Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Olyan kismamikat várok ide akiknél most derült ki hogy pocaklakó van 
Van kedvetek beszélgetni?Tapasztalatokat megoszatni?
 
 


Szia,nekem most derult ki 20.an :),szerdan megyrk orvoshoz,ugy szamolom 4 hetes lehetek,szeot 17.en volt meg utoljara:)
szunika
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok, nekem ma derült ki. Szépséges pozitív teszttel vagyok gazdagabb :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Sziasztok!

GRATULÁLOK MINDENKINEK, aki belép ide és ír! :)

Pár napja tudtam meg, hogy kismama vagyok! :D A tesztem pozitív lett, de csak 11.05-én megyek orvoshoz először. Az összes kalkulátor szerint július 6-ára várható a poronty. Jelenleg 5 hetes terhes vagyok. Szeptember 29-én jött meg utoljára. :) Első baba lesz. Remélem minden rendben fog zajlani, és egy fejlődő magzat van a petezsákban! :) Kicsit félek. Ti hogy vagytok? Hánytok, fáj a hasatok egy picit? Meséljetek! :)
 
 


Sziasztok!

Én november 3-án teszteltem először pozitvat. Majdcsak 18-án megyek dokihoz, addigra volt időpont legkorábbra. Addig nagyon lassan meg az idő! November elsején kellett volna megjönnie, de már egész hétn éreztem görcsölgetéseket, azthitem meg fog jönni. De aztán el kezdett fájni meg érzékeny lenni a mellem. Ott már gyanakodtam, de nem mertem beleélni magam. Március óta próbálkoztunk. Hányingerem néha van de nem vészes inkább ég a gyomrom és néha van egy kis has fájás ott lent. Mint a menstruációs fájdalom, de nem annyira, meg csak nagyon rövid ideig. Nektek is van hasonló?
 
 


Sziasztok! 

Szeretnek csatlakozni hozzatok. Mi is 6 hetesek vagyunk :) Es szinte hihetlen de Jujus az altalad leirt idopontok potn megegyeznek az enyemmel :) Nekem vannak rosszulleteim, hanyas meg nem volt es remelem meguszom :D A hasam faj es nagyon faradekony vagyok. Meg fel sem fogtam igazan es aggodom is hiszen olyan picurka meg 2-4 mm :) 
A hanyingerre a gyomber teat es kekszet javasoltak nekem, illetve mindig legyen nalam nemi ropoktatni valo. Ez egyenlore bevalni latszik. 
Oromtelli varakozast minden kismamanak :)
 
 


Sziasztok!


Én vasárnap teszteltem pozitívat, tegnap voltam uhun. Most vagyok 5hetes, 9mm-es petezsákot látott a doki, jövő héten megyek újra, remélem akkor már lesz szívhang is! :)
Mi már majdnem 3éve próbálkoztunk. Egyébként PCOs-s vagyok, meg autóimmun pm beteg is! De végül spontán jött a baba! :)
Nekem nincs szinte semmi tünetem, mondjuk Lellénél sem volt! :)
Majd írjatok, ki hogy van!


Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok!
Nekem szombaton lesz 7 hetes a pocaklakóm! :) eddig teljesen tünetmentes vagyok, se hányinger se szédülés semmi, a cicik fájnak néha :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok, már írtam valahol a legelején. :)
Gratulálok mindenkinek.

Én másfél hete voltam először Uh-on akkor 5+4 hetesek voltunk, korai volt mert csak petezsákot látott. Viszont abból kettőt, holnap megyek megint Uh-ra, izgulok, hogy mi lesz :)

Szombaton leszünk 7 hetesek :) 1 hete hányok reggeltől estig, nem meglepő, mert a lányommal is így volt. És vele félidőig tartott. Remélem most hamarabb vége lesz.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok kismamak!

Ma elkezdodott a a wccsesze es koztem a "baratsag". Nagyon faradekony vagyok, nem hittem hogy ennyire kimerit mar az is hogy felulok a kanapen. Lehet butasag vagy mert az elso babat varjuk es nincs tapasztalatom, de engem lelkileg is megvisel. Nem tudok egyszeru feladatokat ellati (mosogatas) tudom ennek igy kell lennie. Szerencsere a parom gyakorlatilag nemis enged semmit. De valahogy akkor is mintha kudarcelmenyem lenne magamban. Sokkal erosebbnek gondoltam magam. Egyfajta vivodas van benne. Remelem ez termeszest, talan ti akik a masodik picurkatokat varjatok tudtok tanacsot adni. 
Egyebkent nalunk itt nagyon nem kapkodjak el a dolgokat az elso idopont amit kaptam dec 22-en van :D termeszetesen magan orvoshoz megyunk nem varunk addig:) 
 Xoxo
 
 


Pancsi,
2 petezsák! Gratulálok! :) Nem aprózzátok el a dolgokat!
Remélem hamar elmúlik a hányingered, és gondtalan lesz a babavárás!

Rami,
gratula Neked is! :)
Mikor mész majd uhura megint?

Mgy,
gratulálok! Te hány hetes lehetsz?
Sasjnálom, hogy ennyire fáradékony vagy! Sajna én nem tudok ebben segíteni, Nekem rengeteg energiám volt az első várandósságom alatt is! :) De biztos ez is el fog ám múlni! Meg a hányinger se segít a helyzeten, pár hét, és élvezni fogod minden percét a kismamaságnak! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
 


Sziasztok.
Egy dobogó szívű kis "paca" van a pocakban. :D 4mm-es <3 Rosszullét az borzasztó :(

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sajnos ez nagyon bonyolult, épp orvost váltok mert akinél eddig voltam váltig állította hogy mehen kivuli terhessegról van szó menjek be a kórházba. Ott kiderült, hogy szerencsére nem erről van szó! Így jövoheten megyek uh-ra ha minden jól megy. :) már nagyon várom. :) az lehetséges hogy nekem már "van" pocakom? (Hozzátenném hogy elég soványka vagyok és semmi hasam nem volt most pedig dudorodik. Továbbra sincsenek rosszulléteim! :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Kedves Mgy01! 


Ez szinte hihetetlen, hogy tényleg egyeznek az időpontok.
Már 2 UH-on vagyok túl. Nekem van egy autoimmun nyavajám, ezért fokotott ellenőrzésekre kell járnom. Hallottam a szívhangját, és egy hete volt 3 mm. A rosszulléteim csökkennek, de esténként mindig felfordul a gyomrom. Írjatok minél többet, hogy tájékozódhassunk egymásról! :) 


Ti milyen melltartót javasolnátok? Az enyémek mind nagyon kényelmetlenek már.

Minden jót mindenkinek! :)

 
 


Sziasztok Lanyok!


Az orvos enegem meg a heten nem enged dolgozni es a gyomorfajasomra is felirt egy undorito szirupot :S Ma mar jobban vagyok csak a gyengeseg maradt de nem hanytam :D 
Mar osszeallitottuk a lehetseges nevek listajat es a csalad mar leadta a szavazatait :)
Csajok en nem tudom ti hogy vagytok de en majd megorulok egy jo hazi sonkaiert kenyerrel es sajttal, mar ezzel almodom ja es majkremmel :D Ezen kivul semmi olyan nincs amit kivannek. 

Jujus nekem is meglepo volt mikor lattam az idopontjaidat, de annyira megolultem. Es a cickok nalam sem erzik mar jol magukat a regi lakhelyukon. 
 

Sok sok puszi es kellemes babavarast Nektek.
 
 


Sziasztok lányok! Kedden megyek végre uh-ra és kiderül minden :oops: :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz, már a 9-10. hét környékén járunk. Mondhatni jól vagyok, de nekem néha elég nagyokat sajdul a hasamba. December 10-én megyek a következő UH-ra, remélem minden rendben lesz. A hasam is már szerintem látszik. Kicsit szűkösek lettek a régi nadrágjaim. 

Ti hogy vagytok? 
Mindent írjatok le!!!

Minden jót mindenkinek!!! :)
 
 


Sziasztok,


Én múlt héten teszteltem pozitívat,nagy örömömre,első próbálkozás volt  (ráadásul endometriózis mellett),most vagyok a 6. héten,semmi extra tünetem nincs,múlt héten nagyon fájt néha a hasam,jövő héten UH,remélem az is normális,ha nem visel meg a terhesség (nincs hányingerem sem,semmi,a mellem néha feszül,de teljesen kibírható)?



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! A 12. Hét végéig nem dolgozhatok a petefeszkemmel van valami, de a babával minden rendben van! :) csak sokat kell pihennem! A rosszullétek szerencsére ritkulnak de ami van, az ultra brutál, egész nap tart! A hasam néha szokott görcsolni, ez elvileg teljesen normális, tágul a mehem. Izgulok a 12. heti uh miatt, remelem minden rendben lesz a picivel!! ;) január 6-án esedékes.

Szep napot nektek, jó Babavárást!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok Lanyok!


A 9. het vegen jarok es a heten mar ujra tudtam dolgozni is. Hanyinger meg van es ritkan hanyok is de sokkal jobban vagyok:) Nekem az elmult 3 het borzaszto volt, szinte semmit nem tudtam csinalni. 
Voltunk megnezni a picurkat :) Az orvos azt mondta mivel meg pici nem fog mozogni, de racafolt a tunderke:) Mozgatta a labacskait es razta a kis feneket, nagyokat nevettunk. Kis tancos :D Eddig szinte nem tudtam elvezni hogy bent novekszik egy kisember, de vegre en is tudom elvezni, aterezni, valoban leirhatatlan :) 
A kajaval meg hadilabon allok mert szinte semmit nem kivanok es ha megeszem egy kifli csucskot akkor is hatalmas hasam lesz.. legalabb hozzaszokom :D 
Remelem jol vagytok  es minden rendben !

Xoxo
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: