Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Várok ide mindenkit aki a közeljövőben babát szeretne!

squirrel
Budapest
 
 


Szia!

Én is babát szeretnék a közeljövőben! :)


Kati
 
 


Szia!
Régóta próbálkoztok? Első baba lesz vagy van már gyerkőc esetleg?

squirrel
Budapest
 
 

 
 

Is-is. Második baba, mert sajna februárban elveszítettem az elsőt 19 hetesen. Máj. eleje óta próbálkozhatunk ismét.
 
 


Nagyon sajnálom :( Remélem minél előbb összejön.

squirrel
Budapest
 
 


Hát én is. De így még nehezebb, mert az ember többet stresszel, pedig jobb lenne, ha nem,mert egyszerűbben menne. :)

És Ti? Második, vagy első baba?
 
 


Nálunk első baba lesz. Szeretnénk már nagyon, de egyenlőre gyógyszereket szedek, nem tudom mellette be lehet-e vállalni.

squirrel
Budapest
 
 


Hát nem tudom... Az attól is függ, milyen gyógyszereket szedsz. Mióta próbálkoztok?
 
 


miért jön összea második gyerkőc nehezebben? 5 éves a lányom, szeretnék még egy gyermeket.Februárban hagytam abba a mercilon szedését,ez már a 6. próbálkozós hónap lesz,és semmi. :( a gyógyszer miatt lehet?előtte kb.egy évig szedtem,azelőtt volt egy egy éves szünet,a szünet előtt pedig 4 és fél évig szedtem.
perselus85
Budapest
 
 


Sziasztok ! Mi is babàt szeretnénk de nem jön össze!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Van itt valaki?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kedves leendő Anyukák! Járuljatok hozzá a belső egyensúlyhoz, a jó közérzethez, a stresszmentes babaváráshoz jógával! Nincs jobb, amit tehetnétek Önmagatokért! Várunk Benneteket óráinkon, akár babát terveztek, akár már kisbabát vártok! http://jogaoktatas.com További szép napot kívánok: Dr. Horváth-Tanka Enikő vezető jógaoktató Colibri Jógastúdió

Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió
tankaeniko
Budapest V. kerület
 
 


Kedves Várandós Anyuka! 
Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. A jogerős bírósági végzéssel az alkalmasságról természetesen rendelkezünk, tehát a dokumentációs részen már 1 éve túl vagyunk. A gyermek szerető családba, harmonikus-kiegyensúlyozott kapcsolatba kerül, biztos egzisztenciális körülmények közé. Ha babát vársz és nem tudod vállalni a pici jövevény felnevelését, valószínű életed egyik legnehezebb döntése előtt állsz, de a mi helyzetünk sem könnyű.... Ha segítenél: szamibabi@hotmail.com címre várom. Köszönöm..

momo743
Budapest
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron