. Tényleg az elején vagy még nagyon. Picit korán is van, lehet csak emiatt nem látszódott

Lilypie Pregnancy tickers
girlie
 
 


@girlie:
Nincs semmi okod azt hinni, hogy baj van a terhességeddel!!! Figyelj befelé, egy anya egyszerűen tudja,hogy jól van -e a babája. Bárki bármit mond vagy gondol.

Eszter
saesz
 
 


@girlie:
En azert az mondom, hogy kulonbozoek vagyunk.nekem legutobb mult heten neztek a hcg-met, 45 ezer volt, es semmi emelygesem sincs.szerintwm no para, mert az idegeskedes nem tesz jot. Probaljunk kikapcsolni, az unnepre koncentralni es s pozitiv dolgokra.bele se gondolok, hogy 2 het mulva jutok orvoshoz...meg olyan messze van. Addig elmegyunk egyet szilveszterezni Ausztriaba,sokat setalunk a jo levegon, aztan pikk-pakk itt lesz a januar 5.
ada78
 
 


Csajok, ma vagyok 8 hetes, ma kellett volna megjönnie, tiszta stresszben vagyok ugyanúgy pattanásosodom mint mensikor. ilyenkor más is ennyire aggódik, hogy megjön?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Nekem ez csak 6 nap mulva lesz, és kicsit izgulok is. A doki felkeszitett elore hogy majd toljam magamba a magneB6-ot és probaljak pihenni, akkor nem lesz gond. Probalj megnyugodni, biztosan nem lesz baj!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@doodoo:


mit mondott a doki? nekem semmit :(

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Csak annyit hogy lehetnek eros gorcseim és nyugodtan vegyek be akar 3 magneB6-ot is és pihenjek.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk, pihenős, utolsó gyermekmenteset!
Sok puszi Nektek, Eszterék

Eszter
saesz
 
 



Eszter
saesz
 
 


Mindenkinek bekes, boldog karacsonyi unnepeket kivanok! Puszi! Adri

Kép
ada78
 
 


Boldog karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!!! :-)
mammy37
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: