Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. Nem találtam hasonló topicot ezért nyitnám ezt hátha valaki hasonló cipőben jár mint én. 3 napja késik a menzeszem de 2 terhességi tesztem negatív pedig terhességi tüneteim vannak már második hete. Olvastam utána hogy mik lehetnék még a menzesz késésének esetleg kimaradásának de nem túl bíztató és nem akarom az ördögöt a falra festeni. Nagyon szeretnénk a babát 8hónapja próbálkozunk. Mindig pontosan megjön. Már van két lánykám az előző páromtól. Velük menzesz kimaradása előtt már halvány és erős pozitív tesztjeim voltak tünetek nélkül. Csak megéreztem őket. Most viszont terhességi tünetek és menzesz késése mellett negatív a teszt. Volt van valaki hasonlóan?

Gabcsyanya
 
 


Senki? 
 
 


@snopys:
Szia!
Az egyik ismerősömnek is negatív volt mindig a teszt. Elment orvoshoz, és kiderült, hogy 8 hetes terhes. Utána kíváncsiságból csinált még egyet és az is negatív volt, pedig a baba ott volt.

 
 

 
 

szia!
Ha késik a menzesz és nega a teszt, akkor vagy nem vagy terhes, vagy terhes vagy de még 2 hetesnél fiatalabb, mert akkor még nagyon alacsony a hcg, elképzelhető h nem mutatja a nem túl érzékeny teszt.(attól függ, milyent csináltál.
DE ha már egy hete vannak terhességi tüneteid, tehát a petérés után egy héttel, akkor a legvalószínűbb h annyira szeretenéd h ráhangolódik a szervezeted, elméd , pedig nem vagy az. Még biztosan nem lehetett egy hete tüneted, még a beágyazódás ideje volt, talán még a kis sejtcsomó, ami még osztódás alatt volt még úton volt a méhedbe...szóval nem igen érezhettél semmit.( 4-5 hetes terhesen a menzesz kimaradásának idejében egyéni de vezető tünet általában kis puffadtság, ki mellérzékenységgel)
Drukkolok h a következő hónap sikeres legyen.

Csepp, az teljesen kizárt, vagy nem jó tesztet használt, vagy nem jól.A HCG 8 hetesen több tízezer, a tesztek 20 felett már kimutatják.

KépKépKép
 


Sziasztok megszeretnem kerdezni hogy megjott a menzeszem alig verzek kis gorcseim vannak, es ijen esetben csinaljak tesztet vagy folosleges hogy ma megjott ?
 


Sziasztok. Nem tudom jar-e itt valaki mostanaban.. De leirom a toretenetemet.
3 eve nem szedek fog.gatlot.2 eve closty gyogyszert irt ki a(mar volt)orvosom minden vizsgalat nelkul,persze semmi hatasa nem volt 2 honap utan,igy nem is szedtem tovabb.
Nem hagyott annyiban a dolog,persze probalkoztunk..semmi.. Tavaly mondtam az uj nodokinak,hogy nincs meg az a bizonyos nyak amirol mindenki beszel:) elkuldott terheleses cukorra.. Rendben volt es melle neztek prolactint:1340 ertekkel. Megadta a pesti endokrinologus szamat:mensmentis. Nagyon ledves nohoz kerultem aki olyan megnyugtatpan beszelt,hogy az addigi param,hogy nekem nem lehet gyerekem azonnal elmult:)) elkuldott egy speci MR-re Sella MR. Alatasztotta,hogy miert is magas a prolactinom. Bromocrpitimt kezdtem el szendi-felet 1 honapig aztan 1 egyeszet mostanaig is:) ez szepen levitte:) oktoberben atjarhatosagin voltam( majd meghaltam ugy fajt,pedig nem vagyok kenyes:) ejjel mivel az orvos nem mondta mivel jar-amig a jod nem szivodik fel rosszul lehet lenni-nalam ez abban jott ki,hogy koporsot akartam rendelni:)))) nem birtam kiegyenesedni es alig tudtam levegot venni a menes meg nehezemre esett de 2 nap alatt jol voltam;))) nekem a jobb oldali p.nehezebben volt atjarhato es allotolag ezert fajt.. November 26.-an endo mondta az uj vervetel eredmenyet-pajzsmirigy alulmukodes..sirtam,kiborultam,mert ujra valami betegseg... Dec.23.-an olyan eros pozitiv tesztet produkaltam reggel 6-kor :)) eppen mentem volna a nagy fozeshez bevasarolni,de ugy szedultem es mivel rutinos tesztelo vagyok vagy inkabb beteges:))),hogy minden honapban a menzesz napjan 3 tesztet is ellottem-igy volt tartalek amihez nyultam:)) el sem hittem;)) irtam az orvosnak. Azonnal behivott-o nem lat semmit.:)) minden nap teszteltem,mert remiszto dolgokat olvastam a neten-biokemiai terhesseg meg stb..de a tesztek 3 nap alatt olyan erosek voltak,hogy csak ra kellett neznem mar pozitiv volt:))) dec.30-an vervetel 1380nal nagyobb hcg:)) szuper:) januar elejen petezsak 2:)) ikrek;))) aztan novekedtek es utana 20.--an valami tortent... Muszeresen fejeztek be...:(((( belehaltam annyira fajt ami tortent-nem fejlodtek... 8 hetig nem jott meg utana. Csinaltam tesztet kozben,hogy urul-e hat lassan de urult:((((
Endokrinologussal konzultaltam. Ra vettem magam 1 honap utan,hogy prolactint nezessek es pajzs.erteket.. Minden nap sirtam,total osszetortem es az eredmenyeim megint gondolom a babak miatt nem lettek jok-hormonokat felboritottak...prolactin 280 eppen benne vagyok es nem kell emelni a gy.szert a pajzsmirigyem viszon nem a legjobb igy felrol egeszre emelte.. Endo kerdezte,hogy vagyok-gondolom nyugtatot akart irni valami humeot. De vegul latta az ujabb elszantsagomat es amennyire lehet tul vagyok rajtuk igy azt szerencsere nem kell pluszban szednem.. Inofolic etremdkiegeszitot iszom napi 2 tasakkal. Altalaban 26-28 naposak a ciklusaim ma vagyok 30.-napon es nem tudom,hogy az ino miatt de kedden rozsaszin maszat szerdan pedig kb.1 csepp barnas vizes valami volt. Pentek hajnalban olyan hasgprcsom volt,hogy szinte biztos voltam,hogy megjon... Hat nem jott meg. Csinaltam tesztet es idon tul eppen latni 2.csik 25 os teszt... Semmi terhessegi tunetem nincs.. A 2 babaval szedultem es 1 het utan teszt utan mar fajtak a cicik.. Ja es akkor is azert teszteltem ,mert a parom mondta -nottek:))) tuti terhes vagyok,voltam:(( szoval most meg a megjon erzesem sincs es fogalmam sincs ,hogyerjek-e hinni az idon tuli tesztnek... Velemenyetek?!?! Kesobb beszamolok,hogy mi lett velem.:)
 
 


Upsz: lemaradt,hogy Januraban inszemre mentunk volna es dec.proba closty bevetel volt,hogy hogyan reagal a szervezetem ra:))) hat ikrekkel reagalt.. Ja es nagyon fajt kozepidoben 3 napon keresztul,ezert minden nap abban a 3 napban egyutt voltunk:)))
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niki001 2015.04.12 15:38-kor.
 
 


Virginia1 mi lett vegul?
 
 


Sziasztok!!
segitséget/tanácsot szeretnék kérni töletek!!
Inofolicot szedek 2 hete.PCOS vagyok.kb.2 hete volt rózsaszines-barnás folyásom és folyamatos hányinger/hányás van nálam mindig éhes vagyok és fáradékony.. szoval tipikus terhességi tüneteim vannak..a mensesemnek tegnap kellett volna jönnie de nem jött csináltam tesztet de sajnos negativ lett 
Szerintetek mit csináljak?? volt már igy valaki??
kérlek segitsetek ha tudtok
előre is köszönöm további szép napot nektek
meruczane43
Mezőkövesd
 
 


@meruczane43:


Szia! én most kezdtem szedni inofolic-ot! Ennek nem lehet olyan mellékhatás, hogy barnás folyás :) szerintem lehet a peteérésed volt amikor volt rózsaszínes folyásod :) mert lehet olyankor is!!!! szerintem tesztelj újra!! akár ma, mert eltelt két nap!! és ha ma sem jött meg, de negatív a teszt, akkor kétnaponta tesztelj!!! barátnőmnek ugyanez volt, és neki nem mutatta ki a teszt amíg 7-8 hetes nem lett !! SCak amikor két hete késett, akkor tesztelt, negatív... elment dokihoz aki kért vérvételt meg uh, és akkor derült ki :) 
azért nem gondolta, hogy várandós, mert volt egy kemény laparos műtétje ciszták miatt.... és úgy volt, h nem is biztos, hogy valaha lesz babája!! CSODÁK VANNAK!!! 
(megjegyezném, engem is ez tart "életben" :) nekem nincs ciszta, meg minden szép odabent, de mégsem jön a picur.... ) most lesz szülinapom, remélem, hogy pozi tesztek lesznek az utólagos ajándékaim!! :)
 


Nagyon szén köszönöm a biztató szavakat!!! 
és Nagyon-Nagyon Boldog Születésnapot kivánok!!
És persze pozitiv tesztet 
meruczane43
Mezőkövesd
 
 


bocsi Szépen 
meruczane43
Mezőkövesd
 
 


Sziasztok. Nekem 23 napja késik. A teszt negatív a mai is.

Vaskó Józsefné


Sziasztok !


Egy tanacsotokat szeretnem kerni, agusztus 23.an kellett volna megjonnie , alaptol midnig 25en vay masnapra szokott, de most utolag a harom honapban 23-an jott meg .. de ma van egy hete kesik .. igazabol semmit se nem erzek csak surun jarok mosdoba melleim kezdenek  duzzadni , szerintettek merjek tesztet kesizteni ma, vagy meg varjak vele ? de ha ma keszitek is megirom :)
 


Sziasztok,

9.napja késik és a teszt még mindig negatív. Reménykedem még, de járt már így valaki közületek?
 


Sziasztok!
A múlt hónapban 33.napra jött meg, így most is annyival számoltam, de már így is 7 napja késik. 2 nappal ezelőtt teszteltem ami negatív lett. Viszont megszakításosan együtt voltam párommal. Nem tudom hogy a stressz miatt de hányingerem is van. Természetesen ha jönne a baba megtartanánk és örülnénk neki, de ha nem amiatt van akkor nagyon félek hogy mi az ok. Valaki volt már hasonlóképpen? Pár nap múlva egy újabb teszt? Melyik fajtát tudnák ajánlani ami megbízható?! Előre is köszönöm! :)
 
 


@hanna11:
Ha az utolso egyuttlet ota eltelt mar 17-18 nap es a teszt meg mindig negativ akkor ott vmi mas van a hatterben.Ha nagyon rendszertelen es 35 napnal hosszabb a ciklusod,erdemes kivizsgaltatni.Nekem a legolvsobb xepil teszt is kimutatta,higy babas vagyok.Sztem az megbizhato.

 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni mivel olyan problémám van hogy December 9 edikén kellett volna megjönnie de semmi, pesig szestem fogamzásgátló tablettát is! (Dianille) Mindig rendszeresen ugyan abba az időbe vettem be. Csináltam ma tesztet de negatív lett. ( Clear Blue elektromos tesztet vettem )
Tudja valaki mitől lehet ez hogy a fogamzásgátló szedése után sem jön meg a menstruáció? Remélem valaki tud ebbe segíteni.
Előre köszönöm a válaszokat!
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :)
mano258
Komárom
 
 


Sziasztok. A segítségeteket kérném mert kétségbe vagyok esve. Fogalmam sincs már ,hogy mit tegyek. Van egy 7éves fiam. Becsúszott baba volt. Voltak jelek, de nem vettem őket figyelembe,mert eszembe se jutott volna ,hogy terhes vagyok. 2010-2013ig fogamzásgátlót szedtem. Már három éve nem szedem és a férjemmel 2éve eredménytelenül próbálkozunk. Sok orvosnál voltunk és semmi. A férjemmel minden rendben kivizsgáltatta magát. Nálam hormon zavart állapítottak meg és ezért gyógyszeres kezelést javasoltak. Clostilbegyt írtak fel amit két hónapig szedtem azaz aug-szept. Olvastam blogokat és elméletileg teherbe kellett volna hogy essek a szedése alatt de semmi. A hormon zavar miatt szedtem ,ahogy írtam is meg azért mert emiatt rendszertelen volt a mensim. Okt-nov egy nap csúszással rendesen meg jött. Tehát nov 10-én jött meg utoljára decemberben meg sem jött , most jan3 van és még csak jele sincs,hogy meg akarna jönni. Tünetek vannak (hányinger,szagok,érzékeny has,mell feszülés, mellbimbóm érzékeny,szédülés, megy egy szomorú film és elsírom magam.) Csináltam tesztet dec 13 negatív lett,de az szerintem nagyon korai volt. Ma is csináltam szintén negatív lett,de már ki kellett volna, hogy mutassa. Akkor most mi van?? A rendszertelen mensim miatt a peteérésemmel se vagyok tisztába, se a ciklusommal. Totál ki vagyok... :'( írjatok. És boldog új évet mindenkinek.
encike92
Sződ
 
 


@szabomonika01:
Szia Móni. Lett belőle valami? Tudom ez már régebben volt de én is így vagyok. Ma 22.napja kesik de negatív tesztek vannak, holnap megyek nogyogyaszhoz újra bár most kicsit barnás kezd lenni:/
 
 


@encike92:
Kiváncsi vagyok mi lett azóta ennyi késés után és negatív tesztek után? Írjatok majd
 
 


Sziasztok,kérdésem a következő, 12 napja késik a mensim. Általában max 3 napot késett eddig de rendszeres szokott lenői. Nem szedek semmilyen antibebit, viszont rendszeres nemi életet élünk a férjemmel.Nincs még gyerekünk.De aggódom a tünetek miatt :gyengeség,11.nap reggel fémes szájízt,bő fehér folyás(nem büdi),puffadás. 3 tesztet csináltam,3.nap;6.nap és 10.nap.,mind negatív lett.Szerintetek?
brigitta1991
Nagyvarad
 
 


Sziasztok, 
tudom, hogy a terhességi tesztek általában azt ígérik, hogy a kimaradt vérzés első napján vagy a fogantatás utáni 10. napon kimutatja a terhességet, de ez sokszor nem igaz. Én is ebbe estem bele.
Minden teszt a HCG hormont vizsgálja a vizeletben (de ezt úgyis tudjátok) és azt a legtöbb teszt 25-ös érték fölött érzékeli. 
Viszont a hormon egyénenként más és más ütemben növekszik. Bemásolom a határértékeket.
3. hét 5-50 HCG mIU/ml
4. hét 3-426 HCG mIU/ml
5. hét 19-7340 HCG mIU/ml
6. hét 1080-56500 HCG mIU/ml
7-8. hét 7650-229000 HCG/mIU/ml

Tehát igen, vannak olyan szerencsések, akiknek valóban kimutatja a 25-ös érzékenységű teszt már a 3. héten a várandósságot, de sokaknak csak a 6. héttől. Ami rá van írva a dobozra, lényegében nem hazugság, de nagyon marketing.
Szóval borzasztóan nehét türelmesnek lenni, de a 6. hetet meg kell várni. De ha akkor se jön meg, de negatív a teszt, mindenképpen irány az orvos, mert nem szeretnék senkit se ijesztgetni és lehet más oka is, de az jelezhet méhen kívüli terhességet, mert azzal nem nő a HCG. Tényleg nem paráztatás miatt mondom, csak hogy vigyázzatok magatokra.

 
 


Sziasztoka
A tanácsotokat szeretném kérni kicsit idegesit a dolog.A mult hónapban nem jött meg a havi mensim gyogyszer mellet!Mivel aggodtam abba hagytam a fogamzásgátlot de közbe teszteltem négyszer is mind negativlett agusztus 25.-én elmentem nögyogyhoz.A doktor úr nem volt valami jo kedvébe de nem vettem figyelembese annyit mondod hogy terhességnek nyoma sincs hát én ezzel el is jöttem elszomorodtam!viszont azótadse védeekeztünk mivel babát szeretnénk!Ebben a honapban sem jött meg a havi mensim.33 napja késik és 11 napja voltam dokinál. Érdemes-e tesztelni vagy várjak még?
 
 


@bebe3:
Egy próbát megér a teszt. Nekem 19 napja késik,tesztek full negatívak. A kisfiammal ahogy kimaradt a menzeszem tudtam,hogy babás vagyok. Két hét késés után gyönyörű pozitív tesztjeim voltak,ami kb két másodperc alatt olyan erős pozitív lett,hogy csak néztem. Most pedig semmi,görcsöl a hasam,fáj a derekam,mint mielőtt megjön.
 


Sziasztok! Nekem olyan problémám van hogy késik a menszeszem 11napja,de csináltam tesztett és negatív lett,de viszont hanyingerem meg szédülök,es nem tudom hogy mitől lehet :/ Holnap megyek nőgyógyászhoz!
barbi1996
Ludas
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi, mert nem tudom mi van velem. Kb 5 éve szedek fogamzásgátlót, amit lehet, hogy kiütött augusztusban egy gyógyszer. Amióta menstruálok soha nem maradt ki egy mensim se (gyógyszer mellett és nélüle sem), de szeptember 19-én, ahogy kellett volna a gyógyszer mellett nem jött megg. Azon a héten olyan alhasi fájdalmam volt, hogy azt hittem megőrülök és megijedtem. Másnap elmentem az orvoshoz és fogalma nem volt, hogy mi lehet a probléma, miért maradt ki a menzeszem. Megcsinálta a rákszűrést is és azt mondta, hogy minden rendben van.
Annyit mondott, h ne szedjem be a gyógyszert amíg meg nem jön. A teszt negatív lett szeptember 26-án (Gabriel). Mostanában meg olyan fura tüneteim vannak. Folyamatosan feszül/és néha szúrkál az alhasam, alvás előtt folyamatosan pisilni járok. Érzékenyek és fájnak a mellbimbóim (előtte soha nem éreztem ilyet) Hányingerem és kaja undorom nincs. Szerintetek mégis terhes lehetek vagy csak a menzesz kínoz ennyire? Köszönöm előre is a segítséget.
nerin
Pápa
 
 


:roll: Sziasztok Negy Hette Kesik a Mensim Hany Ingerem van Szurkal a Hasamba es neha a mellembe ish. Egy hetell ez elott ket tesztem is negatov voltt . Aszt mondtak alatalaban kovetkezo hetrn az az ot hetesen mar ki mutasa j !!!!!! :?
 
 


hahooo
 
 


Sziasztok!
ancsi122
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok. Esetleg valaki járt hasonlóan? Eredmények? Február 14 edikén menstruáltam utoljára. Mindig érzem menszesz előtt egy héttel hogy megfog jönni. Erős görcsök, mell feszülés stb. Most pedig semmi. A kalkulátorom mindig pontosan értesitett hogy megfog jönni stb. Március 14 edikén kellett volna megjönnie. 13 adikán este a párom picit véres lett tőlem de a bugyimig sem jutott el a vér. 14 edikén este barnás váladék volt a tisztasagi betétemen de az is meg szünt. Most krémes sürü váladék van néha.Nagyon sokat eszek 1 hete.. És valami gyengéd szurás a hasam alján . Ennyi a tünetem. A reggeli tesztem negativ lett. :/ Tanácstalan vagyok mert sosem késett. :roll:
 


@evelinnnnn:
Szia èn is hasonlo helyzetbe vagyok csak èn feb 11 menstruàltam utoljára. Vettem egy tesztet ami persze h negativ lett :( nemtudom mikor menjek dokihoz vagy csinàljak ujabb tesztet pàr nap mulva
barbicska
Weißbach
 
 


@evelinnnnn:
Azóta van nàlad fejlemèny?
barbicska
Weißbach
 
 


@barbicska:
Szia! Van változás nálad? Nekem február 17 volt utoljára meg a mensim.. 28-29 naposak a ciklusaim! Most 34 napja nem jott meg! Tegnap este teszteltem negativat! 2 éve próbálkozunk aprilis 12 en kezdenénk a lombikot! Most viszont clostys honapom volt! Valaki esetleg vélemény?
 
 


Sziasztok
8hónapja hogy abba hagytam fog. Gátlót.
2hónappal ezelött teljesen beállt a menszeszem
Napra pontosan megjött. Múlt hónapba 25.én kellett volna megjönie de már 11 napot késik.
Tegnap teszteltem du. Meg ma reggel első vizetelettel de mind 2 negatív lett.
Szerintetek lehet baba?e hónap 27.re kaptam nődokihoz időpontot addig megzizzenek..
Volt valaki ìgy?
Mensinek semmi előjele.


Kérlek, segítsetek.
1hónapja és 2hete voltam utoljára férfival. Most csináltam 3különböző nap, 3különböző tesztet, 3 teljesen eltérő időszakban.
Mind 3 negatív lett, de nem jön meg, viszont olyan érzésem van, mint mikor megjön. Nem lehetek terhes, igaz?
 
 


@malexa:
A melleim nem érzékenyek
 
 


Sziasztok! 10 napja kesik a menstruáció és vannak ilyen kis görcseim meg akar jönni érzés 3 tesztet csináltam de mind a három negatív lett azon kívül annyi hogy sűrűbben járok mosdóba mint azelőtt de semmi más jelen nincsen az orvosom szabadságon van volt valaki ilyen helyzetbe rajtam kívül :?: a fèrjemmel nagyon szeretnék kisbabát már
 
 


Sziasztok! :) Április 9.-én abba hagytam a
 
 


Sziasztok! :) Április 9.-én abba hagytam a fogamzásgátló szedését, azóta 2x nem jött meg, próbálkozunk a párommal azóta is, de több teszt is negatív lett! Viszont hétvégén sokszor es nagyon szúró fájdalmat éreztem a hasamban tegnap óta pedig a mellbimbóm annyira fáj, hogy megérinteni alig tudom plusz egy sötét kör alakult ki az udvar szélén!! Ma is csináltam tesztet,de negatív. Nőgyógyász elküldött a múlt héten hogy varjak még 3 hónapot és utána menjek vissza :( valakinek van valami tanácsa? Lehetek terhes csak még a teszt nem mutatja? :)
Köszönöm :)
 
 


Sziasztok.

Szeretném megosztani veletek a történetemet hátha valaki hasonló cipöben jár és esetleg tudna nekem segíteni.

Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót.
A férjemmel elmentünk dokihoz kivizsgálásra, mondtuk, hogy babát tervezünk.
Mindkettőnknél mindent rendben találtak.
Márciusban ultrahang vizsgálaton voltam, hogy megvizsgáljuk a peteérésem rendben van e. Időben volt peteérésem, a ciklusom mindig rendben volt. A doki azt mondta itt az idő, próbálkozni kell. Össze kell jönnie. Haza mentünk és neki is láttunk a babagyártásnak. :)
Következő hónapban 2 napot késett, vettem egy tesztet. Negativ lett majd pár óra múlva meg is jött :(
Nyilván annyira szerettem volna a picit, hogy amiatt késett.
Azóta is próbálkozunk. Ovulációkor mindig együtt vagyunk. És igyekszünk 48 óránként együtt lenni.
Sajnos eddig még nem jött össze :(
Ma 3. napja késik. Teszt negatív.
Azt hozzá kell tennem, hogy alapjáraton stresszes ember vagyok és nagyon emocionális. (Ezen nem tudok változtatni ilyen a természetem)
A környezetemben mindenki azt mondja ne görcsöljek rá és akkor jönni fog.
Én úgy érzem nem görcsölök rá, szimplán csak nagyon szeretnék egy pici babát.

Van esetleg valami jó tanács mit csinálhatnék másképp? Vagy mi az amit rosszul csinálok.

Előre is köszönöm a válaszokat és sikeres babatervezést kívánok mindenkinek!


Sziasztok
Van 1 problémám 4 hete nem jött meg a menszeszem állandóan minden héten 1 x tesztelek és negatív a teszt 3 hete volt pete érésem a derekam majdle szakad junius .5 volt meg és 11 ig tartott és most julius 28 ka van és semmi és hányingerem is szokott lenni ha nincs baba mert negatív a tesztelésem akkor miért nem jön meg a menszeszem nem értem kérlek irjatok nem értem mi van
 
 


Sziasztok!
Julius 7-en jott meg utoljara, szokas szerint 3 napig tartott. Amiota az eszemet tudom ennyi napos a havim. A havibajos app szerint, amit vezetek, 9-en meg kellett volna jonnie. Elozo ejszaka, gorcsolt is a hasam, gondoltam reggelre megjon. De azota sem. Premenstruacios szindromaval szenvedek,2 eve. Viszont most enyhebbek voltak a tunetek, csak a zabalhatnek es az ingerultseg volt jelen. Parommal hol megszakitasosan, hol pedig ovszerrel vedekezunk. Teszteltem egyet 10-en,de negativ lett. A savam gyakran felmegy amugy is, igy ez nem tunne fol pl. Lehetek terhes vajon? Teszteljek meg egyet? Ha igen, akkor mikor? Segitsetek legyszi!
 


Sziasztok . Nem tudom nézegetitek még az oldalt? Olyan helyzetben vagyok mint még soha. Párommal nem védekezünk azaz megszakitással ha jön babuci jöjjön. Viszont furcsa napjaim vannak. Multhonapban menstruáció előtt éreztem vmit a testem változott. Izomlaz volt a gyomrom környékén. A mellem eresedett. Csináltam egy tesztet de negativ lett. Nagyon nagy az étvágyam azóta. A fejem nagyon fáj.A hasam alja szurkál. És felvagyok puffadva. Vizelési inger félóránként na de alig jön pisi. Nem fáj nem ég. Ezek menstruáció előtti kis változások. Ám 23 adikára vártam 22 edikén jött meg szakadozva. Pl. Elsőnap pici barnás vér, más.nap semmi. Harmadiknap eg nap 1 tampon sem telt meg hiába cseréltem ki . és ez ment 5 napig. Viszont én 7 napig szoktam beteg lenni és nagyon erős a vérzésem mindig. Csináltam tesztet 5 dik nap de nega lett. Eltelt 10 nap és nagyon bő fehér folyásom van . A cicim alja picit fáj. A tüneteim még mindig mint menstruáció előtt. Gyakori vizelési inger brutális haspuffadás rossz közérzet . Fejfájás.A hasam is bele bele szurkál. Na meg 3 kg plusz Esetleg valaki tapasztalt hasonlót? Remélem nem vmi nagybaj. Félek orvoshoz menni.
 


Sziasztok lányok remélem nézi valaki még az oldalt. 25napja késik. Már 2hét után csináltam tesztet. Negatív lett :( elmentem nőgyógyászhoz és ott csináltak egy hcg vizsgálatot de az is negatív lett. Vissza rendeltek két hét múlva. Ma reggel teszteltem hátha :( de most sincs semmi elvileg. Vélemény? :cry:
 
 


@vikuska:
Szia!
Hasonló helyzetben vagyok én is, nekem 15napja késik, két negatív teszt, orvosnál még nem voltam.
Nálad van azóta fejlemény?
 


@barbi1996:
Szia!
Mi lett az eredmény?
 


Szia @krizsan18
Az orvos azt mondta nincs baba, viszont Ultrahangos felvételt kaptam amin 12,8mm van feltüntetve. És a 2 x közötti rész az ami akkora... kigoogléztam a leletet(minden latin) arra meg azt íratta rá hogy méhen belüli terhesség. Kerestem magán nőgyógyászt de a legelső időpont amit kaptam november 8. Tegnap reggelre viszont megjött :( szóval már nem tudom mi a helyzet.
 
 


@krizsan18
Az orvos azt mondta nincs baba, viszont Ultrahangos felvételt kaptam amin 12,8mm van feltüntetve. És a 2 x közötti rész az ami akkora... kigoogléztam a leletet(minden latin) arra meg azt íratta rá hogy méhen belüli terhesség. Kerestem magán nőgyógyászt de a legelső időpont amit kaptam november 8. Tegnap reggelre viszont megjött :( szóval már nem tudom mi a helyzet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: