Új privát üzeneted érkezett!

Kata: én megcsinálom a 12. hetes integráltat és a 16. heteset is!
de én idős vagyok mint egy vén csataló :-) és nekem kell is!!!!
amúgy mind kettőt ERŐSEN AJÁNLJÁK!!!! ... lehet gyűjteni .. .bakker én azt hittem az első 12 hetes integrált tb támogatott de most rákerestem és nem igazán látom4 már a bolgárkerék utcai is fizetős!!! anyám...

azért egy babára jelentősen rákell gyúrni anyagilag ha tényleg teszteket is csinál az ember...!!!! ...

Nálunk ahova járok minden alkalommal bekapcsolják a gépen a babamozit úgyhogy arra legalább külön nem kell költeni kapunk róla mindig cd-t és fotót is :-) és nem is kerül sokba - de mondjuk ha nem lenne azt kihagynám!!!! .. bár az ember kíváncsi és anno a kislányomról csudaaranyos képeket láttunk4 bár tény ha alszik vagy úgy van fordulva semmit nem látsz :-) és néhány helyen kifizettetik azt is ... szóval ha majd akarsz 4D-ni akkor érdeklődj mi van ha rosszul fekszik a baba semmit nem látsz belőle - van e esetleg lehetőség arra, hogy elmehetsz egy másik nap!!!! ...
én ettem előtte csokit és arra mindig izgettmozgott :-)))))
tronky
Budapest
 
 


Ja, sajna fizetős az integrált....én ennek ellenére megcsináltam/csináltattam. Nem kötelező, de ajánlott- igaz "csak" 30 voltam az előző terhességemnél, de már mégsem 22...mondjuk az elgondolkodtató, hogy ha rossz eredmény jön ki, mit csinálnál? Lehet tévedés is...és a jó eredmény sem garancia...Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, mert 30ezer az rohadtul nem mindegy...

KépKép

Kép
 
 


Ismeritek azt az érzést, hogy 30 felett repül az idő és az ember nem foglalkozik a korával? Na velem most ez történt, mert most látom, hogy azt mondtam, hogy 32 éves vagyok :) Na igazából csak 31! Molly légyszi majd javítsd ki. 32 majd csak októberben leszek.

KépKép

Kép
 
 

 
 

Jó reggelt!

Kata
Én az UH-ra szavazok! Vérvételes tesztek csak egy statisztikai adatot adnak meg, hogy mennyi az esélye, hogy Down-kór, Edvards-kór, vagy nyitott gerinc van-e a babánál. Ezeknek vannak UH-s jelei. A vérvétel eredményét nagyon sok tényező befolyásolja...
Nálam pl. a stimulált ciklus, az ikerterhesség miatt nem is javasolt...
Mi UH-ra fogunk inkább többször menni...

Tronky
Jó is az itthonlét! :lol: :lol: :lol: :lol:

Dizzy
Mikinek utólagosan is boldog születésnapot!

 
 


Kata!
Szerntem is érdemes megcsináltatni az integráltat, ha van rá keret. Mikinél mi megcsináltattuk, nem bántam meg. Most is meg szeretném. Az Istenhegyi útit nagyon tudom ajánlani! Bár nem olcsó, de tényleg profik, nagyon kedvesek, és 1 óra alatt megvan az eredmény. Van babamozi is, kapsz cd-t, fényképet róla, ez benne van az árban.
Az UH-ra 12 000-et akartál írni, ugye? A 4D-t a 20. héttől érdemes csináltatni max 30. hétig.

Tronky!
Nagyon jól néz ki ez a csoki! Megkóstolnám! Nagy csokifüggő vagyok! :)

Molly!
Köszönöm a jókívánságokat kisfiam nevében! :)

Ami a tüneteket illeti, épp írni akartam, hogy nekem szinte semmi nincs, csak gyakran járok pisilni, éjjel is fel kell kelnem wc-re. Meg többet eszem-iszom, de ennyi. Ehhez képest 3 napja eléggé émelygek, szédülök napközben, meg néha elkap a hányinger is. Szerencsére eddig még nem hánytam, remélem nem is fogok! Ez elég furcsa, mert Mikinél semmi ilyesmi nem volt. Viszont székrekedésem volt elég durván. Most meg az nincs. De hát ahány terhesség, annyi féle.

Én hétfőn voltam a hormonos dokimnál kontrollon, tegnapra berendelt éhgyomorra vérvételre, hogy megnézzük a hormonszintemet, kell-e változtatni valamit a gyógyszereimen. Nagyon nem esett jól hajnali 5-től 8-ig éhgyomorra lennem. A metrón még a hányinger is elkapott, azt hittem, kidobom a taccsot. De szerencsére nem volt semmi. 8 után kész lettem, ehettem, utána jobban lettem. Ma már meg is lett az eredmény. Az egyik gyógyszeremet már a terhesség elején meg kellett emelni, de a többi marad a régiben.
Délutánra olyan fárad lettem, hogy kisfiammal együtt én is ledőltem aludni. Sikerült is kb 2 órát, nagyon kellett, olyan jól esett.

Szép hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Napsütéses szép napot mindenkinek!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dizzy
Az Istenhegyi útra biztosan nem fogok felmenni :oops: :wink:
150 km-re lakom Pesttől :wink:

Molly
Én is inkább az UH felé hajlok... és ha ott valami gyanúsat látnak akkor inkább megcsináltatom a magzatvíz-vizsgálatot. Azt valahogy biztosabbnak érzem.

Babee
Én 18 óta nem is számolom az éveimet :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Tronky
Én nem babamozizni akarnék UH-n, hanem rendes vizsgálatot!

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Kata!
Ja, bocs, nem tudtam! Merre laksz?

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy
Szekszárd...

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Jó reggelt!

Sajnálom, hogy nem lett igazán aktív ez a topik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 
 


Elmentek az Anya Tanyára...bocsi, én még mindig elég beteg vagyok, azért nem jelentkezem! Teljesen ledöntött az influenza.

KépKép

Kép
 
 


az anyatanyára tudtok küldeni elérhetőséget? én azt nem ismerem!
ha ott van pörgés szívesen fórumoznék! de itt tényleg elég behalt minden ...
KÖSZÖNÖM várom a linket vagy nem tudom mit!!! én ahhoz nem értek :lol:
tronky
Budapest
 
 


Babee
Jobbulást!

Tronky
www.anyatanya.hu
Regisztrálni kell, utána a csapatok között megkeresni a 2012. októberi bébik-et... jelentkezni kell... aztán majd felvesznek...
(nekem az nagyon átláthatatlan rendszerű fórum... :? )

 
 


Sziasztok!
A Tanyán valóban jóval nagyobb a pörgés, talán mert zárt, és csak magunk olvashatjuk. Így mindenki többet mer írni magáról, jobban meg tudjuk ismerni egymást. Aki teheti, jöjjön oda is! Attól még persze ennek a topiknak nem kéne behalnia!!!

Én ma voltam az első UH-n. 7 hetes vagyok, és volt szívhang is!
De sajnos nem lehetünk felhőtlenül boldogok, mert vannak igen nagy problémák és dilemmák a terhességemmel kapcsolatban. De ezt ha nem haragszotok, nem szeretném ide kiírni, mert tudom, hogy többen olvasnak itt olyanok, akik ismernek, és ezt a dolgot meg egyenlőre nem szeretném nyilvánosságra hozni az ismerőseim körében. A Tanyára megírtam, mert ott más nem látja. Aki tud jönni oda, értesülhet ott a dologról, de itt inkább nem írnék semmit. Remélem megértitek!

Többiek hogy vagytok?

Nálam eléggé émelygés, hányinger, szédülés van napi szinten. :(

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Az anyatanya nekem nagyon zavaros... nem látom át... :oops: :?

Dizzy
Írtam PÜ!

 
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára molly80 2012.03.15 21:53-kor.

 
 


Sziasztok!

Babee, jobbulást!

Molly, de jóóó, neked már van képed a babákról! :)

Azért mentem az anyatanyára, mert itt hiába írtam vagy kérdeztem, soha nem jött válasz(Babee-n kívül), egész egyszerűen levegőnek éreztem magam.
ditka
Szendehely
 
 


Ditka
Neked nem adtak képet még? Kérjél!

Szerintem, senki nem nézett levegőnek... :wink:
Csak itt nincs forgalom.... :cry:

 
 


Molly!
Köszi, én is írtam! :) Gratulálok a képhez! Sajnos én még nem kaptam...

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Babeee!
Jobban vagytok már?

Többiekkel mi újság?
Attól, hogy a tanyára többen átmentünk, attól azért még itt is lehetne élet, hisz vannak itt páran, akik ott nincsenek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Akik ittmaradtak, inkább beolvadnak a szeptemberi topikba...
Kata, Babee és én is odaírunk...
Ott van élet....

 
 


Sajnálom! :(
Akkor minden jót Nektek, gondolom akkor ide már nem nagyon fog írni senki!
Gondtalan babavárást és egészséges gyerkőcöket kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy,Ditka: Köszi, jobban vagyok, de a köhögés még maradt :-( !!! Ha gondoljátok írjatok ti is a szeptemberiekhez!!!! Én azért néha ide is bekukk!

KépKép

Kép
 
 


Babee!
Örülök, hogy jobban vagy! Köszi az invitálást! De azt hiszem, a tanyás pörgő fórum mellett már nem hiszem, hogy lenne energiám egy másik topikba is utólag belerázódni! Azért remélem Ti jól érzitek ott magatokat! Néha én is benézek ide is.

Boldog, tünet- és problémamentes babavárást kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy hát gyere is! :-) Jó lenne tudni rólad is valamit!!! Legalább nagy vonalakban számolj be néha!

KépKép

Kép
 
 


Babee!
Rendben, jövök majd! :) Csak még egyenlőre nagyon bizonytalan a helyzet, addig nem merek írni semmit, míg nem tudok biztosat. 22-én megyek dokihoz, remélem akkor már okosabbak leszünk!

Tronky!
Te merre jársz? Mi van Veled? Eltűntél innen és a tanyáról is! Azért adj majd valami életjelet magadról! Remélem minden rendben!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Szorítok Dizzy!!! Jelentkezz 22.-e után!

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok :)


Eladnám kislányom babakocsiját, amely csodaszép, jó állapotú. Kacper Trendy Lux, rózsaszín-szürke, lábzsák kettő van egy téli, és egy nyári, karfa is kettő van ezekhez, esővédő, szunyogháló, nyáriasítható-téliesíthető, pelenkázótáska, mózeskosár ehhez + fedél cipzáros, felfújható nagy kerekek, nagy kosár az alján, kupola egy része lecipzárolható és ott is van a helyén szúnyogháló , akit érdekel írjon és küldök több képet is róla.
Tegnap teljesen ki lett mosva azonnal vihető lenne, nekünk már nem kell :)

Kép

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 


Babee!
Köszi! Aranyos vagy! :) Jövök majd!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy vagytok?
ditka
Szendehely
 
 


Szia Ditka! Én tegnap voltam nyaki redő mérésen meg kombinált teszten. Minden a legnagyobb rendben, baba a fenekén pattogott, vérvételről holnap lesz eredmény. TE? :)

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!
Bocs a megkésett jelentkezéssel, de kicsit zűrösre sikerült a dokihoz való eljutás.
Múlt csütörtökre volt időpontom a magándokimhoz, de sajnos elmaradt a rendelés, mert sürgősen be kellett mennie operálni. Az asszisztensnő értesített, persze én már akkor Pesten voltam, túl 2 óra utazáson, úgyhogy indulhattam vissza. Ő csak 2 hét múlva tudott volna adni új időpontot, de mondtam neki, hogy az én esetemben nem várhatok addig, próbáljon vele valami korábbi időpontot egyeztetni. Másnap hívott, hogy mivel tudja, miről van szó, és hogy sürgős, kivételes esetben e hét kedden fogad engem a klinikán. Be is mentem, de pechemre épp szülőszobára járkált, mert beindult 1 szülése, úgyhogy csak beszélgetni volt időnk, UH-t nem tudott csinálni. Egy bizonyos probléma miatt egy genetikushoz irányított a Bajcsy kórházba, ahova tegnapra kaptam is időpontot.
Szerencsére ott csináltak végül UH-t, és most már remélem bátran kijelenthetem, hogy van 1 egészségesnek tűnő babánk. Tegnap voltam elvileg 10 hetes, a CLR 35 mm-es, volt szívhang is, és látszott keze, lába. Azért még a 12. hétig aggódom, hogy minden rendben lesz-e, de nagyon remélem, hogy igen.
Elnézést, hogy nem írok semmi konkrétumot, hogy mi volt a baj, és miért nem mertem idáig beszélni a dologról, de nem szeretném kiírni ide, tartok tőle, hogy ismerőseim közül olvas itt valaki, én pedig nem szeretném, hogy ez a probléma bárkinek is a tudomására jusson.
Ha bárkit érdekel közületek, hogy miről is volt szó, akkor pü-ben szívesen leírom, de itt nem szeretném semmiképp közzé tenni.
Ami engem illet, szerencsére már tök jól vagyok, a rosszullétek megszűntek. Nincs émelygés, hányinger, semmi. A görcsöléseim is megszűntek.
Tudom, furcsa és hihetetlen, de már 8. héttől érzem a mocorgást, szinte minden nap. :) Kisfiamnál a 12. héten éreztem a buborékszerű mozgást, az is korainak számított, de állítólag 2. babánál meg még korábban érzi az ember.
Kicsit gáz, de már híztam 4 kg-ot, viszont csak hasra, meg kicsit mellre. Akkora a hasam, mint Mikinél a 20. héten. Úgyhogy már csak kismama cuccokat tudok felvenni...
Április 17-én megyünk genetikára, kombináltra az Istenhegyire, addig meg talán még a dokimhoz is, meg laborba is kell mennem.

Többiek, kivel mi újság? Ti is meséljetek magatokról, ha még jár ide valaki!

Szép hétvégét! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Babee!
Örülök, hogy minden rendben a babával! :)

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Dizzy, ez jó hír! Várom a privit!

KépKép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sok szeretettel gratulálok mindenkinek a pocaklakóhoz!

Nekem egy lassan 6 hónapos pici lánykám van és egy 4,5 éves nagy lánykám.

Csak jó tanács és javaslat az omega 3 szedése:

A megfelelő minőségű Omega-3 a várandósság alatt biztosítja a méhlepény és tejmirigyek fejlődését, illetve csökkenti a koraszülés veszélyét. A várandósság utolsó harmada alatt, majd a szoptatási időszakban az anyatejen keresztül az esszenciális zsírsavak (Omega-3-ból származó DHA és Omega-6-ból származó AA) beépülnek a magzat idegrendszerébe és a szemideghártya sejtjeibe, biztosítva a csecsemő optimális látás élességét és szellemi fejlődését.

Én szedtem terhesség alatt és most szoptatás során is..így a pici továbbra is kapja, a nagy lány pedig ügyesen eszi kanállal az "okosító vitamint!

Egy fontos! meg kell nézni jól mit veszünk, mert az omega 3-ak 90%-a rossz, több éves avas olajból készül. Nézzétek a TOTOX értéket, mert az ad jó képet, nem a magas EPA,DHA érték...azt mesterségesen fel tudják "turbózni".
Nem reklámozni akarom ami én eszek, csak segíteni szeretnék..korábban én is az olcsó magas értékekkel rendelkező kapszulát ettem, és folyton hányingerem, olaj szagom volt tőle és nem is éreztem semmi jó hatást...aztán rátaláltam erre....... friss norvég lazacolaj ..........de fontos és hasznos infok vannak a JÓ omega 3-akról az antalvali.com oldalon is. ahol leírják mi a jó, mire kell figyelni!

Gondtalan, szépséges babavárást!

KépKép
 
 


Babee!
Nem felejtettem el a privit, hamarosan írok majd, csak most nagyon el vagyok havazva, bocsi!

Kellemes húsvéti készülődést és ünneplést mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!
Elõször megörültem, hogy végre találtam egy fórumot, ami mûködik és nem öt-hat évvel ezelõtti bejegyzések vannak rajta! Aztán kicsit elszomorodtam, mert olvasom, hogy hanyagoljátok már inkább, mert nem elég aktív. :(
Nagyon szeretnék beszélgetni hasonló cipõben járókkal. Ha van még itt valaki, írjon! :) Üdv mindenkinek!
szifla
Budapest XIV. kerület
 
 


Szifla!
Üdv itt! Sajnos tényleg nem nagyon ír már ide senki. De ha társaságra vágysz, gyere át az Anya Tanyára (www.anyatanya.hu), ott van egy 2012 októberi bébik nevű topik, innen szinte mindenki átjött oda, ott van pörgés. Ha gondolod, jelentkezz be, és felveszünk!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!
Nóri vagyok, van egy 16 hónapos lányom és most jön a pici. Október 27-re vagyok kiírva. Bár a "nagylányom" ritkán hagy netezni, azért szeretnék néha benézni ide, ha lehet.
Úgy látom nem vagyok egyedül az "egyik kicsi másik pici" dologgal..:)

Kép

Kép
béenn
Szolnok
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy zavarlak Titeket, de eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, pelenkatartó kuka és még egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal. Ha valakit érdekel írjon privit!

Köszi
 
 


Sziasztok!
A 2010-es októberi babásoktól kukkantottam be....
remélem nem veszitek tolakodásnak,de eladó 3 polár,kétrétegű Brendon babpokrócom 1500/db. áron,ha valakit érdekel...pü!
Kép Kép Kép Kép

Mind szép állapotú,rendezett lakásból,állatszőr,és füst mentes!!!!

Kép
 
 


Sziasztok! Elnézést, hogy így kéretlenül, de ha érdekel valakit egy Babysense légzésfigyelő, jó szívvel tudom ajánlani, keressetek (vecsey.monika@gmail.com, 30-986-2504)

Itt tudtok olvasni róla:
http://www.babysense-monitor.hu/

További nyugodt babavárást és jó egészséget kívánok! :)

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, van egy Babysense II. légzésfigyelőm teljesen jó állapotban :)

itt olvashattok róla bővebben
http://www.baby-paradise.hu/index.php/w ... -reszletes

Új ára 29.990,- Ft, én 15.000,- Ft-ért adom oda.

Ha valakit érdekel 30-986-2504, vagy vecsey.monika@gmail.com elérhetőségeken találtok meg.

További szép és nyugodt babavárást kívánok. :)

KépKép
KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: