Új privát üzeneted érkezett!

@szandra0408:
Én is okt.27 :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem, de most itt vagyok. Kicsit jobban vagyok, már nem hanyok napi 7-8szor. Par napja a napi 1-2 megállítja. Nem is bánom, mert már nagyon rosszul viseltem.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Szia! Felvettelek a zárt csopiba judydifi :)


 
 

@gabibaba78:


akkor egyidősek vagyunk :)



En Gravidat szedek meg mellé c vitamint mert még mindig náthás vagyok.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@gabibaba78:


de akkor neked hogy lehet több nap hátra mint nekem?




Köszi Szandra!

Ja és még egy jo tanács. Ha hanyingeretek van, a kóla csodákra képes. Tudom nem valami egészséges, de nekem rengeteget segitett már par korty.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@boobita:


hogyan derült ki, hogy nem tudod a folsavat hasznosítani?


sziasztok, en is olvasom ezt a forumot egy ideje, jelentkeztem a zartra is :) nov 8. az utolso menses elso napja, dec elejen teszteltem pozitivat, 22-en ultrahangon mar volt petezsak es kis szikholyag. Tunetek kozul nalam az emelyges, faradtsag, mellfajdalom fordult elo, .. a hanyas szerencsere meg csak egyszer. Izgulok, mert vannak olyan napok amikor nem erzek semmi tunetet es el is bizonytalanodom :)) az elejen volt sotetbarnas erosebb folyasom, ezert utrogestant szedek, es szerencsere el is mult. Lattam, hogy irtatok par adatot, nalunk en 27 a ferjem 30, es 3 honapja probalkoztunk, elso terhesseg.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@inkafunky:


Beengedtelek a zártba gyere légyszi másold be ezt oda is :) Grat és üdv köztünk



Sziasztok! Csatlakoznék én is a csoporthoz.
30 éves vagyok, a férjem 28, és van egy 15 hónapos kisfiunk.
Az utolsó mensim első napja nov. 6-a volt, a következőt dec. 4-re vártam, de nem jött meg. Rá 8 napra (dec. 12) csináltam az első tesztet, ami azonnal erős pozitív lett. De már gyanús voltam magamnak, mert iszonyat égett a gyomrom és éjjel nem birtam aludni. A második tesztet dec. 17-én csináltam, szintén azonnal erős pozitív lett, mellette brutális hányinger, szédülés, étvágytalanság gyötör. Orvosnál először dec.28-án, 7 hetes+3 naposan voltunk, ahol is sokkot kaptam hirtelen. Az uh-n látszik egy 12,5 mm-es embrió, szívhanggal, és mellette egy 13 mm-es " képlet", aminél szívműködés nem detektàlható, pontosabban volt valami kis vibrálás, de az nem egyértelmű. Az orvos szerint ikrek, de az egyik már vélhetőleg nem él. Legközelebb 9-én szombaton megyünk, hát kíváncsi leszek...
Ma vagyok pont 8 hetes, iszonyat fáradt, borzasztó hányingerem van folyamatosan, a melleim fájnak, a 15 hósom fogzik,ő is nyűgös, szóval öröm az élet!
Ja mióta megcsináltam az első tesztet, lement 3 kg, vagy már lehet több is, múlthéten álltam utoljára mérlegen.
Egyébként ez most nem tervezett várandósság, de ha már így alakult, örülünk neki. Az eredeti elképzelés egy évvel később lett volna.
Remélem lesz időm sűrűn olvasni Titeket, és sűrűn írni is.
Mindenkinek gratulálok és jó babavárást kívánok!

Lilypie Second Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
 
 


@lizbeth:


Beengedtelek a zártba :)



@szandra0408:
Úgy hogy megzavarodott a vonalzóm :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok! 


Dia vagyok és 8. hetet tapossuk a 3. babánkkal. 


Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok! 33 éves vagyok, 13 hós kislányommal és férjemmel augusztus elejére várjuk babánkat.Szívesen csatlakoznék hozzátok én is! Kellemes babavárást Mindenkinek! Garvil
 
 


@garvil:


2016 augusztustól babázunk 2 jelentkezz ide :)



Kedves Mindenki!
A segítségüket szeretném kérni! Várandós anyákkal szeretnék beszélgetni többek közt a terhességről is, valamint nagyon szeretnék személyesen is találkozni velük.. Nagyon érdekel a terhesség és nagyon boldog lennék, ha ezt egy várandós anyával meg tudnám beszélni. Illetve nem titkolom, hogy nagyon tetszenek a terhes anyák, nagyon csinosnak és szexinek tartom őket. Egy álmom válna valóra, ha sikerülne találkoznom egy 8-9 hónapos terhes anyával és rendkívül hálás lennék, ha tudnának nekem ebben segíteni. Sajnos mindig elutasítottak, mikor ezt a témát előhoztam fórumokon, vagy leszólítottam kismamákat. Pedig én ezt komolyan gondolom és tényleg semmi rosszat nem akarok ezzel.


U.i.: Ha van rá lehetőség, akkor szeretném simogatni a pocakjukat, mert nagyon tetszenek azok a videók, melyeken a baba mozgása látszik az anya pocakján. :-)


Köszönettel, Matyi

matyi35
Budapest XXII. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron