Új privát üzeneted érkezett!

A kinai naptár az első babával bejött, most nem tudom mert ha még júniusban fogant akkor fiú, ha július 2.-án hogy különben én gondolom akkor lány.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Nekem babakék, viszont fiú nevekkel gondban vagyok, át kell fésülnöm A-tól Z-ig majd a listát. Lány nevekkel egyszerűbb: Emma, Panka között dőlne el.
Ez a mustáros dolog egyre erősebb, ma legszívesebben a borsólevesbe is tettem volna Ti hogy vagytok az evéssel? Én néha farkas éhes vagyok és mégis alig tudok enni, a mondás ellentétesen működik, mert nálam evés közben megy el az étvágy

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


Halihó!
vettem az előbb egy nagy adag kínait... hát ne tudjátok meg, két púpos mélytányérni adag jött ki belőle, de lecsúszott az egész...


kínai naptár nekünk eddig kétszer bejött, nagyon remélem, hogy most is be fog jönni, mert lányt jósol és csak egyetlen nevünk van, egy lánynév, szóval akár fiú akár lány lesz, ez lesz a neve

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 

 
 

Lilili és mikor fogod elárulni a párodnak? :)

Zsazsa én is tervezek kismamatornázni, májusban végeztem a kismama torna oktatói képzést, szóval talán menni fog de kivárom a 10-12. hetet


Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


@kityu:


A múltheti fújmindent felváltotta az összevissza mindenevés. Főleg a csokifagyi a nagy kedvenc. Viszont a halat amit eddig nagyon szerettem azt valahogy nem kívánom. Kár, mert egészséges...

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


@zsumidesz:


Ha fiú lesz, rosszul fog járni az Izaúrával 

A prezentációnál várom a megfelelő végszót  remélem ez 7 hónapon belül bekövetkezik, mert utánna már gyanús leszek.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Izaura

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Komoly vagy Lilili, én ki se bírnám:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Helló! Elmentem pár napra a gyerekekkel szülőkhöz, hogy jobban teljen a nyári szünet...Ma megyek először este UH-ra! Annyira hihetetlen érzés, harmadszorra megyek elsőre, ugyanolyan izgalmas, kérdésekkel teli!
Megnéztem lányt jósol, a másik kettőre is igaz! Záporoznak a lányok!
A vitaminokról annyit az elsőnél Elevit/Gravida párost ettem, plussz vasat, kálciumot ami éppen kellett, de mind gyógyszertári volt. Rengeteget híztam (22 kg) és székrekedéssel is kínlódtam. Aztán ajánlották a Forevert, a másodiknál annyit híztam amennyi a terhesség és a vérképem tökéletes volt, míg az előző vitaminokkal nem, tényleg jobban tudja hasznosítja a szervezet.
naturland12
Hatvan
 
 


Az én hasam is úgy néz ki mint egy 5 hónapos terhesnek, este egy kicsit megnyugodtam a hasonló pocik láttán, ahogy feltettétek... a másodiknál nem néztem ki így az elején bár 5 év van a két gyerek között.

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


@naturland12:


Kell a sok csaj, a baráti körömben mindenkinek fia van. Mondjuk a lányt simán járatom a kispasiktól megörökölt cuccokba. Majd feldobom valami rózsaszínű csicsával 
A gravidában lehet valami mert én is bogyózok tőle mint egy nyúl.

walley:  kénytelen vagyok, mert ha rosszkor borítom rá az infot akkor első sokként nem marad más utánna mint egy porfelhő és egy füstölgő cigicsikk. Aztán jön az újratervezés mint a GPSnél. Kicsit precíz a lelkem, pl virágültetés: előbb megveszi a földet, virágcserepet, kinézi a megfelelő helyet stb és utánna szerzi be a gazt. No most ezt ültesd át humánba.

Viszont a leendő keresztapa olyan lelkes, mintha ő xcsinálta volna  Küldjek képet, mikor megyek, hova megyek, ne igyak kv-t, teát, mosatlan gyümölcslevet stb stb stb.

Zsumidesz: Megtetszett az Izaura 




Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Hízás: én még semmit, csak a dekoltázsam lett előnyösebb. Mondjuk az Ember ezt sem vette észre, ennyit a pasik éleslátásáról. Pedig mondta nagyanyám, hogy "Lányom inkább légy szép mint okos, mert az átlagférfi szeme élesebb mint az esze"

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


naturland: A forevernek van direkt kismama vitaminja vagy multivitamint szedtél tőlük?

Ami meg a vitamint illeti az első terhességgel nem szedtem semmit, a végén pár szem femibiont, most meg vettem egy doboz Ferlidonat, meg szedem melle meg az omega3,6-ot. 

Nekem még a hasamon nem latszik változas, bar eddig se volt lapos, szoval lehet ezert. Meg amugy is nagyjábol meg csak 4 hetes 5 napos terhes vagyok... A kilokban meg a múlt hétfőhöz képest 0,7 kg-mal kevesebb vagyok, pedig nem vagyok rosszul, enni is tudok...


Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Zsumidesz: mint hozzáértő mit szólsz a Péntek Enikő féle kismama programhoz? Rubint Réka DVD?

Persze másnak is kiváncsi vagyok a véleményére ebben a témában...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Sziasztok!

Bejelentkeznék, mielőtt bezárkóztok :-)

Ma vagyok 7+2 hetes. Dokihoz csak a jövő hét pénteken megyek, pont szabin van. Egy örökkévalóságig...

Április 28-án volt egy missed ab-om, ezért tiszta para vagyok. De mégegyszer nem történhet meg!

Van már egy 26 hónapos kisfiam, Anton.

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
bucica
Dány
 
 


Sziasztok, lilili ismerős a helyzet, az én párom is felkészül minden eshetőségre, minden helyzetben, mert azt mondja hogy mindig tudni akarja minek mi a következménye, nekem ki kellett várjam az elmúlt 6 évben, hogy belemenjen a gyerekvállalásba....attól nem félsz, hogy utána meg az lesz a konfliktusforrás, hogy eddig nem szóltál, elég kétélű fegyver ez, de te ismered:-)

üdv bucica, persze, hogy nem lesz semmi gond....

Én reggel megyek a védőnőhz. pisit vinni kell?

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


Igen minden alkalomkor vinni kel pisit...legalábbis nálunk ez volt a szokás!!! 

Bucica!
szia....nem lesz semmi gond!!!

Én a savanyú ízeket részesítem előnybe!!! Ma pl almapaprikát ettem ,még a levét is megittam!! sőt a férjemmel hozattam még mert este a virslihez is szerettem volna enni!!
Szoktam én is furcsa ízeket érezni ..teljesen mást mint amit kellene! Édeset egyáltalán nem kívánom,sőt ha habos babos tortára gondolok kiráz a hideg!! 



Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Halihó :)

Zsazsa a Rubint Réka kismama anyagát nem ajánlom még edzettebbeknek sem, de amúgy sem ajánlom a dvd-it, mert nagyon sok szakmai hiba van benne, sok ízület gyilkos gyakorlat, stb... :(
Péntek Enikő kismama anyaga megvan, de még nem néztem meg, majd írok róla :)

Zsu szeretnéd megnyitni a zárt topikot? egyébként attól, hogy zárt, még lehet tagokat felvenni szerintem :)

Walley ez védőnő függő, nálunk ott is lehet helyben pisilni, de vihetem is :D




Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Tegnap este hallottam egy gyönyörű szívdobogást!  7hetes 3 naposnak számolt, rendben volt minden.Ölelkeztünk a kis családommal a rendelő előtt!

Multivitamint szedtem/szedek+ iszok natúr gélt a Forever-től, végig a szoptatás alatt is, amit egyébként mostanában próbálok befejeztetni a kisfiammal az újabb kis családtagunk miatt. Az elmúlt hetekben minden héten fokozatosan elhagytunk egy alkalmat, most már csak esti szopizás van. A lányom is két éves koráig szopizott. Ehhez viszont kellett nekem a minőségi vitaminpótlás és voltam fogorvosnál pont a múlt héten, semmi problémát nem talált, pedig nekem régebben folyamatosan romlottak a fogaim...

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Jó reggelt!

Izgulok... fél 8-ra megyek a doktorhoz!

Zsumidesz
Nem magánrendelésre megyünk, hanem még a Kaáliba. Ott meg munkaidőben foglalkoznak a páciensekkel
Milyen tanfolyamot végeztél? Tartasz is tornát? (nekem a másodállásom)

Lilili
Nem kellene azért minél hamarabb bejelenteni? Apukának is joga van azért tudni...
Nálam még van émelygés, még hánytam is tegnap... azért délután már elmentem dolgozni...

Kityu
Nekem a múlt héten kezdődött. Lehet, hogy a frontok is közrejátszottak, vagy nem is tudom. Örülj neki, hogy csak kicsi émelygésed van!

Kínai
Nekem is rózsaszín

Név
Lili, Szofi, Anna
Péter, Dániel, Bálint
Nálunk most ezek vannak tervben. Aztán majd február-márciusban kiderül

Zsazsa
Én tornázom.  Kb. azt csinálom napi 6-10 órán keresztül
DVD: félmegoldás
Nincs külső kontroll, hogy valóban helyesen végzed-e a gyakorlatokat, nincsenek korrigálva a rossz mozdulatok. (sérülés lehet belőle)
Mindig ua. gyakorlatsort végigcsinálni unalmas. (én pl. sose tartok úgy foglalkozást, hogy azonos gyakorlatsor legyen)
Társaságban minden jobban megy. Ismeretségek, barátságok alakulhatnak ki a közös órákon...
Szerintem, keress a közeletekben kismama-tornát. Kórházaknál, edzőtermeknél, közösségi házaknál szokott lenni (egy fitness központban tartok órákat)

Naturland
Nekem bejönnek a vitaminok. Forever meg üzlet (de mindenki a maga meggyőződése szerint csinálja a  dolgokat)
Pocakom nekem még szinte nincs is. Két babával nem kellene hogy már látszódjon??? 

Bucica
Üdv itt! Most minden rendben lesz!




Kép
isa80
 
 


Sziasztok!
Anyucik, akik nem az első babát várják: Mi a tapasztalatotok, ha első terhességgel repedezett a bőr, akkor kenhetem most is akarmivel tovább fog repedni vagy ha nagyobb gondot forditok rá akkor akár most megúszhatom az újabb csíkokat? 
Az elsővel a 38. hétig egy csíkom se volt, aztán az utolsó 3 hétben lettek, nem olyan durvák, de ez pont elég, ha nem muszáj nem szeretnék többet... Jah és mondjuk akkor is kenegettem a Dm-es pocakkrémmel, de most kakaóvajat meg kókuszzsírt használok.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Sziasztok! Én is csatlakoznék, ha még lehet! :) Az én sztorim röviden annyi, hogy első baba, akit már több, mint másfél éve próbálunk összehozni. Márciusban volt egy korai vetélésem: aznap, amikor megtudtam, hogy babát várok, el is ment, szóval szerencsére nem volt idő beleélni magam a dologba, ha picit vártam volna a teszttel, akkor egy durvább menstruációnak is elment volna. Na de ez már a múlt! A jelen pedig egy 7+5 -ös bébi. A dolog pikantériája még annyi, hogy én Angliában élek (innen a nicknév  ) és itt egészen máshogy mennek a dolgok, mint otthon. Amikor kiderült, hogy babát várok, el kellett menni a háziorvoshoz (ez kb.6.héten volt), aki csak így bemondás alapján (otthon csináltam két tesztet) gratulált, adott egy kitöltendő paksamétát (családi kórtörténet), valamint terhesvitamint (ez itt ingyenes). Aztán kb. 1hét múlva felhívott a Midwife, és mára kaptam tőle időpontot. Szóval uh még nem volt, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy a mai randinkon sem lesz! Itt azt az elv, hogy csak a 8-10hét között kell csinálni   Szóval várakozok, csak egyre türelmetlenebb és kíváncsibb vagyok! Ugye megértitek?!

 Pregnancy Ticker
angolna
Anglia
 
 


Isa80:  Én egy erdélyi városban élek, nálunk nem igazán van kismama torna, azaz van de csak egyéni, ahol egy gyógytotnász mutat pár gyakorlatot, az nekem édes kevés, meg volt kismama pilates, ami jó is lenne, de pár hete szült az oktató és így még fél évig nem lesz... 
Azért tetszik nekem a Péntek ENikő féle, mert van egy 12 hónapos edzésterv és váltakoznak a mozgásanyagok, nem mindennap ugyanaz.... Ugyan én nem vagyok oktató, de több mint tíz éve járok/jártam aerobikra, csak sajnos oda most nem mehetek, mert azok a gyakorlatok nem kismamásak egyáltalán:) 
A másik meg az idő, elég rossz időpontban van este 7-8 ig, és mível a férjemnek most nyáron van a legtöbb munkája, nem igazán ér haza este 10 előtt, így nincs akire hagyjam a fiam.... 
Szóval csak ez a lehetőségem maradt, hogy itthon tornázok...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az új kismamiknak:) Gyarapodunk szépen

Tegnap voltam dokinál,bár nem hallottam,de láttam a szívverését,azért az is elég megnyugtató,mivel még semmi tünet nem kínoz. 12,5 mm,azt mondta tökéletesnél már nem is lehetne jobb sztárfotót is kértem. 3 hét múlva kell ismét mennem,de érdekes,hogy nem mondta,hogy most már keressem fel a saját dokim. Nem tudom mit csináljak elmenjek ahhoz is?

Én már teljesen kivagyok már 8 hete nem szexeltünk,a doki nem tanácsolja,esetleg a 10.héttől,de már annyira nem bírok magammal.


Sajna amiért nagyon utálom magam,amiért nem voltam elég kitartó a diétába,az átlag súlyom 55-58kg,de mivel kaptam klímaxos hormont sikerült magamra rántanom 20 kg és most így kell kezdenem a terhességet. A doki kikötötte,hogy semmiképpen nem hízhatok 10kgnál többet és menjek át japánba vagyis csak hal,csirke sok zöldség,gyümölcs legyen az étlapon. Mikor olyan jókat főzök?


 Na ezért szeretném ha már meglátogatna rókakoma.

ja és amitől fosok,ugye most femibiont szedek,a kozmim is azt szed és ő elég gebe,de most hogy voltam nála hát felszaladt rá 5kg,pedig nem hízékony alkat,szóval várom már,hogy elfogyjon.


Tornázni én is fogok ha törik ha szakad,hol jóga hol péntek enikő,fő hogy ne legyen uncsi.




Lilili csak nem kartali vagy?




Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


Maju: nagyon jó már neked, hogy láttad a szívverést!

Ami a kilókat illeti, én korábban versenyszerűen sportoltam, aztán, ahogy abbahagytam jöttek fel a kilók... Amikor elhatároztuk, hogy kisbabát szerenénk, elkezdtem intenzíven edzeni és jobban figyelni a táplálkozásra, bár ezzel előtte sem volt gond, de tudatosan azért mégis másabb.
A tabletta szedését abbahagytam és az orvosom tanácsára csak 3 hónap után próbálkoztunk. Szóval addig a 3 hónapig szépen ment a dolog, le is adtam 5 kg-t és mire kezdett beindulni a dolog, addigra megjelent a második csík is a teszten, nem is gondoltam, hogy elsőre sikerül Most abba kellett hagynom ezt a fajta edzést, biciklizést és maximum úszást javasolt a doki a 12. hétig, de azt is csak kíméletesen.
Igazából szerettem volna ennek minimum a duplájt leadni, mert úgy könnyebb lett volna, de úgy vagyok vele, hogy végig nagyon figyelek a táplálkozásra és majd ha eljön az idő, akkor újra nekivágok és végigcsinálom.
Egyébként nem gondoltam volna, hogy az első trimszterben ennyire nem ajánlott a sportolás.

Tudtok valami testmozgást, amit lehet csinálni a 12. hétig is (biciklin, úszáson kívül)?

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


@kityu: Tudomásom szerint a bicikli sem ajánlott a rázkódás miatt.Az úszás meg a  fertőzés miatt.



Jóga,pilátes gondolom ilyeneket lehet

Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


http://fittmamablog.hu/index.php/2012/0 ... #more-4169

Én olyan szerencsés voltam az első terhességgel is, hogy csinálhattam bármit, ha nem nőtt volna a hasam észre sem vettem volna, hgoy terhes vagyok, soha nem volt meg egy émelygés sem...  Az első öt hónapban nem soakt híztam, és nem is latszott a hasam sem. Nem is jartam kismama ruhakban. Aztán utána híztam eleget, de egyéb panaszom akkor sem volt,de lustaságból, meg éppen költöztünk, szóval mindig volt kifogásom, hogy miért nem tornáztam. Egy hónapot jártam kismama pilatesre a 7. hónapban, az nagyon jó volt és abban a hónapban nem is híztam, meg nem is vizesedtem... szóval én mindenképpen fogok tornázni és nem is hagytam abba most sem, hogy megtudam, hogy terhes vagyok, csak lightosabban, a hasizom gyakorlatokat kicsit mellőzve tornázok... Aztán majd, ha az orvos azt mondja, hogy ne csinaljam, akkor abba hagyom... Elég laza dokim van, nem szokott paráztatni, első terhességgel is mindent engedett...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


zsazsa88: köszi a linket!
Én mondjuk jelenleg 2-3-szor fél órát sétálok mindennap a kutyámmal. Az edzést azért kellett abbahagynom, mert nagyon intenzív volt, nagyobb súlyokkal végeztem hetente min. 3 alkalommal, alkalmanként 1,5 órában, szóval azt sajnos ebben a formában nem folytathattam, azért volt ennyire intenzív, mert ahogy írtam korábban sportoltam napi szinten, szóval ez még jól is esett. Úgyhogy erről beszélt le az orvosom határozottan, de light-os mozgástól a későbbiekben nem tiltott el, csak addig meg kell még találnom, amit szívesen csinálnék, a pilates jó ötlet, meg is nézem, hol van lehetőség és a következő vizsgálatkor majd rákérdezek azért, de szerintem nem lesz gond

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


Sziasztok.
En elvileg aprilis elejen fogok szulni de meg annyira nem hiszem el hogy nem szeretnek topikot nyitni :? Viszon irto kivancsi vagyok a velemenyetekre a tesztecskeimmel kapcsolatban.szoval holnapra holnaputanra nem varom de tegnap mar produkaltam egy halovany pozitivat es ma is egy valamivel erosebbet :D :D :D .ugye ti is erosebbnek latjatok?a zsepi pottyos resze feloli a mai

http://kepfeltoltes.hu/view/140722/2014 ... es.hu_.jpg
kismama18
 
 


szia kismama 18: en akarhogy nezem, de ezeken a teszteken  csak egy csikot latok...Bar valoban az az egy csik kicsit sotetebb az egyiken..

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


kismama18: kinagyítva, de csak ha nagyon-nagyon nézem, akkor egészen halvány csíkokat látok, szinte már láthatatlan. De emiatt ne aggódj, "nem várt" előtt tesztelni szerintem nem a legszerencsésebb (a csalódások miatt), a következővel mindenképp várd meg, amíg kimarad, de még akkor is lehet csak halványka, drukkolok, hogy erősödjön

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


sziasztok!
 

@zsazsa88:


Én sima hidratáló testápolóval kenem a pocimat is /DAVE ,kókuszolajos,jázminos stb/ ,bár az is igaz,hogy én kb 15 éves korom óta testápolózok,szóval szerintem ez is sokat számít!! Hallottam olyat,hogy kenegette egész terhessége alatt a pocit és még is csíkos lett!! Nekem a köldököm környékén van pár csík az első 3 terhesség után maradt meg! a combomon annál több van!!!

Mozgás/edzés: Én úgy gondolom,hogy aki nem ált aktívan sportos életet terhessége előtt ,most se nagyon kezdjen ele /keményebb/edzésekbe,én mindenekelőtt kikérném az orvosom véleményét mielőtt elkezdenék bármit is sportolni!! 

Maju:  szex.... nekem a hátam közepe nem kívánja!!! ez normális??  Gratula a szívecskéhez!!!  szerintem hívd fel a dokidat nyugodtan és kérd ki az ő véleményét,hogy mit csinálj?! 

naturland12: Gratula!!!
Én Gravidát szedek,eddig semmi gondom nincsen...a Forever ,meg szerintem is csak "üzlet"!!! Igaz sokan dícsérik,de nem pénztárca barát!!

angolna: Szia..üdv itt!
Mennyire másabb ott kint minden mint itthon...de ha az megnyugtat még én sem láttam uh-gon ,sőt dokimhoz is csak augusztus 8.ra kaptam időpontot..akkor leszek majd 8 hetes!! Akkor már mindent látnia kel,így ha minden rendben lesz/de miért ne lenne?/ akkor mehetek is a védőnöhőz utána a kiskönyvért!! 

Kismama18: szia!
Nagyon nagyon halovány a második csík... ez milyen erőségű teszt volt?? szerintem várj még 2 napot és ha akkor sem jön a nemvárt akkor tesztelj egy Gabriellel az tuti kimutatja egyértelműen!!  szorítok neked!!! Én 6 tesztet csináltam!!! 

 


Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Arra még mindig nem jött rá, hogy lehet betenni a Lilypie-os képet, tudtok ebben segíteni?

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is, vasárnap teszteltem pozitivat, márc 28 lenne a dátumunk, én leszek a sereghajtó :) Van már egy tesó, majdnem 2 éves, vele is fórumoztam (nem itt), nagyon jó csapat jött össze, már a fb-on vagyunk.

Csikokról: én baromira szétszakadtam a csipőmön, giga hasam volt, pedig kentem. Azt olvastam, h ez genetika, nincs rá csodaszer :(

Kismama tornára anno a kórház szervezésében jártam, de jártam úszni is, nem lett bajom tőle. Egyébként tényleg nem ajánlott, de abban az uszodában terhesen/nem terhesen sem kaptam el semmit. Most nem merek menni azért az első trimeszterben, először megdumálom a dokimmal.

Kaja: én alapban is össze-vissza zabálok, a terhesség nem hozott változást :D Egyenlőre nem émelygek nagyon, de a hasam szúrkált már, ha elfáradtam.

Kinai naptár nekünk is bejött, most is fiút ir :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
bigiroz
Budapest
 
 


Doktor szerint megnyugodhatok... két erős, egészségesnek tűnő babácskám van
És ami még jó, külön belső burokban vannak 
"A" babánál: CRL: 23,7mm    9+0 (+/-5nap)
"B" babánál: CRL: 22,8mm    8+6 (+/-5nap)
A valóságban meg 8+2 vagyok

Kép
isa80
 
 


Sziasztok!  6-kor uh... tiszta ideg vagyok.....


Bucica gratulálok és üdv. Nem lesz semmi baj! nekem spontán vetélésem volt május 4-én, de most nem lehet baj!!!

Zsazsa bocsi, de az a helyzet, hogy ha repedsz, akkor a cicakakit is magadra kenheted, repedni fogsz :(  első gyerekkel hatalmas hasam volt, de nem lett egy csíkom sem, második terhességnél a 38. hét után lett hirtelen jó sok... gondolom ez már csak tovább fog romlani...

Naturland gratulálok a szívhanghoz! :)

Isa gratulálok! :)

Angolna üdv a csapatban :)

Kismama18 nemvárt előtt két nappal nekem is ennyire halvány volt, most meg már leugrik a második csík a tesztről... igen, a mai, 13. tesztről is :D :D :D


Mennem kell, hazaért a férjem,  gyorsan úgy teszek, mintha nem lennék ideges :D

Drukkoljatok légyszi!

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Isa, nagyon jó hírek! Milyen csodálatos a természet!
Mindenki azt szedi amiben hisz, bevált, én is maradok annál!
Zsumi, tegnap ilyenkor már leülni sem tudtam, persze, hogy mennek a drukkok!
Én az elsőnél rengeteg csíkot szereztem, persze az extrém súly is hozzájárulhatott, a másodiknál párat, mindkettőnél kentem magam.
Úszni én is megyek lassan!
Üdv az Újaknak!

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Isa, nagyon jó hírek! Milyen csodálatos a természet!
Mindenki azt szedi amiben hisz, bevált, én is maradok annál!
Zsumi, tegnap ilyenkor már leülni sem tudtam, persze, hogy mennek a drukkok!
Én az elsőnél rengeteg csíkot szereztem, persze az extrém súly is hozzájárulhatott, a másodiknál párat, mindkettőnél kentem magam.
Úszni én is megyek lassan!
Üdv az Újaknak!

Lilypie Kids Birthday tickers ;Lilypie Second Birthday tickers
naturland12
Hatvan
 
 


Koszi csajok.ezek x-epil tesztek.csinaltam ket gabrielt is :oops: :lol: azokon is van masodik vonal de a gabriel halvanyabb.szoval 4 halovany tesztem van.kicsit el se hiszen mert ez a honap pont nem olyan honap volt.vizsgak,melo pont felvaltva...nem sokat akcioztunk.peteeres kornyeken meg plane.elotte egyszer.eloben amugy jobban latszanak.pocikam gorcsolget alul mar tegnap ota meg szurkal,cickok bizseregnek.igazabol ezek miatt vettem tesztet.

Nektek Gratulalok a babakhoz es boldog gondtalan babavarast kivanok :) ha baba van a pocakban nincs kizarva hogy marciusi lesz.progis csaszi lesz es sokan azt irtak azt elotte csinaljak....
Majd jelentkezem ha mar tudok biztosat.
kismama18
 
 


Koszi csajok.ezek x-epil tesztek.csinaltam ket gabrielt is :oops: :lol: azokon is van masodik vonal de a gabriel halvanyabb.szoval 4 halovany tesztem van.kicsit el se hiszen mert ez a honap pont nem olyan honap volt.vizsgak,melo pont felvaltva...nem sokat akcioztunk.peteeres kornyeken meg plane.elotte egyszer.eloben amugy jobban latszanak.pocikam gorcsolget alul mar tegnap ota meg szurkal,cickok bizseregnek.igazabol ezek miatt vettem tesztet.

Nektek Gratulalok a babakhoz es boldog gondtalan babavarast kivanok :) ha baba van a pocakban nincs kizarva hogy marciusi lesz.progis csaszi lesz es sokan azt irtak azt elotte csinaljak....
Majd jelentkezem ha mar tudok biztosat.
kismama18
 
 


@kityu:


A profil beállításoknál kel beilleszteni/aláíráshoz/ azt a fórum linket amit szerkesztett neked a Lilypie !
Kimásolod,majd beilleszted és mented!! Remélem nemmi fog!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@kismama18:


várjál még 2 napot...minden nappal duplázódik a HCG szinted ... a kimaradt mensi utáni első napon már látszódni kel a 2 csíknak... ha nem volt késői peteérésed!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@zsumidesz:


Minden rendben lesz!!!! Szurkolok!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Én is megnéztem a kínai fogamzásnaptárt.... kék... szóval akkor fiú lesz a drága?? Nektek mennyire jött ez már be? még soha nem csináltam ilyet!!   Egyébként meg teljesen mindegy,csak egészséges legyen !!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Kriszti nekünk kettőből kétszer bejött a kínai, remélem most is be fog jönni.


Közben megérkeztem, minden ok. Szabályos 13x7 mmes petezsák benne 4,5 km szikhólyag. :) köszönöm a drukkokat :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Sziasztok!

Hazaértem...

Zsazsa
Ha a gyógytornász egyénileg foglalkozik veled, akkor nem lehet vele megbeszélni, hogy te mit is szeretnél? Vagy nem lehet megszervezni, hogy páran kismamák összeálltok és úgy tartson foglalkozást? (Egyéni foglalkozás keretében tényleg egyénre szabottan lehet foglalkozni a pácienssel)
Milyen gyakorisággal jártál aerobikra?

Maju
Én mindig kb. ilyen szinten eszek...  És nem kibírhatatlan
Vitamintól meg szerintem nem hízik az ember, csak akkor, ha mellette ész nélkül eszik...

(Bocs, ha sok vagyok... nálam szakmai ártalom, ha a mozgásról, a táplálkozásról van szó...gyógytornász vagyok)

Kityu
Én ma is voltam úszni... és tartottam (majdnem végig is tornáztam) egy terhestorna foglalkozást
Lilypie: ha megcsináltad, akkor a BBcode sort kell bemásolni itt a profilban az aláírás téglalapjába...

Kismama
Én csak egy csíkot látok...
Egy HCG-s vérvétel?

Bigiroz
Üdv itt!

Zsumidesz


Kép
isa80
 
 


@zsumidesz:


Gratulálok!!!!  Bár kicsit sok lenne a 4,5km .es szíkhólyag!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Km :D :lol: miket írok
És íme Ő :)

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Sziasztok!


Sajnos két hetes kényszerpihenőn voltam (laptop szervízben), úgyhogy köszöntöm az új leendő Kismamákat.
Voltam múlt héten dokinál, újabb ultrahangon és nem voltam túlságosan boldog. Mivel az első babát várjuk, nem tudom mik a "normál" értékek. Vannak-e ilyenek.

17-én (múlt hét csütörtökön) voltam 5 hetes és 3 napos. A GS: 13 mm - Méhen belül szabályos petezsák látható. Ma már olvastam több helyen, hogy 5 hetesen szívhangot hallottak, ill. látható volt a "pici" is. Nekem sem ez, sem az.
Mint ahogy Zsumidesz írta, neki már látható a szikhólyag 5+4 naposan.

UH-ra két hét múlva kell mennem - azaz jövő héten.


A másik nagy kérdés, hogy a vérzéskimaradás 7 hét 0 nap - a terhesség meg 5+3 napos volt. 25 napra lett volna a megtermékenyítés? Ezt nagyon nem értem. A dokinak is feltűnt, de nem állt módomban visszakérdezni, mert rohant.
Sosem voltam jártas ebben/ezekben a kérdésben.

Minthogy babát is csak pár percre fogtam a kezembe, pelust sosem cseréltem....
Nem kicsit félek, hogy valamit nem fogok jól csinálni.
De a férjemmel nagyon szerettük volna már - több, mint 3 éve folyamatosan dolgoztunk az ügyön. (igaz, most nem túl rózsás a helyzet, - életünk a legnagyobb káoszban, de úgy szép az élet, ha zajlik)!


Ha valaki tud valami okosságot, szívesen veszem!


További szép estét Nektek!
Kati

kisvirag02
 
 


http://kepfeltoltes.hu/view/140723/2014 ... es.hu_.jpg

Sziasztoook!!!ez a ma reggeli.merthogy persze hogy nem tudtam varni....azt hiszem ez mar egyertelmuen pozitiv :) :) :)
kismama18
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: