Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gratulálok az újaknak!

Aranyosak vagytok! Lehet hogy érzékeny vagyok a plusz kg témára és felkészítettek hogy nagyon bunkó a doktor nő de ennyire nem számítottam és tudom hogy én érdekem hogy ne hízzak sokat a babóval de mindent lehet finoman. Az az igazság hogy ezt a kismanot nem terveztük és hát anyagilag nem vagyunk a topon ezért nincs nagyon pénzünk fogadott dokira aminek hát meg is van az eredménye.
Edina szorítok neked tuti minden rendben lesz:)
Hányingerbe nem tudok tanácsot adni mert nem igen van inkább lelkileg érzékenyebb vagyok.

Szép napot mindenkinek! :)
zsanett21
 
 
 
 


Sziasztok!

Edina

Megy a drukk+++++++++++++++++++++!!

Wigyorka

Hanyingerre nemtudok semmit, nekem is van neha, vagy csak szimplan, de inkabb megkivanok valamit, meg eszem, es utana majd behanyok tole......

Piroska

Van benne igazsag amit irsz, de meg egyenlore nem hizott a terhesseg miatt
Zsanett, es amugy is ha valaki megy az elso ultrahangra, ne ez legyen mar a tema....
En tuti elkuldtem volna a Dokit.
Otthon mennek apenzek is az orvosoknak, itt azt sem kell adni, es ugy bannak az emberrel, mint a kiralyokkal.
Ja es szerintem legyen mindenkinek a sajat problema, hogy szules utan mennyit kell fogynia.

Kiscinke

Persze szerintem is ha nincs kulonosebb baj a terhesseggel, tuti nem azert vetel el az ember, mert cipeli a gyermeket.

Zsofi

Gratulalalok :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Edina!
Gratulálok! :) Üdv köztünk, biztos, h erősödni fog az a csík! Nekem először nagyon halványak voltak (alig láthatóak), aztán meguntam és akkor vettem egy digitális clearbluet...onnantól nem voltak kétségeim! Mondjuk nem túl olcsó, de patikában érdemes venni, ott 1890 Ft Dm-ben 3000 Ft...
Viszont 2 nap múlva már a hagyományos teszten is erős volt a csík!

Györgyi!
Tökre egyetértek Veled! :wink:
Szerencsére az én dokimnál se a "súly" körül forog a világ!

Zsanett!
Hát igen...lelkileg én is érzékenyebb lettem! Sajnálom, h ilyen bunkó volt a doktornő :(

Lányok!
Tud valaki táblázatot készíteni közületek? Persze nem most azonnal, mert még biztos sokan fognak csatlakozni, hanem később amikor kb. kialakul a topic létszáma :) bár utólag is lehet hozzáírni bárkit!
Szóval olyanra gondoltam amin ott a terhességi kor, hol szülünk, kiírt időpont, később a baba neme, baba neve :D

Tényleg, ti gondolkoztatok már a kisbabátok nevén? Nálunk csak lánynév van: Hanna Laura, vagy Laura Hanna :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

 
 

De jó sokat írtatok.

Zsanett, ezek tényleg bunkók voltak. Rajtam is van felelsleg bőven. Rajtam maradt a szülés után. Majd lefogyok... valamikor:)

Kiscinke, gratula és örülök, hogy már van zárt topicos tapasztalatod és támogatod. Így is jó a csapat, de sztem úgy még jobb lesz :)

Edina, halk gratula. Nekem alig látható csíkkal indult, úgyhogy biztos minden rendben lesz.

Köszi a tanácsokat, csajok a cipeléssel, rugdosással kapcsolatosan. A cipeléstől nem is tartok annyira, mert ezt már én is hallottam, hogy hozzászokott a szervezet. A rugdosással meg még kísérletezünk, hogy hogyan lesz kényelmes, meg terelem a figyelmet én is mindenfélével.

Györgyi, én azért irigyellek az ottani egészségügyi körülményekért. Lehet, hogy más rendszer, de szerintem ennél, ami itt van biztosan jobb. Gondolom ott is csak szülésznő segédkezik vagy ezt már írtad?

Zsófi, nevek.. hááát az nagy küzdelem lesz. Lány még semmi, fiúnál egy kérdőjeles Ágoston... szóval majd küzdünk apával, mert nem egyszerű eset. A Hanna Laura szép (nekem ez a sorrend egy picit jobban tetszik :wink: )
20140503222551
 
 


Zsofi

En tablazaot nemtudok kesziteni :oops: :cry: !!
Sajnos meg kepet sem tudok ide feltelepiteni valamiert.
A masik topikban mindig egy lanynak kuldtem at emailon a kepeket, es raka fel nekem :cry: :oops: :!: :!:
Nev ha fiu az apukaja neve lenne vagyis Robert :lol: :lol: :!: :!:

Tinus

Igen itt csak szulesznohoz jarunk az elso ultrahang utan.
En nagyon megvagyok elegedve az iteni egeszseguggyel, sose volt fogadott dokim, amikor mutottek 5szor akkor sem, nem is ismertem a dokikat, csak a mutoben talalkoztunk, es segitettek rajtam :lol: :lol: :!: :!:
Es ez itt mukodik!!
De biztosan otthon is vannak jo dolgok.
Nekem a csaladom reven a betegsegeknel csak rossz tapasztalataim vannak sajnos.
Debiztosan nem igy van mindenhol.
Es en ezt mar egyszer leirtam az egyik topikban, de sok embernek nem tetszett, merthogy otthon milyen jo az egeszegugy.
Biztosan jo, de nem mindenho otthon.....
En itt szeretek elni, es megvagyunk elegedve a dokikkal, es az apolokkal, es a korhazi ellatassal is.
Es mikor a lanyomat szultem, egybol haza engednek, mert En korhazban szultem, es ahogy haza ersz, mar var egy apolo, aki 9 napig kiszolgal, segit mindenben, foz ha kell takarit, mos foglalkozik a bebivel,aha van gyereked azzal is.
Itt ez kotelezo, es a biztosito fizeti.
Es ha nem vagy megelegedve, szolsz telefonon, es kuldenek masik apolot :lol: :lol: :!: :!:
Ez ebben az orszgban van.
Nekem jol jott, mert rokonok nem elnek itt kinn, es jo volt az a 9 nap segitseg.
Vannak akik otthon szulnek 75% a noknek es az is mukodik.
Tudom otthon ez idegen, de vegul regen a nagymamaink is otthon szultek.......

Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:21-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Kiscinke

Biztosan igazad van az orvosokkalkapcsolatban!!
Mondjuk akiket mi ismerunk otthon, annak mindnek kacsalabon forgo haza van :lol: :lol: :!: :!:
Maloxot en is szedtem a lanyom terhessegenel egy parszor, nekunk itt ragos tablettaban van, de nagyon jo gyogyszer :lol: :lol: :!: :!:
Most erunk haza epp elaludt a lanyom :lol: :lol: :!: :!:
Setaltunk vele 1 orat a ferjemmel babakocsival....
Elegge szar ido van, 13-15 fok, ebben az evben 2szer sutott a nap tiszta rossz....
En nagyon kivanos vagyok, tegnap pl palacsintat sutottem, fahejasn ettem, es meg megylekvarral.
Most is epp azt eszem.....
Persze tegnap savam lett tole :cry:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Tinus!
Nálunk is nagy küzdelem lesz a névválasztás! Köszi a tippet! :wink:

Györgyi!
Le kell kicsinyíteni a képet, csak úgy lehet ide feltenni (sajnos)!
Azért tök jó, hogy ott Hollandiában így állnak az orvosok az emberhez...nekünk még van hova fejlődnünk. Itt Mo-on tényleg sz@rnak az emberre általában ha nincs fogadott orvos (persze tisztelet a kivételnek, de sajnos ez a jellemzőbb)!

Kiscinke!
Én tök hülye vagyok hozzá...mármint a táblázathoz! :roll:
Nagyon örülnék ha ebben a topikban is lenne! Szinte minden topikban van egy táblázat :lol:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Hű, termeletek jól!

Edina - Drukk-drukk!!!!! :wink:

Zsanett - A jófejség nem biztos, hogy a pénzen múlik! Én egy kanyit se adok a dokimnak a terhesgondozás alatt. Szülés után a 6 hetes kontrollon kapott egy csekély összeget, de messze nem annyit, amennyit mondjuk magánban elkérnek egyesek. És ettől függetlenül mindig kedves, megértő és segítőkész és Pesten vagyunk!

Györgyi - Tök érdekeseket írsz! Itthon el sem tudnám képzelni, hogy kijönnének házhoz ápolók tb áron. :?

Hányinger - rágycsálj egy vékony szelet gyömbért vagy igyál gyömbéres üdítőt úgy hogy kikevered belőle a szénsavat. (nem próbáltam a védőnőm ajánlotta, ha esetleg kéne... de egyenlőre még nem volt annyira vészes) Homeopátiából azt hiszem a nux vomica. De itt mindent megtalálsz:
http://homeopatia.info.hu/index.php?lang=hu&mode=HihModSite&page=HihPgSiteStart&article_id=117

Csak én vagyok olyan naív, hogy 1 db tesztnek elhiszem, hogy terhes vagyok? :roll: Egyik gyereknél sem csináltam többet.

Nevek - Ááááá, először szeretném tudni, hogy minden ok, jó helyen van stb. Eddig az utolsó pillantarta azért sikerült kitalálni. :wink: Ha megint fiam lesz nagy bajban leszünk.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:21-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Zsofi

Probaltam mar de nemtudom kicsinyieni valamiert :cry: :oops: :!: :!:

Bettyna

Igazad van, nem mindenhol penz ehes a doki.
En pl Gyongyosrol valo vagyok, a szuleim faluban elnek, de sajnos arra nagyon brutalis a dolog orvos ugyben :cry: :cry: ....
A noverem verzett nagyon, marciusban Gyongyoson kikapartak/gyogykaparas 40ezer ftert.
Az azert durva nem?
Akkor ha a dokinak van egy nap 2-3 mutete, csak nem keresnek olyan rosszul.
Plane hogy arra fele bemondjak mi mennyibe kerul.
Nem akarok belefolyni, de Gyongyos es kornyeke sajnos ilyen.........
Azt meg mar le se irom, hogy a fizetesunkbol, ami itt tobb mint otthon, kevesebbet vonnak a betegbiztositasra, es agyogyszerek ingyen vannak....
Ivfem ingyen volt........
Szep napot!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, én is palacsintát ettem tegnap, annyira kívántam, de csak üresen :D Nekem tetszik az a rendszer, ami nálatok van. Orvos téma: sokat lehetne erről eszmét cserélni, mert tényleg gáz, ami itthon zajlik. Persze van példa jóra rosszra is. Én betegként és családtagként is látom, hogy mi helyzet. Tesóm orvos, de nem a tehetős, hanem a nyomorgós fajta. Azért az sem mindegy milyen szakorvosról van szó, a nőgyógyászok nálunk sem panaszkodhatnak.

Bettyna, az első gyereknél én is csak egy tesztet csináltam. Most többet is, mert az elsőn alig látszott a csík. A gyömbért imádom, most úúúgy megkívántam... jó ötletet adtál :)

Kiscinke, köszi, hogy megcsinálod a táblát. :)
20140503222551
 
 


Nekem a dietetikus azt tanácsolta, hogy amennyiben lesz hányingerem, igyak meg egy pohár vizet, az nyugtatja a gyomrot, ha nagyon elviselhetetlen, egyek egy pici sajtot, vagy TK kenyérbelet :)

Nóri

Kép
imono
 
 


Sziasztok!

De jó lesz táblázatunk:)

sz.bettyna persze nem a pénzen múlik a jófejség de ha van rá pénzem akkor elmegyek más dokihoz aki úgy bánik velem ahogy úgy gondolom emberhez méltó. Én is egészségügyben dolgoztam de bennem sose merült fel hogy bármilyen emberrel bunkó legyek akár az utolsó kisebbségivel. Hát ez ami emberfüggő...

Nekem a mai nap nagyon pocsék hányinger gyomorégés:(

Szép napot:)
zsanett21
 
 
 
 


Edina- gratulalok a halvany csikocskahoz! Addig is mig nem lesz erosebb gyere es legyel koztunk irj magadrol es varjuk a kovetkezo teszt eredmenyerol a beszamolot!

En is tobb tesztet csinaltam idaig, mivel 2db-osat szoktunk venni.
Emlekszem mikor Kamillanal eloszor teszteltem kidobtam a kukaba a tesztet mert nem lattam rajta semmit es mert barnaztam is akkor. Majd kesobb kivettem a kukabol mert elfelejtettem megmutatni a paromnak hogy nincs ket csikocska aztan volt a meglepetes am, egy eros es egy halvany csikocska ott figyelt a teszten! Na ekkor mindenkeppen ugy gondoltam csinalnom kell meg egyett, masnap csinaltam is es az mar erosebb volt.

Kép
Kép
Kép
v.piroska
 
 


Zsanett

gyomoreges nekem is van, megint palacsintat ettem :cry: :oops: :!: :!:
En meg melle gorcsolgetek, de szerintem ez normalis, a lanyomnal is igy volt....
Azert sajnalom hogy hanyinger is tarsul hozza....

Imono

Viz az tenyleg jo!!

Tinus

Nemtudnam most meg enni a palacsintat, azt hiszem eleg volt egy ideig :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Hmmm palacsinta:) De meg kivántam, én tegnap a pizzáért voltam megveszve:)

KépKép
zsanett21
 
 
 
 


Hmmm palacsinta:) De meg kivántam, én tegnap a pizzáért voltam megveszve:)

KépKép
zsanett21
 
 
 
 


Sziasztok

Üdv az újaknak :lol:

Zsanett ez nem semmi amit veled müveltek én tuti elküldtem volna a dokit, de szerintem se foglalkozz most semmivel csak magaddal és a kicsivel a pocakban. Egyébként rajtam is van súlyfelesleg rendesen és nem 10-20 kiló :oops: de eddig egyik orvosom sem foglalkozott vele sőt még a védőnő sem.

A hányingerre azt olvastam, hogy még a hideg innivaló is segit rajta vagy jégkocka szopogatás ha nem érzékeny a torkotok.

Györgyi nem semmi amiket írsz nálatok akkor sokkal előrébb tart az egészségügy, de szerintem ezek tök jó dolgok.

Mi még nem gondolkozunk neveken egyenlőre legyen minden rendben bár a lány név már megvan ha kislány lesz akkor valószínű, hogy Annának fogják hívni.

Nemsokára megyek orvoshoz drukkoljatok, hogy minden rendben legyen majd este jövök beszámolni, hogy mi volt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Lányok!
Azt hiszem kicsit gyengébb most az immunrendszerem, mert sikerült elkapnom a páromtól valami nyavaját és eléggé fáj a torkom, na ilyen sose volt még, hogy elkapjak betegséget, de mindegy is. Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van valami ami tíltott? Én a mézes teáig merészkedtem csak. Talán ez segít, de azt sem akarom, hogy durvuljon, viszont ártani sem a bébimnek valami szerrel...
Tudtok segíteni, mit lehet most?
Köszönöm!

Nóri

Kép
imono
 
 


Imono: Mézes tea + c vitamin, csipkebogyótea illetve szedhetsz még grefiut mag cseppeket is. Jobbulást és vigyázz magadra.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást, feltétlenül írok a fejleményekről.

Kép
edinacska33
Gyöngyös
 
 


Zsanett

Klassz lett a vonalzod :lol: :lol: :!: :!:

Krisy

Megy a drukk++++++++++++!!
Gyere este a hirrel!!

Imono

Szerintem is a tea a jo.

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Ma voltam dokinál. Mindent rendben talált, ez most kicsit megnyugtatott. Nekünk több, mint egy év kellett, hogy összejöjjön a baba, ezért vigyázok, amennyire csak lehet. És kaptam képet is.
Jövõ héten el kéne intéznem a házi orvosos vizsgálatokat és a védõnõt.
ami persze a város másik felén van, mert lakhely alapján oda tartozom.

Hányingerre tényleg jó a víz, én azt is megfigyeltem, hogy ha eszek picit, akkor az segít.

Györgyi, ez az ápolónõk dolog viszi a pálmát.

Támogatom a táblázatos dolgot, én még nem igazán vagyok jártas a fórumozásban, de jöhet minden hasznos dolog.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Én is drukkolok Krisy!!

Köszönöm gondoltam most már felvágok egy vonalzóval;)

Imono jobbulást!!

Puszi!

KépKép
zsanett21
 
 
 
 


Niksi

De jo hogy mindent rendben talat a doki :lol: :lol: :!: :!:
Kepet feltudod rakni?
Apolonos? Ja hogy itt hazhoz jonnek szules utan?
Ez meg itt kotelezo, ha nincs apolono akit 16dik heten felhivsz hogy kb mikor szulsz, e mikor megszultel a ferjed azonnal hivja ezt a kozpontot, akkor kozlod a korhazban oke mehetunk az apolo jon azonnal, es ugy engednek haza.
Nekem bejott :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Lányok!

Nektek van megérzésetek azzal kapcsolatban, hogy fiú vagy lány lesz a baba?

Én amióta az eszemet tudom lányt szeretnék, de annyira elvakultan,hogy már azt lehetett mondani orvosi eset vagyok.

Két hónappal ezelőtt mondtam a barátnőmnek - csak ő tudja még hogy terhes vagyok- hogy úgy érzem fiam lesz.

Nézzétek meg a vonalzómat!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
edinacska33
Gyöngyös
 
 


Imono!
Nekem a Sinupret tabletta nagyon bevált, jó torokra is meg egyszerű meghűléses náthás nyavalyára. Jobbulást!

Bettyna!
Én mindig 1 tesztet csináltam eddig, de olyan erősen látszott azokon a terhesség...most meg olyan kis halovány volt 2 tesztem is, h ezért ruháztam be a digitálisra. Ha nagyon egyértelmű lett volna, és nem csak erős fénybe láttam volna azt a csíkot, akkor megelégedtem volna 1 teszttel is! :wink:

Edinácska!
Jelenleg még nincs semmi megérzésem, de nekem teljesen mindegy mivel van fiam is, lányom is...de elsőnek én is kislányt szerettem volna, másodiknak meg kisfiút, eddig bejött! :D
Tetszik a vonalzód! :lol:

Zsanett!
Neked is szuper a vonalzód! És szép menyasszony voltál! :wink:

Krisy!
Drukk++++++++++++++
Az Anna nagyon tetszik! :)

Lányok!
Akkor mi legyen a táblázatban?
Ez így jó?
-nicknév
-kiírt időpont
-terhesség hetekben
-hol szülünk
-baba neme (később)
-baba neve (később)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsófi, szerintem a kiírt időpont elég, mert a terhesség hetekben az folyamatosan változik. Szerintem ennyi elég. A régi topikunkban asszem volt még életkor is, de én nem ragaszkodom hozzá :oops:

Edina, én is mindig lányt akartam, de az első terhességemnél éreztem, hogy fiú és akkor már azt is akartam, hogy úgy legyen, pedig minden népi jóslás azt mondta, hogy lány. Szóval én hiszek a megérzésekben. Most fura, mert semmi megérzésem nincs, de inkáb fiú felé hajlok. Furcsa, mert annyira szeretek fiús anyukának lenni, hogy nem bánnám, viszont a lánynak is örülnék, mert még nincs :) egyszóval most tökre úgy érzem, hogy mindegy :)

Niksi, de jó neked :)

Zsanett, tényleg szupi a vonalzó. Rózsaszín háttér? hmm, csak nem lányra számítasz :wink:
20140503222551
 
 


Zsofi

En 28an tudom meg a pontos idot mikorra vagyok kiirva.
UMCG fogok szulni

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Köszönöm:)

Én nagyon lányt szeretnék ezért is a rózsaszín:)) Igazából még el se tudom képzelni hogy fiú lesz persze egy kis tökösnek is örülnénk nagyon.
KépKép
zsanett21
 
 
 
 


Mi pedig kisfiut szeretnenk :lol: :lol: :!: :!:
Megalmodtam eloszor mikor terhes voltam hogy fogok kinezni, es ugy is volt...
Most azt allmodtam a terhesseg elott, hogy 2 fiam lett :shock: :lol: :!: :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Vegil is mindeggy!!
A lenteg egszseges legyen, az a legfontosabb!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Csináltam én is vonalszót a kis pötyimnek. A képet nem tudom feltölteni, mert csak a munkahelyemen tudnék scannelni és az közös használatú. Nem akarnék kockáztatni, hogy vki meglátja.

Ti már többen tapasztaltabbak vagytok, nekem olyan hihetetlen ez az egész.

Ami a nemet illeti, én szeretném mielőbb megtudni, hogy közelebb kerüljek a babához. Mikor derülhet ki, kb. A 4. hónapban?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.06.04 11:11-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:24-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok

Megjöttünk hát elég vegyes érzelmeim vannak. A baba jó helyen van, de a doki még nem látott semmit a petezsák 13mm a baba benne még nem nagyon látható csak a jobb sarkába van valami pici azt mondta, hogy abból lesz majd a baba. A méretei alapján elvileg 5 hetesnek mondta, 2 hét múlva kontroll, de gratulált és szerinte minden rendben van és jól alakulnak a dolgok.
A vetélés miatt kaptam Utrogestan-t. Valaki szedet már ilyet?
Én is kaptam képet :lol: Hát hirtelen ennyi majd holnap jövök és visszaolvasok. Jó éjt

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Jól van, megnyugodtam. :wink: Már kezdtem magam vacakul érezni. Egyébként lehet, hogy hülyeség, de mind a 3 tesztet féltve őrizzük a fiókban. :oops:

Klasszak az új vonalzók!

Niksi - Vérből, ha jól tudom a kombi teszten már nagyon korán meg tudják mondani, de az fizetős. Normál esetben a 18 hetes genetikai uh-n, ha jól fekszik, akkor látsztik. Bálintot akkor megtudtuk, Szabit csak a 27.héten 3D-n.

Tábli szuper a hetek szerintem sem kellenek, látszik a vonalzókon.

Én holnap reggel megyek. Alvásidőben jövök az erdménnyel.

Kiscinke - Jó utat!

Krisy-Gratula! Ne aggódj, biztos, minden ok lesz!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kiscinke

Jo hetveget!!

Krisy

Gratula! Ha a doki azt mondat minden rendben tuti ugy van!!
Bizz a babadban!!
Utrogestant en 3szor 2 kupot hasznalok a 12 hetig.
Az osszes Ivfes azt kapja :lol: :lol: :!: :!:

Bettyna

Varunk az eredmennyel!!
Bettyna en is orzom a teszteket!
A lanyome meg azota is el van teve :lol: :lol: :!: :!:

Niksi

Aranyos a vonalzod :lol: :lol: :!: :!:
nalunk a 20heti ultrahangon mondjak meg a baba nemet :lol: :lol: :!: :!:

Holnap En is tesztelek egyet :lol: :lol: messze van meg junius 28.


Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszönöm a segítséget, úgy néz ki a tea használ, enyhült, remélem reggelre elmúlik. Nem nagyon akarok szedni semmit, mert nekem még a merckformint, jódot, folsavat, elevitet is kell, szóval több, mint elég ez is... De a megtapadás miatt a 12. hétig muszáj a merckformint meghagyni.

Krisy, minden rendben lesz :) Én hat hetes + 5 naposan megyek majd dokihoz, én is ennyit látok majd kb? Vagy toljam el egy héttel???

Nóri

Kép
imono
 
 


Sziasztok!

Nálunk 16 hetesen 3D-n látszott először, hogy fiú. Azt szokták mondani, hogy a fiúkat könnyebb korán észrevenni (ami érthető is).

Imono, ezt nehéz megmondani, hogy mikor mi fog látszani, mert attól is függ, hogy valójában mikor volt PÉ-d, hiába utsó mensi szerinti terhességi hét. Én ezért megyek később, de elsőnél én amint tudtam mentem, sőt a doki beszélt le arról, hogy ne rohanjak azonnal, mert úgy sem látszana sok :)

Krisy, jó hírek :)

Bettyna, visszatérve a szopira (annyi hozzászólás van, hogy elfelejtettem mindenre reagáni:)). Nekem sose volt elég tejem, de a gyerek ettől függetlenül teljes cicifüggő (reggel, este, napközben altatásnál), szóval egyébként is aggasztott, hogy hogyan fogunk idővel leszokni erről. Csak én úgy voltam vele, hogy örültem, hogy ennyit tudok nyújtani neki és hagytam, ha szereti. Majd kialakul, meglátjuk, hogy lesz.
20140503222551
 
 


Sziasztok!

Kiscinke jó utazást!

Krisy hát ez szuper:)) 6 hét 1 naposan nekem is csak a petezsákot látta én picit többre számítottam de azért nagyon örültem:)

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én mindenféle babás hülyeséget álmodok össze:)

Mindenkinek Szép napot! :)
zsanett21
 
 
 
 


Sziasztok

Imono szerintem nyugodtan várhatsz még egy hetet, mert valószínű, hogy nálad sem fog többet látni, de ha gondolod akkor el is mehetsz és akkor megnyugodsz, hogy jó helyen van a baba. :lol:

Megpróbálom a képet csatolni, hogy nálam mit láttak:

Kép

A petezsákban a jobb sarokban van elvileg a baba. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Zsanett én is álmodok összevissza mindenfélé babás dolgot. :shock:

Mi nem fogjuk megkérdezni, a nemét az legyen meglepetés, bár remélem, hogy most kislány érkezik hozzánk, de ha nem az sem baj csak egészséges legyen. :lol:

Györgyi mi lett a teszt eredménye? :)

Bettyna várjuk a híreket!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Halihó!

Azta mennyit írtatok!
Újaknak üdv!
Egyre többen leszünk! :) Bár szerintem rengetegen olvassák a topicot csendben...szóval én is Támogatom Tinus ötletét, hogy zárt legyen a topic....
Nagyon sok rossz dolgot hallottam, arról, hogy sokat olvassák szülészetről e.ü.-sek és pár dolgot számon is kértek kismamiktól, akiket felismertek a storyk alapján...szóval én tuti, hogy sokkal kevesebbet írnék nyíltba, mint zártba és már átgondoltan osztanám meg az infókat....nem ez az első regem.... :roll:

Álmosság: szörnyűűűű, én is nonstop tántorgok....ráadásul napi 1 kv-ra álltam át...a napi 3 után....nem egyszerű...

Niksi: Én az előző terhességemet kb. végighánytam a 6. hónapig....értsd napi 15-20szor...amikor már semmi nem segít és olyan helyen vagy ahol nem tudsz....akkor igyál meg 3 korty colát!!!!Segít, időt nyersz vele, 20-30 percre megszünteti. Tudom, hogy nem egészséges, de szükség törvényt bont alapon...a dokim szerint is oks, jobban árt, ha nem marad bent semmi...cola után tudsz is enni valamit, ami nem jön vissza....
Én a legrosszabb időkben csak vajaskiflit tudtam enni, minden mástól rosszul lettem. Közben meg szedtem a vitaminokat...

Györgyi: Házi ápoló 9 napig...ÁÁÁÁlom....ilyet én is akarok! Mennyire jó lehet az elején egy nonstop segítség, pláne 2 gyerek mellett....

Edina: Én is világ életemben lányt szerettem volna....igazi csajos anyu lévén viszont tutira vettem, hogy nekem fix. hogy fiam lesz, egyszerűen éreztem...aztán iszonyat hamar kb. 14 hetesen kiderült, hogy kislány. :)))) És imádom. Szóval most jöhet lány, fiú, csak egészséges legyen, most csak ez a vágy van bennem. :)

Nekem is elég sok vetéléses barátnőm van....szóval eléggé parrantok...pláne, hogy volt, aki 5 hósan vesztette el....
De én úgy gondolom, hogy ha csupán egy emeléstől, vagy egy rossz mozdulattól elmegy a baba, akkor sajnos ő nem volt életképes és jobb előbb, mint később...

Zsanett: Azonnal válts dokit! Állat! Én gyűlölöm azokat a dokikat, akik (mintha csak a hecc kedvéért) arrogánsak és flegmák....érdekes módon, amikor megtudják, hogy dr. van a nevem előtt mind rögtön visszavesz és mintha kicserélték volna a hozzáállásukat....nevetséges :x

Kérdés: valakinek láttak/hallottak már szívhangot????? Én is j. héten megyek....elvileg akkor leszek 7-8 hetes....normál ciklussal, elvileg a beágyazódás után 3 héttel már van szívhang, nem?
hannipanni
Budapest
 
 


Sziasztok!

Krisy!
Szívből gratulálok! Én látom benne a kisbabát! :wink:
De jó Neked! Az első ultrahangon már túl vagy! Én úgy érzem soha nem lesz már jövő hét csütörtök... :roll:

Kiscinke!
Jó utat! Akkor jövő héten megadom az adatokat a táblázathoz! :)

Bettyna!
Drukk+++++++++++++++++ :lol:

Tinus!
Igazad van! Bőven elég a kiírt időpont... :wink: Főleg így, hogy sokan készítettek vonalzót a napokban! Így mindig látni a heteket! :)
A kor? Hát az mindegy nekem...majd eldöntitek :wink:

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Teszteltem es POZITIV!!
Ha valaki elkuldi privin az email cimet elkuldenem neki a 2 teszt kepet, es kirakhatna nekem ide!
Koszi elore is!
Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok Lányok!!

Sajna nem tudok mindig jönni, főleg meló.. na meg az esti fáradtság miatt!!! Most kezdtem el ezt még inkább érezni... Egész nap csak alunék!!!

Elvileg július 3-án (kedden) megyünk dokihoz, akkor már az utolsó mensi szerint betöltöm a 7 hetet. Én a korábbi terhességemnél is (az a baba sajna elhalt) 7 hetesen mentem először. akkor már volt szívhang. Egyébként a 6. hét előttig meg csak a pontocska van, szerintem érdemes megvárni, mire van szívhang.)

Izgulok nagyooooon!!!

De érzem, hogy minden rendben lesz!!!!

Wigyorka :)

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
wigyorka
Budapest XVIII. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés, mert Bálint reggel negyed 6 óta ébren van, hulla vagyok, megyek aludni, míg ők is alszanak.

Jelentem Véletlenke 11 mm-es, eszerint 7 hetes, de mensi alapján csak bő 6. Szépen kalapál a szíve, láttam, hallottam! :lol: Nagyon jó fej volt az uh-s dokinő, mert mivel ott volt velem Bálint elsőre hasival próbálkozott, hogy ne kelljen a gyerkőc előtt hüvelyit csinálni. Első ránézésre minden rendben van a kis pocaklakóval. Megkaptam a beutalókat az első laborokra, EKG-ra, köv randi, ha nincs semmi gond a 12 hetes uh-on július 24-én.

Köszi a dukkokat! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Szaisztok!

Krisy de jó látszik már a petezsákban baba :)))

Györgyi gratulálok a pozitív teszthez!!!

Hannipanni nem gondoltam volna hogy vissza élnek az itt olvasótakkal.

Nekem a családomba többi a húsi nőci aki már szült úgyhogy árgus szemekkel figyelik mit eszek híztam-e 2 dkg-ot, szuper érzés...
És persze mindenki jobban tudja nálam hogy mit, hogy kell tennem..:(

Szép napot!
zsanett21
 
 
 
 


Bettyna

Gratula a szivhanghos, es hogy minden rendben van :lol: :lol: :!: :!:

Wigyorka

persze hogy minden rendben van :lol: :lol: :!: :!:
Juli 3?
Jo messze van :cry: :!:
Alig birom ki en is juni 28ig.

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: