Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.2014.április 5 én volt utoljára menszeszem.május 5 én kellett volna megjönnie,de egy hónapja késik.Görcsöl a hasam,de viszont nem jött meg,feszül a mellem,kb 1 mérettel nagyobb lett.
fehér folyás is jelentkezett.a hasam is puffadt hetek óta? lehetek e terhes ezzekkel a dolgokkal?igaz e hogy aki teherbe esik annak is olyan jellegű görcs jelentkezhet mint ha megakarna jönni a menstruációja?2 hete csináltam délután tesztet az nem mutatott még semmit.a választ előre is köszönöm
veronika1989
Békés
 
 


Vki tudna választ adni?
veronika1989
Békés
 
 


Ha tesztet csináltál, akkor biztos olvastad a tájékoztatóban, hogy a negatív eredmény nem feltétlen jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Lehetséges, hogy a tesztelés idején a terhességi hormon szintje még nem érte el a megfelelő értéket, így a teszt nem tudta kimutatni a terhességet.

Ilyen esetben érdemes 2-3 nap múlva újabb, más márkájú, esetleg nagyobb érzékenységű tesztet venni.

Ha ez sem hoz eredményt, de a mensi még mindig nem jelentkezik, akkor mindenképp keresd fel az orvosodat, aki ultrahanggal kb. 2 perc alatt megmondja, kisbabát vársz-e, vagy csak vmi hormoningadozási probléma áll fenn.

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Third Birthday tickers
 
 

 
 

Orvos! Elvileg ha egy hónapja  késik akkor két hete már bármelyik tesztnek ki kellett volna mutatnia...
reni87
Kecskemét
 
 


16 ára kaptam időpontot.mell feszülés azóta is megvan,viszont volt egy kis barnás folyás,az hittem hogy megjön,de azóta sem.5 hete késik.érdekes hogy én soha nem ittam meg a narancslét,csak nagyon ritkán,most meg mindennap megiszom,mert kivánom,és tegnap óta pluszba majdnem megettem 1kg paradicsomot,meg ubit.hétfőn minden kiderül,ha addig nem jönne meg,de ez sok már ennyit soha nem késett.
veronika1989
Békés
 
 


A tesztbe meg nem bizzok már meg,az a biztos amit az orvos fog mondani.remélem baba lesz :D de nem élem bele magam.köszönöm a válaszokat :)
veronika1989
Békés
 
 


Sziasztok.voltam orvosnál.azt irta hogy hormon zavarom van,igy irt fel gyógyszert amitől megjön,kérdésem az lenne lehet e gyerekem,mert nem mondta azt hogy nem lehet gyerekem
veronika1989
Békés
 
 


Miert ne lehetne? szerintem nem te vagy az egyeduli akinek hormon zavara van, ne aggodj :)
 
 


polycystás ovarium syndromat irt.gyógyszert irt fel amitől megjön.ezt most 5 napig kell szedjem napi 2x1 tabletáttát,aztán 14 nap után kell 10 napig szednem.remélem lehet gyerekem,és nemleszek meddő.soha nem fordult elő,hogy 6 hetet késen.ezért vagyok lehangolva.de ilyet nem mondott egyébként csak hogy kerüljem a cukros és lisztes dolgokat,keveset egyek belőle.de eddig se ettem belőle sokat
veronika1989
Békés
 
 


Itt a Babaneten is van több olyan topik, ahol PCOS-es lányok beszélgetnek a teherbeesésről, a kezelésükről, gyógymódokról. Esetleg nézz be hozzájuk!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok lenne ehez kapcsolodo kerdesem nekem 2 hete kèsik 3 tesztet csinaltam es negativ lett de viszont olyan erzesem van mint ha meg jonne fogamzas gatlot szedtem csak abba hagytam kb 1 honapja mert sokat hiztam tole... Lehetek e terhes ha negativ lett 3 teszt de viszont vedekeztunk parommal csak 1 szer nem valaszt elore is köszönöm
 


Sziasztok! Nekem is hasonlo problémám van! Utoljara nov 7 en volt menstruaciom! 5 tesztet. Csinaltam mind negativ
A heten kell vissza mennem az orvoshoz! Szerintetek lehetek terhes? Hanyingerem volt fejfajas meg a hasam szurkalr mint mikor meg akar jonni
Koszonom :-)
 
 


Sziasztok! Szintén hasonló problémával jöttem.
15 napja késik ami eddig nem volt jellemző.
Eleinte semmi tünetem nem volt.
Az elmúlt pár napban kezdtem nagyon enyhén görcsölni, enyhe hányingerem is van.
A fehérfolyásom tejszerű és szagtalan.
Tesztet 3at csináltam mind negatív lett. Pénteken megyek orvoshoz mert nagyon tartok tőle, hogy nagy baj van.


Sziasztok!:)
https://kepkuldes.com/images/2e015d46ec ... 0daa53.jpg
Ez a mai 2. pisiből volt, 4 nap múlva kéne megjonnie. Ez Walentin teszt.
Viszont utána dél körül csináltam egy Predictor Earlyt és az totál negatív lett...:( Egy hete nagyon faj a mellem pedig nem szokott és tegnap irtora gorcsolt a hasam, viszont mához két hétre voltunk együtt utoljára úgy... szóval nem tudom terhes vagyok e? Annyira izgatott vagyok... holnap reggel csinalok még egy tesztet.
 
 


Milett veletek végul?

Enis hasonlo cipőben járok 12 napja kesik 3 nega teszt :roll: :roll: :roll:
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron