Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! nekem olyan történetem lenne, amit részletesen leirok,mert biztosra akarok menni, hogy a párommal 1 éve vagyunk együtt és mindig belém megy ha nem vagyok azokban a napokban, sem fogamzásgátlót nem szedek, sem óvszert nem használunk, csak kihagyunk kb 5-6 napot amikor lehetséges az ovulációm a 14-ik nap körül az utlsó menzi után. Baba egyenlöre nincs komolyabb tervbe, viszont egyszer szeretnénk. Az a helyzet, hogy jun. 26-án megjött, szokásos erös vérzés elsö nap, erös görcsök még fájdalomcsillapitóval is és szokásos 4-5napig tartott ami már alig fest az utolsó napokban. A 14-ik nap körül viszont csak 4 napot hagytunk ki, és mivel nekem szabálytalan +- 1-2 nap (több nem, vagy nagyon ritkán), lehet, hogy pont teherbe estem, mert eltolódhatott az ovu, és a spermák meg 1-2napig életképesek, ahogy a petesejt is. Júl 24-re esett a 28. nap, 25-én teszteltem mert semmi menzi jelem nem volt mint mindig szokott lenni már elötte egy héttel(hátfájás, erös mellfájás,mellnagyobbodás amit észre veszek, mert a legkisebb melltartókat hordom és vékony alkat vagyok,sok édességevés meg más, nagy felpuffadt has,pattanások)azóta viszont mostanáig sincsenek ezek a tünetek a pattanásokon kivül,pedig még júl 28-án megjött ahogy szokott de 3 napos késéssel, most 5nap van még a kövekezöig és aznap a teszt is negativ volt mikor csináltam.Azért inkább elmentem hüvelyi Uh-ra 29-én menstruációval együtt, vagyis ha terhes vagyok akkor a 4+5-ik héten, és azt mondta, hogy nem lát semmit (barátnömnek viszont azt mondta egyszer ugyanaz a doki, hogy terhes, elment másik dokihoz aki azt mondta neki hogy nem is az és nem is volt). Annyi tünetem van csak az egészböl, hogy kb ovu után 2héttel nagyon kivantam a dinnyét és más gyümölcsöket, rengeteget eszek, de itt-ott étvágytalanságom is van, édességet nem nagyon kivanom inkább a sósat, a hüvelygombám is enyhén visszajött, szagoktol eleve rosszul szoktam lenni viszont most festettünk 2x is egy kis padocskát az udvaron és kegyetlen hányingerem és fejfájásom volt, 2x fájt a torkom azóta és náthám volt, pedig már régóta nem voltam beteg, hangulatingadozások, jobb és bal oldlat szurkál az alhasam, főleg a jobbon, gyakori vizelési inger és szex kozben olyan érzésem van mintha lenne ott valami fent, fogaim érzékenyek. Tesztet még nem merek csinálni, a dokim most szabin van,viszont akkor mondtam neki, hogy akkor irjon fogamzásgátlót és majd ha tényleg tervezzük a babát akkor abbahagyom. A vért azóta levette a májtesztre szedhetem-e. Veletek volt ilyen? Megjött a menzitek terhesség alatt, tünetek nélkül volt minden, vagy csak kevés tünet, mellek semmi mégis terhesek voltatok és egészseéges babátok született? Nem volt velem még ilyen.Arra is gondoltam, hogy vetéltem.Légyszi irjatok saját vagy ismerösök tapasztalait, jobban hiszek a valós tapasztalatoknak, mint össze-vissza minden megfélemlitö cikknek amik a neten keringenek. Köszi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: