Új privát üzeneted érkezett!

De jó, akkor 3 nappal kevesebb neked :) az is sokat jelent ilyen várakozások közepette

Kép
lil91
Vác
 
 


bezony 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Húú, jo sokat irtatok :)
Próbálok erre arra reagálni :)
Szivhang nekem mar 6hetesen is volt, ráadásul tb-s helyen, amikor vereztem es rohantunk ügyeletre, ezzel nyugtatott a doki :) gyönyörű dallam <3
A masik kis szösszenet, amiről beszéltetek a hasi uh.
Az én magán dokim nem csinal hüvelyi uh-t, csakis hasit. Ezen en is kiakadtam, 4hetesen is hasit csinált. Neki az a mániája, hogy a lehető legkevesebbet piszkál alulról. Egesz terhességem alatt a lányommal egy kezemen meg tudom számolni, hányszor nézett alulról :D azt mondta erre az asszisztense(mert rákérdeztem h mi ez a hulye hasi uh ilyen korán), hogy ami a doki szempontjából fontos, azt jo uh géppel, ami neki van, azt hasin is latja. Ilyenkor azt nézi, hogy pl. Jo helyen tapadt e meg..
Szoval mar belenyugodtam, hogy hasin vizsgál mindig.

Lil! Szívből gratulálok es üdv itt :)
Én 25 évesen estem teherbe a lányommal és mi is pont így voltunk vele a párommal, hogy majd ugy is idő, mire megfogan a baba, baráti körben volt akiknek másfél év volt :o
Ehhez kepest azonnal teherbe estem :D
Ilyeszto elsőre és felfogni is csak akkor tudtam igazan, amikor elkezdtem érezni a mozgolódást a pocakomban :)
Ne izgulj, ez a vilag legcsodálatosabb dolga :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 

 
 

Sziasztok! Szeretnek csatlakozni hozzatok:-) 3. babankat varjuk, mindig is 3 gyereket szerettunk volna, kis korkulonbseggel...hat ugy tunik osszejott:-) ma 9 hetes es 1 napos vagyok, sok sok emelygessel, rosszullettel...uh a megerzesem, h kislany lesz, aztan majd kiderul. Van egy lanykam, o januarban lesz 3 eves, egy kisfiam, o oktoberben volt 1 eves, es a legkisebb kozos tobbszorosunk pedig ugy nez ki, hogy juliusban erkezik. :-) boldog babavarast mindenkinek!!! :-) :-)
curi31
 
 


Curi ! Gratulálok Szép nagy család lesztek jövőre ;-) ... gondolom már most sem unatkozol a két csöppséggel !
milkaaa
 
 


curi
szia, akkor egyidős gyerekeket nevelünk, csak neked már van ilyen-olyan nemű is. Mázlista 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Köszönöm! :) Hát...nem tudom megmondani, mikor unatkoztam utoljára :) Fatamorgana : Igen, néztem én is, hogy egyidősek a gyerekek. :) Te, hogy bírod? én mivel, csak akkor vagyok jól, amikor alszok, nagyon nehezen...lelkiismeretfurdalásom is van emiatt, de azért próbálok velük mindenhova menni, ahova eddig is...csak, hát ez nem mindig jön össze :S

Szülőknek még mi se mondtuk el a nagy hírt, majd csak karácskonykor szeretnénk:) 

Amúgy nálunk is nagyon hamar megfogantak a gyerekek. Elterveztük, a következő hónapban meg a kezemben volt a pozítiv terhességi teszt:) most meg pláne, novembertől szerettünk volna próbálkozni, de csak nem akart megjönni.. először nem volt gyanús, mert még szülés óta be sem állt normálisan a menstruációm.. aztán tessék! :)
curi31
 
 


Fatamorgana: Olyan ismerős volt a neved, aztán rájöttem, hogy hoxán már találkoztunk (a 2013 októberi babák) :) csak átmentetek fb ra, oda meg én nem mentem.
curi31
 
 


Curi
na nekem meg a memóriám a nullával egyenlő, szóval ha nem emlékszem rád az csak azért van mert sose emlékszem kb semmire. :D Mi a fb-on továbbra is nyomolunk. nem rég volt a legutóbbi babatalink is. :)
Amúgy nekem semmi tünetem nincs, szóval én bírom a két gyerekkel. :) Már kezd is aggasztani ez a tünetmentesség. :D

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


de most esik le, h én Hoxán nem sokat voltam, tú nagy volt a tömeg és itt bneten lévő csopiba ettem be magam és mentünk fbra. 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Dettó így vagyok én is:) Ha rosszul vagyok, fel se bírok kelni, azért imádkozok, hogy végre múljon már el...most, amikor meg teljesen jól vagyok, azon agyalok, hogy minden rendben lehet e....sehogy se jó, de ez már csak ilyen:)
curi31
 
 


@preggowomen:   Ez komoly? Igyak egy felest? Azt hiszem ezt inkább kihagyom. A Gravida mellett szedem a MagneB6-ot. Az utóbbi pár napban nem volt hányás, csak hányinger és szenvedés.
Remélem, hogy hamarosan jobb lesz, mert nemhogy híznék inkább fogyok. :)




Kép
szoszi1
 
 


Sziasztok!

Én a múlt héten voltam doktornál. Hasi UH volt, látszott szépen a babácska.
Rosszullét változóan van. Leginkább azt írom a terhesség "rovására", hogy elég nehezen viselem mostanában a kisfiam hisztijeit.

Kép
Kép
marital
 
 


Huuu....a hisztikkel en is igy vagyok!! :) Pedig abbol most van rendesen.... :?

Szerintetek az normalis, hogy 3 hetente szenvedek, emelygek, rosszul vagyok, hanyok....stb.. es ma egyik naprol a masikra eltuntek ezek a tunetek? Reggelente kinyitottam a szemem, es rohantam a wc re...ma meg semmi! Meg pelenkazaskor se voltam rosszul...meg egy minimalis emelygesem se volt.... Biztos tulparazom a dolgokat, de olyan furi, h jol vagyok.. :shock:
curi31
 
 


curi31 
Ne aggódj szerintem. 
Ezt én is eljátszottam egy párszor az elmúlt hetekben. 
Múlt hét óta, mintha elvágták volna, szinte semmi rosszullét.max hébe-hóba egy kis émelygés. uh-n minden rendben, tehát elhatároztam, hogy ha jól vagyok annak mostantól csak örülni fogok:-)
nori90
 
 


Igen, most már örülök, hogy tegnap jól voltam, mert ma visszatért minden a régi kerékvágásba :) :P
curi31
 
 


sziasztok! Hú nagyon aktívak vagytok! próbállak követni titeket de a 15 hónaposommal hadilábon állok az idővel nem tudom a többiek hogy csinálják :) Voltam dokinál 10.-én akkor 6-7 hetest mnondott a doki hasi uht csinált de nem hallgattunk szívhangot! 7.-én megyek újra szívhangra majd védőnő aztán rá 2 hét és down szűrés!Sajnos fejgörcseim vannak nagyon kegyetlenek!Amúgy még nem tudom elhinni felfogni hogy lassan 2 gyerekes anyuka leszek... valahogy nem sikerült még átszellemülni!Voltam ma oepnél kapok majd táppénzt is és mindent újra a pici után is! Ne hari de ennyi tellett tőlem :)

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


@suprise:
Szia ! Mire lehet tappenz kapni ? Én is még itthon vagyok a kicsivel és jön a második ? Köszönöm :-D
milkaaa
 
 


Jó reggelt!

Curi
Teljesen normális, hogy változó intenzitással jelentkeznek a tünetek. Ahhoz képest, hogyan éreztem magam az előtő terhességemnél, most teljesen jól vagyok


Suprise
Kitartást! 15 hónaposan még könnyen kezelhető egy gyerek, de egy 18-19 hónapos már komolyabban feladja a leckét. Kezdődik a hisztikorszak...

Milkaa
Munka mellett is kapod a gyerek 1 éves kora után a gyed-et. Ha akkor elmész táppénzre, akkor gyed+táppénz jár (gondolom én... )


Nálunk nem volt olyan ünnepélyes bejelentés. Csak egyszerűen elmondtuk a szülőknek, testvéreknek, hogy terhes vagyok. Munkahelyen is simán csak bejelentettem...

Kép
Kép
marital
 
 


Sziasztok, én eddig a zárt topikba írtam, de most írok ide is :)) Van aki ismerős innen is :))

Csináltam a facebookon egy zárt csoportot, akinek van kedve csatlakozni, nekem olyan nehézkes ez a babanet, egy óra mire belépek, főleg teleforól.

Szóval akinek van kedve jöjjön :))

https://www.facebook.com/groups/855465334476725/



Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


A Fb csopi jó ötlet, a másik két gyerekem csopitagjaival is átmentünk fb-ra mikor már stabil lett a banda. Még sokan lemorzsolódnak így én nem rohannék vele. 

Ma megvolt az UH. Hihetetlen de kerek 1 héttel kisebbnek mutatta az Uh. De hallottam h mennyire szépen ver a szíve , a doki is gratulált, fotót is kaptam, szóval minden szuper. január 6án újra látjuk egymást. 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Facebook
És aki nem facebookozik? Én pl. elvből kerülöm az összes közösségi oldalt...

Ha a csapat úgy dönt, hogy átmegy, akkor én elbúcsuzom...

Kép
preggowomen
 
 


A kisfiammal, mikor itt fórumoztam és átmentünk fb-re, akkor is felmerült ez, hogy van, aki nem fb tag. Végül jöttek ők is, nem a saját nevükön, hanem monogrammal, és másra nem használják,csak fórumozásra. De azóta megszerették és rájöttek, hogy tényleg jobban kezelhető, mint ez.
viki1983
Budaörs
 
 


Én se használom a fb-t.
Akkor lehet, hogy maradunk itt páran...

Viki
Mindenki ment a végén a fb-re? Nem maradt ki senki?
Az olyan rossz lehet, ha egy csapat ilyen miatt felbomlik...
És mennyire aktívak a fb-n?
Nekem nagy-nagy viszolygásom van azzal szemben... pl. én oda nem hiszem, hogy tennék fel képet...
Miért kezelhető jobban? Nekem pl. bejön ez is simán telefonon...

Kép
Kép
marital
 
 


Egy lány nem jött, de ő más miatt maradt el, kb a fb-s áttelepüléssel együtt.
Egyébként ez pont akkor volt nálunk, amikor átalakították a társalgót itt, és nem tudtunk hetekig belépni. Aztán ott ragadtunk, mert mindenkinek jobban tetszett.

Aktívak az fb-n, de mindkét lány, aki csak emiatt jött, csak a csoportba ír, ezen kívül nincsenek ismerőseik és nem írnak semmit a nyilvános falukra, csak a titkos-zárt csoportba.

Ha ott letöltöd telefonra az alkalmazást, nem kell mindig belépned, ha akarsz, kérhetsz értesítést, akkor kiírja ha van hozzászólás. Nem időrendben van a fórum, hanem ha valaki ír egy támát, akkor azt lehet kommentelni, de bárki nyithat újat és mindig a legfrissebb van legfelül. De már láttam fb-n hogy jöttél, be is engedtelek, remélem megtetszik majd. Nem szétszakítani szeretném a társaságot, csak én is szívesen beszélgetek, de tapasztalataim szerint az sokkal kevésbé nehézkes, mint ez itt, ezért sokkal nagyobb az aktivitás.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok Lányok.
Holnap végre én is megyek UH.ra. remélem minden rendben lesz..és lesz szívhang. már nagyon várom :)
Majd beszámolok ;)

Judit
csutak85
 
 


Csutak
Drukkolok!

Viki
Van fb-alkalmazás a telefonomon... de én soha, semminél nem szeretem a folyamatos bejelentkezést. Mindenhol újra bejelentkezek minden alkalommal...


Kép
Kép
marital
 
 


Sziasztok, vagyok en is csak nem irtam mostanaban. Borzasztoan emelygek egesz nap  mar nagyon elegem van. Ma voltam a vedononel megkaptam a terheskonyvet es januar 8- ara kaptam idopontot UH-ra. 12 hetes leszek akkor ( elvileg). 
Facebookon en sem vagyok es nem is akarok. Majd Preggowomennel elcsacsogunk itt ha mindenki megy 
Mar csak egy het es itt a karacsony.  Az ajandekok megvannak. Csak csomagolni kell. A fat is megvettuk mult heten. Kulonosebben nem dekoraltam meg hiszen a nappali most hetvegen lesz szetszedve, rumlis egy karacsonyunk lesz az bizti 
Fm akkor most 7 vagy 8 hetes vagy? Kohogessel hogy alltok? Mi most kezdjuk 

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Ha csatlakozok fbn nem mutatja az idővonalam hogy csatlakoztam a csoporthoz? :-)
agaka
 
 


Nem, csak a nyilvános csoportokat mutatja, de szerintem az idővonaladon azt sem.
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Jöhetek? Második babánk lesz. Egy két éves kisfiam van. Ahogy kicsit visszaolvastam, én is a nemzetközi csapatot erősítem. Erdélyi vagyok, az orosz férjemmel Bécsben élünk.
És én is eü-s vagyok.


Viki :)
Én nem mentem a fb-re...

Kép
Kép
rebelen
 
 
 



Vonalzót aktualizálni kell majd. Ha gépnél leszek...
Nekem nem okozgondot ide írni telefonról. FB azoknak jó, akik képesek egész nap a neten lógni.
Ha nai 1-2-szer bekukkant az ember, akkor egy fórum követhetőbb... Szerintem

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Viki
Évi sem ment a FB-re veletek. Gyönyörűek a gyerekei. Csináltunk közös szülinapot. Meg itt voltak Ircsiék is!

Kép
Kép
rebelen
 
 
 


Szia Rebelen, de örülök neked :)) Igen, te és Évi nem jöttetek :(( Ircsi jött. Azóta is szokott írni a csoportba.

És az fb nem csak azoknak jó, akik képesek egész nap ott lógni...

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


@hoppla: Nyugi én sem megyek Fb.-ra. :) Maradok itt, ha van időm és írok. Tegnap este már megint kijött a vacsi, pedig volt 1 hét szünet.
Kezdem azt hinni, hogy utálni fogja a főztömet. :D




Kép
szoszi1
 
 


Sziasztok :) 
Nekem első terhességem. Párommal úgy gondoltuk, hogy majd jövőre gondolkodunk Manóba. De hamarabb beköszönt a Manó. Az olajozott magokat nem bírom még a szagát sem mert attól elhányom magam. :S Mostanság már nincsen hányingerem reggelente, de ha furcsa szagot, vagy erős illatot érzek akkor egyből kidobom a taccsot :S 
Most vagyok 10hetes és 4 napos :D De egy dekét nem híztam még. 
Az első hasi uh volt, a védőnő azt mondta nekem hogy a 12.-heti uh pedig hüvelyi lesz. 

bubucsibe
Vámosgyörk
 
 


Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi, szintén első baba. Eddig is hánytam és nagyon rosszul voltam, többnyire délután, este. De ma el sem tudtam menni dolgozni annyira hánytam, még a vizet is.... Szerintetek most ugrott egy nagyon az a HCG szint, vagy kezdjek aggódni és gyanakodni erre a vészes hányásos témára???? Nagyon gyenge vagyok, és nagyon rosszul. Kéne valamilyen dokit kihívnom, vagy mi legyen??

szappanka
 
 


Szappanka, szerintem mindenkepp beszelj az orvossal. Ha egesz nap tart es a viz sem marad bent felo, hogy kiszaradsz.
En emelygek tovabbra is  nekem is delutan este intenzivebb. Es iszonyatosan faradt vagyok.
Szoszi, csak maradunk paran 

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Sziasztok :)

Voltam orvosnál tegnap este és minden rendben van, elmúlt a bevérzés teljesen :)
A kincsem 26,5 mm, édesen kucorgott hason fekve :)
Január 6-án megyek kombinaltra.
9+6 hetesek vagyunk :)

Szappanka, durva lehet :( kitartást, azert beszélj valakiv (doki, védőnő)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

Lilypie Pregnancy tickers
nyuszuli
Budapest
 
 
 


Sziasztok! Megvan a ludas, utána már be is lázasodtam elég magasan, úgyhogy ki kellett hívni az ügyeletet, valami klassz kis vírus... soha jobbkor :(((
szappanka
 
 


Sziasztok.

Húú lányok kitartást a rosszullétekhez..most már talán nincs sok hátra..
Én is esténként vagyok rosszul..de a hányást eddig megúsztam csak nagyon puffadok :(

Voltam uh-n. Csütörtökön volt 8 hetes és 4 napos...de alig láttam belőle valamit :( a doki másfél órás késésben volt.max 5 percet voltunk bent nála....még a szívhangot sem láttam :( pedig úgy készültem rá :(
Rá is kérdeztem h van e és h minden rendben van-e. Erre a doki: hát nagy gond lenne ha nem lenne...
Teljesen kiakadtam... miért nem lehet normálisan válaszolni?!?!?...
Szóval csalódottan távoztam de azért bízom benne hogy ha gond lenne csak mondta volna...
Szoval így jártam :(

Judit
csutak85
 
 


Jó reggelt!

Viki
Akkor maradtak ki a csoportotokból a FB-re költözés miatt
Nekem nem tűnik egyszerűbbnek. Ami nagyon hiányzik, az pl. a vonalzó.  Hogyan lehet anélkül követni, hogy ki hol tart, mekkora a meglevő gyerek?

Hoppla
Nekem is barátságosabb ez a felület...
Karácsonyi készülődéssel egészen jól állok. Tegnap pl. lilahagyma lekvárt csináltam. Milyen jó lesz az majd a sültekhez
Ma meg lehet, hogy megcsinálom a töltött képosztát... aztán azt le lehet fagyasztani...

Rebelen
Nemzetközi vagy akkor!
Bécset nagyon szeretem...

Szappanka
Jobbulást!

Nyuszuli
De jó, hogy megszünt a bevérzés

Csutak
Sajnos, azt bele lehet kalkulálni, hogy a doktornál vannak csúszások. ÉN pl. ezért nem is a magánrendelésére járok, a klinikán jobban tudunk időpontot egyeztetni...




Kép
Kép
marital
 
 


Nyuszuli, orulok, hogy minden rendben. De jo neked, hogy mar lattad! Nekem meg tobb mint 2 hetet kell varnom 
szappanka, remelem mar jobban vagy. Vigyazz magadra! Karacsonyra remelhetoleg elmulik.

Csutak, sajnalom, hogy az UH nem ugy sikerult ahogy elkepzelted. Es mindez maganrendelesen??? A lenyeg, hogy jol van a picurka  legkozelebb remeljuk tobb ideje lesz a doktor urnak 

marital. Ez a lilahagyma lekvar klasszul hangzik. Hogy csinalod? En meg nem kezdtem el a fozocskezest  Talan a mezest ma delutan 

Suprise, fejgorcs nalam is beindult. Azt hittem megorulok tegnap. Remelem a buvos 12 hettel enyhulnek ezek a koraterhes tunetek!

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 


Segít nekem valaki, hogy hogyan kell ilyen vonalzót csinálni és beilleszteni?



Kép
szoszi1
 
 





Kép
szoszi1
 
 


Rebelen
Mi Salzburgban élünk
A hétvégén voltunk éppen Bécsben, nem lehet kihagyni a Christlkindmarkt-ot

Szoszi
Vonalzót elég sok oldalon tudsz készíteni..
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
www.wunschkinder.net
Megcsinálod az adott oldalon és a BB Code-sort kell kijelölni, másolni és itt a Felhasználói vezérlőpult/ Profil lapon az aláíráshoz beilleszteni

Kép
preggowomen
 
 


Végülis a vonalzót sikerült megcsinálnom tegnap, csak nem tudtam, hogy hová illeszem be, de remélem így már sikerülni fog!
Köszi szépen! :)



Kép
szoszi1
 
 


szoszi szép vonalzó :)

MINDENKINEK KÍVÁNOK BOLDOG KARÁCSONYT! 

Brigi
KépKép
KépKép
KépKép
fatamorgana
 
 
 
 
 


Boldog karácsonyt! :))
szappanka
 
 


En is kivanok kellemes karacsonyt mindenkinek!
Remelem enyhulnek a panaszok mindenkinel. Nalam mar enyhebb az emelyges 
Hogy fogadta a tagabb csalad a nagy hirt aki bejelentette?
Nalunk nagyon orultek 

Lilypie Pregnancy tickers
hoppla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: