Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem jól vagytok!

Baudry: Akkor ti sem unatkoztok. Köszi, mi jól vagyunk. Gyermeksebészeten még nem voltunk, a következő két hétben valamikor végre oda is eljutunk. Zsombi még nem kezdett el totyogni, egyelőre feláll (egyre többször), kapaszkodik belém.
Kistestvér téma még várat magára 1-2 évig, addig össze is kellene költöznünk a gyerekeim apjával. Karácsonyra még nem készülök, az viszont már most foglalkoztat, hogy hova kerüljön a fa, hogy le ne rántsák. Ajándékokat már kinéztem a gyerekeknek. Majd ahogy közeleg az ünnep, én is ráhangolódom.

Viktria, Anncsa veletek minden rendben?

Írjatok!

Kép

Kép
 


Sziasztok Lányok!
Velünk már minden rendben. Két nappal ezelőtt, hajnalban elkezdett Hunor nagyon nyöszörögni és forgolódni, majd reggel az ébredés után két nagyot hányt szegénykém. :-( Soha nem történt még ilyen, nem volt beteg, csak egyszer 9 hetesen egy megfázás, de nagyon ijesztő volt látni... Ezt követően már nem hányt többet. Lehet, hogy csak sokat evett, vagy a joghurt csinált savat neki, de az is lehet, hogy valami baci volt. Már szerencsére minden rendben. Mászik, feltérdel, de állni még magától nem sikerült. Mindent egy kicsit később csinál mozgás terén. A mesekönyvben mindent megmutat, sok mindent megért. :-) Kb. 2-3 hete az éjszakáink nehezebbek, kicsit nyugtalanabbul alszik. Próbálok rájönni, hogy mi lehet. Pocak, fog, szeparációs szorongás, hirtelen nagy fejlődés, stb.
Másnál is van ilyen? Jézuska már beszerezte az ajándékokat, a legtöbbet a neten keresztül. :-) Műfenyőt vettünk, hogy a lepotyogó tűlevelet le ne nyelje és egy asztalra tesszük, hogy ne rántsa le.

Írjatok!
 
 


Sziasztok!


Kismacko mindenképp írj ha elmentek a sebészetre, hogy mi volt.
Viktria nálunk fél éve ez megy. Vannak jobb éjszakák, de hat hós kora óta majdnem minden éjjel legalább 8-9x kelünk és se cumi se cumisüveg,hogy vízzel vagy teával próbálkozzak , csak cicin hajlandó visszaaludni. Már én is próbáltam rájönni ,hogy mitől lehet, de erre már nem jövünk rá és csak reményekedem ,hogy kinövi lassan.. Már nyugtatót is kaptunk ,de nem adtam be neki.. inkább tűrök. Hogy hogy bírom azt magam sem tudom , mert hozzáteszem  nem hajlandó a cicizésre se másképp csak ha felülök és ölbeveszem , szóval van mikor ülve bóbiskolok...Egyébént éjjel is sokat izeg-mozog ,mivel egy ágyban alszunk van ,hogy teljesen a másik oldalon kel fel, rámmászik..
A mi Jézuskánk is beszerezte már az ajándékokat és hát ugye hamarosan itt vannak a születésnapok is , mi 2-án tartjuk :)
Voltunk apa munkahelyén mikulásozni, azt is nagyon élvezte, rengeteg gyerek és játék.. Azért néha már olyan jó , hogy ennyi közös programot tudunk szervezni.

Írjatok!


Kép
 
 
 

 
 

Csatolok képet a Mikulás bulinkról :)

Kép
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól vagytok! Nem tudom, hogy mi lehet az éjszakai nyűgösség oka, nálunk szerencsére ritkán fordul elő.
Baudry: nagyon aramyos a kisfiad!

Zsombival ma voltam a gyermeksebészeten. Azt mondta az orvos, hogy elég nagy a köldöksérve és menjünk vissza három hónap múlva. Valószínűleg műteni kell majd.

Ajándékokat már én is megvettem mindkét kisfiamnak. De egyáltalán nincs karácsonyi hangulatom.

Írjatok!

Kép

Kép
 


Sziasztok!


Nagyon sajnálom Kismackó Zsombit, remélem minden rendben lesz.


Na karácsonyi hangulat az most valahogy nálam is elszállt.. Eddig volt valamennyi, de most egyenlőre csak a kapkodás van, apa is megy sokat előtte még dolgozni..


Az okát én sem tudom, de most az elmúlt két napba kicsit kiborított a hisztivel. Nem hajlandó csak cicin aludni, mihánt megpróbálom letenni ordít.. Várom már ,hogy vége legyen ennek a korszaknak.


Írjatok!


Kép
 
 
 


Áldott, békés Karácsonyt és Boldog Újévet kívánok minden fórumtársamnak!

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Köszönjük Kismacko ,remélem mindenkinek boldog Karácsonya volt :) Én is kívánok mindenkinek Boldog Újévet!

Kép
 
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van! Utólag is boldog születésnapot kívánok minden babának! Gyorsan eltelt az első év.
Tegnap megkapta Zsombi az 1 éves oltást és a státuszt is megcsinálták. 10 kiló és 81 cm.  (3,8 kilóval, 52 cm hosszal született.) Már lépeget, tolja maga előtt a széket, néha kézenfogva is sétálunk.

Nálatok mi újság van?

Kép

Kép
 


Sziasztok!Hogy vagytok? Jól megállt a topic :(
Isten éltesse Zsombit is Kismacko ( kicsit megkésve ).
Nálunk pörög az élet, egy perc megállás sincs, de én nem bánom , sokkal könnyebb így akárki akármit mond :) Lényeges dolog nem történt, egyre ügyesebbek , okosabbak vagyunk.
Írjatok!

Kép
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Tényleg nagyon kevesen írtok már, de én azért még néha benézek. Képzeljétek, nálunk meg jön a kistesó. :-) Nem akarom elkiabálni, mert még csak 5 hetes vagyok, de remélem minden rendben lesz és akkor november közepén megszületik Hunor kistesója. Hunor gyönyörűen fejlődik, ugyan még nem jár önállóan, csak a bútor mellett lépeget, de bízom benne, hogy nincs nagyon elkésve.
Tervez még valaki babát?
Kicsit izgulok, mert Hunor 11 kiló és emelgetem, cipelem, ringatom. Bízom benne, hogy a természet megedzi a női szervezetet és nem lesz gond. :-)
Írjatok ha van időtök!
 
 


Sziasztok!

Viktria: Szívből gratulálok! Remélem minden rendben lesz veletek! Mennyi korkülönbség lesz kettőjük között? Nálunk 5 nap híján 13 hónap a korkülönbség. Nekem a várandósság vége felé volt nehéz a kisfiamat emelgetni, akkor kb. 10 kiló volt.

Baudry: Örülök, hogy jól vagytok. Velünk nincs semmi különös, március végén viszem vissza Zsombit a köldöksérv miatt kontrollra, talán akkor kiderül, hogy lesz-e műtét. (remélem nem kell műteni)

Írjatok!

Kép

Kép
 


Sziasztok! De jó ,hogy írtatok!

Viktria szívből gratulálok én is Nektek! Nem semmi , hát apa nálunk is nagyon szeretné a kistesót , de én nem érzem magam késznek rá! talán jövőre.. Pedig nekem nagyon nem is kell cipelnem Kristófot mert jobban szeret egyedül mászkálni:) De mondjuk nálunk még mindig sok a szopizás.. Éjjel is akkor mondom kipihentnek magam ha csak 3-4 x kelünk szopizni :) :/ A kajával még mindig szenvedünk , úgy kell tömni őt.... persze a nasi az megy..

Kismacko, írj majd mi volt a kontrollon!
Írjatok!

Kép
 
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok?!

Zsombival voltunk sebészeten a köldöksérve miatt, sajnos nem valószínű, hogy vissza fog húzódni, ezért 1 év múlva kontroll és akkor műtétre is kapunk időpontot. Egyébként jókedélyű, sokat mászik, lépegetés kézenfogva vagy valamilyen tárgyba/bútorba kapaszkodva/tolva megy. Voltam vele a dévényes gyógytornásznál is, mert lépegetésnél sokszor kifordítja a bal lábfejét, azt mondta a gyógytornász, hogy a medencéjét fogva mászkáltassam, mert egyelőre még csípőből fordítja a bal lábát és gyengébb az izom. Remélem hamarosan nem lesz semmi gond ezzel.

Írjatok!

Kép

Kép
 


Sziasztok! Hogy vagytok? Sajnos nagyon megállt itt az élet!

Nálunk minden rendben:)


Írjatok!

 
 


@Badri: Sajnos várható volt, hogy előbb-utóbb megáll a topik. Alig néhányan írogatunk ide. Jó volt együtt végigélni a babavárást, a szülés utáni időket. Remélem mindenkivel minden rendben.

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: