Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, az aprod.hu-n van baby active elipso kocsi, új 2 év garival, 89 hordozó nélkül. Ez jó ár vagy egyébként is ennyi? Néha olyan szivatós hirdetéseket látok...

Tegnap az afp-n előttem küldtek el egy kismamát, mert nem vitt cukrot... no comment....
100 ftos gyógyszertári 75 grammos cukor kell. Citromlé mehet bele. Kb 2 dl marha hideg víz kell hozzá, mert a vértvevők szerint a melegvizes cukortól jön a róka. :)

Akkorákat rúg a babám!!! :) Pedig csak a 17.héten vagyunk.

Babakocsi témában kicsit összezavarodtam. Ez a stokke trendi meg minden, de sztem nem praktikus. Persze erre ráérünk még, de annyira szeretem a babakocsikat.

Ma este a kisfiam puszit adott a babának:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Krisszi!
Én is azt a babakocsit néztem! 3 helyen találtam az országban. 1. Gyál valami bababolt, ott 100.000Ft mindennel együtt. 2. ugyanez a cég hirdet azt hiszem az apródon, mindennel együtt 99.900Ft, 3. Nikica Bababolt itt nálunk Székesfehérvár 129.000Ft (most akciósan).

Szóval hordozó nélkül nem ismerem az árát! :)

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Sziasztok!!!Nekem is jó a zárt topic!!!
 Jajj csajok, olyan jó volt a tegnap este!!!Apa Bük-fürdőre vitt egy nagyon jó étterembe,mert szülinapom volt, itt még sosem jártam,ő igen, mert az év végi bulijaik ott voltak.Szóval bemegyünk, apa asztalt is foglalt, volt az asztalon virág,gyertya Megvacsiztunk és egyszer csak leoltották a lámpákat, a zenész a "boldog szülinapot" játszotta és hoztak egy tűzi játékos tortát nekem:) Csajok én köpni, nyelni nem tudtam,mindenki tapsolt  Apa szemében könnyek, hogy ennyire boldognak látott én pityeregtem!!!!Tudnak ezek a pasik romantikusak lenni  DE Nóra nagyon hiányzott!!!Most voltunk először nélküle valahol.Utána meg bementünk a barinőmékhez, aki a közelben lakott,úgyhogy 11-re értünk haza.Persze Nóra békésen aludt!!!!!Nem is hiányolt minket  Elvolt a mamival és a papival!!De májusban a házassági évfordulónkra őt is visszük az étterembe!!!


Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 

 
 

Hajni, nagyon jófej a férjed, szerintem tartsd meg   

Krisszi, én is a babakocsi-témán pörgök egyfolytában, mindig más tetszik, mindbe beleszeretek, de mindben találok hibát is. Most a barátnőm kapacitál, hogy vegyek Stokkét (használtan), ő majd átveszi ugyanannyiért, de neki az kell, mert külföldön él, tengerparthoz közel, és száll a por, legyen magasabban a gyerek... Háttö, nem győzött meg  A héten voltam a Lurdyban, elütni az időt, amíg az autómat csinálják, elment mellettem vagy 3 db Peg Perego Pliko P3, volt szerencsém meglesni mózessel, hordozóval és sportrésszel is, hát tök jó kis kompakt járgány... de ahogy néztem a neten, többnyire vagy 50-ért árulnak nagyon leharcoltat, vagy 150-ért van új (ez teljes szett). Mondjuk használtban eleve nem egyszerű kifogni bármilyen babakocsival, hogy ne legyen lestrapált, vagy ne akarjanak 20-30-cal többet kérni, mint amennyit valójában ér. Nem egyszer belefutottam olyanba, amikor feltupírozták a kocsit a hirdetésben, odamentem, és egy rozoga sz.r volt. (Persze kitartónak kell lenni...)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok

tegnap Esztergomban voltunk , de hát elég sz.r  idő volt , haza olyan orkán volt , meg felhőszakadás :-(
Ma is ugyan olyan idő van , reggel elmentünk boltba vettem ebédnek valót , főztem szarvacskát meg hozzá tejszínes-kukoricás csirkét

A mai napot itthon töltjük

Holnap Krisztiánt viszem a 4 éves státuszra így nem megy oviba , mert 11 órától van egészsges tanácsadás

Velem minden rendben ,szerencsésen meggyógyultam és a gyerekek se betegek még , remélem már nem is lesznek :-)
További szép napot

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Hajni , hogy nekedmilyen jó férjed van :-) Irigykedek

Hát sajna az én férjembe nem sok romantika van , szinte semmi :-(
renianya
Szentendre
 
 


Szerdán voltunk párom apai nagyijánál vacsin , és annyit mozogtak a törpék , hogy nemigaz vagy 2 órán keresztül , olyan jó érzés volt érezni őket :-)
de azóta megint semmi , már nagyon várom azt a napot amikor minden nap érezhetem majd őket , így tudom , hogy minden rendben , de sokszor olyan aggodalom fog el , hogy a köv. Uh-n minden rendben lesz-e
renianya
Szentendre
 
 


hoztam kettő friss képet :-)
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!

Eufemia ajánlotta ezt a fórumot. Olvasgatlak már egy ideje benneteket, de még nem értem a topik végére, viszont szeretnék csatlakozni hozzátok, ha még lehet. Örülnék neki.

Második gyermekemet várom, szeptember 28-ra vagyok kiírva. 12+1 hetes vagyok. Pénteken kell mennem genetikai tanácsadásra a korom miatt, 39 éves vagyok.

Kislányom Georgina 16 hónapos, spontán szültem 3 kilóval és 51 centivel. Debrecentől 35 km-re élünk egy kis faluban.

Szép napot nektek!

erda
20161103220033
 
 


Sziasztok!

Szia Erda, üdv közöttünk! :)

Hajni, mekkora meglepi! Nagyon rendes, romantikus férjed van, le a kalappal előtte! :)

Reni, csak pislogok mekkora a pocakod, jó, hát két babának kell is a hely.

Mi most voltunk Picurral 1 éves státuszon, 80 centi és 10,80 kg, 12 foga van, és most bújik újabb kettő. Most fogunk menni a gyerekdokihoz, ő is megnézi. Itt is vacak az idő, úgyhogy nem voltunk sétálni, délelőtt itthon szunyáltunk. Hmmmmm, de jó volt! :)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


Szia Erda, üdv itt nálunk! :)

Reni, szééép pocak, nagyon csinosan kerekedik! 

Itt is vacak az idő, akkorát lök az emberen a szél, ha kimegyünk, hogy csak lesek. :O Még jó, hogy tegnap délelőtt kivettük a gyereket, mert azóta be van zárva a lakásba, hideg van, esett is, orkán erejű szél...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!
Hello Erda, írok majd levelet is

Reni szép pocak, tényleg jó nagy, de ugye társbérletben vannak a lakók
Én még mindig nem híztam egy kilót sem, a hasam azért már látszik kicsit.

Mi most voltunk boltban, hát majd elvitt a szél, iszonyat ez az idő, pedig néha olyan szépen sütött a nap, meg amúgy hideg sincs, tegnap meg délben indultunk sétálni, de nem lett nagy kör, mert már nem láttunk, a kavargó portól.

Én is érzek most már valamit a hasamban, valaki valahol valamikor írta ezt a pillangós érzést, kb. olyan, csak egy a bibi, erre kelek hajnalban, már napok óta. Kíváncsi leszek, milyen az amikor már konkrétan érezni, hogy mozog a baba.

Kriszti, mi is nézegetjük a babakocsis hirdetéseket, de mindig változik a preferencia, a párom van rákattanva, mindig mondom neki, majd nyárra kíváncsi leszek épp melyik lesz a nyerő, az meg még messze van.

Kértem a 18 hetes UH-ra időpontot a mátyásföldibe, de az még nagyon messze van, majd április 16-án megyek.  Addig már csak egy AFP, egy védőnős kör, meg egy toxoplasma ismétlés, ha rá bírom szánni magam. Azért úgy tűnik unatkozni nem lesz időm


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok

Megérkeztem minden rendben volt szerencsére a reptér ről a parom mumkahelyéig szuper gyorsan. Ott pihi ebéd aztán indultam haza, itt St. Patrick nap van a varos béna lett,2 busz helyett már a 3 -al utazom és még a fele uton sem vagyok. Vonatokat hétvégenként karbantartás miatt nem mindig indítják.
Az éjjel 4 órát aludtam fáj a fejem a szeles frontra.

Más minden rendben nagyon jól vagyunk.

Erda üdv a csspatban!

Kép
geregabi
London
 
 


Köszönöm szépen a fogadtatást, aranyosak vagytok!
20161103220033
 
 


Sziasztok és üdvözlöm az újakat!!!

Látom a széllel a hétvégén mindenki megkűzdött. Hát jellemző,h persze pont hétvégén van rossz idő. Előtte-utána verőfényes napsütés

REni :) Hát Te ha akarod se tudnád már letagadni. Kíváncsi lennék milyen,amikor ketten mocorognak bent :D

Akkor ma lesz elvileg zárt csoport...nagyon jó!!! Én is jobban örülök és több témát feszegetnék zártba. És akkor viszont lányok sorry,de a FB-ot törlöm majd,mert fölösleges.

Hajni utólag is boldogot!!! Tudnak azok a pasik ha akarnak!!! :D

Mi pénteken voltunk orvosnál. De sajna csak szívhangot nézett. Mivel 3 órát vártam,ide küldtek,oda küldtek,úgy beszéltek velem,mintha nekem mindent kéne tudnom,így megelégeltem,ert eredetileg Uzsokiba akartam volna menni választott doki nélkül,de így inkább felhívtam azt az orvost akinél Maját szültem és megyek újra Kistarcsára. Botrány amit művelnek. Jövő héten AFP. 
Hála égnek a vigyázás eredménye is megvan és 7 hét alatt 0.5-1 kilót híztam....reméljük tartom a tendenciát.

Nah úgy néz ki barátnőmnél megindult a szülés. Bár szegénynek nincs fogadott orvosa,így semmit nem tud,pedig császározni kéne és sztem nem is lesznek jó élményei :( Bár ne így legyen! Beviszem a kórházba. Drukkoljatok!

Hoztam én is pocakképet. 12 hetesen és 15 hetesen múlt héten.

Szép napot és bocsánat,h ilyen szűkösen! 


Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


Nima eddig volt FB?? Merthogy én küldtem provát üzenetet neked a nevemmel, de a FB-on semmi újat nem tapasztaltam!


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Fb-n én se tapasztaltam semmi újat , és én is küldtem privát üzit
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!

Akkor megnyitottam a zárt topikunkat: 2014 szeptemberi babavárók - zárt topik.
Kattintsatok  jelentkezés gombra, és én jóváhagyom a belépést.
Annyit kérek csak, hogy egy picit legyetek türelmesek, délelőttönként óránként ránézek a topikra, de délután és este nem nagyon jutok ide, a gyerekek miatt. Remélem pár nap alatt át tudunk költözni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Na. közben látom, hogy én is hozzá tudok adni tagokat. 
Makkmarci listája alapján megpróbálok mindenkit felvenni, akkor nem kell jelentkezni sem. :)

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!
Én keresem a zártat, de így nem találom!
Szóval most akkor hogyan is kerülhetek be???
És hogyan is fogom megtalálni?


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Megvan! :)


Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


Noja!
Már írhatsz is. :)


A Várandósság témában van. 

Felvettem már vagy 15 tagot, aki kimaradt jelentkezzen!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Köszi, én megvagyok, ott meg előbb írtam, mint itt olvastam, úgyhogy az első mondatomat tekintsétek tárgytalannak odaát... :D :D

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
picuralmos
 
 


SziasztoK!


 


Jó rég voltam,  csak kapkodom a fejem a sok szép fotó, meg infó láttám, olvastán!
Pénteken sikerült felhúznom magam, mentem délre apával a 12 hetes uh-ra. 6 perc várakozás után azért elkaptam egy nővért, hogy ezt és ezt a dokit keresem, ja, hát ő ma nincs benn, tegnap délután elcserélte a műszakját... Hát, nem akadtam ki. Na, telefon neki, utána az asszisztensnek, akivel az időpont le volt beszélve.
Na, bocsánatkérések közepette hétfő reggelre megbeszéltük az újat. A doki szerint 12 hetes 2 napos lennék, de sztem (és IGAZAM lett!) 12 hetes 6 napos hétfőn, azaz ma a babóca. Nem akartam lecsúszni a Down-szűrésről, ezért baromira kötöttem az ebet a karóhoz...
Úgyhogy megvolt ez is, a genetikai vérvizsgálat is, péntekre várható az eredemény.
De lányok, hogy én milyen ideges voltam!!! :(
De annyira édes votl!!! Izgett-mozgott, meg nem állt, a szívét is alig tudta meghallgatni, mert egyfolytában mocorgott! Szétbőgtem az agyam... :) De jó értelemben!! :) :) :)
68 mm-esek vagyunk, BPD: 22 mm, az NT 1,6 mm!
70%-ban fiúnak látszik, de majd meglátjuk... De olyam mindegy!!!!! Csak egészséges legyen!!

A hányingerem részemről csökkent, de esténként ha 6 után eszek, 90%-os eséllyel kihányok mindent. A terhesvitamin 2 naponta visszaköszön. (Gravida). Elötte Ladeveet-et szedtem, még elötte Gravidát, akkor nem volt semmi bajom tőle. Ti hogy vagytok vele?

Babakocsikérdés hála az égnek nálunk megoldott, az uram 8 éves kislányától megörököltem a babakocsit, egy Bergon xprs. Teljesen szuperjó állapotban van, egyedül a tetején lévő szellőző-hálót kell cserélnem, ha egyszer találok valahol, mert egyszer adtuk kölcsön, (de minek), akkor se "egészben" kaptuk vissza... :(
Van hozzá minden, anno 8 éve volt vagy 150.000, hordozóstul, esővédővel, mindennel.
Kiságy is van, kell bele majd új matrac.

Sógornőm volt nálunk hétvégén, már nézegeti a babaruhákat. :) :)

Szép, verőfényees napot Mindenkinek!!

Barbi


Kép
mbarbara
 
 


Reni,Noja...elvileg akik irtak bejeloltem eslo korbe fb-on,mert csak ismerost tudok felvenni a csoportba. Vagy nekem kerulte el a figyelmem a visszajeloles vagy vmi anomalia volt,de akkor igy mar mindegy is ;)

Kép
Kép
nima
Budapest
 
 


A csoporttal fb-on nem találkoztam az biztos, de tény, akkor már úgyis mindegy!

Lilypie Maternity tickers
noja82
 
 


én se találkoztam semmi új csoporttal a fb-on, de akkor mindegy is
renianya
Szentendre
 
 


.

Kép
Kép
judysz
 
 


Mérnökasszony!

Felvettelek a zárt topikba.

Aki kimaradt, szóljon!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


@boeske:


valami nemok,nemtudokbelépni

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


@mérnökasszony:


Szia!
Én adminként úgy látom fel vagy véve, de két reged van itt? mert az egyik ékezet nélküli, az van felvéve a zárt topikba. Mindkettőnél ugyanazt a fotót látom.
Vegyem fel akkor ezt is? Vagy csak ezt és a másikat törölhetem?

Köszi!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
eufemia
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Mérnökasszony!

Szerintem most jó lesz, próbáld ki.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kedves Mindenki!

Szeretnék csatlakozni a csapathoz, ha még lehet. A kezdetektől fogva olvasom a fórumot, csak a 12. hét előtt még nem mertem csatlakozni.

Rólam: 29 éves vagyok, Budapesten lakom. Van már egy 7 és egy 4 éves lányom, akik mellé várjuk a kistesót. Szept. 27-re vagyok kiírva, de eddig mindenki előbb jött.
A zártba is jeleztem felvételi kérelmemet, csak gondoltam, itt is jelzem, hogy ki is vagyok, hogy tudjatok rólam.

Mindenkinek szép napot kívánok!

Üdv: Cicke
cicke
 
 


Szia Cicke, üdv köztünk, felvettelek a zárt csoportba!
Viki

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Sziasztok! Képtelen vagyok visszaolvasni, de igyekszem majd pótolni! Zárt? Topicnyitó vagyok, és biztos vagyunk még kb 20-an, úgyhogy csatlakoznék.

Egy gyors helyzetjelentés: ma voltam UH-on, minden rendben, a nemét is megtudtuk, de azt majd a zártban!

Igyekszem jönni, csak olyan gyorsan pörögnek a napok, Erik nagyon anyás, minden percemet leköti. Főzni is csak akkor tudok, ha alszik. De nem baj, imádnivaló örökmozgó! És a picit is érzem már mocorogni minden nap!


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
makkmarci2
Szolnok
 
 
 
 


Makkmarci!

Természetesen benne vagy a zártban, nem is kell csatlakoznod, csak írnod!
Örülök a jó híreknek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Ma regisztráltam az oldalon, remélem, hogy találok én is pár sorstársat, akikkel tudunk beszélgetni...

Rólam: Van egy kisfiam, akit imádok és egy férjem , akit szintén! 32 éves vagyok, 14 hetes terhes.
A kombinált tesztem eredménye magas kockázat 1:190. Két hét múlva négyes tesztet végeznek rajtam.

Nagyon meglepett az eredmény, mert nem ezt vártam... Kissé félek is, de muszáj reménykednem!

Mindenkinek köszönöm, aki válaszol, befogad és bizalmába avat!!!

Holnap jelentkezem!
kiscanka2
Ladánybebe
 
 


Üdv Kiscanka!

van már egy zárt csoportunk , gyere jelentkezz oda , már szinte csak ott beszélgetünk.
Reméljük a legjobbakat , hogy minden rendben lesz a babával
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok, lehet még hozzátok csatlakozni? szept 22-re várjuk első csodababánkat

Kép
sirena
 
 


@sirena:


Szia. Van egy zárt csoportunk, jelentkezz oda légyszi! Ezt a fórumot már nem használjuk.

Kép
kviki87
Tiszakécske
 
 


Nem tudok jelentkezni, írtam privit szandramandrának de még semmi

Kép
sirena
 
 


Kiscanka , tudni már valamit a négyes teszt eredményről?
renianya
Szentendre
 
 


sirena , most tudtam meg , hogy a zárt csopi már tud új tagot fogadni

de amúgy nyugodtan írj ide én vagyok , lehet más is átnéz

mit lehet amúgy tudni rólad/rólatok?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Szia renianya!

Kicsit hosszú leszek...

Rólam annyit, hogy 32 éves vagyok, és 6 évet küzdöttünk a babáért. 3 év sikertelenség után kiderült hogy Pcos és IGT-s vagyok. Jelentős túlsúllyal rendelkeztem 172/85 kg voltam. Merckforminnal kezdtek kezelni, diétát írtak elő és tornáztam. Rá 11 hónapra terhes lettem 2010 decemberébe. Hatalmas boldogság, rögtön abbahagyatták a merckformint és 8 hetesen a terhesség megszakadtNem adtam fel, tovább szedtem a merckformint, diéta, mozgás és 9 hónapra rá, 2011 októberébe újra pozitívat teszteltem. Nem hagytam abba marckformint, csodálatosan fejlődött a kisfiunk, végül a 20. héten jöttek a problémák, vérzés...azonnal kórház, doki szerint semmi gond, pihenés, magnézium. A vizeletembe ekkor már 4 keresztes baktérium volt, szerintük ez normális....22. héten erős vérzés lépett fel, mentő vitt a klinikára, elvesztettük...meg kellett szülni apró kis testét, a szívem a lelkem ezer darabra tört...Kiderült később a boncolási jegyzőkönyvből hogy fertőzésem volt , hogy milyen, nem derült ki, de ha akkor adtak volna antibiotikumot....ezt már sose tudom meg. 2012. feb 17-én angyalka lett. Sote II-re jártam, viszont rögtön orvost váltottam, mert a bajban magamra hagyott, nem írom ki a nevét ide. Szóval a 6 hetes kontrollra már új orvoshoz mentem, életem eddigi legjöbb választása, szintén Sote II, de ég és Föld a két orvos. Sajnos lelkileg teljesen ki voltam, semmihez nem volt kedvem, depresszió közelébe süllyedtem, már úgy volt hogy pszihológust keres, és akkor jött egy újabb remény...Mi lenne ha új endokrinológushoz fordulnék? Eddig 1x500 mg merckformint szedtem, ő felemelte 3x500-ra először, sikerült 2013 áprilisába újra teherbe esni, erős pozitív teszt, de az UH-on nem volt terhesség, végül 1 hét múlva megjött...Nem adtam fel, jobb kedvem lett, végül októberbe ismét pozitív teszt, de csak egyre halványodott, végül megjött Visszamentem az endokrinológushoz, újabb terhelt cukor inzulin, magas eredmények, emeltünk 2x850 mg-ra és 1x500-ra, gondoltam újabb 9-10 hónap mire megint sikerül, azelőtt figyeltem az ovut, szegény férjemet szinte megerőszakoltam ovu idején, most nem...hagytam az egészet hagy hasson az új gyógyszer, görbét azt vezettem, hogy tudjam mikor jön meg, ovu idején mivel férjem fáradt volt, túlórázott nem piszkáltam, gondoltam majd ha elmúlik ez az időszak összebújunk...Összesen 3-szor voltunk együtt a decemberi hónapban és január 15-én pozitívat teszteltem Rettegtem persze hogy megint kémia terhesség, 1,5 hétre rá bejelentkeztem a drága doktoromhoz, picike petezsákot láttunk jan 23-án, 4 mm lehetett kb 5 hetes terhesség, mondta még ne éljük bele magunkat, de bíztató hogy látszik méhen belül. 2 hét múlva vissza kell jönni. Nem mertem még felhőtlenül örülni, de jöttek a rosszullétek, émelygések, kaptam utrogestant is. Február 6-án pedig 6,5 mm-es embriót láttunk erős szívdobogással Doktor úr azt mondta ő jobban izgul mint én. 2 hét múlva visszaredelt, rosszullétek meg voltak, és 21 mm-es élő embriót láttunk, csodaszép, majd teszek fel róla képet ez feb 20-án volt. Megkaptam a szükséges papírokat, vérvétel, azóta is táppénzen vagyok, és így is leszek. Túl vagyok hüvely váladék tenyésztésen, negatív, torch szűrés negatív, 12 hetes UH-on közölték hogy crl: 70 mm, tehát 13 hetes vagyok, kombinált teszt alacsony kockázat, Csütörtökön voltam dokinál, méhszáj zárt, kicsi nő mint a gomba, mintha lenne valami a lába között április 25-én megyünk a 18 hetes genetikai UH-ra már majdnem 19 hetes leszek, ott kiderül, mert 4D-re megyünk  2 hete érzek apróbb mozgásokat, de tegnap este egy határozott lökést produkált a köldököm alatt. Itt tartunk most, és nagyon boldogok vagyunk. 
Teszek fel egy 6 hetes és egy 8 hetes UH-ot 6 hetesen 6 hetesen

Kép
sirena
 
 


Ha van kérdésetek szívesen válaszolok

Kép
sirena
 
 


Amúgy Sote II-re járok Gidai doktorhoz rendelésre pedig a magánrendelőjébe szeretek, ott nyugisabb ő is meg minden
Friss képem nincs UH-ról, 12 hetesen nem adtak, múlthét csütörtökön meg össze vissza ugrált, nem lehetett fotózni
Jah és túl vagyok az AFP-n is, eredmény 2 hét múlva, már csak 1 hét

Kép
sirena
 
 


Hát nem semmi a történetetek , de le a kalappal , hogy nem adtátok fel , és szerencséremeg lett az eredménye és valóban csodababa :-)

Nagyon sajnálom amin keresztülmentetek , biztos nem volt könnyű időszak , sem neked , meg persze a párodnak sem , és szívből kívánok minden jót és sok-sok szerencsét a babaváráshoz :-)

Én is amúgy a Sote II-re járok , nekem Vonnák Eszter az orvosom , és én meg április 23.-án megyek a 18 hetes Uh-ra

Amúgy nekem van egy 4 éves kisfiam , 2 éves kislányom és a mi csodánk meg az , hogy most ikreket várok , tök spontán és a családban még nem fordult elő ikerterhesség :-)


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
renianya
Szentendre
 
 


Gratulálok a szép családodhoz, igen végigolvastam a topikot és én is meglepődtem az ikreken 
A te orvosod nem ismerem, de a nevét már hallottam. Mi a 18 hetesre a Deák téri magánrendelőbe megyünk dr Lintner Balázshoz alig várjuk

Kép
sirena
 
 


Szia Sirena!

Felvettelek a zárt topikba.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Sirena!

Üdv a csapatban, várunk a zárt topicban!
Végigbőgtem a történeted... Sajnálom, de teljen minél több örömetek a babában!

Barbi

Kép
mbarbara
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: