Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újaknak... Bocsi ezt mindig kifelejtem, de természetes, hogy mindenkit szeretettel várunk :)

Szilly
Nagyon jó lett így gmailen a táblázat és szerintem szuper, hogy mi is be tudjuk írni az adatainkat. Ügyes vagy! Köszönjük!
Sajnálom, hogy voltak gondok nálatok mostanában, azért remélem, hogy mindenből sikerült a legjobbat kihozni, akármilyen nehéz is.

Én ma 12-re megyek a fogorvoshoz.
Nekem mikor a védőnő kiadta a kiskönyvet, akkor mondta, hogy a következő alkalomra (4 hét múlva) tudjam le azokat a dolgokat, amikre adott beutalót és a fogorvost is. Szóval nekem nézte, hogy voltam-e. És hát ugye voltam is, de minden oké, mivel éppen júniusban fejeztük be a fogorvoshoz járkálást, fogkövet is leszedte meg minden és mondta, hogy legközelebb fél év múlva menjek a szokásos ellenőrzésre. De hát valamiért jött ez a fogfájás. A mostani éjszaka tűrhető volt, és most hogy lassan indulnom kell, már nem is fáj... :?

Babamocorgás
Még tapasztalatlan vagyok, és én is próbálok arra koncentrálni, hogy érzem-e mocorogni, de még semmi, pedig már közel a 16. hét.

Ami viszont annyira nincs közel az a jövőheti amnio, nagyon jó lenne már túl lenni rajta... (és még mindig nincs Pestről eredményem!!! hihetetlen ) :(

Jana
Én nem szoktam vitamint szedni, általában semmit nem szedek ha nem muszáj. Most is csak a "kötelezőket" Elevit-et és Magnézium+B6 vitamint szedek.
Azonban mézes-citromos teát minden nap iszok!

Nah majd fogorvos után jelentkezem!

Szép napot mindenkinek!

U.i.: Tényleg mi van az egyetlen apukánkkal??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
 
 


Laptető! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
 
 


Vitamin: Elevit 3-4 naponta, amúgy semmit nem szedek, próbálok gyümölcsöt enni. Majd az Oscillot kezdem el kúra szerűen.

Aneetha, sajnálom a fogfájást. Az amnio meg hidd el, itt lesz gyorsan, minden oké lesz, és az eredmény is szuper!!!!!

Csengőbarack, a kisebbikem kettő és egy negyed éves, de rajta annyira azt látom, hogy a megnyugváshoz kell még a cumi, pedig neki is gyönyörűek a fogai és fiú létére aránylag szépen is beszél. Nincs más amivel megnyugtatná magát, pl: plüss, vagy valami rongyi, úgyhogy parázom elvenni, pedig gondoltam már rá.


 
 

Vitamin: terhesvitamin mellé nem mernék beszedni semmit (Na jó, C vitamint és talán 1-2 csepp Vigantolt megfázáskor). Én mondjuk a terhesvitamint is ímmel-ámmal szedem, hogy csak mostanra fogyott el az első adag Femib.800. Jártam már úgy nem kismamaként, hogy a napi 1 multivitamintól egyszerre tiszta kiütés lettem mindenütt... azóta óvatos vagyok.

Aneetha, sajnálom a fog-gondot, remélem semmi komoly! Amnio miatt ne aggódj, minden rendben lesz, megérzés :)
Laptető :lol:
gondok: majd ha zártak leszünk, mesélek picit.

Cumi: sosem használtunk, sem cumisüveget. Másodikkal is így tervezem.

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 19:23-kor.
 
 


Jana!

Vitaminok: femibiont és magneB6-ot szedek.
Amúgy én itthon vagyok a fűtött lakásban, nem használok tömegközlekedést, és a tömegmentes sarki kisboltban vásárolok, kerülöm a "sokemberes" helyeket. Amikor kimegyek a szabadba, ügyelek arra, hogy rétegesen, melegen öltözzek.

De amíg dolgoztam a terhesség előtt, napi szinten ki voltam téve a baciknak, vírusoknak a munkahelyemen, tömegközlekedésen is. Akkor az volt a taktika, hogy a femibion mellett szedtem graphefruitmag-kivonatot (cseppek) és ha éreztem, hogy valami kezd bujkálni bennem, akkor +c-vitamin és hagymahéj-tea ment. :wink:

Kép
 
 


Aneetha!
Laptető :wink: jól emlékszem, hogy ez már nem az első??
A fogorvosnál kitartást!!

Kép
 
 


nálam is a Femibion megy, most már a 400-as változatban. mellette napi rendszerességgel nyomatolom a gyümölcsöket. (narancs,alma, mandarin, banán).

szuper lett a táblázat, köszönöm én is a munkádat Szilly. kitöltöttem a hiányzó részeket. kislány/kisfiú ügyeben még nem tudok nyilatkozni, de remélem a 16. heti UH vizsgálat után már én is okosabb leszek :)
jana73
Ácsteszér
 
 


Közben én is pontosítottam, kiegészítettem az adataimat a g-mail-es táblázatban. :wink:

Kép
 
 


Vitamin: Nekem még van pár szem a Femibion 800-ból. Mellé néha bekpok egy 500 mg-os c-vitamint és Calcium-magnézium-d3 vitamint Ez utóbbi DM-es. Szerinem ha elfogy a femibion kkor nem is veszek helyette semmi mást. Marad a másik kettő. Talán hetente egyszer én is oscillo-t. És pár hét múlva elkezdem a FLP halolaj kapszuláját szedni. Már megrendeltem.
Peresz emellette naponta eszem gyümölcsöt és zöldséget.
Vendég
 


Húúú ezt nézzétek meg.....

Úgy általában nem vagyok nagy karácsonyra bepörgős, én még nem készülődök, de ez most kiverte a biztosítékot nálam.

Szóval biztos csak a hormonok miatt bőgtem el magam a meghatottságtól.... :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=pSLOnR1s74o

Kép
 
 


Megjöttem a fogdokitól! Gyökérkezelés! Nem fájt, szurit sem kaptam, most csak megnyitotta a betömött fogam, és jövő7 kedden kell mennem, ha addig semmi gond.

Köszi a biztatást csajok, nagyon jólesik. Én is úgy állok hozzá, hogy minden rendben lesz/van :)

Luuujza
Igen, jól emlékszel, ez már a második laptető! :)
A videó nagyon cuki!!

Kispiskóta
3-4 szem Elevit naponta?? Nem sok az?? Én néha még a napi 1-et is sokallom.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
"Az ember tervez, az élet meg zajlik közben..."
 
 


Én úgy értettem, hogy Piskóta 3-4 naponta szed be egy Elevitet...
 
 


Jaj, nem győzök olvasni :lol: !

Aneetha!
Legalább nem fájt a fogászat, az valami... Laptető :wink: !!!

Vitamin
Üssetek agyon, de én nem szedek semmit :oops: . Az előző kettővel sem szedtem, és még csak vashiányom sem volt soha. Csak Noémi születése után lettem vérszegény, de akkor annyi vért vesztettem, hogy 4x szúrták az ujjamat, mire 2 hajszálcsövet megtöltöttek a pár csepp véremmel :roll: .
Nekem mind2x azt mondta az öreg dokibácsim, hogy amíg rendben van a vérképem, nem hányok, tudok enni (persze gyümölcsöt, ilyesmit is), addig nem muszáj szednem semmit, de ha engem megnyugtat, akkor bármelyik terhesvitamin jó. Én ezen felbuzdulva nem vitaminoztam. De én tényleg nem hánytam, és ettem mindenfélét.
A mostani dokinak az volt az első szava, hogy vitamint szedjek... Igaz, az elején szedtem folsavat, de csak a 10. hétig.

Cumi
Én vettem Noéminek, de sosem használta. Ádámnak nem vettem (van a kezdő baba csomagban amúgy...), bár próbáltam vele is, de ő sem cumizott.
Cumisüvegünk volt, Noéminél kellett. Ádám nem volt hajlandó semmit leengedni a torkán 8,5 hónapos koráig, kizárólag anyatejet, azt is csak eredeti csomagolásból. Úgyhogy nála fölösleges volt, még jó, hogy csak egyet vettünk. Én NUK-ot vettem, az kb. közép árkategóriás (legalábbis 10 éve az volt...), jó minőség, a cumijai jól szívhatóak, nem volt vele baj.

EKG
Lányok, kíváncsi vagyok, nálatok milyen EKG-t csinálnak? 12 éve volt egy jó hosszú kérdőív, amire válaszolgatnom kellett, utána egy 20 perces EKG, majd megbeszélte velem a doki, amit látott. Akkor LGL szindrómát gyanított, de nem küldött tovább, azt mondta, fiatal vagyok, majd "kinövöm". 2 év múlva a Klinikán már csak egy 2 perces vizsgálat volt.
Most szintén 2 perces, asszisztens csinálta, azt mondta, nagyon rossz lett :cry: . Az automata ezt véleményezte: tachycardia; minor right axis deviation; probably abnormal ECG, HR 104/min. Na, ez nekem semmit nem mond azon kívül, hogy 104 a pulzusom.
Erre a doki ezt írta: 104/min., sinus ritmus, vertikális állás, PQ-116, QTc-425, szab repol.
Ennyi. Azért nekem a 104-es pulzus soknak tűnik :shock: . Amúgy is magas (90 körüli), de már többször mértem, mióta terhes vagyok, de 102 alatt sosem volt, a vérnyomásom normál.

panda
Halásztelek
 
 


Jaj, nem írtam, hogy megnéztem a g-mailen a cuccokat, tök jók! Köszi!!!!

panda
Halásztelek
 
 


EKG: kb. 5 perc volt, előtte semmi kérdezgetés (csak hogy hol vettem a cipőm :lol: ), az eredményre azt mondták tökéletes.
 
 


Panda,
nekem most nem csináltak ekg-t külön, mert kb 4 hetes lehettem (épphogy csak volt egy pozitív tesztem), mikor voltam foglalkozás-eü-n és azt a leletet nézte meg a háziorvosom, neki az elég volt...

Amúgy most is van még az a Felicitas-os csomag? Úgy emlékszem anno kaptam valami füzetecskét, amiben volt kupon és azzal tudtam átvenni a bababoltban a csomagot. Most viszont nem kaptam semmit a védőnőtől, csak a kiskönyvet...

Vitamin: én egyenlőre femibiont, most már a 400-ast. Egyenlőre naponta, de valószínűleg ritkulni fog :) A nagylánnyal kb kétnaponta vettem be egy gravidát, mert ahhoz a védőnő ragaszkodott, meg egy idő után a vasat, mert ahhoz meg a háziorvos. A nőgyógyászom közölte, hogy a gyerek úgyis elveszi, ami neki kell, úgyhogy a gyerek miatt nem kell szednem semmit. Magam miatt meg ami jólesik...

Aneetha,
örülök, hogy nem fájt. :) Laptető :D

Táblázatig még nem jutottam el, talán holnap reggel sikerül...

Judy
KépKép
KépKép
 


EKG: nekem a háziorvosnál az asszisztens csinálta meg, kb. 10-15 perc volt. Aztán a háziorvosom (belgyógyász) értékelte ki az eredményt, azt mondta, hogy teljesen rendben van, tökéletes. Kíváncsiságból én is megnéztem a kinyomtatott "hullámvonalakat", de részemről az egy egércincogás hanghullámai is lehettek volna! :lol:

Vitamin: szerintem mindenki a maga belátása /orvos utasítása szerint dönt arról , hogy mit szed vagy nem szed. Kétségtelen, hogy a helyes táplálkozással bevitt vitaminok a legjobbak....
De szerintem ezen az égtájon inkább csak április/májustól kb szeptemberig jutunk elegendő vitaminhoz, amikor a családi kertből esszük a sok friss zöldséget, gyümölcsöt. (el vagyunk kényeztetve e téren)
Aztán persze én is vásárolok behozott zöldséget, gyümölcsöt és eszek is minden nap bőven, de az már nem az igazi.

Kép
 
 


EKG: Háziorvosom csinála, 2 perc volt és nem kérdezett előtte semmit. Talán mert úgyis tudja, hogy mi van velem.
Nekem most 85 volt a pulzusom közben. Néhe használok Ventolint az aszthmámra, erről beszéltünk is, és mondta, hogy attól lehet magasabb éppen.

Panda!

Jessica majd mond okosat. Én annyit tudok, hogy az én házorvosom szerint a terhesség alatt 110-ig normális lehet a pulzus. Igaz, hogy a vége felé még emelkedni szokott.
Marcival nekem is 90-100 között volt általában. De akkor túlsúlyos voltam. Most 70-80 között mozog. Tegnap reggel például 67 volt amikor mértem a vérnyomásomat. Ami szintén példaértékű, 120/70 volt. (Jó ezt látni, és nem arra gndolni, hogy megint Dopegytet kell szednem.)

Aneetha!

Arra azért figyelj majd, hogy az amnio után nincs fogorvos! Minimum 3-4 nap SZIGORÚ fekvés, de inkább egy hét. Biztos ami biztos.
(A szigorú fekvés azt jelenti, hogy csak pisilni kelhetsz fel, és 2 perc a zuhanyzás.) Én legalábbis tuti betartanám, mert jobb, ha tudom, én mindent megtettetem, amit részemről kellett.
Vendég
 


EKG
20 perces EKG???? Az 1200 másodperc... a készülékekben a papír sebessége 25mm/másodperc... az 30000mm... 30 méter!!!!!
Ilyent nem szoktak csinálni... a tekercs az 50 méteres...
Egy rutinvizsgálat összességében 5 percig tart... és abban benne van az elektródák felrakása...

KIértékelésnél én nem szoktam figyelebe venni, amit a gép kiír, nem is nagyon szoktam azt a funkciót használni :oops: :wink:

Tachycardia: kismamáknál természetes dolog, megszaporodik a vérmennyiség, több folyadék kering az érpályában, a lepényi kringést is fenn kell tartani, több munkát végez a szív...
Sinus-ritmus: a szív összehúzódásait a sinus-csomó szabályozza, az innen kiinduló ingerület hatására először a pitvarok, majd a kamrák húzódnak össze...
Tengely vertikális állása: a szív két felében jól terjed az ingerület

Kép
jessica80
Budapest
 
 


EKG: nálam is két perc volt. viszont képzeljétek most jött elő egy olyan problémám, amiről nem is tudtam. az egyik szívbillentyűm nem zár tökéletesen, így valami szívzörej hallható nálam. megnézte szakember állítólag pont a terhesség miatt lehetett most kiszúrni, mert ilyenkor többet dolgozik a szív. viszont megnyugtatott, hogy ezzel akár 100 évig is élhetek..... én beérem... khmmm mondjuk 80 évvel.... 8) :lol:
jana73
Ácsteszér
 
 


http://somnus-med2010.lapunk.hu/?modul= ... om=1141506

Itt elég érthetően, ábrákkal le van írva...

Kép
jessica80
Budapest
 
 


jessica: megkérdezhetem tőled, (természetesen ha nem akarsz ne válaszolj rá) hogy melyik intézetben voltatok a lombik programon?
mi Győrben voltunk,. szerencsére másodjára már nem kellett visszamennünk....
jana73
Ácsteszér
 
 


Jana
Szív-UH-n voltál?
Billentyű-záródás elégtelensége elég széles skálán mozoghat... lehet belőle baj is...
Billentyű a pitvar és a kamra között van. Normális esetben megakadályozza, hogy a kamra összehúzódásakor a vér visszaáramoljon a pitvarba. Ha nem zár rendesen a billentyű, akkor az összehúzódáskor a vér egy része nem az aortába, a test felé áramlik, hanem vissza a pitvarba. A pitvar terhelése megnő... ezt egy darabig kompenzálja a szervezet, de egy idő után a tüdő keringése is károsodik, súlyos esetben tüdővizenyő alakul ki... ami a légzőfelületet csökkenti... oxigénhiány lesz...

Kép
jessica80
Budapest
 
 


:wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jana
Mi a debreceni Kaáliba jártunk :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Fogászati kezeléshez lehet kismamának is érzéstelenítőt adni! Van olyan antibiotikum, ami szedhető szükség esetén... és fájdalomcsillapítók között is van olyan, amiből lehet bevenni...

Azért mert valaki kismama, nem jelenti azt, hogy egyéb bajai esetén szenvednie kelljen. Bizonyos esetekben kellenek a gyógyszerek, hogy nagyobb bajt megelőzzünk!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Hello lányok!

Én sem voltam pár napig, jó sokat írtatok! :)

Szilly: Én is köszönöm, hogy foglalkozol a táblával, nagyon jó lett, majd én is kiegészítem.

Zárt topic: Lányok! Én azt javaslom- ha szabad- hogy minél előbb menjünk át zárt topicba. Én addig szinte semmit nem tudok írni, alig tudok hozzászólni anélkül, hogy magamról valamit el ne áruljak, pedig annyi mindenről szeretnék beszélni, írni, de sajnos nagyon rossz tapasztalatom van, a kíváncsi szemek elől csak így tudok rejtőzködni.

EKG: Nekem a kórházban csinálták, 2 perc volt és a házidokim értékelte ki.
PAnda: Nekem az első terhességemnél 100 körül volt a pulzusom, de nem éreztem rosszul magam.

Fogászat: Én múlt héten voltam, előtte pedig augusztusban.

Babamozgás: Én még nem éreztem, bár elég vastag rajtam a "szigetelés" :P . Én első babámnál is azt az érzést imádtam legjobban, amikor mocorgott, ficergett... most is ezt várom már

Vitamin: Én elvileg napi 1 Elevitet szedek... ha el nem felejtem. Meg mostanában napi 1000 Mg C-vitamint, mert már 3 hete takony kórral küzdök... de nem akar múlni. :?

Aneetha: Remélem minden o.k lesz a vizsgálaton... szorítok.

Jessica: Te konkrétan orvos vagy? Mi a szakterületed?

Ja és majdnem elfelejtettem: Üdv az újaknak! - Bár itt még én is az vagyok! :)
kami07
Budapest
 
 


Kami
Lapozz vissza a tegnap estéhez! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Elkészült a zárt topikunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


FONTOS!!!!!

Aki olvas minket, de eddig nem jelentkezett még be, de a későbbiekben szeretne csapattag lenni, legalább nekem írjon egy pü-t!!!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Jessica!

Szuper! Köszi a szervezést! szerintem át is szivároghatunk! :wink:

Kép
 
 


Elvileg mindenkit taggá tettem. Ha valaki kimaradt írjon pü-t!!!!!!



http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.php
Ezen az oldalon, BELÉPÉS után, alul lesz tátható a mi topikunk...
2012 májusi babavárók

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, szeretnék csatlakozni a csapatotokhoz.

Eddig is olvastam az írásaitokat, de babonából, félelemből nem jelentkeztem be.
A 7. lombik eredményeként úgy néz ki, hogy májusban! (elvi dátum május 10-e) két kislány érkezik hozzánk.

Kép
Kép
 
 
 


Rebelen: Írj Privit jessicának, ő az adminunk, és szerintem taggá tesz Téged is! :)
kami07
Budapest
 
 


Rebelen
Várunk a másik topikban! :lol:
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok,

Akkor ez a topik már nem is él tovább?
kig120
Kaposvár
 
 


Kig, szerintem megmaradhat üzenőfalnak, csatlakozni kívánó tagok, és jelszóval nem rendelkező házastársak számára (pl. örömhírt hozni szülés után :wink: )
 
 


sziasztok
bekukk,aki még emlékszik..
remélem mindenki jól van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2011.11.26 11:00-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


Évilány, de szuper. Megengeded, hogy bemásoljam a zárt topicba a lányoknak (és az apukának) az üzenetedet?
Vendég
 


Lina,persze :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 
 
 


..
kami07
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocs a bepofátlankodásért, de van néhány cuccom, amit szeretnék eladni:

Brendonban vásárolt bölcső, kókuszmatraccal, és hozzá készített fejvédővel, takaróval és 2 db gumis lepedővel. Ára 25 000 Ft
(új ára kb. 40 000 Ft)

Kép

Kép

Popolini fürdődézsa
Ára 3000 Ft (új ára 5000 Ft)

Kép

Pelenkázószekrény: egyedileg csináltattuk - kis lakásba ideális, mivel ebbe az egy szekrénybe a baba összes cucca (beleértve a tartalék pelenkákat) belefér
Ára 15 000 Ft (új ára 35 000 Ft)

Kép

Kép

Bébé Confort etetőszék
Ez teljesen makulátlan, mintha új lenne. Azért kerül eladásra, mert a kislányomnak szeretnék egy újat venni.
Ára: 18 000 Ft (új ára: 35 000 Ft)

Kép

Ezen kívül még van jópár kismama ruhám. A kisfiam május 29-én született, tehát én is ebben az időszakban voltam kismama. Sok felső: 2in1, H&M, CundA, nadrágok, shortok (harisnyához), ruha, kismama melltartó. 164 cm magas vagyok, és kb. 36-38-as méret.
Ha bármilyen kérdés van, nyugodtan írjatok priviben!

További jó babavárást!

KépKép
KépKép
 


Sziasztok csajok!

Lenne egy egyedi kézzel festett fenyő vadi új kiságyunk eladó,akit esetleg érdekelne...Ára 15.000 Ft+ 1.590 Ft posta! A fekvőfelülete 3 pozícióba állítható!
Ha bárkit érdekelne írjon nekem privát üzenetet. :wink:

Vagy mailt: timcike81@yahoo.com


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok, elnézést kérek érte, de hátha valakinek hasznos lehet.
alkuképes vagyok, csak minden tűnjön el a lakásból, mert felfordulás lesz jövő héten nálunk:)

eladó tehát:

babasling babahordozó (fekve is lehet benne a baba, meg ha nagyobb remek hordozó csípőn kisebb távokra) állítható, így minden ruhához(téli sok cucc, nyári vékony ruha, apa, anya használatához) megfelelő
kocsiba ki be szállás, lakásba felmenéshez is ideális
piros színű, 1-2szer használt. mi kendőztünk inkább
https://www.babaslings.com/shop/index.php?cPath=21
9000 Ft-ot szeretnék érte

fiúknak keveset használt, teljesen újszerű S es liliputi kiscipő. ne fázzon a lakásban a pici láb
kintre is ideális nyáron, nekem egy ilyenben tanult járni a nagyfiam

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... xl&catId=2
2500 ft ot szeretnék érte

bohém mama erszény
klasszikus. ez nem állítható. M es
http://www.bohem-mama.hu/klasszikus_babazsak
4000 Ft
fehér- rózsaszínes nagyon szép

lapul a pincében egy járókánk is. nekem anno csak ez tetszett. stabil, biztonságos.. egy kis repedés biztos van rajta, használatát nem befolyásolja. de ezt át kell néznem. de meg is nézhető nálam. minden oldala más színű. műanyag
9000 Ft az irányára. 20 000 Ft az eredeti ára.

fejős éva könyveim is olcsón eladók, de ez nem baba téma:)
érdeklődni:
20/9505077
gorbiczzsofia@gmail.com

Szép babavárást és kellemes ünnepeket kívánok nektek!

 


Elvileg mindenkit taggá tettem. Ha valaki kimaradt írjon pü-t!!!!!!



http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.php
Ezen az oldalon, BELÉPÉS után, alul lesz tátható a mi topikunk...
2012 májusi babavárók


Kedves Jessica!

Szeretnék Hozzátok csatlakozni, ha megengedidetk. Az általad írottak szerint próbáltam Neked pü-t kuldeni, de nem sikerult, ezért így írok. Ha lehetséges és társulhatok kozétek, akkor kérlek írd meg, hogy/hol tudok Veletek kapcsolatba lépni.
Koszonettel:
Timi!
atimi2011
Győr
 
 


Sziasztok!

Elnézést a 'zavarásért'.

Kislányom ruháit, és pár apróságot szeretnék eladni, hátha valakinek épp erre van szüksége. :)
A ruhák mind szép állapotúak.

https://picasaweb.google.com/1057910333 ... Dx07rK_q8J

Érdeklődés esetén a hmaya@freemail.hu -ra írjatok.

Köszönöm!
Tira
 
 


Sziasztok!
Látom, nem csak nekem jutott eszembe, hogy ide üzenjek és bocsánat, ha már unalmas, de hátha mégis jól jön valakinek:

Rengeteg szép kislány ruha és kellékem van, nagyon olcsón oda tudom adni, hogy ne foglalja itt a helyet. Ha valakit érdekel ide írjon: blankabode@yahoo.com

További kellemes várandósságot kívánok nektek!
 
 


Sziasztok :)


Eladnám kislányom babakocsiját, amely csodaszép, jó állapotú. Kacper Trendy Lux, rózsaszín-szürke, lábzsák kettő van egy téli, és egy nyári, karfa is kettő van ezekhez, esővédő, szunyogháló, nyáriasítható-téliesíthető, pelenkázótáska, mózeskosár ehhez + fedél cipzáros, felfújható nagy kerekek, nagy kosár az alján, kupola egy része lecipzárolható és ott is van a helyén szúnyogháló , akit érdekel írjon és küldök több képet is róla.
Tegnap teljesen ki lett mosva azonnal vihető lenne, nekünk már nem kell :)

Kép

KépKép
baricsne
Pusztaszabolcs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: