Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is mindenkinek kellemes babavárást kívánok!

Vásárlásra kínálnám Avent Isis mellszívómat. Kb. 1,5 hónapot ha használtam, mert fiacskám nagyon ügyesen megoldotta szopizós teendőit :)

Adok hozzá még Via poharakat, teát, melltartóbetéteket, Avent cumisüvegeket, vadi új Avent itatócumikat (4-5 db) és még sok-sok apróságot.

Kérésre e-mailben kéSziasztok!

Először is mindenkinek kellemes babavárást kívánok!

Vásárlásra kínálnám Avent Isis mellszívómat. Kb. 1,5 hónapot ha használtam, mert fiacskám nagyon ügyesen megoldotta szopizós teendőit :)

Adok hozzá még Via poharakat, teát, melltartóbetéteket, Avent cumisüvegeket, vadi új Avent itatócumikat (4-5 db) és még sok-sok apróságot.

Ár: 10e ft.

Illetve vannak még csodaszép kisfiú ruháim is

Akit érdekel ide írjon kérem: tiimoo2@gmail.com

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek, aki épp pocakot növeszt. :)

Fotoalbumomat szeretném a figyelmetekbe ajánlani, nagyon sok eladó rucink van, nézzetek szét hátha szükségetek van valamire.

http://hu.fotoalbum.eu/zsuzsa19

Áraim alkuképesek.

Elnézést, ha zavartam.

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy így "idegenként" írok Nektek. Varga Judit vagyok. 4 éve született meg a kislányom. Annak idején a terhességem 9 hónapja során nagyon sokat topikoztam és szinte együtt izgultuk végig egymás terhességét. Nagyon örülök hogy létezik még ilyen topik hisz tökéletesen tudom mennyi hasznos információ, praktika, ötlet cserél itt gazdát. Én is egy ilyen hasznos információt kínálok Nektek. A Cord Blood Centernél dolgozom, köldökzsinórvér levétellel foglalkozunk.. Tapasztalatom szerint nagyon sok kismamát foglalkoztatja ez a téma csak sok még a kérdőjel ..Hogyan?Miért? Mennyiért? Mik a lehetőségek? stb..Ha esetleg érdekel a téma és szeretnél többet hallani róla, akkor fordulj hozzám bizalommal ..email:cbcjudit@gmail.com
Üdvözlettel: Varga Judit
juditcbc
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Csatlakozhatom???Januar 26.ara varhato a picurunk :D a masodik babank.
Eddig egy masik topic-ban voltam mivel iden Januarban szuletett meg az elso babank :lol:
De sajna mivel mar nagyobbak a babak mar senki sem ir :(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek gratulálok!

Másodszor meg szeretném figyelmetekbe ajánlani eladó kislány ruháimat.
Jó kis kezdőcsomagot lehet belőlük összeállítani. Mindegyik ruha szép állapotú. 50-56-os méretek, nemsokára a 62-eseket is felteszem.

https://picasaweb.google.com/1057910333 ... x07rK_q8J#

Ha tetszenek, kérlek e-mailt írjatok: hmaya@freemail.hu

Köszönöm, hogy megnéztétek!
Tira
 
 


Helló Mindenkinek! Beszállhatok? Én január 15-re vagyok kiírva. Gondolom már nő a babaház - pocak - nálatok is. :D Ki várja rajtam kívül az első babáját?
És lenne egy dolog ami borzasztóan érdekelne: anyám azzal zaklat, hogy a pici babám(!) pólyában legyen vagy két hónapig, mert Ő szerinte amikor fogom majd vinni védőnőhöz 1hós környékén, akkor, ha nincs pólyában megfázik meg köldöksérvet kaphat... Kinek mi a véleménye? Talán az én babámat az Ő babájának hiszi???? vagy csak én vagyok paranoiás? :?
lheni
Tótkomlós
 
 


Sziasztok, végigolvastam az utolsó pár hozzászólást és én is a rém idegesítő árulgatókhoz hagy csatlakozzam be egy pillanatra. elnézést kérek érte
hátha valakinek hasznos lehet.
alkuképes vagyok, csak minden tűnjön el a lakásból, mert felfordulás lesz jövő héten nálunk:)

eladó tehát:

babasling babahordozó
(fekve is lehet benne a baba, meg ha nagyobb remek hordozó csípőn kisebb távokra) állítható, így minden ruhához(téli sok cucc, nyári vékony ruha, apa, anya használatához) megfelelő
kocsiba ki be szállás, lakásba felmenéshez is ideális
piros színű, 1-2szer használt. mi kendőztünk inkább
https://www.babaslings.com/shop/index.php?cPath=21
9000 Ft-ot szeretnék érte

fiúknak keveset használt, teljesen újszerű S es liliputi kiscipő. ne fázzon a lakásban a pici láb
kintre is ideális nyáron, nekem egy ilyenben tanult járni a nagyfiam

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... xl&catId=2
2500 ft ot szeretnék érte

bohém mama erszény
klasszikus. ez nem állítható. M es
http://www.bohem-mama.hu/klasszikus_babazsak
4000 Ft
fehér- rózsaszínes nagyon szép

lapul a pincében egy járókánk is. nekem anno csak ez tetszett. stabil, biztonságos.. egy kis repedés biztos van rajta, használatát nem befolyásolja. de ezt át kell néznem. de meg is nézhető nálam. minden oldala más színű. műanyag
9000 Ft az irányára. 20 000 Ft az eredeti ára.

fejős éva könyveim is olcsón eladók, de ez nem baba téma:)
érdeklődni:
20/9505077
gorbiczzsofia@gmail.com

Szép babavárást és kellemes ünnepeket kívánok nektek!

 


Sziasztok!
Nem tudom jár e még itt valaki.
ár írtam pinginek és fafynak privit, de félek nem kapták meg.
1-jére voltam kiírva, de még egyben vagyunk :)
nemrég találtam erre az oldalra, eddig sajnos nem nagyon tudtam senivel sem beszélni a várandósságomról.
szabad még hozzátok csatlakozni?
segítenétek hogy hogyan kell csatlakozni?
előre is köszönöm!
tudorkaka
Aba
 
 


Kedves Kismamák, Anyukák!
Szakdolgozatomhoz szeretném kérni a segítségeteket. A kérdőív a terhesség alatt végzett testmozgásról, kismama tornáról szól. Kérlek Titeket a kitöltésével segítsétek a munkám! Előre is köszönöm!
A kérdőívet ezen a linken érhetitek el: https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... M1RSRFE6MQ
syssi13
Győr
 
 


Szia Tudorkaka!
Én január 23-án hoztam a világra a babocámat. :)
Egyelőre én sem találtam egy topikot sem ahol kibeszélhetnénk magunkból a hétköznapokat. :(
gondolom már megszültél :)
Milyen volt?jól ment minden?[/img]
borcsa90
Szentlőrinc
 
 


:roll: :roll:

Kép

Kép
kpn
 
 


sziasztok! én jan. 29-én szültem :)

picibaba.hu vonalzó
nancygirl
Budapest XXIII. kerület
 
 


én jan.9.-én szültem
:)
renianya
Szentendre
 
 


Sziasztok!
Ismét itt vagyok!Ádám már 16 hónapos! Kár,hogy nem nagyon írogattok.
Na de, az a helyzet most velünk ,hogy ki akarják szedni az orr-garat manduláját,mert állandóan be van gyulladva a füle.
Nem tudom,hogy ilyen piciknek érdemes-e kiszedetni,
Szerintem meg van rá az esélye,hogy vissza is nőhet.
Nektek mi a véleményetek???
borcsa90
Szentlőrinc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: