Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, a kalkulátor szerint augusztus 3.-ara várom!


Jó lenne másokkal együtt tenni ezt!


 


Honig 4+3

 
 


Szia!Nekem a kalkulátor augusztus 8-ra mutatja a szülés időpontját

edina15
Csepreg
 
 


Üdv itt is, lassan majd csak tesztelgetnek sorban a kismamik és megtelik ez a topik is! :D


 


 


 
 

 
 

Reméljük Jó lenne,egy kis bababumm.De örülök,hogy kb ugyan úgy haladunk a várandóssággal

edina15
Csepreg
 
 


Edina írj magadról valamit amit szabad rólad tudni, így hogy nem zárt a Topik. Szerintem késöbb sem lehet lezárni :(  vagy?


Neked milyen tüneteid vannak.


Mi lesz így a munkáddal, fogod bírni csinálni?


 
 


22èves vagyok.Idén màjusba volt az esküvőnk.Most pedig 2honap probàlkozàs utàn sikerült a kiscsillag.Fodràsz amugy a végzettsègem.4éve vagyunk együtt pàrommal.Nem tudom hogy hogy lehet zàrtà tenni.
Nàlam a tünetek a mellfeszülès,folyamatos aluszèkonysàg,hànyinger vizelési inger.
Neked?Rolad mit lehet tudni?Merre fele laksz?

edina15
Csepreg
 
 


Sziasztok :) Remélem nem gond, hogy ide írok hozzátok. A párommal babát tervezünk elkezdtem az ovulációs teszteket használni.sajnos még nagyon esetlen vagyok a témában. Feltölteném a tegnapi meg a mai tesztjeimnek a képét. Ha nem gond akkor segítenétek nekem ?
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Augusztus 6. a szülés várható időpontja. 32 éves vagyok és nekem már van egy 2 éves kisfiam. Az előző terhességem nem volt jó élmény , remélem most jobb lesz.
gambler12
Budapest I. kerület
 
 
 


Sziasztok!Örülünk,hogy itt vagytok

Vikybaby!Hát a tesztjeid alapján szerintem nyugodtan projektezhettek.Mi párommal ugy voltunk,hogy a nem várt után minden nap 1x együtt voltunk,de teszteltem mellette és kb-ra tudtam hogy mikor volt az ovum.Mi együtt voltunk előtte-közbe meg utánna.És az együttlét után vagy megemeltem kicsit a medencémet vagy pedig gyertyát csináltam-lehet hülyén hangzik de komolyan,és már nem is egy embertől hallottam,hogy lehet ez sikerült neki.De elvileg Lh tesztelni minden nap ugy kell hogy azonos időpontba,előtte 2órával nem inni.Szóval asszem hogy este 17óra és 20óra között érdemes.

gambler!gratulálok a pocaklakóhoz,remélem,hogy akkor most nem lesz semmi gond

Ha gondoljátok meséljetek magatokról

edina15
Csepreg
 
 


Szívesen mesélnék. Nem értek hozzá, de nem lehetne zárttá tenni a topicot? Így egyelőre csak annyit írnék, hogy férjemmel egy vidéki városban élünk, 13 éve vagyunk együtt, szóval a gyerek(eink) tervezett babák. Sajnos terhességi vészes hányásom volt az előzőnél,  szinte végig szenvedtem az elejétől a szülést megelőző hétig (hányás, kórház ki és be, infúzió stb) Szóval van mitől tartanom...
gambler12
Budapest I. kerület
 
 
 


gambler!Nem tudom,hogy hogy lehetne zártá tenni Fuu,hát akkor nem is csodálom,de drukkolok,hogy most minden rendbe menjen.

edina15
Csepreg
 
 


Tudom, hogy a várandósság nem egy rózsaszín vattacukor, de olyan jó lenne "átlagos" terhesnek lenni, "átlagos" gondokkal Az előző terhességem előtti tervezési időszakban volt egy jó pár elképzelésem, hogy mit fogok csinálni (pl kismamatorna, jóga stb), amiből aztán nem lett semmi.
Most, hogy már van egy gyerekem, meg időm nem lesz ilyesmire. Úgyhogy, akinek az első ez a  terhessége, szerintem ha vannak ilyesmi tervei, mindenképp valósítsa meg Kiváncsian várom majd a tapasztalataitokat.
gambler12
Budapest I. kerület
 
 
 


Hát nekem nem volt ilyenem.De lánybúcsúztatómra kaptam sógornőmtől Rubint réka kismama torna dvd-t Mert volt egy olyan sztori hogy majd együtt pocakosodunk és rubint rékázunk
Kedden megyek dokihoz,hát kiváncsian várom mi lesz ott is meg meló helyen is.Drukkolok hogy rendben menjen a terhességed

edina15
Csepreg
 
 


Köszi! Remélem nem lesz mégegyszer ekkora pechem.
Az első terhességnél mi is gyorsan elmentük a dokihoz, így aztán csak a petezsákot lehetett még csak látni, a szívverését még nem láttuk Vicces volt, hogy a férjem olyan érdeklődő volt és lelkes, hogy a dokim kiselőadást tartott a monitort nézve, míg én "csak" feküdtem.
Most tutira megyünk, így majd csak dec 15 utánra kérek majd időpontot.
Biztos klassz lesz kedden!
gambler12
Budapest I. kerület
 
 
 


Én tuti nem bírnám addig Kiváncsian várom de majd beszámolok nektek

edina15
Csepreg
 
 


Sziasztok! Sajnos nem lehet zártá tenni... nem értem hogy miért. Gambler üdv közöttünk!
Csibáljunk egy új topikot ami zárt?


Ott többet írhatnánk magunkól!


 
 


Honig!Lehetne csinálni egyett szerintem,ahova még lehetne jelentkezni,hogy még többen legyünk...de ez csak az én véleményem

edina15
Csepreg
 
 


Sajnos a sors ismét bebizonyította számomra, hogy amikor azt hiszem nem lehet rosszabb, akkor mégis. Épp most vetélek...
Remélem ti szerencsésebbek lesztek, mint én. Boldogabb babavárást kívánok nektek, mint amit eddig adott nekem az élet! Sziasztok!
gambler12
Budapest I. kerület
 
 
 


@gambler12:


 


Voltál orvosnál?  Nagyon nagyon sajnálom!!!  :(


 


 
 


Gambler!Ez biztos?Dokinál voltál?

edina15
Csepreg
 
 


Honig!jelentkeztem a másik csoportba.

edina15
Csepreg
 
 


 


Sziasztok!
Huszka Barbara vagyok, a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar negyed éves szülésznő hallgatója. 
Az első gyermeket váró kismamák segítségét szeretném kérni, amennyiben van néhány szabad percetek, kérlek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom elkészítéséhez szükséges.
Válaszaitokat előre is köszönöm !   :) :)


 


 

https://docs.google.com/forms/d/1xTXpCG ... I/viewform
huszkabarbara
Kecskemét
 
 


Sziasztok! 


Mi még ici-picik vagyunk, 4 hetes 4 napos. Vasárnap lett pozitív a tesztem :)
Első vizsgálat január 2.-án lesz.
2. hónapban összejött KicsiKincs...:)
Most mindenféle tünet ellenére nem bizakodtam és 3 nap késés után csináltam tesztet...és nagy öröm és boldogság volt meglátni a pozitív tesztet!



Kép
lyll
Győr
 
 


Ha létrehozok zárt csoportot kérlek írjátok meg és szeretnék énis csatlakozni.

Kép
lyll
Győr
 
 


Lyll!Már van egy másik csoportunk ami még nyílt és oda tudsz csatlakozni 2015 augusztusi babák a neve.Várunk

edina15
Csepreg
 
 


Sziasztok! Most vagyok kb a 7. hétben, augusztus 20 körülre írja a kalkulátor a szülést! Már van egy kisfiam, 3,5 éves. 
Vele a terhesség teljesen más volt: míg a babona szerint ha édeset kívánsz lányod lesz, nekem első pillanattól fogva vele édesség-ehetnékem volt, pedig amúgy nem vagyok édesszájú. Olyan dolgokat kívántam, amikre alapból rá sem nézek. És a helyzet az, hogy ő is nagyon édesszájú lett! Vele a 6. és 8. hét között annyira rosszul voltam, h ki sem tudtam kelni az ágyból, most csak enyhe hányingerem van. Édeset abszolút nem, húst sem kívánok, csak zöldséget, gyümit és tésztát.
Most még ugye nem tudom a baba nemét, de nagyon úgy érzem, hogy lány lesz, és azt is szeretnék! Alig várom, h kiderüljön.

 
 


Szia!Ez a csoport már nem megy,van egy másik csoport oda tudsz csatlakozni

edina15
Csepreg
 
 


ceenee!Felvettelek a másik csoportba

edina15
Csepreg
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: