Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A párommal babát szeretnénk. 3 hónapja próbálkozunk, eddig nem jött össze. Nem keseredtünk el, de azért picit még is. Az lenne a kérdésem, hogy kinek, mennyi idő alatt jött össze? A másik, a HPV gátolja a teherbeesést? :/
Köszönöm ha válaszol valaki! :)
 


Szia!

3 hónap az még nem sok! Mivel minden hónapban csupán 24 órán át él a petesejt,nehéz eltalálni a fogantatás lehetséges időpontját.
Érdemes ovulációs tesztet használni,ezzel nagyjából meghatározhatod :D

A HPV szerintem nem gátolja magát a teherbeesést!

Eszti

Kép
 


35 éves kor alatt 1 év, afelett fél év próbálkozás után ajánlják papírforma szerint, hogy fordulj nőgyógyászhoz, ha nem esel teherbe. Bár ilyenkor a türelem hiánycikk :D

KépKép
KépKép
KépKép
rekuja
Budapest XXI. kerület
 
 
 
 
 

 
 

HOgy milyen igazad van rekuja :) tenyleg hianycikk.. mi mar tobb mint 1 eve probalkzunk ..:( Gondolom ez nem egy megnyugtato valasz volt :) de ez lehet csak egyedi eset ;)



Sziasztok! Mi most kezdtünk el próbálkozni, nagyon remélem, hogy összejött, már a mensi után( ami 6 napig tartott amúgy)  4-5 nappal termékeny időszakott jelzett a teszt, egész héten együtt voltunk a párommal előtte is utána is. Két napja szúrkál a hasam alul, előfordulhat, hogy már beágyazódás elkezdődött vajon? 4-én jött meg és 9-én este már bele is kezdtünk a projektbe, bár akkor még az élvezet kedvéért.

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron