Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és én is négy kilónál tartok. A fiamnál 12 kiló volt rajtam szülés előtt, szülés után egy héttel ugyanannyi voltam, mint amikor terhes lettem. Szerintem valami könyvből kinézik a tutit, hogy mennyi lenne a "normális" gyarapodás, hát én is csak legyinteni szoktam rá.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


nyalanka, kisa sziasztok! :) Örülök, hogy itt vagytok és azért nagyjából mindenki rendben van

Ez a súlygyarapodás is olyan, hogy tényleg orvosa válogatja. Én a nagylányommal anno a kezdősúlyomhoz képest csak 3 kg-t híztam (összességében 7 kg-t), Dáviddal a félidőig semmit, a végére pedig 15 kg-t. Most elvileg 1 kg pluszban vagyunk, de most is túlsúllyal kezdtem a várandósságot
Itt felénk van olyan doki is, aki túlsúly esetén diétáztatja a kismamát, előírja már az elején, hogy mennyit hízhat.  Én azért összességében csinos kismamákat látok, manapság azért szerintem már jobban adnak a külsőre a kismamák is, a nagy része azért nem az a brutál túlsúlyos. De aki az, az sem biztos, hogy tehet róla. Egyébként szerintem 10-15 kg-ig belefér a hízás.

Én is voltam ma nőgyógyásznál, jó hangulatú volt a vizsgálat   jó fej volt az orvos, beszélgettünk a facebook sajátosságairól is    Mondtam neki az elején, hogy ha belát a lábai közé, legyen szíves mondja majd meg nekem is, hogy mit lát. És ráerősített a kislányra  
Legközelebb 7 hét múlva, július 2-án (de messze van még!)  kell mennem hozzá, addig csak a cukorterheléses vizsgálat lesz.

mogyoro: ígértél valami képet...  

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Nem túl jó gyorsfotó a döbbenetes méretu pocakról:


Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 

 
 

Kisa, ez megint nagyon vicces volt! :D

Nyalánka, üdv, drukkolok hogy a jövo héten már jó helyen legyen a lepény! :)

Bea, tessék itt a fotó. :P Gratula a kislányhoz!!! Dávid és Apukája akkor kisebbségben lesz! :D Mik a lánynevek, amik szóba jöhetnek kislánynak, nem emlékszem, írtad már?

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Nem olyan durva ez a poci méret.
nagyon szép pocak :-)

Kép
dmelania
 
 


mogyoro: szép pocak nagyon, nem is  hordó  
Neveket illetően eddig a Dóra/Dórit illetően van egyezés... de lehet, hogy még változik. Nekem mondjuk nagyon tetszik az Adél is, csak a vezetéknév is a-ra végződik, s lehet, hogy az nem nagyon nyerő... Majd kiderül :)

Méretek alapján hasonló, mint Dávid volt. Vannak értékek, amik megegyeznek, van, ami picit kisebb. Mondjuk Dávid nagy baba volt (3800 g), picit kisebbet nem bánnék

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok! Jó 3 hét lemaradásban voltam,de most elolvastam mindent :) hát volt itt izgalom bőven.
Szépek ezek a pocakok :) Az enyém is nő rendesen,én most 5 kg-nál tartok,még Ennyire számítok a végéig. De ez teljesen rendben van. Rugdosás már rendesen megy,most is bulizik odabent,pedig a 20.héten kezdtem csak érezni. Ez nagyon fura volt,mert a többit 15-16 hetesen már bőven éreztem. Én már túl vagyok a cukorterhelésen,nem tudomti hogy vagytok vele de én imádom ezt a lötyit :) A dokimnál nem voltam már egy ideje,pontosan 10 hete,csak a kötelező uh -n ,de nincs is semmi gondom, jól vagyunk,akkor meg minek menjek?! 2 percre fizessek 10ezret :/ Majd júniusban megyek vmikor,kb 30 hetesen. Úristen...mindjárt bq

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szóval mindjárt vége... A barátnőm ma szült,szintén kislány :) Olyan jó neki...ha nem megy el az előző babám,én is most szültem volna,szinte napra pontosan egyszerre lettünk terhesek. Na nem baj,így lesz egy tündéri Lucám :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Mogyoro! Szép,formás a pocid.


Csajok, eddig én semmit sem híztam, de ki tudja, mi lesz még a végéig.....:)
jövő hét utáni héten megyek védőnőhöz, akkor kapom a beutalót a vérvételre, az június első hete lesz, és még ugyan azon a héten megyek orvoshoz is ! Mostmár nagyon kíváncsi vagyok,hogy fiú vagy lány lesz......

viivienn
 
 


Köszi Melánia, Bea, Zsuzska és Vivienn!

Nálam is június elején lesz a labor, a cukorterhelésessel együtt, és nekem se volt bajom a lötyivel! :D
Kövekezo UH államiban csak a 32. héten lesz, a július 20-ai héten, de a 27. héten szeretnénk elmenni magánban még, csak nem tudjuk hogy 4D-re, ahol nem néznek semmi méretet/fejlodést vagy inkább normálra.


Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Hellobello Kismamik, hogy vagytok?
Nalunk nagy kirandulások voltak a hétvégén, jól ki is fáradtam, és Mogyoró is olyan aktív lett, hogy hujujujuj. :D

(A cukorterhelésest úgy értettem, hogy itt már az elso trimeszteri labornál van, és kedveltem a löttyöt.)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok én is képet feltölteni, az én pocim is elég nagy már, a kép a 23. héten készült, most szerdán töltöm majd be a 25. hetet.

Mogyoró, kérted, hogy a 20. hetes eredményimet osszam meg veletek :), ezeket mérték:
becsült súly: 334 g
BPD: 47 mm
HC: 174 mm
AC: 150 mm
FL: 32 mm
HUM: 32 mm.

Voltam a terheléses cukor vizsgálaton, az eredményeim jók lettek, a lötyi után még egy tizeddel lejjebb is ment a cukrom az éhgyomrihoz képest.
Mindenkinek tudom ajánlani, nálunk engedik, hogy citromlevet töltsünk hozzá. Így kb fél-egy deci citromlével olyan volt, mint egy erősebb limonádé. Hárman voltunk aznap vizsgálaton, de ettől így senki nem lett rosszul, és túléltük az egész délelőttöt kitevő megpróbáltatást :)

gadar
 
 


Nagyon szép poci Gadar 

Kép
dmelania
 
 


Szép pocak, Gadar, gratula! :) Es koszi az adatokat! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Gadar mi egyidősek vagyunk :) én is szerdán töltöm a 25.hetet :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Mi is kirándultunk hétvégén, közel 10 km-t sétáltunk...nagyon jó volt, és kellemesen fáradtam el.
Jövőhéten megyek védőnőhöz szívhangot hallgatni, és akkor kapom meg a terhelésesre a beutalót, mindenkitől azt hallom hogy "hú az kemény lesz stb..." tényleg ennyire vészes? Itt senki nem említett nekem citromlevet, hogy lehet hozzá önteni..:/ 

viivienn
 
 


Vivien. Én pont ma voltam cukorterhelésen, szóval elég friss az élmény. Nekem azt mondta a védőnő, hogy nyugodtan vigyek citromlevet.
Amúgy, embere válogatja, hogy kinek mennyire rossz. Valakinek nem vészes az íze, van aki meg hányni tudna.
Hát én undorítónak tartottam az ízét, gondoltam lehuzom gyorsan, de végével picit szenvedtem. De egyszer kibirható. Utána rossz volt, hogy éreztem még az agyamba is cukor van, pfúúúj  persze nem szó szerint 
nekem azóta is ficánkol a kisfiam, úgy felpörgött a sok cukortól, nekem meg kegyetlenül ég a gyomrom.
nem kellemes élmény, de abszolút kibirható, a kicsiért, ez semmi 

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni. 
Eddig az NLC-n voltam az ugyanilyen nevű topikban, onnan van esetleg valaki?

Ezen a héten töltöm a 23. hetet, szeptember 20-ra vagyok kiírva, első gyerök, kisfiú, és Budapesten a XIX. kerületben lakunk. 
Már csak június 30-ig dolgozom, alig várom, hogy kicsit pihenjek. Rá is kell pihennem a következő nagy feladatra. 
Jövő kedden megyek terheléses cukorvizsgálatra, a kajamegvonástól kicsit tartok, rosszullevős vagyok. 
Egyébként a Szent Istvánban fogok szülni, Kassai Enikő a dokim. 

Szép napot!

Kép
phangan
 
 


Szia Phangan.
Gratulálok a kisfiúhoz, nekünk is fiú lesz :)
Üvd közöttünk :)

Kép
dmelania
 
 


Köszi! 
És hogy lehet ilyen számlálót tenni alulra?:)
Nincs még valaki Dél-Pestről?

Kép
phangan
 
 


Kattins rá valaki vonalzójára és úgy tudsz csinálni magadnak.

Kép
dmelania
 
 


A picibaba.hu jön be, ha rákattintok.

Kép
phangan
 
 


Nekem is megvolt a cukorterhelés kedden, én imádom az ízét sok citromlével, bár én amúgyis szeretek minden tömény ízt (a citrom karikákat is imádom megenni). Simán pörögtem közbe, elintéztem a nagylány névnapi ajándékát addig.
Hétvégén tàncoltam 2 napon át. Na jó, ez túlzás, csak jubilált az együttes ahol 20 éve kezdtem, és aminek köszönhetem a férjem és a gyereke(ke)t, Julcsi is anno meg volt még táncoltatva 16 hetesen, naná, h a hugi se maradhatott ki a jóból. 3 fellépés, de èn csak keveset és nem túl megterhelőt táncoltam, kellett a lelkemnek. :-D
Ma megyek belgyógyászatra is, jövőhéten nődoki, tenyésztés. Telnek nagyon a hetek.
Mutatok én is pocis fotót, ez mai
nyalanka
 
 


Nekem is megvolt a cukorterhelés kedden, én imádom az ízét sok citromlével, bár én amúgyis szeretek minden tömény ízt (a citrom karikákat is imádom megenni). Simán pörögtem közbe, elintéztem a nagylány névnapi ajándékát addig.
Hétvégén tàncoltam 2 napon át. Na jó, ez túlzás, csak jubilált az együttes ahol 20 éve kezdtem, és aminek köszönhetem a férjem és a gyereke(ke)t, Julcsi is anno meg volt még táncoltatva 16 hetesen, naná, h a hugi se maradhatott ki a jóból. 3 fellépés, de èn csak keveset és nem túl megterhelőt táncoltam, kellett a lelkemnek. :-D
Ma megyek belgyógyászatra is, jövőhéten nődoki, tenyésztés. Telnek nagyon a hetek.
Mutatok én is pocis fotót, ez mai
nyalanka
 
 


nyalanka
 
 


Szép poci 
Phangan, ott tudsz regisztrálni, és ott van felül, hogy vonalzó. Úgy meg tudod csinálni.

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!
Bár nem volt tervben, de a kicsi nemét kiderítendő elmentünk 4D-re és végre tudjuk, hogy kislány a pocaklakó. Fiam kísért el, ő nagyon fiút szeretett volna így kicsit megszeppent a hírre, majd magabiztosan közölte a doktornénivel, hogy nem baj, majd a következő fiú lesz :D Szóval a rendelés le van adva...
Én csak pár hét múlva megyek a terheléses cukorra, de már előre kivagyok, mert itt nem szabad elmenni ügyintézni, ott kell ülni két órát :(
Phangan: üdv közöttünk! Én a XX. kerületből vagyok :)

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Juj dejó. Gratulálok a kislányhoz :-)
szuper, hogy tudjátok.
én elmehettem volna cukorterhelés után,de alig mentem el. Vittem laptopot meg újságot. Elment valahogy... :-D

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok! Elvileg most sikerült a vonalzóm :) 
Jár valaki terhestornára esetleg?

Kép
phangan
 
 


Én kismama jógán voltam,de nekem annyira nem feküdt a dolog 
Most beszereztem itthonra Rubint Réka kismama tornáját. Azt elkezdtem, nekem tetszik. Sétálni szoktam még sokat emellett. 
Te jársz???

Kép
dmelania
 
 


kisa: Gratulálok a kislányhoz :)

Szia phangan! :)


Nálunk semmi különös. Szerdán voltam védőnőnél, kicsit lehasaltam magamtól: híztam 2,5 kg-t 3 hét alatt. Kicsit sokallom, védőnő nem mondott rá semmit. Jó, persze, 3,5 kg plusznál tartok csak összességében, de Dávidnál is ez volt, hogy félidőig semmit nem híztam, aztán a végére 15 kg-t. Csak most 10 kg-val több vagyok alapból, a normál súlyomnál 5 kg-val.  Pedig nem zabálok, csak szerintem megint azok a fránya lisztes cuccok és az édesség

A közeljövőben mehetek én is a cukorterhelésre, időpontot kell még kérnem, meg a háziorvoshoz elmenni a beutalóért.

A sav még most is marja néha a torkomat, a bal lábamon térdhajlatnál az egyik ér szépen felpúposodott.  Nem fáj, csak nem szép...

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


@dmelania:


Terhestornára járok a VIII. kerületbe, az valamivel különb, mint a kismamajóga?:))
Nem egy megerőltető torna, sokat nyújtunk, átmozgatjuk mindenünket, de nagyon jól esik! Végre az első torna, amit élvezek, és nem szenvedés végig hahhaha.

Kép
phangan
 
 


Hát kismama jóga az nekem ilyen túl meditálós volt, nagyon ilyen befelé figyelős hümmögős 
Jónak találtam amúgy, csak szerintem nem való mindenkinek. 
Én mostmár spórólás miatt sem mennék, megoldom itthon ingyen, + a séta :)
De szerintem tök jó, hogy jársz, biztosan elönyödre válik majd :)
Jaj hétfőn megyünk uh-ra, annyira várom már, hogy lássam a kicsit.

Kép
dmelania
 
 


@dmelania:


Sajnos ismerem magamat és nem állok neki otthon, pláne most hetek óta és még jó pár hétig az otthon fogalma nem túl kényelmes - átalakítás, felújítás van. De irigylem azokat, akik nekiállnak otthon is, mert azok talán baba mellett is kicsit nekiállnak mozogni majd. :)
Aha, akkor a terhestorna mozgalmasabb, nem meditálós. A végén van kb 5 perc lazítás, sötétben, lágy zenével, stb. és azt imádom. :)

Kép
phangan
 
 


Sziasztok Kismamik!

Kisa gratula a kislányhoz :))). Itt minden oké, a pocak nő, Vikibaba virgonckodik :). Holnap megyek cukorterhelésre, 4-én pedig 4D-s ultrahangra. Nagyon várjuk már :). Kész lett a festés és parkettázás is, hál' istennek :D. Nem akartam rózsaszín szobát, mégis olyasmi lett, hivatalosan hamvas rózsa a szín neve, olyan lilás - rózsaszínes, nem az a tipikus babarózsaszín, szerintem szuper lett :). Most a kiságy - pelenkázó, babakocsi vadászat van folyamatban. Hamarosan teszek fel újabb képet. Szép napot, jó egészséget Nektek :).
boxangel
 
 


Dejó Boxangel. Gondolom mennyire várod már a 4d-t  Én majd csak 28.héten megyek, ami június vége 
Sok rajtam a felesleg, és azt olvastam vastagabb hasfalnál, érdemes később menni.
A gyerekszobát meg csak augusztusban kezdjük el, és nem is igazán vettünk még sajnos semmit 
Pedig én tükőn ülök, már úgy vásárolgatnék meg minden ...

Kép
dmelania
 
 


Halihó! Hol vagytok elveszve kismamák?! :)
Kössük fel a gatyót,most jön az igazi meleg! Ki tervez nyaralást? Mi nem tudunk menni,férjem munkája miatt,de majd strandolunk itthon,meg 1-2 kirándulst tervezek. Aztán majd meglátjuk hogy fogom bírni!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Én örülök a melegnek, egyenlőre  A kisfiamnak is tetszik szerintem, meg sem áll egész nap
Mi csak 3 napra ruccanunk le balcsira, nyugis helyre.
Én kezdek picit úrja fáradékony lenni. Nem vészes, és nem is az alvásigény nőtt, csak úgy eldőlni az ágyon fél órákra, úgy érzem az kell.
Én most vagyok a 25.héten, és június 24.-én megyünk 4d-re, annyira várom...másra sem tudok gondolni 

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok !


Kicsit eltüntem, de még megvagyoik ! :)
Időközben a nagyobb babaholmik megjöttek, kiságy,babakocsi ilyenek..nagyon jó érzés így készülni rá. Ma reggel zajlik a cukorterheléses vérvétel, 9-re kell visszamennem.
Nekem ez a tömény cukor borzalmas volt, szinte a lábujjamból is cukor szirup csöpög :D
Holnap viszint megyünk már uh-ra, bízom benne,hogy kiderül ki lakik a pociban :)

viivienn
 
 


Sziasztok Kismamik!

En is eltuntem nagyon, 15 es 24 között vendégeink voltak, és utána nem volt erom felvenni itt a fonalat, de most visszaolvastam minden elmaradást! :)

@Phangan, üdv, gratula a kisfiúhoz! :) En kismama jógára járok, szeretem, de nem mindenkinek jön be, kb olyan mint amire te jársz. Meg én is elég sokat sétálok.
@Nyalánka, nagyon szép-formás a pocid! :)
@Kisa, gratula a kislányhoz! :)
@Dmelánia, mi volt az UH-n?
@Boxangel, holnap jó 4D-s uultrahangozást!!! :)

Mi majd 17-en megyünk legközelebb UH-ra, de nem 4D-sre csak normálra, hogy tudjuk, minden rendben, különben 12 hét telne el a legutolsó és a következo ´állami´ UH között, az meg nagyon sok. Már én is nagyon várom, még 2 hét!!!

En a vendégekkel nagyon bírtam a mászkálást, volt hogy 7-9 órát kint voltunk, de aztán a múlt héten mintha elvágták volna, azóta gyorsan fáradok, ´húz´ a hasam, pihennem kell többet.

Tényleg, pocaktámaszra van valami javaslatotok, a nap végén sokszor úgy érzem, kellene valami, ami jobban tart!

Nyaralni mi nem megyünk külön, sokan jönnek hozzánk, elég lesz ez. :D

Ja, nálam is megvolt a terheléses cukor tegnap, ami nem pont olyan mint otthon, lehet enni elotte, és csak 1 órát kell várni mielott leveszik a vért. A 9. héten is megcsinálták ezt, akkor könnyebb volt, tegnap rendesen szédelegtünk a kismamikkal, pedig ugye ez nemis olyan durva mint otthon a 10-12 óra éhezéssel-szomjazással.






Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért. Marikó és egyben Tapsi Mama vagyok. Szeretném felajánlani Nektek tudásomat és termékeimet, amit a mellékelt linken nézhettek át: http://www.meska.hu/Shop/index/4997 Egyedi igény szerint is készítek baba szobába textilből ágyneműt, fejvédőt, játék tárolót, zsebes- és pelenka tárolót, szalagos-matatós fejlesztő textil játékot, egyedi baba takarót -pihe-puha wellsoftból, babád nevével is. Patchwork rátéttel is. Baba kocsiba 100% pamut betétet - nedv szívó, nyáron izzadás ellen, ovis méretű szettekeket és takarókat is készítek. Pelenkázó táskát, Szépséges, választható gyerekmintás design textilekból, a Te elképzelésed, ötleteid alapján is. Kérlek tegyétek ki ezt a pár sort. Elérhetőségem: t.mariko@freemail.hu. Jó egészséget és vidám baba várást kívánok Nektek! :) Köszönöm szépen! Marikó

Jardina
jardina
 
 


Es két kép, hetfon készültek. Eddig tartom a havi plusz 1 kilót, most úgy plusz 5 kilónál tartok, a pocak nagyon no. :)

     

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Mogyoró gyönyörű szép pocak  Nekem a kicsit kisebb mint a tied.
Legutóbbi uh-n minden rendben volt szerencsére. A következő uh méricskélős lenne, ezért is mondta a dokim, hogy pluszba jó a 4d, mert ott is ugyis lemérik, de persze megnézi ő is.
Amúgy ugyanez az érzésem nekem is, hogy eddig annyira jól bírtam a több órás sétát, és most azért érzem, hogy több pihenés kell.
Nekem van szopipárnám, az enyhití a has nehezülését. Meg szerencsére van egy jó kis bőrfotelunk,ami lábtartós, és így kényelmes. Én külön nem hordok semmit ruha alá.
Én 3-4 kilónál tartok 

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!

mogyoro: nagyon szép, formás a pocakod :)

Nálunk is zajlik az élet, lassan vége a sulinak... A lányom 4 hete eltörte a csuklóját, gipszben van. A pici fiam is többször felsír éjszakánként, most meg náthás, lehet, hogy picit megfázott a nyitott ablaknál, de a takarót meg nem viseli el magán, hiába takargatom. Legszívesebben egy szál semmiben aludna, annyira szenved a melegtől.

Én megvagyok, ma voltam a háziorvos asszisztensénél a beutalóért, holnap reggel megyek a cukorterhelésre. Szépen kerekednek a hetek, holnaptól már a 25. hét.
Nekem nagyon melegem van, egy szál semmiben - értsd vékony ruhácska - vagyok itthon, de kintre nem tudom hogy ez való-e.... de itthon legalább kényelmes.
El kezdtem a babának összeszedni a dolgokat, ruhákat, takarókat... muszáj apránként.
A sétálást én is nehezebben bírom, hamar elfáradok, sokat fáj a csípőm. De ha menni kell, hát menni kell.

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Köszi Melánia! örülök hogy minden OK volt az UH-n! :) Itt 4D-nél kiírják elore a feltételekben, hogy semmit sem mérnek és néznek, csak mozi, a nem megállapításért is külön kell fizetni, így mi ezt inkább kihagyjuk, már így is vagyonokat költöttunk extra UH-kra az elején, mikor volt aggódnivaló. :)

Szopipárnákát nézegetem, azok is jó borsos árúak (hiába már annyit beruháztunk mindenfélébe, hogy csak kell majd az a második gyerek! :P), pocaktámaszt ma vettem. Ilyen, remélem, jó lesz (: http://www.prenatal.es/shop/Moda-Premam ... direct=yes

Köszi Anya-Bea neked is! A babalistát pár napja ´´véglegesítettem´´, Anyuval is átnéztük, hogy mi van eddig (gyujti évek óta plusz ismerosök is hoztak egy csomó mindent), és én is elkezdtem vásárolgatni, komolyan nézeldoni, nagyon élvezem! Legkésobb július végéig szeretném, hogy minden meglegyen, mert tartok a nagy melegtol, a hatalmas pocaktól, és hogy csak majd itthon akarok pihegni. :D

Cukorterhelést majd meséld el, hogy bírtad!

Lánykádnak-fiadnak jobbulást! :)


Kérem a képeket toletek is!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok kismamik! 

Ma megyünk 4D-s ultrahangra, nagyon várom 

A meleget sajnos elég rosszul viselem, és még csak most kezdődött a nyár :(. Dagadnak a végtagjaim, a lábam egybe van a bokámmal, a lábfejem is megdagadt, egyik cipőm sem jön rám, alapból 41-es a lábam, így nagyobbat venni se könnyű feladat :(. Szerencsére a munkahelyem klímás, bár elég sokat kell hivatalokba szaladgálni, ami már nem megy olyan jól, főleg a lépcsőzések :(. Otthonra most van folyamatban a klíma beszerelés, panel 3. emelet (legfelső) juhé :D
Nálunk még csak a babakocsi van meg, az nagyon szépséges, a többi cuccot még vadásszuk. 

Mi nem megyünk idén nyaralni, egyrészt kell a pénz a babaholmikra, másrészt nem merek/akarok strandra menni. Amúgy se vagyok nagy strandra járós, tavaly is egyszer voltam összesen :D

Szép napot nektek, majd írok a 4D-sről :).
boxangel
 
 


Boxangel, szegény nem lehet könnyű így, de hátha nem lesz brutál meleg nyár, hanem csak ilyen tingli-tangli 
Megvolt már  4D? mesélj 
ne haragúdj, pesti vagy esetleg? csak a 4d miatt kérdezem, hogy hol voltatok 

Kép
dmelania
 
 


Itt az én pocakom 

Kép
dmelania
 
 


Hű, mennyi szép pocak! Rendszeresen olvaslak Titeket, csak az írásra nem marad soha idő.
Nálam is megindult rendesen a pocaknövesztés, viszket is sokszor, ahogy feszül, de a krémezés sokat segít.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Lassan végzünk mi is a felújítással és ahogy elfogy a por végre előhalászom az eddig beszerzett dolgokat leltár gyanánt, már szívem szerint csak ezeket rendezgetném. Bár az orvos letiltott a bicikliről azért nem hagytam abba és ma is elkísérem a fiam az osztálykirándulásra, de ez a meleg most engem is megvisel. Ti mennyit isztok mostanában? Olyan különböző adatokat olvadok mindenhol.
Ui. Már el is felejtettem milyen vicces, amikor a pocaklakó mozgása már látható is, percekig tudom nézegetni, ahogy a puklik megjelennek majd eltűnnek a pocakomon. Pár napja éreztem a kezemmel a sarkát is a kisasszonynak, ahogy

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: