Új privát üzeneted érkezett!

Vmelinda,

jelenleg még én is a tapasztalatokra várok, mert nekem sajnos nincsenek. :) de ha már lesznek, és neked még aktuális a dolog, szívesen megosztom veled. :)

hrit
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, júli 13-ra várjuk az első kisbabánkat.
Nálunk eddig minden rendben ment:)
A hét végén kezdtem érezni, hogy kezd nőni a pocakom, a nadrágjaim már picit szorosak derékban.
Ti vettetek már kismama rucikat?
Van esetleg valaki Bp-ről? Én 17. kerületi vagyok, 13.-ban dolgozom.

Betti

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Kedves anyukák és leendő édesanyák!

Paku Patrícia vagyok a győri Széchenyi István Egyetem végzős szülésznő hallgatója. Diplomamunkámhoz szeretném az Önök segítségét kérni. Kutatásomban azt vizsgálom, hogy a szülésznőknek milyen szerepe van a várandósságra való felkészítésben és a várandós gondozásban. A kérdőív önkéntes, anonim. Nagyon szépen köszönöm előre is! További szép napot! :)

https://docs.google.com/forms/d/1VigGLV ... c/viewform
pakupatri
 
 

 
 

Sziasztok! :D 


Lenne egy kérdésem, valaki tud valamit a Gyöngyösi kórház szülészetéről? Mert ott szeretnék szülni és kiváncsi vagyok hogy valaki tudna-e ajánlani egy orvost, meg információt hogy milyen lehet. :D Előre köszi mindenkinek :D


Én már nem émelygek hál' istennek :D Semmi rosszul lét, csak a szagok zavarnak még nagyon. Már a pici pocakomon látni hogy nőtt egy kicsit. Majd márciusra megyek vissza akkor már tudni fogják hogy kisfiú vagy kislány :D Alig várom hogy megtudhassam :D


bubucsibe
Vámosgyörk
 
 


sziasztok.

Örülök h bővül a csapat. Üdv az újaknak.
Képzeld kbetti84 1 hónap és mi is 17. Kerületi lakosok leszünk. Nagy az izgalom a költözés miatt, remélem szeretni fogjuk.

Melinda hogy vagy?
Nálunk minden rendben , még görcsök sincsenek szerencsére de szedem is a magne b6 ot.
Remélem nálatok is minden rendben.

A pocak már nálam is növekszik de még nem vásároltam. Egyelőre egy derékmelegítővel el tudon fedni h nem gombolom be a farmerokat. :D

Judit
csutak85
 
 


Pakupatri! Kitöltöttem a tesztet, szerintem nagyon hasznos lesz a diplomamunkád! Sok sikert hozzá! 

Csutak,
köszi, én is jól vagyok! Még néha, amikor felkelek az ágyból kicsit érzem a szúrás helyét, de minden ok. Én is szedem a magnéziumot ezerrel! Már csak 2 nap!!!
Képzeljétek én tengap éreztem mozogni a kisbabámat! :) Annyira jó volt! Már szombaton is éreztem hasonlót, de eszembe sem jutott, hogy ő az. Tegnap viszont épp a hasamon volt a kezem és egyértelműen ő volt. Mintha bugyborékolt volna hasam, vagy mintha kis lufikat pattogtattak volna bent. De csak csiklandósan.  El is sírtam magam.  Ti éreztetek már valamit?

Nálam még nem nő a pocak, igaz a baba előtt sem voltam csont sovány és a besüllyedt méhem miatt valószínűleg később is jön ki. Na meg folytam 2 kilót december óta, úgyhogy emiatt is lehet, hogy jók még a ruháim! De amikor sokat ülök a munkahelyemen én is ki szoktam gombolkozni, ne nyomja feleslegesen a farmer. 



Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Nem nagyon írtam, de mindent elolvastam és izgulok a péntek miatt csajok! 

éééés elvileg már nem a hozzászolásom alatt jelenik meg a képem. :D legalábbis most kaptam egy emailt. :D 

Én csütörtökön megy integráltra...  és megtudom a nemét is ha nem szégyenlős. 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Én is remélem hogy minden rendben lesz nálatok lányok!

Hát én nem tudom nálam mi és hogyan van, de első babával már mondhatni nagy hasam van. Teljesen jól látható. Pedig sose voltam vékony. Sőt... Múlt héten már 1 számmal nagyobb nadrágot kellett vennem. Én szedem is magamra a kilókat, de a héten elkezdtem komolyan odafigyelni az evésre, remélem lassítja kilók növekedését.
Dejó neked Melinda hogy érezted mocorogni! :) Én minden este tapintgatom a hasam de még semmi. Dehát van is még idő. :)

Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 


@csutak85:


Szia Csutak!

Hova költöztök a XVII. ker-en belül?
Én nagyon szeretem. Eredetileg Óbudai vagyok, de kb. 7 éve élek a XVII-ben.

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Sziasztok, 
En mar egy hete erzem a mocorgast. Masodik baby, hamarabb erzi az ember. A kislanyomat a 16-17. heten ereztem eloszor. A hasam egyertelmuen latszik mar. Vekony testalkatom van. Szerintem a vekony nokon hamarabb latszik. En is felszedtem mar 3 kilot  Mondjuk az elso harom honapot vegig ettem
Brigi, sok szerencset holnapra! Remelem Odett  En penteken megyek vedonohoz, remelem sikerul szivhangot hallani.

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Brigi, majd mindenképpen írj, hogy mi volt ma! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Ismét fiú 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


@fatamorgana:


Gratulálok a fiadhoz:-)
Én is voltam tegnap UH-n, de nem tudták megmondani a nemét. Te rendes UH-n voltál, vagy 4D-sen?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Gratulálok Brigi! Majd talán a negyedik Odett! 

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Sziasztok! 

Először is kitartást a babáját elvesztő hölgynek, nagyon sajnálom :(
Csatlakozom én is hozzátok, július 2/3-ra vagyok kiírva. Első gyermekkel, és nagyon nagyon izgatott vagyok :) eddig elméletileg minden rendben van, hasam szokott 2-3 naponta görcsölgetni, de már megszoktam és örülök is neki, mert tudom h minden rendben van, és éppen növöget :) a fejem elég gyakran fáj, és néhe vérzik reggelente az orrom. egyébiránt az elején sem volt semmi rossz élményem, semmi émelygés, hányás, szédülés. csak fáradt voltam, de amúgyis mindig kóma vagyok reggelente :P
2 negatív tényező van,ami valamelyest beárnyékolja a babavárást, az egyik az h streptococcusom van, a másik pedig az h genetikailag hajlamos vagyok a trombózisra, így rövidesen el kell kezdeni magam szúrni a vérhígítóval :/ ... :( ...nem túl jó,de ez van. csak nagy baj ne legyen belőle!

szé estét nektek!
edolyde
 
 


Brigi, gratulalok a harmadik fiucskahoz! Es csatlakozom Melindahoz a negyedik remelem Odett 

Udv Edolyde. Streptococcus melyik fajtaja van? Anibiotikumot kaphatsz ra? Ez a trombozis nem hangzik valami jol  Remeljuk nem jon elo.
Mi tovabbra is jol vagyunk es nem holnap megyek a vedonohoz, hanem jovo het penteken. Kismamaagy 

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Sziasztok megint!

Köszi a múltkori ruházkodós tapasztalatokat. Azóta már beszereztem egy utcai kismamanacit, mert kezdett tarthatatlan lenni a helyzet. (Játszósat kaptam kölcsön, szóval egyelőre most beérem ennyivel) Bár nagy lendülettel elkezdtünk növekedni, és már egészen támasztható a pocakom.

És azt iszem, én is érzek valami mocorgást 1-2 napja. Ma reggel óta már szinte biztos vagyok benne, hogy a babuska az. :) Az igazán vicces, hogy a metrón kezdtem el gyanakodni a szokatlan kutyorgásra. :) Én is jól belepityeredtem. :)

Viszont, hogy ne legyek teljesen nyugodt továbbra se: a tegnapi terhesgondozáson szembesített a dokim, hogy a pajzsmirigyeim nagyon nem jól működnek. Irtó magas a TSH-m, úgyhogy azonnal újabb pajzsmirigyes vérvételre küldött és endokrinológushoz. Vérvétel ma reggel meg is volt, szakrendelésre meg jövő csütörtökön megyek. Remélem, gyorsan adnak gyógyszert, ami beállítja a szintet, mert ez a gyerkőnek nagyon nem jó a hírek szerint. (Bár eddig szerencsére ennek ellenére úgy látszott, jól van, fejlődik mintaszerűen. Sőt, a nőgyógyászom azt mondta, ilyen tsh szinttel megfoganni se nagyon szoktak, hát nekem elsőre sikerült, és azóta eltelt több mint 3 hónap).


Szóval nálunk ezek a hírek.


Lányok, nektek a magzatvízvételről van már eredményetek is? Örülök, hogy egyébként jól vagytok a vizsgálat után. Drukkolok, hogy rendben legyen minden.


Szép napokat!


Ági


Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
dziewczynazielony
Budaörs
 
 


Köszi hoppla, én is remélem h nem lesz vele gond.
ez a streptococcus dolog nagyon új nekem. a dokim és a védőnő se nagyon foglalkozott vele, nem részletezték, azért mert nem akarják a kismamákat feleslegesen riogatni, mivel így is van elég gondjuk :)
elméletileg a streptococcus B fajtája, vagy mije, van nekem. pontosabban, szakszerűbben itt van, akit érdekel: http://hu.wikipedia.org/wiki/Streptococcus_agalactiae
egyébként bele sem gondolnánk, hogy milyen gyakori dolog ez. állítólag 10 terhes nőből közel a felének van. csak általában a szülés előtt pár héttel szokták ezt vizsgálni, mert igazából majd csak a szüléskor lesz jelentősége. mindenesetre én most kaptam antibiotikumos kezelést, semicilin kúpot, de sajnos ettől megszabadulni nem lehet. szóval csak átmeneti kezelés ez.

edolyde
 
 


betti 2d-n állapította meg a doki a fiút, illetve én is egyértelműen láttam. :) De átkapcsoltunk 4d-be is, de míg ilyen kicsi a 2d-n szerintem cukibb. :) Amugy a dokim és a gépe is profi ezért tudja megmondani a nemét 12hetesen. :)

MI A HELYZET A POCIBA SZÚRÓS EREDMÉNYEKKEL??? 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én tegnap találtam a postaládába bedobva egy laborpapírt, hogy menjek el INR kontrollra, meg magasabb, mint kéne lennie. Felhívtam a dokit, hogy ez micsoda, mondta, hogy ne aggódjak, nincs gond, csak szeretnék inkább még egyszer megnézni stb. stb. De nem árulta el, hogy ez mit mér, vagy ha magas marad, akkor mi van.
Aki egészségügyis itt, vagy volt már hasonló eredménye, az meg tudná mondani, hogy most mivan? :DD kösziii :)

u.i.: ráadásul a nőgyógyászom bemondta az unalmast, idegi kimerültséggel van otthon immár 1 hónapja bizonytalan ideig... Kereshetek mást :)

szappanka
 
 


Kedves mindenki! Köszi az érdeklődéseket, de még nem csörgött a telefonom. Reggel óta mint egy idegbeteg szorongatom, de még semmi! Nagyon aggódok. Beleőrölök, ha valami miatt nem lesz ma eredmény! Este még írok, most elmegyek sétálni!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Még engem sem hívtak :( délben felhívtam őket és azt mondták h délutánra lesz eredmény és egyből telefonálnak.. én is alig bírom már a feszültséget :(

Judit
csutak85
 
 


Egészséges kisfiú!!!!!!! :D :D
Köszi mindenkinek a drukkolást!!!!!
Melinda írj ha tudsz!!!

Judit
csutak85
 
 


Csutak, de joooooo!!!! Nagyon orulok. Vegre megnyugodhatsz 

Az iNR ertek az nem a veralvadassal kapcsolatos? Apukamnak magas volt es verhigitot szedett, ha jol emlekszem. Hogyhogy az orvos nem vilagosit fel hogy mi ez?

Melinda veletek mi ujsag? Remelem nalatok is minden a legnagyobb rendben.
A pici lanyom ma volt eloszor balett oran  Nagyon elvezte, tetszett neki. Igy jovo hettol jarni fog 



Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Nálunk is minden rendben!!! :) KISLÁNY! :) Ahogy az elejétől éreztem... Nagy az öröm és a megkönnyebbülés! Köszönöm mindenkinek a bíztatást, Csutak nagyon örülök nektek is! Innentől reméljük már mi is vidámabb hozzászólásokkal jelentkezünk. :)

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Gratulálok mindkettőtöknek! most már megnyugodhattok és élvezhetitek a kismamaságot :)
edolyde
 
 


Szuper! Gratula nektek! Jó, hogy végre fellélegezhettek :) Szeretgessétek meg a pocakokat alaposan :)

Ági

Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
dziewczynazielony
Budaörs
 
 


Ha csináltam magamnak ilyen "Lilypie"-t, hogyan tudom itt megjeleníteni?

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


HiphipHurrá! :)


No akkor nyugodt hétvégét mindenkinek! :)


Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 


:)

Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 


Én "Picibaba"-s vonalzót csináltam, de én se tudom, hogy kell megjeleníteni. :D Be kell illeszteni a linket?

Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 


talán?


Kép


Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 


áhá. :D BOCSÁNAT, hogy ennyit irogattam! Melinda nekem úgy kellett hogy a vonalzóhoz volt egy BBC kód, ami url=http-el kezdődött, az kellett bemásolni.

Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 



Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


:D mégsem 
Hova másoljam ezt beee???

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 



Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Áhááá :)


Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


De olyan fura így, tuti nem jól csináltam. De jó most már ilyenekkel foglalkozni. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


de cukker!

Kriszti
Kép
Kép
csuri10
Kaposvár
 
 




 


Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


A fórumos verziót válasszátok, azon belül a végén lesz mindenféle kimásolható kód, Ott kattintsatok a html-re, másoljátok ki a megjelenő kódot (hasonló, mint mikor youtube videót ágyazol be valahová). Ha beillesztitek a felhasználói vezérlőpultnál az aláíráshoz, akkor minden hsz-nál meg fog jelenni ezután. :)

Én is ma jöttem rá. :) Ági

Ági
----

Lilypie Pregnancy tickers
dziewczynazielony
Budaörs
 
 


Hatalmas gratula a szuper eredményekhez!!! 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Mit szólnátok, ha zárnánk a csopit?  Nem tudom, h ezt lehet e vagy külön uj zárt csopit kell, de utána nézek, m má nem emlékszem. 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Gratulálok mindenkinek!


Kép
preggowomen
 
 



Kép


Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


ha minden igaz itt lehet valahogy kérni a felvételt a zárt csopiba
viewtopic.php?f=405590&t=443809

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszi Brigi, jelentkeztem!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers

Melinda
vmelinda13
 
 


Én nem látom sehol a kéárelmed 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


En is jelentkeztem a zartba, de sajnos nem ertem, hogy mukodik a dolog  Elvileg fel vagyok veve, pontosabban sikeresen jelentkeztem. Brigi help!

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


megvan hogy kell. csak nem kapok értesítés. 
Szóval aki kérte a felvételt azt felvettem. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: