Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!!!
Szeretnék csatlakozni hozzátok!!!! 24 éves vagyok első babánkat várjuk november 10.-re. Ma töltöttem a 14. hetet  Olyan hihetetlen hogy milyen gyorsan telik az idő most teszteltem 4+5 naposan pozit mostmeg itt tartunk. Voltunk mi is kombinált teszten bő egy hete. Minden a legnagyobb rendben a picurival de a nemét sajna nem tudtuk meg. Szegénykém aludt volna mi meg nem hagytuk. Vagy a popsiját vagy a felhúzott lábait mutogatta, pedig kíváncsi lennék hogy ki nyeri a fogadást mert a párom szerint fiú mindenki más szerint lány  Egyébként nem volt húzós első trimeszterem. Kis émelygésen kívül semmi.
Ti mennyire vagytok kívánóssak??? Világ életemben rajongtam az édességért (látszik is ) most meg csak a kivi+eper és minden féle sós étel!! Ti hogy vagytok vele??
azumichan
 
 


Halihó!

Üdv az újaknak!

Kivel, mi újság?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni. November közepére várjuk második gyermekünket. Tavaly októberben sajnos volt egy méhen kívüli terhességem, így nagyon aggódtam emiatt a baba miatt, de szerencsére vele minden rendben van. Már 14 hetes 3 napos vagyok. Szivesen beszélgetnék olyanokkal, akik szintén novemberben fognak babázni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 

 
 

Sziasztok!
Mucus kérdésedre válaszolva kifejezetten jól vagyok. Bár ez a bolond idő kicsit megvisel. A héten megkaptam a szoptatós párnámat! Annyira jó vele aludni. Már tele voltam kispárnákkal de sehogy sem volt jó. Ti nrm tudom hogy vagytok vele de nekem kb 3 hetem volt amikor nem fájt a mellem de ez 1 hete kétszeres erővel visszatért egyébként most vagyok 15+3. Ezzel a párnával viszont nagyon szupi igaz a páromnak nem sok hely maradt ;-)
azumichan
 
 


Lemaradt a vége!!
Üdv Pokrisz!! Ti hogy vagytok egyébként? Ki mit tud lehet sejteni a baba nemét? Van vágyatok vele kapcsolatban?
azumichan
 
 


sziasztok. most kezdem majd a 17.hetet. Szóval megvolt az első 4 hónap. Valahogy 1 hét alatt sokat nőtt a pocakom, furcsa. Kedden voltunk dokinál, hátha láthatjuk a nemét, de sjanos nem mutatta. Mostmár csak a 20.hetes genetikán van rá esélyünk. Nagyon várjuk. Mi lányért szurkolunk inkább, de azt mondta a doki hogy ha nem akarja lehet a végéig nem mutatja...hát az lenne aztán az izgalom...Valaki vásárolt már valamit? Esetleg valakinél mozgolódás? Azt nagyon várjuk...

candy83
Baja
 
 


Én a jövő héten fogok "bekéredszkedni" uh-ra. Elméletileg csak a 20. héten lenne uh, de 30-án tartjuk a férjem szülinapját és ez lenne a meglepetés, vagyis ha mutatja magát. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Én nem is álmodozom, hogy hamar kiderülne a neme. Kisfiamnál a 35.héten tudtuk meg, szóval majd szerintem 20 hét múlva megtudjuk. Nekem mindegy a neme, mindkettőnek megvan az előnye. Ha fiú, nem kell új dolgokat venni, mert majdnem 3 év lesz köztük. Ha pedig lány, akkor tudom szépen öltöztetni, majd, ha nagy lesz. Ti hogy vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Ezek a babócák milyen kis szemérmesek hogy még egyikünk sem tudja hogy mi lesz! :-)
Candy83: igen mi mist vettük neg a babakocsit. Tudom kicsit korai de jó áron volt mellesleg a bolt ahol vettük mondta hogy nem tudnak színt rendelni mindig az van ami a boltban van. Féltem ha nem veszem meg lemaradok róla mert a színbe+mintába beleszerettem!
Mucus: ha voltál uh-n írd meg mi volt. Olyan izgi ;-) Én pont 1 hét múlva megyek a havi vizsgálatra és mindig van uh hátha...
Pokrisz: szerintem tök jó a 3 év korkülönbség. A "nagy" már nem olyan kicsi. Ovi mellett lesz a babára és magadra is időd! Szerinted lesz féltékenység? Nálunk a sógornőm kisfi a keresztfiúnk. 15 hónapos és minden rokon gyerekre féltékeny. Imádja a keresztapját :-) kicsit tartok hogy fogja viselni ha meglesz a pici mert ugye valamennyire kiesik a kosárból. Egyébként mikor bejött ez a bolond idő eléggé fájt a hasam de a magne b6 segített!
azumichan
 
 


Sziasztok 15hét 5napos vagyok szeretnék csatlakozni hozzátok! Mi 14 hetesen voltunk 4D-n minden rendben volt kisfiunk lesz. Ma is voltam sima uh-n ott viszont azt mondták fedi a méhszájat a lepény és cystikus képletek láthatóak a lepényen. Van valakinek hasonló problémája?
s.andi
 
 


azumichan: Szerintem lesz féltékenység, de remélem nem nagy. Megpróbálom bevonni a nagyot majd a kicsi körüli teendőknél és remélem nem fogja úgy érezni, hogy most őt elhanyagoljuk. Nektek első baba lesz? 
Mostanában nekem is fáj egy kicsit a hasam, remélem csak az idő miatt és nem lesz semmi gond. 
s.andi: Sajnos nem tudok segíteni, de remélem minden rendben lesz veletek. :)
Ki mikor megy a következő ultrahangra? Mi csak június 12.-én, olyan messze van, már nagyon várom, hogy újra lássam. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Június 5-én megyek uh-ra. Bizakodunk, hogy nem csak a hátát látjuk majd! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


S.andi sajna én sem tudok segíteni csak bíztatni hogy minden rendben lesz :-)
Pokrisz mi ma mentünk volna a havi vizsgálatra de a dokink továbbképzésen van úgyhogy hétfő!! Már alig várom hogy lássam :-) A 12 heti vizsgálathoz képest biztos sokat nőtt mondjuk a pocim is nől ;-) Remélem megmutatja magát nem csak a popsiját meg az összezárt lábait mutatja!! Előkapartam a nyári ruháimat. Tudomásul kellett vegyem hogy a 3/4-e haspóló lett pedig kg nem híztam :D
Mucus akkor nekünk a jövő hét izgi lesz :-)
Védőnőhöz is megyek 4.-én már előre félek hogy megint vért fog találni a vizeletembe :'( Rémisztget is ezerrel!
azumichan
 
 


Sziasztok! 

De jó nektek, hogy a héten láthatjátok a babátokat. Egyébként nektek első baba? Nekem még semmi nem látszik a pocakomon, mondjuk első babával sem látszott 24. hétig semmi. Most meg 7 kilóval nagyobb súlyról is indultam. Ti kíbvánósok vagytok? Én alig tudok megenni valamit. Fogytam is 2 kilót a kezdetekhez képest. Én ma vagyok 16 hetes, de még nem érzem a mozgását. Nagy fiammal ezen a héten kezdtem el érezni, remélem itt is a héten már fogom érezni. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Én is 16 hetes vagyok. Ha a hátamon fekszem, látszik a "puklim" és ma reggel "ferde" volt. Jobb oldalon magasabb és keményebb volt... Ott volt. Én sem érzek semmit sajnos. Remélem azért hamarosan igen... Én 166 cm vagyok és 85 kg :s

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk dokinál megnéztük a picurkánkat. Hatalmasat nőtt!!!!  Teljes hossza a doki szerint kb 15-16 cm. Minden rendben vele korának megfelelő mindene. Délután megbeszéltem vele hogy mutassa meg magát hallgatott is rám mert széttette a lábacskáit. Én kukit véltem felfedezni de a doki mondta hogy lehet az a köldökzsinór ne vegyük biztosra majd hátha a genetikain többeet tudunk a 20. héten  Holnap kezdem a 17. hetet és péntek vagyis 16+3. napja mozog. Szó szerint sorozatokat rúg napi 2-3 alkalommal. Nagyon jó érzés. Egyébként Pokrisz első baba és nem vagyok vékony. 168 cm, 90 kg mégis érzem és látszik is a pocimon. Attól függetlenül szerintem sokan azt hiszik hogy magamra rántottam 5-6 kg pedig még nem is híztam. Mindegy engem nem érdekel a lényeg hogy bennem növekszik a kisbabám és én ezt tudom   Kívánósnak nem vagyok az. A sós dolgokat szívesebben megeszem. A mindenem még mindig az eper. Még jó hogy egyre olcsóbb! Csütörtökön védőnő majd írok hogy mi van a vizeletemmel remélem nem lesz benne vér 
Írjatok hogy ki mikor megy dokihoz meg hogy egyáltalán mi van veletek!!
azumichan
 
 


sziasztok. Mi még midnig nem vettünk semmit, cska én két terhes nadrágot mert nem jön fel rám már semmi, deréktájon.
Én msot kezdtem a 18. hetet, és az elmúlt egy hétben nőtt sokat a pocim ugy vettem észre.
Sajnos én súlyban is már az elején eékezdtem hizni... 77kg ről indultam és mult héten 81 voltam... kcisit kétségbe is vagyok esve ezért hogy hola  vége...pedig odafigyelek...mozgok... 172cm vagyok.
Megynyugtató hogy nem csak én vagyok aki nem nádszálvékonyan kezdte :D
_mozogni még nem éreztem...sajnos. Bár most elkezdtem kismamajógára járni hátha jobban észlelek vmit. 
Kinek mekkora a pocak? képek valaki? :)
Még 2 hét és megyünk a 20 hetesre. Nagyon várjuk hogy hátha megmutatja magát.
Én csak fejfájással kinlódom, mindig olyan tompa érzés a homlokomon. Bogyót ugye nem ajánlatos, igyekszem iskihagyni, de a pihenés, alvás se segit.


candy83
Baja
 
 


Candy83 te bajai lakos vagy? Mert ha igen akkor már ketten vagyunk itt mert én is 
Nekem is szokott fájni a fejem szerencsére ritkán de ha elkezdi nem múlik el egy darabig  szerintem a 4 kiló nem sok hisz majdnem félidős vagy. Én ma kezdem a 17. hetet. Mi ugye a babakocsit már megvettük azóta semmit nem vettem. Ajándékot kaptam persze cumi, body ilyesmi de hát azt nem én vettem  Viszont tegnap este elvittem a varrónőmnek két hosszú de vékony nadrágomat hogy alakítsa át rövid kismama nacivá. Remélem minél hamarabb kész lesz mert már unom hogy csak cicanacikat meg sportos ruhát hordok. Szoknyát nem szívesen húzok mert abba úgy nézek ki mint aki nagggggyon jól lakott  
Én is meglepődtem hogy már 16 hetesen éreztem a babát. Mondjuk hátsó fali. Tegnap a doki is azt mondta ritka hogy első babánál ilyen hamar de van ilyen. Ma meg azt mondta egy ismerős hogy biztos a beleim mozognak.  Tudok különbséget tenni a bélmozgás meg a konkrét rugások között. Inkább nem mondtam semmit 
Képet rakok fel a pocimról ha hazajött életem párja mert az ő telóján van a 16. heti kép. Amúgy van poci sokszor még fura is van hogy megakadok 
azumichan
 
 


azumichan
 
 


azumichan, igen, bajai vagyok :) én rendeltem netről kismama nadrágot,kicsit a derékrésze még nagy, de legalább kényemes, derékbana  régi nadrágok közül már én se birok semmit. Talán msot majd jön a ruhaszezon, bár még nem szántam rá magam. sose kedveltem igazán a szoknyákat.
Engem egyre jobban zavar hogy nem érzek semmit :(

candy83
Baja
 
 


Candy ne aggódj nemsokára érezni fogod és akkor bepótolja!!! Első baba? Én a 20. hét körülre vártam a mozgást. A szoknyával én is hadi lábon állok. Max ha 40 fok lesz 
Lányok hogy bírjátok ezt a meleget? Én nagyon szarul. Már előre félek a napokig tartó 30-35 foktól. Főleg éjszaka. Nem hiszem hogy sokat fogok aludni  A kezemen az ujjak már tegnap tagadtak. A lábam csak enyhén. Ti hogy bírjátok?
azumichan
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért. Marikó és egyben Tapsi Mama vagyok. Szeretném felajánlani Nektek tudásomat és termékeimet, amit a mellékelt linken nézhettek át: http://www.meska.hu/Shop/index/4997 Egyedi igény szerint is készítek baba szobába textilből ágyneműt, fejvédőt, játék tárolót, zsebes- és pelenka tárolót, szalagos-matatós fejlesztő textil játékot, egyedi baba takarót -pihe-puha wellsoftból, babád nevével is. Patchwork rátéttel is. Baba kocsiba 100% pamut betétet - nedv szívó, nyáron izzadás ellen, ovis méretű szettekeket és takarókat is készítek. Pelenkázó táskát, Szépséges, választható gyerekmintás design textilekból, a Te elképzelésed, ötleteid alapján is. Elérhetőségem: t.mariko@freemail.hu. Jó egészséget és vidám baba várást kívánok Nektek! :) Köszönöm szépen! Marikó

Jardina
jardina
 
 


az én 18 hetes pocakom :)

candy83
Baja
 
 


Nekem csak családi képem van, ma vagyok 16+4. Ne aggódj, fogod érezni a mozgást hamarosan, már én is paráztam hétvégén, erre hétfőn elkezdtem érezni. Nekem tegnapelőtt levették az Afp-t és a doki azt mondta, elég annak az eredményével menni hozzá, ami kb. 2 hét múlva lesz kész. Olyan messze van még. De legalább érzem mozogni és tudom, hogy minden rendben. Én még elég jól bírom a meleget, este is tudok aludni rendesen. Nem dagad a lábam, bár nekem Janikával sem volt ilyen probléma. Inkább a gyomorégéstől és étvágytalanságtól szenvedek, de legalább így nem hízok. :) Veletek mi újság? Meséljetek! :)


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Sziasztok!

Szerintem az én pocakom nem látszik... mások szerint igen.  De estére úgy nézek ki, mint aki már 6 hónapos...
De tegnap reggel ezt figyeltem meg...

Szeret jobb oldalra húzódni, már többször volt benne részünk. :)
Kedden uh!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Úgy látom mindannyiunknak nől a pocija szépen!!! :-D Én ma voltam védőnőnél. Szerencsére minden rendben volt nem volt vér a vizeletembe. Megnyugottam. Nem szerettem volna kórházba menni vele. De azt nem értem hogy miért 12-15-ig van rendelés. A legnagyobb melegben, jogsim sincs, a védőnő meg a város másik felén van :-( Kész voltam mire hazaértem. Holnap kérek 20 hetes genetikai uh-ra időpontot a dokimhoz. Picurkám egyre jobban jelez. Ma délután elbóbiskoltam egy picit arra keltem hogy jelez "anya ébresztő!!!!" :-) Párom egyre jobban nyit a baba felé! Már simogatja puszilgatja a hasam és beszél hozzá!!! Olyan aranyos sokszor még el is érzékenyülök :-)
azumichan
 
 


Egyébként ti szedtek a továbbiakban is még vitamint? vagy csak az első 3 hónapban? ELvileg attól jó nagyra nőhet a baba. Vacilálok... Még van valamennyi a Gravidából. 
azumichan te kihez jársz? az enyém is déltől-3ig rendel de kedden. 
Kihez mész 20 hetesre? itt Baján? Mi jövő pénteken megyünk Pestre. Ott csak megmutogatja már magát.
Mozgolósát továbbra se érzek :(

candy83
Baja
 
 


Egyébként ti szedtek a továbbiakban is még vitamint? vagy csak az első 3 hónapban? ELvileg attól jó nagyra nőhet a baba. Vacilálok... Még van valamennyi a Gravidából. 
azumichan te kihez jársz? az enyém is déltől-3ig rendel de kedden. 
Kihez mész 20 hetesre? itt Baján? Mi jövő pénteken megyünk Pestre. Ott csak megmutogatja már magát.
Mozgolósát továbbra se érzek :(

candy83
Baja
 
 


Candy83 nekem a védőnőm a Szegfűné Erzsi. Legalább is egyenlőre. Szeptember-október környékén költözünk onnantól más lesz de hogy ki azt még nem tudom. Én 15. hétig szedtem az Elevitet. Mivel itt a zöldség-gyümölcs szezon nem tartom olyan fontosnak. Az igaz hogy nagyra nőnek a babák tőle. Egyik rokonom kb 150 cm. Végig szedett minden féle vitamint és így lett 4.2kg-os a kisfia. Nem bírta kinyomni szegény így császározni kellett :-(
Egyébkét az orvosom a Mátrai. Ő hozzá megyek a kórházba a 20 hetesre 24.-én. Mi most nem megyünk pestre. Ő sem ajánlotta mivel a pesti kombinált-on mindent rendben találtak.
Ne aggódj nem sokára te is fogod érezni ;-) lehet hogy annál intenzívebb lesz
azumichan
 
 


Sziasztok!

Én elég "sokat" szedek, de az IR miatt is kell. Czeizel vitamint szedek, Kalcium-magnézium-d3 keveréket, D vitamint és folsavat.
De idővel persze csökkenteni fogom, amit lehet... de pl kalciumot a fogam miatt is szedem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Olyan idézeteket keresek, amelyek a várandósságról, a terhességről, a várakozásról szól...
De alig találok... Ismertek néhányat?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


csajok. ki mit sportol? egyeltalán érez valaki motivációt? én csinálok gyakorlatokat itthon de sztem az nem sokra elég. ÉS van valakinek bevált ötlete mivel keni a pocakot hogy ne legyen stirás? rendgeteg mindent olvasni a neten...

candy83
Baja
 
 


Mucus én nem tudok idézeteket csak párat azokat biztos te is láttad!!!!
Candy83 én most intézem a kismamatornát a kórházba. Meg az egyik ismerősöm mondta a kismamajógát 1000ft/óra állítólag nagyon jó!! De őszintén. Ebben a melegben nincs energiám semmire :-(
azumichan
 
 


Ja és a krém. Én a dm-es kismamáknak való tégelyes krémet használom 1000-1100 ft közt van. Jól puhít bár nekem az örökös fogyás-hízás jojotól van egy pár. Aki hajlamos annak lesz is sajna :-(
Ezt a hülye meleget egyre jobban nem bírom. Tegnap hogy nem volt ilyen meleg a baba is többet mocorgott. Ma már kevesebbet jelez hogy visszajött a nagy meleg.
azumichan
 
 


Sajnos idézeteket nem tudok. Én még nem kezdtem el tornázni, bár ha a kisfiam utáni rohangálást annak veszem, akkor mégis. De van pár kismamatorna letöltve, Béres Alexandrától és Rubint Rékától is. Nekem most az utóbbi egy-két napban nagyon keveset mozog a pici, de remélem csak a nagy meleg miatt. Ma megkaptam az Afp eredményét, szerencsére minden negatív lett és majd pénteken megyek az orvoshoz, remélem már a nemét is megmondják akkor. Ti tudjátok már, hogy fiú vagy lány lesz? Én nem kenem magam semmivel, előző terhességnél kentem babaolajjal, de így is lett egy kevés striám, bár mostanra nagyon szépen elhalványodott, szóval engem nem zavar. A hasamat úgysem mutogatom már, a fárjemet pedig nem zavarja. Ti hogy bírjátok a nagy meleget? Strandra meertek menni? Én nem merek, de itthoni medencébe lehet fürödni szerintetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Sajnos idézeteket nem tudok. Én még nem kezdtem el tornázni, bár ha a kisfiam utáni rohangálást annak veszem, akkor mégis. De van pár kismamatorna letöltve, Béres Alexandrától és Rubint Rékától is. Nekem most az utóbbi egy-két napban nagyon keveset mozog a pici, de remélem csak a nagy meleg miatt. Ma megkaptam az Afp eredményét, szerencsére minden negatív lett és majd pénteken megyek az orvoshoz, remélem már a nemét is megmondják akkor. Ti tudjátok már, hogy fiú vagy lány lesz? Én nem kenem magam semmivel, előző terhességnél kentem babaolajjal, de így is lett egy kevés striám, bár mostanra nagyon szépen elhalványodott, szóval engem nem zavar. A hasamat úgysem mutogatom már, a fárjemet pedig nem zavarja. Ti hogy bírjátok a nagy meleget? Strandra meertek menni? Én nem merek, de itthoni medencébe lehet fürödni szerintetek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Én nem tornázok..tervezetem, de délutánra már kikészülök. Pedig nem megterhelő a munkám, de ez a meleg... az irodában még plusz 10 fok van a kinti hőmérséklethez képest.
Nálunk kedden kiderült, hogy kukacos! :)


Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Pokrisz nekem is keveset mozog a babám mióta van ez a közel 40 fok. Kedden volt egy picit hüvösebb akkor egész nap ficánkolt!
Még nem tudjuk a nemét majd talán jövőhét utáni héten a 20 hetes uh-n. Anyósom tegnap volt egy látónál aki azt mondta ő kisfiút lát Hát kíváncsi leszek be jön-e!! Voltunk múlthét vasárnap strandon. Jó nem pancsoltam egész nap de azért megmártóztam párszor. Napot pedig kerültem.
Mucus örülök hogy megtudtátok hogy kukaccal rendelkezik a pici Legalább ti tudatosan tudtok készülni!!!!!!
A héten megkérdezték tőlem hogy "akkor nemsokára szülsz?" kicsit kiakadtak mikor mondtam hog nem majd november legelején. Következő kérdés az ikrek volt. Válaszoltam nem egy baba akkor padlót fogtak és közölték hogy egyáltalán nem 18 hetes a pocakom és hogy ÚRISTEN mekkora lesz a végére. Már kezdem magam kellemetlenül érzni de akkor jött párom a hős és mondta hogy nem mindegy? A lényeg hogy minden rendben van
azumichan
 
 


Igen, de még nem vásárolgatunk! :)
Nekem is van már hasonló sztorim. Mikor mondtam, hogy november.. csak kerekedett a szemük! :D De hát mit csináljak, ha nem egyszál bél voltam/vagyok :D

Nekem a nőgyőgy nem örült a fürdő hallatán... De 1-2x akkor is elmegyek. Mi imádunk strandra járni... Igaz, nem sűrűn megyünk, tavaly is 2-3x voltunk, idén is fogunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Én sem vittem túlzásba. Konkrétan eddig csak a babakocsit vettük meg. Persze ajándékot kaptunk. Pl én a MAM-os cumis termékeket szeretném használni. Sógornőméktől meg is kaptuk az első játszós cumit egy body kiséretében.Anyum kész van. Ő már benne van a vásárlásba. Kistakarók, kisruhák, sapka... Kicsit túlzásba esett de nem mondok neki semmit nem akarom megbántani hisz boldog. 2 hete mióta hatalmasat nőtt a pocim már beszél hozzá. Repül, teljes eksztázisban van 
Én nem is beszéltem az orvosommal a fürdésről. Ő mindig mondja amit nem lehet mint pl a biciklizés. De a fürdésre nem mondott semmit. Némelyik doki attól tart ugye hogy nehogy összeszedjen a kismama valami fertőzést. Na meg a túl meleg meg a túl hideg víz vérbőséget vagy méhösszehúzódást válthat ki. Na de egy átlag hőmérsékletű vízben 35-40 fokban nem hiszem hogy baj lehet. Főleg nem minden nap megy az ember!!
azumichan
 
 


mucus te hány hetes vagy? 
Mi jövő hét végén megyünk horvátba, azért még beválaltunk egy nyaralást mert párom nem tudna pihenni különben. És én is utaznék még, lehet jövőre nem fogunk.
Nekem is van olyan sztorim hogy a azt modnták hogy majd tuti emgkérdezik tőlem félidőben hogy lassan szülök-e? hát, pedig én nem éreztem eddig magam akkorának. Annyi hogy nekem valahogy felfele gömbölyödik, nem alul.
Nálam még midnig nem mozog. tiszta ideg vagyok tőle...
Én bringáztam még múlt héten amugy. semmi kellemetlent enm éreztem, és ugy terveztem még leeht fogok is.
nagyon hiányzik a mozgás. REttentesen tartok attól hogy hatalams leszek...

candy83
Baja
 
 


18-at töltöttem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok! Ma voltunk orvosnál, ahol végig mozgott a babánk, szóval most megnyugodtam. :) Szerencsére a doki mindent rendben talált, de a nemét nem tudta megerősíteni. Azt mondta, hogy szerinte kislány, de nem merem elhinni, mert kisfiamnál is azt mondták egészen a 35.hétig. Szóval csak reménykedem, hogy majd a 4D-n jobban látják. A 24.héten szeretnénk menni rá. Most kb 1,5 hétig nem leszek, mert megyünk haza szüleimhez a kisfiammal, ahol nincs internet, de addig is minden jót nektek, vigyázzatok magatokra!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


@pokrisz:


:)
Jó ihenést!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok! Végül ma hazajöttünk. Úgy látom nem maradtam le semmiről. :) Hogy tudok csinálni ilyen vonalzót? Sehol nem találom. Segítenétek?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Huhh, ha rákattintasz a vonalzómra, bejön egy oldal és ott tudod szerkeszteni. Amikor kész lesz egy link amit itt a profilnál az alàíráshoz kell bemásolni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Köszönöm szépen a segítséget. Sikerült elkészítenem a vonalzót, de nem engedi, hogy bemásoljam az aláíráshoz. Majd még azért próbálkozom. Nálatok van valami újdonság? Én holnap megyek védőnőhöz, dokihoz pedig csak 2 hét múlva. Szóval újat nem tudok mondani. De már minden nap érzem a mozgást, ami azért megnyugtat. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
pokrisz
Kántorjánosi
 
 


Hm... nem értem miért nem engedi.
Publikusra van állítva?
Mi csütörötkön megyünk a 20 hetes uh-ra, már nagyon várom. Hétvégén aktív volt, de az elmúlt 2 napban nem igazán. Érzi szerintem az időt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt. Én november 29-re vagyok kiírva. Ő a harmadik gyerkőc. Két kisfiam van.

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
shrita914
Kecskemét
 
 
 


Sziasztok!

Shrita üdv közöttünk!!!!
Mucus ne aggódj nekema nagy melegnél lapított a kicsike. Néha-néha mutatta meg magát.  Az én picurkám két napja nagyon bepörgött. Reggeltől estig érzem pedig most én nem vagyok jól. Fáj a pocim szerintem ahogy nyúlnak a szalagok
Ma kezdtem a 20. hetet. Hihetetlen nem csajok? Most derült ki mindannyiunknál és már félidő vagy lassan félidő!!! Holnap megyünk a 20. hetes genetikai UH-ra remélem kiderül a neme 
Hízni még mindig nem híztam hála a sok gyümölcsnek pedig azt hittem könnyen fognak rám jönni a kilók tekintve hogy alapból nem vagyok vékony. Már megkaptam hogy biztos fogyózok. Ugyan dehogy is!!!!!!!!! Annyi hogy nem kívánok többet enni mint terhesség előtt na meg este már csak gyümit eszem. A baba fejlődik rendesen és ez a lényeg!!!
Éjszakánként arra kelek hogy fáj a csípőm
Írjatok hogy vagytok?
azumichan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: