Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


 


Egy kis segítségre lenne szükségem. Megpróbálok rövid és lényegre törő lenni :)


Szóval e hónapban (május) a feltételezett peteér előtt 1-2 nappal voltunk együtt a párommal,ez kb négy és fél hete történt. Ezt követően 12 napos napos késéssel jött meg a menzeszem ami 3 napig tartott (május 11-13) 
a maradék minimális barna valami :)
Szóval ma (május 14.én) csináltam egy tesztett ami negatív lett... a tünetek közül csak annyit tudok megemlíteni,hogy kis alhasi görcsöket érzek időnként illetve kicsit be van dagadva a mellem és kicsit érzékeny érintésre vagy bizonyos fekvés pózra. (illetve még annyi,hogy arcom elég szépen le tisztul,általában elég miteszeres. Lehet enni semmi köze hozzá azért említettem csak így ) Szóval a kérdésem csak annyi lenne,hogy lehet e esélyem a terhességre a leírtak alapján? 


További szép napot mindenkinek!


Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)

 


Szia! 

En mikor kismama lettem es kozeledett a megjovetel ideje akkor teljesen ugyan azt ereztem mint mielott megjonne, de nem jott semmi. Szerintem ha 12 napos kesessel jott meg az nem azt jelenti, h terhes vagy! Foleg ha 4 het utan negativ lett a teszt! Nekem 4 het utan mar eros csik volt az osszes teszten, akkor mar teljesen beindul sargatest hormon trmelodese.

tessvivi
Hajdúböszörmény
 
 


Köszönöm szépen a válaszodat! 


Már két napja nincs semmi ami havivval kapcsolatos,de a mellfeszülé és fájdalom nem múlik sőt erősödik.
Bizonyos dolgokra furcsán reagál a gyomrom. Pl soha nem volt bajom a kávévval,fűszeres dolgokkal vagy a szészavassal,most ha ilyet eszek vagy iszom fáj a gyomrom tőle.


Hétfőn voltam vérvételen (más okból kifolyolag) és mindent rendben találtak Nálam (A HCG pedig nincs benne).
Akkor viszont nem értem,hogy mi van velem,ha nem vagyok terhes....

 

 
 

Még annyi,hogy a négy hét együtt lét utn is max 2 hetes lettne,ha úgy van,mert ugye van egy beágyazodási idő...
 


Lehet, h kismama vagy, de nalam egyebkent az egyeb dolgokra valo erzekenyseg kesobb jott elo (8 hetes terhesen es 12 hetesen mult el)
En elmennek nogyogyaszatra a helyedben es biztosan tudnak a kerdeseidre valaszolni.
HCG az teljes verkepen nincs csak ha esetleg kulon keri a bekuldo orvos. Nekem azt hiszem a terheseg kozepen neztek hormon vervetelt.

tessvivi
Hajdúböszörmény
 
 


Az egyéb dolgokra való érzékenységet inkább át váltanám egy olyan furcsa érzésre,sőt inkább azt mondanám,hogy hasfájós lettem és nagyobb étvágyra.Van már időpontom a Dokihoz,de szerintem ha az is vagyok akkor egy vastagodáson kivűl mást nem igen fog látni,mert kicsit vissza számolva is kicsit több mint egy hetes lehet. A mell fájdalom,feszülés,érzékenység nem csökken sőt inkább nővekszik...
 


Szerintem meg raersz tesztelni. Meg korai lenne. Talan. A tunetek stimmelhetnenek,de lehet, hogy ez csak kvazi erzed, annyira szeretned ezt a terhesseget.
Remelem sikerul! Sok boldogsagot!

Kép
 


Nekem tavaly januar 10en kellett volba h megjojjon. 11-En mikor nem jott meg, mar tudtam. Teszt, halvany csik. 3 Napra ra eros csik. De nekem oramupontossagu volt.
Ne gorcsolj ra, ha elfogadsz egy tanacsot. Jon,amikor jonnie kell! ;-)

Kép
 


Köszönöm a válaszaidat! :)


Bamagyarázásról szó sincs szerencsére :)


Úgy vagyunk vele hogy amikor jönni akar akkor jöjjön Mi itt leszünk és szeretettel fogjuk várni :)


Egy orvosi vizsgálat meg sosem árt,már csak egyéb okokból sem.

 


Ha esetleg egyéb ok okozza a tűneteket az is megálapítható és legalább kezelhető.
 


Sziaaztok!
Késik a menzeszem 36 napja.
Utolsó Menzesz: Május 21
Csináltam tesztet többet is de ma újra. Sajnos negatív volt. Nem védekezünk a párommal soha. Átlag ciklusom:38 nap. együtt voltam a párommal Jún5. Júl4. Júl16. Júli17. Gondoljak terhességre a negatív tesztek ellenére vagy csak a front okoz zavart?
Mostanában nagyon fáradékony vagyok és kisebb szúró érzésem is van.A mellem meg mintha tüzelne belülről.
Szerintetek? Ja orvoshoz időpont legkorábban szeptember....
duddy
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziaaztok!
Késik a menzeszem 36 napja.
Utolsó Menzesz: Május 21
Csináltam tesztet többet is de ma újra. Sajnos negatív volt. Nem védekezünk a párommal soha. Átlag ciklusom:38 nap. együtt voltam a párommal Jún5. Júl4. Júl16. Júli17. Gondoljak terhességre a negatív tesztek ellenére vagy csak a front okoz zavart?
Mostanában nagyon fáradékony vagyok és kisebb szúró érzésem is van.A mellem meg mintha tüzelne belülről.
Szerintetek? Ja orvoshoz időpont legkorábban szeptember....
duddy
Budapest XIV. kerület
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron