Új privát üzeneted érkezett!

100%-os eredmény nincs...

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Elinda, levetetted a Nifty tesztet? Mikorra várható az eredmény? Nekem elvileg kedden már meglesz, nagyon izgulok!!!

Lilla, mi újság? Hogy döntöttél?

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kattyusa! tegnap megvolt a vérvétel, és egy ultrahang. az UH minden rendben volt ismét. ami érdekes volt, az a biológus kisasszony, akihez mindezek után be kellett fáradni, csak hümmögött, mikor a kombinált-tesztes eredményeomet nézegette, és közölte, hogy eleve ez nem pozitív, hanem negatív(!!!) eredmény, és nem is érti, mi igazolja ezt a magas arányszámot, mikor az uh eredmények tökéletesek, és a 2 marker eltérése se "olyan vészes".
... na, ezek után kifizettem apultnál a 195ezret, és kisétáltam.

váromaz eredményt, de egyre inkább azt érzem, minden rendben lesz, és ezek az orvosok meg genetikusok meg biológusok... hát, inkább nem is mondok semmit.

Szurkolok Neked, várom a fejleményeket!
 
 

 
 

A boilógusokról nekem is megvan a véleményem, de remélem minden jó, ha vége jó. 
Mikor lesz meg az eredményed?

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


3 hetet mondtak

 
 


Ma kaptam egy telefont a Magzati Diagnosztikai Központból, ésssss azt mondták, hogy NEGATÍV a PRENATEST eredménye!!!
Írásban postán kiküldik, akkor majd leírom mit tartalmaz pontosan, de a lényeg, hogy most már fellélegezhetünk és átadhatom magam a terhesség örömének!!!
És megerősítették a babánk nemét, most már tutira FIÚ! 

Elinda, remélem te is jó híreket kapsz folyamatosan! 

A nődokim is örült az eredménynek, de mondta, hogy a jövő hét elején gyorsan csináljunk egy APF-t, úgyhogy kedden bemegyünk hozzá.

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Jaj drága Kattyusa!!! Vártam már, hogy olvashassam ezeket a sorokat!!! :)))) Nagyon örülök NEKTEK a kisfiaddal, én is pici fiút várok, tegnap voltam ultrahangon, minden rendben vele is.... :) Rugdalózik, és én is lenyugtattam végre magam, mostmár csak a jó dolgokra koncentrálok :)


Minden jóra fog fordulni, csak erre gondolok!!! :)))) és egyre gyorsabban repül az idő :))))


 


Kép

 


Kattyusa, nagyon örülök a jó hírnek és a kis kukacosnak! Amúgy a Prena nem váltja ki az AFP-t?

Alexa neked is gratula! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


De szerintem igen, feleslegesnek is tartom, de ha a nődokim szeretné, akkor ezen ne múljon. 
Mondjuk ezek után az eredménye annak már egyáltalán nem izgat... 

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kíváncsi vagyok milyen eredménye lesz, mert most azt olvastam valahol, hogy az 1,0 körüli érték kukacost rejt. Azóta az ismerősök között ez ügyben kutakodok... :D Többeknél bejött! Nekem 0,98 lett a mostani, Picurral meg 0,92. Picurnál is bejött, ő kukacos, a Kistesóról még nem tudjuk. De majd' szétfúrja az oldalam a kíváncsiság! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


nagyon örülök Kattyusa :) ez igazán jóóóóó híír :)
 
 


Kattyusa!! Nagyon örülök a jó hírednek!! 

Izgulok értetek lányok!
Ez a év a kiskukisok éve!! Nekem is az lett volna és az összes barátnőm és ismerösöm,aki idén fog szülni, eddig mindenkinek kiskukis!! :)) Tavaly csak kiscsaj született! :) 

Boldog babavárást lányok! Élvezzétek ki, ezek a legszebb hónapok!!
regi1978
Halásztelek
 
 


Regi, legyen így! Báááár, a fiam tavaly született! ;)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok,

AFP-m 1,05 lett, az teljesen jó, szerdán voltam genetikai UH-n az Istenhegyin, és minden rendben volt, rápillantott a doki az APF-mre, de ő is mondta, hogy mivel van Prenatestem és az magasabb rendű vizsgálat, ez már csak formalitás... Gondolom a spina bifida miatt lényeges még esetleg az AFP, de azt meg amúgy is ellenőrzi az UH.
Minden teljesen tökéletes volt az UH-n, nagyon boldogok voltunk / vagyunk!!! 
És meglehetősen jó ütemben növekszik, kezdettől fogva kisebbnek látszott 1 héttel, aztán 4-5 nappal, most már a menses szerint számítottnak felel meg inkább... azaz ez már a 19. hét...  Nagyon belehúzott!!! 

Elinda, veletek mi a helyzet? Eredmény???

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kattyusa, annyira örülök, hidd el, ettől jobb híreket nem is mondhatnál, hiszen én is hasonló cipőben jártam :) nekem is mindig egy héttel kisebb méreteket mértek, de valahogy mostmár az én picurim is belehúzott a növekedésbe, na jó, igaz, mi már a 31. hetet tapossuk :))) és egyre jobban várom a végét!!!! Ami pedig azt illeti, nekem a genetikus mondta, hogy az alacsony papp a eredményesek általában kisebb súlyú babót szülnek, de semmi gáz, kint is van ideje megnőni :) Akárhogy is legyen, a legjobbakat kívánom nektek, helyettetek izgultam!!! :)
 


Katyusa, örülök a jó híreidnek! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


sziasztok!
Reggel hívtak, h megvan az eredmény, és a baba egészséges!!!!!! :) 
és kisfiú <3

jajistenem, el sem tudom mondani, mekkora megkönnyebbülés.... 

boldog vagyok!

 
 


De jó Elinda, gratulálok! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Elinda, nagyon örülök nektek is! És neked is kukacos! :-))))) Gratulálok!!!
Jó végre megnyugodni és átadni magad a terhesség örömének. Én azóta kisimultam, és még a munka feszültséget is jobban kezelem... :-)))

Alexa, te lassan már beérsz a finisbe, majd írj, hogy minden oké-e.


Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Persze, írni fogok, de már nekem is sikerült elérni a lelki békét, csak sajna nekem több ideig tartott. Többet ártottam ezzel magunknak, mint bármi mással.... Minden rendben lesz, ebben biztos vagyok :) még néhány hetem van hátra, nagyon remélem nem lesz koraszülés, mint ahogy jósolják. Jelenleg a 33. hétbe léptünk pici fiammal :) És minden oké, azon kívül, hogy borzalmasak az éjszakák. Ha nem pisilni kell, akkor fáj a hátam, nem tudok hogy feküdni......... rettenetesen alszom mostanság. De szeretem is elhúzni az alvást, van hogy egész d.e. ágyban vagyok. Jól van, nekem nincs még gyerek, és betegszabin is vagyok, megtehetem...... sajnos ez a rossz alvás mellékhatása!
 


Alexa,

tök jó, hogy mindjárt itt vagy a finisben... :-) Drukkolok, hogy akkor bújjon ki, amikor kell, de már nincs sok hátra. Kitartást a nyavalyák miatt.
Az alvás miatt meg ne legyen lelkifurdalásod, inkább csak használd ki az időt a pihenésre, a gyerek születése után úgyis elfelejtheted ezt jó időre. De hidd el, elérsz oda, amikor a gyerekkel együtt is lehet lustálkodni kicsit.

Majd adj hírt magadrólm, a szülésről és a babáról is!

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Lányok, már a 36. hétben vagyunk a picikémmel :)
 


Akkor itt a véghajrá! ;) Hogy vagy?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Köszönöm, jól vagyok, bizony, ez már a hajrá, érzem is a végét, de ahhoz képest amilyen jóslatokat kaptam, nagyszerűen vagyok. NA persze, amikor nincs az a nagy meleg :) Ti hogy vagytok???? :)
 


Köszi kérdésed, mi is jól vagyunk, Mini aktív nagyon, eddig minden érték rendben nála is és nálam is. Mi még ráérünk "szuszogni", odébb van a vége, még 3 hónap. :) Te mikorra vagy kiírva?

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Alexa, mi újság? Kibújt már a pocaklakód??? 

Mi a 28. héten vagyunk, de minden szuper, és most már én is itthon vagyok. 

Katyusa

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Kattyusa, nagyjából egyszerre fog érkezni hozzátok is és hozzánk is kistesó! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!
Regi1978-al már értekeztem privát, de gondoltam én is leírom történetem, hátha vkinek segítség.
Jó látni a jó eredményeket, de ha jól gondolom azóta meg is születtek a babócák. Kérlek írjatok pár sort!
Nekem a 12.heti uh-n 4mm-eres nyaki redőt mértek, és írtak beutalót a sote1 genetikára. Kértem is időpontot, arra a hétre adtak is. Közbe beszéltem egyik ismerőssel, aki mondta h inkább menjek az Istenhegyire ha lehet. Felhívtam őket és aznap már mehettem is, ugyanis a doki bevállalta h miattam bent marad. 
Felmentünk és sajnos az uh ott is azt mutatta, sőt orrcsontot se látot, már ez alapján se bíztatott. 1,5 óra ott a véreredmény, behívtak mikor meglett, ami alapján 1:4 hogy Down színdrómás a baba  Már úton felfelé is sírtam, így hazafelé se volt másképp..Ez volt kedden...utána hét hétfőn levették a méhlepénybiopsziát, aminek másnap meg is lett az eredménye...hívott a genetikus, hogy sajnos beigazolódott Én valahogy abba az egy hétbe "felkészültem" erre, már amennyire lehet. Csütörtökön időpont kérés Sotera...hétfőn mentünk is...ott kontroll uh...akkor már a szívén is látszott, hogy nincs rendbe :-(  Másnap be kellett feküdni és harmadnap "megszülni"...
Ami engem segített ebbe, hogy már van egy egészséges kisfiam aki hazavár és egy szerető férjem...Azóta fiam nagyon nehezen enged el, rám van tapadva.
Most ha minden igaz megint babát várok  de nem tudom igazán bele élni magam :-( Úgy volt h először kombinált tesztre megyünk, de a fentieket olvasva vszínű méhlepényvizsgálat lesz. Nagyon előre mnetem a dologgal, mert dokinál még nem voltam...jövő hétfőn megyek...remélem már szívhang lesz. Majd írok,,,,
 


A kombinált tesztet megcsináltattam a 12. héten és 1:330 kockázatot mutatott Edwards kórral. Down-rá 1:2250. Megismételtettem, 10 nap múlva és Edwards 1:4191 és a Down 1:4490 lett. Mindenki levonhatja a maga konzekvenciáját a vizsgálat értelméről.
pppheni
Miskolc
 
 


Pppheni,
Nekem meg se mutatták az eredményem, csak azt mondta a doki, hogy úgy néz ki mennem kell magzatvíz vizsgálatra. Holott a nyaki redőt nem tudták megmérni, mert a baba nem úgy fordult. Szerdán megyek újra a genetikai uh-ra, bár már a 15. Hétben leszünk. Ott el fogom kérni az előző eredményeimet és beszélek azzal a dokival. Feleslegesen nem akarom kockáztatni a babám életét. Nem is értem miért rögtön erre akart küldeni a nőgyógyász. Amúgy a genetikai uh-n minden más tökéletes volt. Minden akkora amekkorának lennie kell. Szóval számomra érthetetlen.
melcsi83
Németország
 
 


Üdv!
A húgom most, 40 felett várja első (lombikos) babáját, neki a következő eredmények jöttek ki:
Down kockázata: 1:2600
Edwards-kór kockázata: 1:50000
Nyakiredő: 1,1 mm
Ezek szerint neki minden eredménye rendben, ugye? Reménykedhetünk?
Köszi,
Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron