Új privát üzeneted érkezett!

De jo!! Gratulalok Walley! :)

Es neked is Marti, udv itt koztunk!

Egyebkent a sok uj dolgot, aggodast, izgalmat leszamitva annyira izgalmasak ezek a hetek, nem??

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Na, ezt jol megfogalmaztam, de remelem, ertitek. ;)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Lili, babszemmé avanzsált a rizsszem:-))))

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 

 
 

Sziasztok!!!

walley! Gratulálok!!! 

Lili:Én is szedem a Gravidát! abban van a legtöbb folsav /na meg az Elevitben,de az nagyon drága/nekem ezt a kettőt ajánlották a gyógyszertárban!

Haspuffadás nekem is meg van..minden estére akkora vagyok mint egy lufi!  Viszont nekem reggelente még sikerül a széklet! Igaz ma is lecsót ettem ,főt kukoricát..szóval volt mi felfújjon!

Üdv az új kismamának!!!  

Én ma csináltam egy újjabb tesztet.. tiszta bolodn vagyok ,nem hiszem el,hogy tényleg újra babás vagyok!!! Közben egész nap émelygés,légszomj,ciciérzékenység...a teszt olyan gyorsan kivágta az első csíkot mintha mindig is ott volt..alig ért el a vizelet addig ,de már ki is dobta! 6. tesztem! :D
Mi szombaton Esküvőre vagyunk hivatalosak....már most rosszúl vagyok az egésztől,de valahogy csak kibirom!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Gratulálok az újaknak :)

Walley neked is gratula,ezek nagyon szép hírek:)

Úgy látom mindenki elkezdett,émelyegni,hánykódni,elaludni,nekem meg semmi,de semmi,kicsit félek,a székrekedés az ami megkeserít és a puffadás.Milyen messze van még a hétfő

Mi mindketten februáriak vagyunk csak én vízöntő,ő meg halakcsa és a gyerek is halacska.Különben én úgy érzem februári lesz,szülinapi ajándék:)


Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


Szép jó reggelt!

Drága kicsi fiam éjszak csak kétszer ébredt... ordított, hogy mamaaaaaaaaaaaa gyereeeeeeeeeeeeeee mááááááááááár!!! és amikor beléptem a szobába, mondta, hogy most már alszom, visszafeküdt és aludt tovább.... nem annyira tartottam viccesnek Nagyon rossz alvó vagyok, éjfélkor még sikerült visszaaludnom, de a fél4-es ébredés után már nem...   sebaj, amúgy is ébredek magamtól 4 fél5 körül minden nap. De legalább ilyenkor ki tudok vasalni, meg tudok olvasni, ami napközben nem megy.


Maju ha a Femibion székrekedést okoz, érdemes kipróbálni másik vitamint. Első két gyerekkel gravidát szedtem, székrekedésem volt, ráadásul ha nem este vettem be, akkor fájt a gyomrom tőle és hánytam.... most Femibiont szedek és akár éhgyomorra is be tudom venni, tök jó :)

Amúgy állítólag a teljes összetételt tekintve a Femibion a legjobb, de a dokik általában nem ez alapján ajánlanak, hanem az alapján, hogy melyik ajánlott gyógyszer/vitamin után kapnak több pénzt a gyógyszergyártóktól....

Zsu, Lilili hát az állatkert nem sikerült igazán jól, gyakorlatilag elmentünk oda ebédelni, láttunk pár állatot, aztán bent ültünk a büdi szavannaházban és vártuk hogy elmúljon a dörgés-villámlás és eső..... mindannyian rövidgatya-pólóban voltunk, váltóruha is ez volt, gyerekeknek textilpelusból csináltam esőkabátot, hogy a kocsiig ne ázzanak meg.... életemben egyszer áztam csak meg állatkertben, szóval néha lehet ilyen is :D jövő héten visszamegyünk hátha nagyobb szerencsénk lesz :)


Zsu jobbulást a fejednek, remélem már nem fáj.  24 fok nem kevés a kinti időhöz? ettől is fájhat :(
ez tényleg szuper izgi időszak, de nem csak az eleje, az egész pocakosság :) Imádom!!!

Lilili: kifeküdtem a takarmányhasznosító képességtől
Nálunk 3. baba ugye és az egy dolog, hogy milyen lesz a külseje, de hogy fogok velük közlekedni, vagy hogy zajlanak majd a hétköznapok, hogy jut majd mindenkire elég idő stb.....

Nem értek a horoszkóphoz, férjem bika, anyum is, apum oroszlán, lányom mérleg, fiam kos, anyóssal bakok vagyunk, após vízöntő... mindannyian nagyon nehéz esetek vagyunk
De talán Bendi mindannyiunk közül a legnehezebb, igaz igazolása van, hiszen dackorszakos

Timárti üdv és gratula itt is :) moki vagyok a tanyáról

Walley de jó :) Gratulálok!!!


Mi Borkát a pocakban Rizsnek hívtuk, Bendit pedig Rozsnak, ezek alapján talán Zab lesz a harmadik :D

Kriszti már 10 tesztet előttem (még van kettő... vasárnapra és keddre tartogatom). Életem első kétcsíkosa egy ilyen kék-fekete volt :)
Remélem jól érzitek majd magatokat  a lagzin :) hű de mennék és ennék, ennék, ennék....


Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


@zsumidesz: akkor jó éjszakád volt :)
Ha én hétnél előbb kelek tiszta koki vagyok,pedig 5kor kelek hérköznap.
Úristen vasalni olyan korán?gyere hozzám is
Tök szép nevei vannak e gyerköcöknek,de ez a rizs,rozs,zab haláli,csúcs.Én csak gyöngyszemnek hívom
Neked vannak tüneteid,mert a lagzis kajából nem úgy tűnik :)


Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


@zsumidesz: akkor jó éjszakád volt :) Ha én hétnél előbb kelek tiszta koki vagyok,pedig 5kor kelek hérköznap. Úristen vasalni olyan korán?gyere hozzám is Tök szép nevei vannak e gyerköcöknek,de ez a rizs,rozs,zab haláli,csúcs.Én csak gyöngyszemnek hívom Neked vannak tüneteid,mert a lagzis kajából nem úgy tűnik :)

A doki mondta a femibiont + este még egy folsav,lehet ettől van,ha elfogy gondoltam a ladiveetre váltok,mikor próbálkoztunk akkor szedtem és attól nem volt bajom.

Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


Jó reggelt!

Walley, gratulálok a babszemhez 

Maju, én rád testálom a kajaundoromat. csak lökd a címet és küldöm. Ma reggel a rádióban a Bodrogi bácsi reklámozta az éttermét és mindenféle csülök specialitást sorolt fel. Hát majdnem lehánytam a kormányt. Pedig én képes voltam este 10kor nekiállni csülköt főzni, sütni. Simán! Most meg: boaaaaa
Végre valaki kiejtette a száján a ladeevit-et, már azt hittem az valami ördögtől való dolog. Amikor elfogy a Gravida, jelzem semmi mellékhatást nem érzek, akkor én is azt veszek, lévén dokinéni ajánlotta.

Kriszti, nem tudom mit vársz még a tesztektől  akkor fogsz veszettül csodálkozni ha 3 csík lesz, vagy mint a gyorsszámolásnál, 4 vonal egymás mellett és eggyel áthúzva  Akkor biza logisztikázhatsz 

Zsumidesz, a barátaink írják, hogy miért fognak bosszút állni a gyerekeiken, pl ilyenek is vannak benne. Kitalálták, hogy ha majd hajnalban jönnek haza a diszkóból - persze, ha már akkorák lesznek - akkor reggel 7kor hétvégén simán felébresztik őket. Meg ha vezetni tanulnak, gyakorolnak akkor beülnek mögéjük és rugdossák az ülés háttámláját stb stb.

Én 4 hétig meg fogok pistulni, hogy mi van odabent  Vagy az állatorvos barátnőmtől elszedem a mobil UH-t és kukkolok 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Zsumidesz, a logisztika biztos necces, mert hogy kötsz be 3 ülést a kocsiba?! Főleg bekalodázni oda őket brrrrr. Eddig úgy érzem, hogy aki gyereket szül, pláne többet annak TB alapon simán járhatna a homloklebeny műtét.
Én azért parázom, hogy mit kezdek vele? Úristen, tőlem függ, az élete! Tudom-e etetni, ellátni óóóóó jaj!!!!!!! 


Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Zsumidesz, a logisztika biztos necces, mert hogy kötsz be 3 ülést a kocsiba?! Főleg bekalodázni oda őket brrrrr. Eddig úgy érzem, hogy aki gyereket szül, pláne többet annak TB alapon simán járhatna a homloklebeny műtét.
Én azért parázom, hogy mit kezdek vele? Úristen, tőlem függ, az élete! Tudom-e etetni, ellátni óóóóó jaj!!!!!!! 


Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Sziasztok,

Igen, ez a felelosseg dolog nagyon durva! Olyan emberke lesz, amilyennek en formalom...nagyon felelmetes!

En megjartam a vedonot, es hat elhangzott a millio dollaros kerdes: biztos, hogy egy babat lattak az uh-on?? :)
En kezzek-labbal magyaraztam, hogy puffadok, mint allat, de azt mondta, hogy neki ez mar kismama pocaknak tunik. Mondom igen, puffadt kismama pocaknak! Bar azt mondta, hogy fugg testalkattol, meh formajatol, szeljarastol stb, hogy mikor kezd el latszodni a poci.

Szoval itt tartunk most.

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@zsu0626:


azért szerintem gyárilag hoz a pici is ezt-azt! Mikor kedvenc Anyósod temperamentumát véled benne felfedezni az azért durva, nem?

Jut eszembe Anyós, gondolkoztam rajta, hogy az Ő nevét adjam. Már csak azért, hogy kicsit bevágódjak, meg jobb ötletem nincs momentán.
Kicsit leakasztottam anno, mert öregebb is vagyok a fiánál, meg hát ugye a szüzesség is rég odavan.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Hahaha, na igen. :) En nagyon szerencses vagyok a parom szuleivel, szerintem jobb nem is lehetne a viszonyunk. Ha kisfiunk lesz, akkor o a parom edesapja nevet fogja kapni. A lanynevunk meg nem fordult elo a csaladban, de normalis az is...szerintem. :)

Egyebkent vicces volt, mert mondta a vedono, hogy olyan neveket adnak szulok, hogy neha nem is meri megtippelni a baba nemet, amig ki nem csomagolja a pelenkabol. :D

Megkerdezhetem, hogy mi lenne anyos utan a keresztnev? Persze nem gond, ha nem publikus. :) Es tenyleg, prezentaltal mar apukanak? ;)

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem még csak 7,5 mm-es zsákocskám volt az UH-n, a 4. hét 6. napján. Az orvosom mondta a pozitív teszt után, hogy menjek nézzük meg, azért voltam ilyen korán. Még két hét a következő uh-ig, akkora már szívhangot is remélünk. Borzasztó ezeket a heteket, napokat kivárni, olyan lassan telnek.
Nekem egyelőre csak rettenesen puffad a hasam estére, de tegnap már 9 körül el is aludtam:)
Ti hogy bírtátok ki az uh-k közötti napokat/heteket? Próbálom lekötni magam, de munka közben is sokszor elkalandozok:) Egyébként 26 éves vagyok és az első baba, de gondolom ez kiderült az aggódó hangvételből:)

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


Szia kityu! Gartula a zsakocskahoz! :)

Nalam most telik el a legtobb ido ket uh kozott, vegelathatatlan ket het. 29-en megyek legkozelebb, akkor uj dokihoz. De igy, hogy legutobb jo dolgokat lattunk/hallottunk, egy picit azert konnyebb. De csak nagyon picit!!

Szoval kitartas! Mikor telik le a ket het?

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


@zsu0626:


Köszönöm! Én csak júl. 31-én este megyek.  Júliusra több programot is szerveztünk, mindet nagyon vártam, amíg ki nem derült a jó hír, így viszont minden eltörpül amellett és csak az uh-t várom:) de azért próbálok másra is koncentrálni és élvezni. Szerintem majd, ha már lesz szívhangocska megnyugszom picit, remélem. Akkor neked is kitartást a világ leghosszabbnak tűnő két hetéhez

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


@kityu:


Üdv itt!  Aggódó hangvétel az idősebb korosztályból is hallható, pl én 
Az első szívhang nagyon jó. Bár belőlem elsőre nem a klasszikus könnybelábadós tüneteket váltotta ki, csak simán beugrott az Alien ide passzoló jelenete. Tudom-tudom Lányok, most lehet a mókusok elé vetni, de utánna már gondolatban üdvözöltem a lányomat 

Az mennyire necces, ha egyedül vagyok, vagyis ha kettesben vagyunk akkor hangosan is beszélek hozzá?!

Zsu, még kicsit várok a kinyilatkoztatással névügyileg, mert hát ugye a babona , de semmi puccos, vagy hadarvást is csak 5 perc alatt kimondható nevű. Régi klasszikus tömegnevek némi bibliai felhanggal. Báár most egy kicsit elgondolkodva Shakespeare-i nevek is játszhatnak 

Publikusságról: nem lehetne/kellene kicsit zártabbá tenni a csoportot, csak a kibicelés miatt???????? Persze jöjjenek az újjak jelentkezéssel minnél többen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Lili:Nem is tudom mit várok a tesztektől...  miért nincs olyan teszt ami kimutatja,hogy dobog a kis szíve???  Nah akkor jobban megnyugodnék!!!  Babához én is szoktam beszélni,hangosan,magamban...sőt a kis lányom odaszokott jönni átölel , puszit nyom a pocimra és köszön  a babának!!! 

Zsumi:akkor tényleg nagyon hasonlók vagyunk..mér így teszt ügyileg is nézve!!!
A félelmeid,hogy hogy fogsz elbírni 3 gyerkőccel....válaszom..ahogy a kettővel elbírtál úgy fogsz a 3. babával is...és cseppet sem lesz megterhelő vagy bonyolúlt!! jó persze az első időkben lesz egy kis káosz,de hidd el úgy belerázódsz mintha világ életedben ezt csináltad volna!!! 

Zsu0626: ugyan így vagyok én is..a hasam estére akkora mint egy 5 hónapos kismamáé!!! Olvastam,hogy a töbször szülő nőknél nagyon korán meglátszik az állapot,mert a méhszallagok kivannak lazúlva és nem tartják már úgy a dolgokat bent,ez álltal hamarabb kidomborodik a poci... 

false

Kityu: szia!! Kb egy idősek lehetünk a Terhességi hetekben!! Hidd el nem csak te aggódsz,hiszen nekem ő a 4 . bébim lesz és az ideg meg esz,hogy minden rendben legyen!!! Ráadásul én csak augusztus 8.ára kaptam időpontot az orvosomnál,de akkor már ha minden jól megy szívecskét is látni fogja!!!! Ne izgulj minden rendben lesz,csak a szépre gondolj!!!






Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Lili:Nem is tudom mit várok a tesztektől...  miért nincs olyan teszt ami kimutatja,hogy dobog a kis szíve???  Nah akkor jobban megnyugodnék!!!  Babához én is szoktam beszélni,hangosan,magamban...sőt a kis lányom odaszokott jönni átölel , puszit nyom a pocimra és köszön  a babának!!! 

Zsumi:akkor tényleg nagyon hasonlók vagyunk..mér így teszt ügyileg is nézve!!!
A félelmeid,hogy hogy fogsz elbírni 3 gyerkőccel....válaszom..ahogy a kettővel elbírtál úgy fogsz a 3. babával is...és cseppet sem lesz megterhelő vagy bonyolúlt!! jó persze az első időkben lesz egy kis káosz,de hidd el úgy belerázódsz mintha világ életedben ezt csináltad volna!!! 

Zsu0626: ugyan így vagyok én is..a hasam estére akkora mint egy 5 hónapos kismamáé!!! Olvastam,hogy a töbször szülő nőknél nagyon korán meglátszik az állapot,mert a méhszallagok kivannak lazúlva és nem tartják már úgy a dolgokat bent,ez álltal hamarabb kidomborodik a poci... 

false

Kityu: szia!! Kb egy idősek lehetünk a Terhességi hetekben!! Hidd el nem csak te aggódsz,hiszen nekem ő a 4 . bébim lesz és az ideg meg esz,hogy minden rendben legyen!!! Ráadásul én csak augusztus 8.ára kaptam időpontot az orvosomnál,de akkor már ha minden jól megy szívecskét is látni fogja!!!! Ne izgulj minden rendben lesz,csak a szépre gondolj!!!






Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Jaa..én az éjjel ,ha 4x nem voltam WC-n akkor 1x sem!!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


De aranyosak vagytok! jó végre így "kibeszélni" ezeket, mert mi még nem mondtuk el senkinek, a következő ultrahangig ez így is marad, akkor már többet tudunk. Ti megvárjátok a 12. hetet? Vagy a családnak előbb eláruljátok?

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


@zsu0626:


No meg ma prezentálom az Apjának a helyzetet. Még nem tudom milyen úton-módon, de tuti, hogy kiteszek elé egy doboz sört vagy bort, hogy legyen mibe kapaszkodnia.

A mai menüm egy kis darab hekk, fél tiramisu és 3 szem őszibarack. Hmmm, kezd visszatérni az ehetnékem?

Bár olyan étlap jelleggel végiglapoztam a Metro áruház akciós újságját: fujj - lapozás - brrr - lapozás - boaaaa - lapozás - grrr - lapozás kb előlről.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Kityu:ki így ki úgy... én úgy gondolom,hogy ha az a bébi veletek/vagy bárkivel ott szeretne maradni akkor az nem attól függ,hogy el-e mondjuk vagy sem?? ez egy babona...ha te úgy érzed,hogy nem tudod már magadban tartani és elszeretnéd mondani a családban vagy bárki másnak akkor ne habozz...nem ezen fog múlni!!!

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@lilili:


sok sikert!!! Mindenesetre a sör az jó ötlet!!!  várjuk,hogy mit szólt a hírhez az apuka!!!
jó étvágyat a kajcsihoz..jól hangzik!!! Én az émelygéssel áttértem ilyenkorra, a reggel helyett és este lefekvés utánra!!! 

Ti is sokkal többet isztok?? Én leginkább a citromos,narancsos dolgokat iszom.! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


@kityu

első babánál én nem tudtam kikapcsolni az agytekervényeimet, végig a babán járt az eszem és ez így maradt végig, nem tudtam ellene tenni :-)
most azért más, mert a mindennapi teendők, főzés, háztartás, kisfiam teljesen kitöltenek, nekem kell 1 órát lopnom este, hogy foglalkozhassak a témával :-D

szia moki :-)

és üdv mindenkinek, akivel még ne "találkoztunk"-)

tegnap voltam dokinál 8 hetes helyett 6 hét végét mérte méretben, tehát igazolódik a későbbi pé, hosszabb ciklus. A védőnéni ezáltal már az alapján saccolt dátumot írt be, azt hiszem március 2-t.
Én is úgy érzem márciusi baba lesz, ezért is jöttem ide :-)
Itt amúgy nem lehet babás táblázatot vezetni, mint hoxán, ahol látjuk ki mikor szül stb.? Könnyebb is lenne fejben tartani ki hol tart.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
ti0marti0
 
 


@maju:


van tünet bőven... egész nap szédelgek, émelygek... amit megkívánok, abból rengeteget tudok zabálni, amit nem attól viszont hányingerem van.. nincs köztes állapot :D és furcsa szagokat érzek, az előbb a sparban döglött hal szagot éreztem a zöldségeknél, pedig nyilván nem volt ott hal :D


Lilili nem vezetek, több mint 10 éve van ugyan jogsim... bkv-val közlekedem a gyerkőcökkel és/vagy gyalog... férj vezet, de a kocsit még nagyobbra kell cserélni, hogy elférjünk.... szóval egy metróhoz lejutás három gyerekkel izgi lesz :D pláne, hogy a kisfiam egyedül tud 20 felé jutni, a kislányom  meg annyira óvatos, hogy pánikol, ha egyedül kell lépcsőznie :D :D de úgy szép az élet, ha zajlik :D

Beszélgetek én is Vele :D
És igen, nagyon jó lenne zárttá tenni a csoportot :) Zsu?

Zsu én ezt mindkét gyerekkel hallgattam bőven, hogy tuti nem ikrek? vagy esetleg hármas ikrek???? pusztán mert nagyon hamar látszott már a pocak és hatalmasra nőtt mindkettővel.... már most is nagyon látszik, főleg a hasfalam szanaszét van nyílva...


Kityu gratulálok és üdv :) mi tuti nem várunk a 12. hétig, mert addigra már akkora lesz a hasam, hoyg csak a vak nem látná... ha kedden rendben lesz az uh, akkor elmondjuk.






Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Ezért nem gondolom, hogy várhatunk a 12. hétig...



Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Sziasztok.
Üdv Kittyu, nekem is várnom kellett tegnapig két hetet a szívhangért... az utolsó nap volt a naggggyyon durva, még hasmenésem is volt reggel, annyira izgultam, ez normális, aztán a szívhangtól megnyugszik egy kicsit az ember..
A puffadástól én sokszor simán mondhatnám, hogy az 5. hónapban vagyok:-) Komoly téglává tud keményedni néhány kaja a pociban, és az elmúlt napok tendenciája az, hogy ami hirtelen felpuffaszt...az ki is jön... DE! már ma a második napja, hogy délelőtt nem voltak tünetek... persze délután pótolom a rókavadászatot, de már csak félműszakban....
Kitartást mindenkinek...

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Kép lemaradt


Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Mi sem vártunk...elmondtuk, én nem bírtam volna, és nem is akartam magamban tartani, szívhang előtt csak a szülőknek és a tesóknak, de anyukám már tegnap az uh után mondta, hogy akkor ő elújságolja a tesóinak... Ha baj lesz, majd azt is megtudják, de mi baj lenne?


Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@zsumidesz:


jó látni,hogy nem csak én puffadok!! 

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Szia Kityu üdv itt és gratulálok Mi nem fogjuk elmondani a 12 hétig,szeretném tudni,hogy minden rendben. Én minden reggel együtt megyek anyámmal észre sem venné mert dagadt vagyok.
 Rendesen puffadok én is 5 hónaposnak simán elmegyek. Ma salit ettem ebédre majd kimentem a könyvesboltba,de azt hittem összeesem míg odaérek.Annyira felfújódtam és kivert a víz,voplt egy kis hányinger is,alig vártam,hogy visszaérjek a melóhelyre.

Nem tudtok olcsón pelenkát?Pelustortát akarok csinálni vagy melyik a jó és nem drága?


Én így közöltem a férjemmel,szerencsére jól sült el




Lilypie Pregnancy tickers
maju
 
 


Jo reggelt,

Lilili, nagyon kivancsi vagyok, hogy hogy ment a tegnapi prezentalas!! :)

Maju, ezen a kepen ti vagytok a ferjeddel? Ha igen, akkor legyszi ne mondd magadrol, hogy dagadt vagy!! :D

Utananezek ennek a zartta tevesnek, de ha van, aki tapasztaltabb benne, cselekedjen nyugodtan. :P

Mi is elmondtuk mar par csaladtagnak, es en 1-2 baratnonek. Na meg, ha rakerdez valaki, akkor nem fullentek. :) Egyedul a munkahelyemen akarom mindenkepp kivarni a 12-13 hetet. Ugy neztem, az pont augusztus vege lesz majd. Az meg mar mindjart itt van!

Szep hetveget nektek, es igyatok sok-sok vizet ebben a nagy melegben!!!

Kép
zsu0626
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Milyen sokat írtatok és milyen sokan lettünk

Várom a keddi UH-t. Úgy szeretném, ha a két embrikémmel minden rendben lenne!

Zsu
Legyél te a szerencsés!
Még az ellenségemnek se kívánom ezt az állapotot! Nagyon kaka érzés... az eszem tudja, hogy kellene enni, de semmit nem kívánok, vagy ha valami lemegy, akkor rövid időn belül vissza is jön Családom már kórházat, infúziót emleget... Nálam az étkezés egyébként se egyszerű dolog (liszt-, tejfehérje-allergia, IR)

Puffadás
Nálam is van. Doktor szerint a progeszteron miatt. Nálam aztán nagyban megy a progeszteron-pótlás (utrogestan+progeszteron injekció)

Maju
Sok folyadék, nagy adagban magnézium (sanofis magneB6-ban lófi...nyi a magnézium), Laevolac, aszalt szilva... nekem eddig még használt az éhgyomorra kávé... csak most az inkább felejtős...

Lilili
Belőlem élnek a gyógyszergyártók! Szedek multivitamint, d-vitamint, folsavat, magnéziumot, IR-re gyógyszert, aztán megy a sok-sok progeszteron, meg vas...
Hogy milyennek képzelem? Két szöszi, cserfes kiscsajnak...
Horoszkóppal nem foglalkozom...
És én is beszélek a bennem lakóknak! Már  a beültetés után magyaráztam az embrócskáknak, hogy tapadjanak meg, azóta is beszélek hozzájuk...

Kriszti
Én is tesztelgetek
Kitartást az esküvőhöz!

Vitaminok
Én azóta szedem, mióta megy a babaprojekt. Nekem többen is azt javasolták, hogy váktogassam a különböző készítményeket. Most éppen a DM-s készítményt szedem...

Zsu
Védőnő
Én még nem veszek igazán észre változást a pocakomon... olyan puffadt...
És nekem fotóm is van, hogy két pöttyöcske van ott. (remélm, hogy ég ott is vannak olyan sokára lesz még kedd)

Kityu
Kéz UH közötti idő nehezen telik, pedig 1-2 hetente mentem eddig... Jó lenne, egy otthoni UH!
Az életemben lényeges szerepet játszók tudják, hogy babákat várok. (szülők, testvérek, a legjobb barátaink). A munkahelyeimen tudják... Van egy egész drukker-csapatom







Kép
isa80
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok? A hoxán szólt valaki, hogy itt is van egy ilyen csoport...
A héten teszteltem, egy halvány pozítívat, a számításaim szerint március 25.-e a mi napunk, aztán majd jövőhéten vagy azután attól függ, hgy kapok időpontot a dokitól, pontosítom a dátumot. 

Van már egy kisfiam, 2,5 éves és Zalánnak hívják.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 


sziasztok!!!
Nah meg volt a lagzi....jól éreztük magunkat,leszámítva az egész napos émelygést,puffadást,légszomjat.... megláttam a sok ételt és megakartam enni mindent egyszerre  szedtem is tányérra magamnak minden jót,de kb a 3. falatnál abba hagytam és a páromnak kellett megenni...és ez így volt egész éjjel... meglívántam..pár falat és annyi... na de ez van..én örülök neki,legalább tudom,hogy dúlnak a hormonok és dolgozik/fejlődik odaent a pocaklakóm!!

Zsazsa! Üdv közöttünk!!!
Gratulálok a 2 csíkhoz!! Nem sokkal vagy akkor lemaradva tőlem!!! 

Isa: Tuti minden rendben lesz,ott vannak a bogyókák még mindig..és ott is fognak maradni!!!
tök jó ez az új vonalzó!!! Nem gond,ha koppintottam??? 

ti,hogy birjátok ezt a meleget???

Kriszti
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
kriszti77
Mogyoród
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Isa hányra mész kedden?

Zsazsa szia :) én kérdeztem a hoxán itt is gratulálok :) Majdnem egyidőseka fiaink, nagyon szép név a Zalán :)

Kriszti most fejeztem be a palacsintasütést... majdnem három órán keresztül álltama 100 fokos konyhában... jóóó volt


Legyen már kedd!!!!

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Jó reggelt!

Isa itt is köszi az infót :D
szóval ezt a topikot már nem lehet zárttá tenni, nyitni kell egy újat és ott a nyitásnál beállítani, hogy zárt legyen.

Átmegyünk zártba akkor?

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Jó reggelt!

Most egy kicsit jobb... reggeli is volt... mosógép elindítva...

Zsumidesz
1/2 8-ra megyünk.

Kép
isa80
 
 


JAjj de jó Nektek! én csak este 6-ra, addigra lerágom az összes körmöm :(

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Maternity tickers
LilypieThird Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
zsumidesz
 
 
 
 


Sziasztok Kislányok!

Zsu: a zártba én is szivesen mennék  úgy könnyebb kicsit fecsegni. De fontosnak tartanám, hogy azért még csatlakozhassanak újak, mert az úgy buli, meg amúgy is még szezonja van a márciusnak 

Prezentáció: még nem volt meg a megfelelő végszó - ami nagyon fontos - de folyamatosan figyelek. Mondjuk volt egy pillanat este a "romantika" elején  , mikor megkérdezte, hogy nem-e lesz baj. Én határozottan állítottam, hogy nem, erre megkérdezte, hogy mi lesz 9 hónap múlva. Erre felnyihogtam, hogy akkor már semmi . Szerencsére nem tud olvasni a sorok közöt. Szóból ért csak és konkrét tényközlésből. Sem az árnyalás, utalás, körülírás nem kódolható számára.

Képzeljétek, émelygésnek, kajaundornak vége, de sajnos a legfurcsább dolgokat akarom megenni  Pl tegnapi menü: görögdinnye, csokijégkrém és főttkukorica. Este chips (paprikás amit eddig imádtam, de most olyan furcsa íze volt, de a teszkós sós az verhetetlen) és utána kerti sütögetés a barátnőméknél: grillezett csirke, franciasaláta, fagyi és barack. Jut eszembe a Radler úgy hogy zéro-s az megengedett mert abból ittam és nem a márka kólát.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Egy újabb hét:) Csak telnének az elején picit gyorsabban! Ti mikor kezdtetek émelyegni? Nekem ez a 5.hét 5 nap és a puffadáson kívül csak délelőtt néha émelygek, de csak nagyon picit. Lehet, hogy csak a következő héttől lesz ez intenzívebb. A fáradékonyságot nem tudom mérni, mert a párommal mindketten tök korán kidőlünk, szóval valami a levegőben lehet, ha mindketten ezt produkáljuk:)
Azt hiszem, megvárjuk a két hét múlva esedékes vizsgálatot, amikor már szívhangot is hallunk és akkor elmondjuk a családnak és közeli barátoknak a jó hírt, mert akkor már én is máshogy fogom érezni magam, kicsit megnyugszom és könnyebb lesz elhinni, hogy tényleg kisbabánk lesz Furcsa dolgokat már én is kívántam, pl. gombapörkölt mustárral, azt azóta is mindennap meg tudnám enni

Lilypie First Birthday tickers
kityu
 
 


http://www.nlcafe.hu/ezoteria/20140406/ ... gi-naptar/


Nézzétek meg, nekem az előzőnél bejött, lehet csak véletlen...de akikkel beszéltem azoknál bejött..

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


Mondtam én, hogy rózsaszín 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Én meg ezen vigyorogtam nagyokat:
http://szineshir.com/babafotok-amik-nem ... kepzeltek/

Tisztes keresztény család egyik-másik kép láttán ördögűzőt hívna 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


Nekem is:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


@walley:


Akkor majd megküzdünk a nevekért 
Nagyon érdekes ez a névadás, mert én meg voltam veszve a Kartal névért (jelzem fiú  ) de mostanra elfáradt. Lánynevem meg egyáltalán nem volt, úgy tetszett a Viktória, Diana de most már az sem befutó. Szóval valakiét megkapja oszt' jólvan     

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
lilili
 
 


nekem hetente van valami új kedvenc:-))
Mondjuk a Janka, Martina, Lia  az nagyon bejön...
Nálunk nem kapja az enyémet mert a nagylányom sem kapta,ki lenne akadva, ha a kicsi megkapná.. anyukámnak is ez a neve, anyósomét meg doszt se adom.... Így marad,hogy kiokumlálunk valamit:-)

Ha fiú? Hát Hunor, Zalán, Martin, Bertold, de ott viszont lehetne felőlem Péter Pál, ez a párom és apukám neve, de hallani sem akarnak róla:-)

Lilypie First Birthday tickers
walley
Békéscsaba
 
 


Szisztok!
Köszönöm a befogadást. 
Nekem meg semmi terhességi tünetem nincs, az elmaradt mensin kívül. 
A kajálsra nagyon figyelek, mert nem szeretnék sokat hízni, az elsővel 22 kg-ot sikerült, és nagyon rossz volt az utolso hónapokban, meg nehezen is ment le ami le ment... Most 5 kg-mal több vagyok mint amikor az elsővel lettem terhes. 
Nem fogyózok vagy ilyesmi, csak édességet, fehér kenyeret nem eszem, tésztát, rizst is csak módjával... cukor helyett meg nyírfacukrot... és megpróbálok rendszeresen kismamatornázni itthon DVD-re. 

Mível van már egy kisfiúnk, nagyon örvendenénk egy kislánynak, de persze a fiúnak is... A nevek nekem megvannak. A lánynevek: Zselyke vagy Zsolna, a fiúnevek: Zente vagy Samu



Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsazsa88
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: