Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :D
Ne haragudjatok most csak írok a tegnapi UH-ról, olyan sokat írtatok, majd megpróbálok visszaolvasni :oops:
Szóval: KISFIÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó volt a megérzésem :) háromból hármat megéreztem 8)
És ezek az adatai kicsi Noénak: BPD: 43,3mm HC 164mm AC 136mm FL 29,1mm (kis combcsontja majnem 3 cm a Kislegénynek :lol: :lol: :lol: )

Úgy tűnik itt Gozón nincs 4D-s UH :( eddig minden Babánkról készült 4D-s felvétel, most át kell mennünk Máltára ha nagyon akarunk :(

Igyekszem jönni...

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
 
 


anitja, gratulálok a kisfiúhoz!!!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Anitaaa! :) Gratula a kisfiúhoz :) És üdv a fiús mamik között...hehe :D

Férjem: Ha ,inden igaz, decemberben jön apa látogatóba 2 hétre, itt tölti majd a karácsonyt és az újévet. Annyira izgi :) Életében először jön majd Magyarországra, sőt Európába is :) Ez lesz az első Karácsonya és mióta ismerjük egymást, ez lesz az első Szilveszter, amit együtt tölthetünk és végre éjfélkor lesz kihez odabújnom :) Annyira várom már :) Utána pedig a tervek szerint márciusban jön, vagy véglegesen, vagy legalábbis hosszú időre, mert ezt az ingázást mihamarabb szeretnénk megszüntetni. Szeretnénk neki itt munkát találni, remélem sikerülni is fog, na meg, hogy tetszeni fog itt neki. A vallási hiányosságok aggasztanak picit engem, bár én is muszlim vagyok és azért sok minden megvan szerencsére itt is, nekünk is. Szóval remélem, minden rendben megy majd, főleg, hogy ilyen szép szobát csinálunk itt a legénykének :)

Képzeljétek, ma tök jó dolgom lesz :) Megyek megint babázni és ezúttal kisfiúkhoz :) A gimis osztályfőnökünket megyünk meglátogatni páran a csajokkal :) Van a Tanárnőnknek egy 2,5 hónapos és egy 2,5 éves kicsi fia, így belekóstolhatok picit a fiús mamik mindennapjaiba :) Már úúúgy várom, meg olyan cuki a tanárnőm, ő is úgy vár engem/minket :) Annyira örült, mikor kiderült, hogy én is fiút várok :)

Tegnap összeraktuk a szekrényt is :) Annyira szép :) Annyi pici hiba van csak, hogy a fiókok között elég nagy a hézag, de majd a kiságyhoz úgyis jön a szervizes és akkor megkérdem tőle, hogy lehet-e azzal valamit kezdeni. De már így is olyan jó érzés bemenni a baba birodalomba :)

Szoptatás: én fotelban tervezem pedig a szoptatást, de ha az én kicsi fiam is ilyen kis ráérős lesz majd, akkor lehet mi is átszokunk majd az ágyba szopira és a széket max. csak pihire meg altatásra/meseolvasásra használjuk :)

További szép hétvégét mindenkinek :) Én szerintem nemsoká jól beöltözöm ebben a borongós időben és kimegyek sétálni egyet :) Szeretem ilyenkor ezt a picit csípős időt, ilyenkor olyan jól érezni az ősz illatait :)
 
 

 
 

Lillus óriási kitartást kívánok Neked, és csodállak hogy ennyire jól bírod az egyedüllétet, bár tudom ez nem mindig ilyen könnyű. Miért nem tud korábban Magyarországra költözni párod?
Jóll teszed, hogy kimész sétálni!!
Ja, anyud írtó klassz volt, hogy így utánajárt a leletednek!! Én sem értem miért jó az eü-ben dolgozóknak, hogy ennyire undokok:((( Igaz, hogy nem lesz több pénzük ha kedvesek, de nem jobb jó érzéssel és jókedvvel segítőkészséggel dolgozni?

Anitja, nagy gratula a kistököshöz!!

Talinn, próbál kiasználni tényleg minden percet a pihizésre!

Hajni, vacsi jól sikerült?

Talinn, Panna nagyon klassz név! Mostmár akkor tényleg maradjon Panna :))

Nézzétek mit találtam, annyi cuki falmatrica van ezen az oldalon: http://lacasadecor.hu/faltetovalasok/gyerekszoba?page=3
 
 


lilllus, drukkolok, hogy minden a lehető legjobban alakuljon!!!

Én is fotelben tervezem a szopit. Lányokkal ágyban volt, de sokszor talán én hamarabb elaludtam, mint ők :oops: Aztán meg majd úgyis adja magát, hogy hogy jobb a családnak. Fotelben vagy ágyban.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Anitja!
Gratulálok! :-)

Ann!
Jók az oldalak.

Oltás!
Képzeljétek nekem a dokim ráírta a papíromra, hogy kifejezetten ajánlott az inf elleni oltás. Magyarázata: , hogy sokkal nagyobb baj lehet ha 1,5-2 hétig fekszem lázasan. Hm ezek után nem is tudom. :roll: :roll: :roll:

Szopi!
Nekem koli 1 hósan már átaludta az éjjelt nem volt gond. Benivel 1 évig gyűrtük egymást, de én is mindig székben szoptattam. tartottuk magunkat ahhoz , hogy mindenki a helyén aludjon, de ez nagyon fárasztó. Mondjuk az intimitás és egy kis magán élet legalább meg maradt nekem és páromnak....

Én is nagyon sokat keményedek :-( aggódom is nagyon. pihire nincs túl sok lehetőség. kisebb fiam arcüreggel van itthon 1 hete és még szerintem legalább 2 nap... nagyon fáradt és feszült vagyok. ennek meg is van az eredmény :-( az egyetlen ami megnyugtat, hogy mozog rendesen.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
sziszianyu
Érd
 
 


sziszianyu, kisfiadnak mielőbbi jobbulást! Remélem azért tudsz pihenni kicsit!

Sajnos nekem is sokat fájdogál a hasam, de remélem csak a méhtartó izmok húzódása miatt. Mindenesetre holnap megyek orvoshoz, újabb uh. Várom már nagoyn!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Telefon akkor drukkolok neked holnapra!!
Cserébe te is nekem, hogy mindkét orvos kislányt lásson :D
A szopival kapcsolatban egyetértek, majd meglátjuk mi válik be:-) A vége felé vettem magam mellé az Arnit, de akkor én is hamarabb elaludtam mint ő:-))))

Sziszianyu jobbulást a kisebbik fiadnak!!
Az oltás miatt ne aggódj, én anno 2-t kaptam és semmi bajunk nem lett belőle.

Ann:-))) Már nem hiszem, hogy változtatok a nevén, max kap mellé még egyet :lol:

Anitja gratulálok a kisfiúhoz:-)))))))))))))))) Nagyon szép méretekkel rendelkezik:-)))

Lillus majd tegyél fel képet a bútorokról:-)

Nekem most kabátproblémám van:-(( Már nem tudom összecipzározni az átmeneti kabátomat, a téli kabátjaim pedig mind karcsúsítottak, úgyhogy.... Muszáj lesz néznem vmit.

Családient.hu vonalzók

picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok!
Anitha, gratula a kisfiúhoz :lol:
Talinn, Telefon szorítok a mai uh miatt!Beszámolót várunk :)
Sziszianyu!Jobbulást a kisfiadnak!
Ann, jól sikerült a vacsi, egy kis romantika sosem árt :D
Mi holnap este megyünk uh-ra, alig várom.Elméletileg meglesz az AFP eredményem is.Remélem minden jó lett :wink:


Szép napot Mindenkinek :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Ann:
Tök cukik a matricák,nekem nagyon bejönnek.
Meglepően még apának is tetszenek :lol:

Anitja:
Gratula a kisfiúhoz!

Lilypie Fourth Birthday tickers


Lilypie Pregnancy tickers
liliom4
Dánia
 
 


talinn, megy a drukk ezerrel! :wink: Te is ma mész?

Én 11-re megyek uh-ra, remélem látni a nemét. Szerintetek ha nem tudja megmondani a doki, mikor érdemes 4D-re menni? Vajon ott látja, csak az sztk-s nem mondja? Vagy tényleg nem lehet látni? Sok sztk-ban divat, hogy nem mondanak semmit sem. Nekem pl mindkét lánnyal csak 4D mondták meg, és mikor már tudtam, akkor is rákérdeztem sztk-s dokinál, aki mondta, nem látni :roll:

hajni1980, Neked is megy a holnapi uh-ra a drukk! :wink:
Biztos, hogy minden rendben van!

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Hajni1980 és Telefon33: megy a drukk mára és holnapra, hogy kiderüljön a picurkátok neme és hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Telefon33: remélem már jobban érzed magad és nem fájdogál a pocid!

Hajni1980 Milyen volt a vacsi?? Valami kalssz helyen voltatok??

Ann: nagyon szépek a matricák, eddig gyerektapétát gondoltam a babaszobába, de most aztán fel lett adva a lecke, mert nagyon tetszenek a matricák!!!!!!

Anitja: kisfiúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó, hatalmas gratula :D


Sziszianyu: jobbulást kívánok pici fiadnak és hogy mielőbb te is többet tudjál pihenni!

Talinn: köszi Neked is a köszöntést, ne aggódj, tuti kislány (Panna) lakik a pocidban! Kabátproblémával nem vagy egyedül, hasonló cipőben járok, úgyhogy nekem is be kell szerezni egy másikat.

Lillus: Hogy sikerült a babázás? Raksz fel képet az összeszerelt bútorokról? Biztos nagyon klassz lett!!! Azért őszintén végiggondolva, nem irigyellek, hogy a pároddal ilyen sokára fogsz találkozni, én személy szerint nagyon drukkolok, hogy kis hazánkban megtalálja a számítását, és mihamarabb végleg együtt lehessetek!!!!!!!!

Mi vasárnap egész nap rohangáltunk Praktiker, Obi, Bauhause, és társaikban normális csempére vadászva a fürdőbe, de vagy nagyon harsány, vagy nagyon egyszerű a választék, úgyhogy ma du. újra folytatjuk a vadászatot, jó lenne most már valamit találni, mert 2 hét múlva kezdődik a bontás!

Mindenkinek szép napot kívánok! És Telefon33: mindenképp írj, hogy mi volt az uh-n!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Gabi

Lilypie First Birthday tickers
szamoca1973
Budapest XXI. kerület
 
 


Szép jó reggelt!

Kaptunk zárt fórumot, szóval a továbbiakban lehet oda írni. A fórum főoldalának legalján van egy "2013 márciusi babák zártkörû" nevű téma (bejelentkezve látható), aztán ott is lehet nyitni új topikokat....
De itt egy link hozzá: http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewforum.php?f=405679

Elvileg feltettem mindenkit, aki nem látja, az szóljon és felteszem a listára :)
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!

Janka, köszönjük, én akkor már oda írok:)
Várlak Titeket is:)
jessi
Gyenesdiás
 
 


Sziasztok,

Janka köszönöm a felvételt,nagy nehezen sikerült is bejutni :-)
Délután oda folytatom,most megyek sütök Amcsi almás pitét

Kép

Kép
judit0823
Pécel
 
 


szamoca1973, megjártam az orvost, és mivel csütörtökön volt uh, így ma nem csinált, csak megvizsgált.
Így a baba neme továbbra is titok! 5 hét múlva megyek uh-ra legközelebb. Megkaptam a beutalót a terheléses vércukor vizsgálatra is.

Családient.hu vonalzók
telefon33
Érd
 
 


Sziasztok!

Mi a 17. hetet töltöttük ma be, március 28.-ára vagyunk kiírva. Szivesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet!? :)
hoszilu
Zalaegerszeg
 
 


Sziasztok!

Mi a 17. hetet töltöttük ma be, március 28.-ára vagyunk kiírva. Szivesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet!? :)


Szia!

Átmentünk zártba, betettelek téged is a tagok közé, szóval már láthatod. A fórum főoldal legalján kell legyen egy "2013 márciusi babák zártkörû" topik, no ott megtalálsz minket :-)
ljankaa
Budapest
 
 


Szolgálati közlemény:

Átmentünk zárt fórumba. Ha valaki csatlakozna hozzánk, akkor írjon nekem PRIVIT (PM), mert nem mindig nézem, hogy írt-e ide valaki.

Köszi :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ljankaa 2012.10.28 16:08-kor.
ljankaa
Budapest
 
 


Sziasztok!
Gondoltam, ide is bejelentezem, hogy még élek, élünk! Remélem,mindenki jól van! A gyerekbetegségekhez kitartást, nekünk is jut belőle elég, de egyszer mindennek vége van!

Kép
Kép
tacska
Eger
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!


Szolgálati közlemény:

Átmentünk zárt fórumba. Ha valaki csatlakozna hozzánk, akkor írjon nekem PRIVIT (PM), mert nem mindig nézem, hogy írt-e ide valaki.

Köszi :)


Szia!
Csatlakozhatnák hozzátok én is?
Én 2.gyermekemet várom május elejére, de régi babanetes vagyok!!!!
2005 ősziek (gyermekek/magzatok kor szerint)

Remélem felvesztek :)

Szép napot!

Mea
mea
 
 


...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: