Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én dec.30ra vagyok kiírva. Nekem  is első baba. Nagyon izgulok! Kellemes babavárást mindenkinek!
aterg16
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Szintén decemberre (20-ra) várom a kisbabámat és szívesen beszélgetnénk sorstársakkal. :)

Remélem, van még olyan, aki időnként benéz a topikra.

Nem tudom, kinek, milyen "nyűgje" adódott az utolsó hetekre, én a nappali gombóc-üzemmódot elég jól viselem, viszont az éjszakáim egyre rémesebbek. :( Esetleg ha más is küzdött nem-tudok-aludni szindrómával, illetve sehogyan sem találja a helyét az ágyban érzéssel és végül talált rá megoldást, akkor örülnék, ha megosztaná, hátha nekem is beválna.

Mindenkinek nagyon jó babavárást kívánok! :)

Andi
mukianya
Kóka
 
 


Sziasztok!
Én most egész jól alszom de ki tudja hogy ez meddig tart... Nekem is voltak hosszú nem-tudok-aludni-éjszakáim de valahogy most rendben vagyok. Sajnos tippet nem tudok adni....
Én most kezdem érezni  hogy már tényleg nehéz ez a pocak... Nem tudom h ki hogy van ezzel,lehet h vki csak később érzi....
Aki közel van a Karácsonyhoz, az nem izgul h akkor jön majd a baba??
aterg16
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

A pocakom nagyságát már én is egyre jobban érzékelem, pláne a gyomrosokat, amiket időnként kapok a kis lábikója által. :) Az tud még kellemetlen lenni, mikor elfeledkezve a pocakomról, hirtelen lehajolok valamiért...

Én ugyebár 20-ra vagyok kiírva és harmadik baba, így remélem, hogy már karácsonyra itthon leszünk. Egyrészt a tesók miatt, másrészt a dokim karácsony után megy szabira.

Erről jut eszembe, ki melyik kórházban szül? Én az egyes női klinikán. Nem ismerem a kórházat, az orvosom ott dolgozik, így kerültem oda.

Még azon szoktam izgulni, hogy ne legyen tipikus téli idő, hóval, jéggel, mert kiköltöztünk vidékre es kb. 45 perces autózás vár ránk, ha eljön az idő...

Álmatlanságra én a citromfű kapszulával próbálkozom, elvileg kellene hatnia. :)
mukianya
Kóka
 
 


Szia!
3. baba?? Nem semmi! Gratulálok! Nem lehet könnyű 2másik gyerkőc mellett. Milyen idősek?
Akkor te már nagyon rutinos vagy... Várják már a kistesót a gyerekek?
Biztos otthon lesztek Karácsonyra...
Pár ismerősöm szült a Klinikán de sajnos nem tudom h egyes vagy kettes klinikán.... Azt tudom h ott biztos kezekben vagy, viszont elég futószalagszerű minden de ha már úgyis rutinos vagy akkor sztem ez nem lehet gond...
Én egyébként a Margitban fogok szülni, mert ott van az orvosom.
Homeopátiával próbálkoztál?
aterg16
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia!

Na igen, tapasztalat már van, de attól még ugyanúgy vannak időnként aggodások és úgy tűnik, hogy a nehezen alvást most sem úsztam meg. :)
A nagyoknál szedtem Sedatif Pc-t, de hatását nem igazán éreztem. Most a masszázs kezd beválni, egész jól ellazít, utána olvasok, azon pedig elalmosodok.

A nagyok 5 és 7 évesek múltak, lányok es a változatosság kedvéért most is kiscsajt várok. :) Nagyon várják már a kistesó érkezését, sokat simogatják a pocakomat, meg beszélnek hozzá.

Te kislányt vagy kisfiút vársz? Lehet, hogy már írtad, csak most nem tudom visszanézni, mert mobilról írok.

Dolgozol még? Én még jövő hét közepéig bemegyek az irodába, de mar alig várom, hogy itthon lehessek. :)
mukianya
Kóka
 
 


Szép napot minden babavárónak!
Az alvási nehézségen nállam is jelen vannak. Van, hogy egész éjszakát átalszom, van, hogy már 2-3 körül felébredek és nem tudok vissza aludni. Én Debrecenben a Kenézy kórházban fogok szülni.
csajszi79
Debrecen
 
 


Sziasztok!
Ezek a felébredések.... Mindenki azt mondja h még most aludjak, dehát hogy?? Na mindegy...
Nekünk kisfiunk lesz. Nagyon édesek lehetnek a kislányok, hogy így várják a kistesót. Ők már akkor majd biztos tudnak már segíteni...
Okt. közepe óta nem dolgozok, mert elég sokat kellett járkálnom a munkahelyen, meg többször 12óráztam is, és nagyon dagadt a lábam így úgy döntöttem h ennyi elég volt!
Mukianya: akkor már te is otthon vagy ettől a héttől? Gondolom h már rád fér a pihenés....
Csajszi79: neked első baba?
aterg16
Budapest XIII. kerület
 
 


@aterg16:


Szia!
Igen első baba és már nagyon várjuk. Én a 33. hétig dolgoztam, jelenleg a 36. hétben járunk. Mostmár nekem is egyre jobban dagad a lában kb 2-3 hete.
Szép napot és kellemes baba várást!!!
csajszi79
Debrecen
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron