Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

25 hetes kismama vagyok, a 14. héten derült ki a terhességem. Szerencsére minden rendben van velem is és a babával is! :) Hétfőn voltam nődokinál terhesgondozáson, ahol nagyon letolt, mert még csak most voltam az elsőn ( eddig nem küldött el a védőnő). Annyira ki volt akadva, hogy egyből beakart küldeni a kórházba.

Nagyon meglepődtem, mivel tényleg semmi bajom nincs, teljesen panaszmentes vagyok. Uh-on is meglepődött a szonográfus, hogy miért is akarnak beutalni. Választ nem kaptam. A CI:2000 eredményre gyanakodtunk, de azt mondta, hogy nincs azzal se semmi gond, nem szoktak senkit beküldeni ezért a kórházba.

Jelenleg még itthon vagyok, próbáltam eljutni másik dokihoz, hátha "megúszhatom", mert nem szeretnék most bekerülni, de egyenlőre eredménytelen a próbálkozásom, mert elküldtek, azzal az érvvel, hogy a legközelebbi vizsgálat, csak a 31. héten lesz, meg, hogy csak időpontra fogadnak, ami nem mostanában lesz.. Úgyhogy most nagyon tanácstalan vagyok..

Védőnő még azt tanácsolta, hogy menjek fel kórházba, és mondjam meg, hogy nem fekszek be.. De, szerintem azért ez nem így működik.. :/ Volt valakinek hasonló? Hogy oldotta meg? Elnézést, ha valami nem érthető, csak ideges vagyok.. :(
moni0728
Dunaföldvár
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: