Új privát üzeneted érkezett!

Csongor jeeeeee :D De jó!!!
Gazdaságos családod van, bár gondolom nem bantatok volna ha kislány... 8)
Lényeg a lényeg :D egyben van. :wink:

Igen, lett egy zárt fórum, Balia azt mondta felvett mindenkit aki az elmúlt 1 hónapban forumozott.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopic.php?t=441835&start=0

Katt. Mar nem találom a tagokat, de szerintem Te is bent vagy.

Era

Kép

Kép


Kép
guera
Playa del Carmen
 
 
 
 


Timi!

Már nagyon kerestünk!!!!
Bejutottál a titkoshelyre????

És Csongor!!! NAgyon jó kis név! És éljenek a fiúk,kemény vagy,megbírkózol velük:)

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nekem még mindig nincs netem, de ha minden igaz, akkor jövőhéten szerdán/csütörtökön már lesz.
Jól vagyunk, remélem itt is mindenki!!!!!! Majd igyekszem visszaolvasnik, de vendégségben nem esek most neki! :)
Addig is rosszak legyetek!!!!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Nekem azt mondja ez a link, hogy a téma vagy hozzászólás nem létezik :( Micsináljak?

Köszi a visszavárást/fogadást és a név gratulákat .) Talán egy perc volt, amíg arra gondoltam, hogy örültünk volna egy kislánynak, de nagyon örülünk Csongornak :)

Timi

Kép
Kép
Kép


Sziasztok!

Málna! Hurrá, Samu! Szép pocak, gyönyörű kezecske!

Balia! Hajrá pocakmozgás!
Párod jó fej. Enyém is szolidarít. Mikor mondtam neki, hogy elég lenne egy kispárnát a pólója alá rakni, azt válaszolta, hogy az úgy csalás, és ő tisztességesen akar játszani. hát egy hónappal még le van maradva.

Reni! Az "átalakított" uh képeden fél percig röhögtem! Nagyon jó! Gyerkőcök nagyon cukik! Tooohortaaa! (megjegyzés: sütit sütni...)

Járóka: fiamnál esélytelen lett volna, és most sem lesz.
Játszószőnyeg volt, de nem sokat volt használva. Majd kipróbáljuk, hogy a kiscsaj mit szól hozzá.

Súlyt nálam még soha nem mértek. Mármint a picinél.

Nálunk "csak" a kocsi hiteles és frankos is, eddig nem volt gond a törlesztővel, de az elmúlt napok hírverése után mg nem mertem kibontani, pedig ma be kell fizetnem.

Ó, zárt topik! Mindjárt megyek!

Era! Kakaóbabot ide is!!!!!!
Uh és pocak kép nagyon cuki! Kuty meg édipofa, gyógyuljon meg hamar!
PÓK! ÁÁÁÁ! Sikítva rohannék hétfelé...

Akkor most melyik topikot használjuk? Na benézek mindenhova.

Timi! De jó! Csongor! Még egy kisfiú!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Hááát röpke 2 hét és kijavították a hibát, ami miatt egyszercsak elszállt a netünk és a telefonunk :twisted: Pedig mondhatni naponta nyaggattam őket....Vajon miért van, hogy ha normális és elnéző megértő vagy, akkor csak tologatják a dolgaidat???? Ha előadod az alpárit, akkor azonnal intézkednek :shock: Én ezt nem értem. Esküszöm égőnek éreztem, hogy ordítok az ügyintézővel, de azonnal lett net 8) Két hét után.....

Szóval akkor ez a topic meg is szűnik és folytatjuk a zártban?
Oké :)

Timi
Óóóó, hát előkavarodtál? :lol: Dejóóóóó. Éljen a szuper névválasztás ;) Lehet, hogy régen voltál és Lilla nem vett fel a tagok közé :8 majd szólok egy pár jó szót az érdekedben :wink: :lol:

Többieknek majd a másikban válaszolok ;)[/b]

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mától én is vagyok ismét, ideért a UPC! :)

Hol van a zárt topic?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Böbi
A zárt topic itt van:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 35&start=0

Timi
Lilla hamarosan felvesz a tagok közé, szal próbálkozz :D Franci már szólt neki, csak még nem olvasta asszem...

Várunk benneteket ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsi, múlt héten szabiztam, de máris felvettelek Timi, a tagok közé! :wink:

Puszi

Lia

Családient.hu vonalzók
balia
Budapest VII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsánat hogy így "idegenként" írok Nektek. Varga Judit vagyok. 4 éve született meg a kislányom. Annak idején a terhességem 9 hónapja során nagyon sokat topikoztam és szinte együtt izgultuk végig egymás terhességét. Nagyon örülök hogy létezik még ilyen topik hisz tökéletesen tudom mennyi hasznos információ, praktika, ötlet cserél itt gazdát. Én is egy ilyen hasznos információt kínálok Nektek. A Cord Blood Centernél dolgozom, köldökzsinórvér levétellel foglalkozunk.. Tapasztalatom szerint nagyon sok kismamát foglalkoztatja ez a téma csak sok még a kérdőjel ..Hogyan?Miért? Mennyiért? Mik a lehetőségek? stb..Ha esetleg érdekel a téma és szeretnél többet hallani róla, akkor fordulj hozzám bizalommal ..email:cbcjudit@gmail.com
Üdvözlettel: Varga Judit
juditcbc
Budapest
 
 


Sziasztok - én is szeretnék visszacsatlakozni....így a nyáron, két gyerekkel itthon kicsit zajos volt, de most hogy kezdődik a bölcsi nekem is több időm lesz. Köszönöm.
 
 


Sziasztok

2. babámat várom aki ezúttal kisfiú lesz.
Így eladok minden lányos babaruhát, minőségileg osztályozva.
Kezdem azokkal,amiket egyszer vagy egyszer sem haszáltunk - mert olyan sok volt belőle - később lesz még más aukcióm is.

Nézzétek meg. Boldog babavárást Nektek!

http://www.teszvesz.hu/29db_markas_igen ... 61994.html

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek gratulálok! :)

Másodszor meg szeretném figyelmetekbe ajánlani eladó kislány ruháimat.
Jó kis kezdőcsomagot lehet belőlük összeállítani. Mindegyik ruha szép állapotú. 50-56-os méretek, nemsokára a 62-eseket is felteszem.

https://picasaweb.google.com/1057910333 ... x07rK_q8J#

Ha tetszenek, kérlek e-mailt írjatok: hmaya@freemail.hu

Köszönöm, hogy megnéztétek!
Tira
 
 


Sziasztok!

Hosszas kihagyás után, ismét itt vagyok.
Látom időközbe zárt lett a topik :-(
Felvennétek engem is? :-)
Nagyon köszi!!!!

Jutka

pocakosodo
Budapest
 
 


Jutka, sikerült bejutnod? Nem láttalak a zártban!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Csodás kismamanacikat vettem a XI.kerületben.De van itt szoptatós hálóing is (3990 ft) ls melltartó is (1400 ft).
www.gportal.hu/elenorkismamaruha

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Kedves Mindenki!

Tudom, hogy zárt topikban vagytok, és nem szeretnék oda betolakodni, de szeretném megosztani veletek, hogy barátnőmnek Renátának (aki bent van nálatok a zárt topikban, hrenata) ma reggel 4.50-kor megszületett a kislánya Luca! 4300g és 56 cm. Anya és Baba is jól vannak!

Sziasztok! És boldog új évet Mindenkinek!

Timi

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Az én kislányom is 2011 decemberében született.
Kissé lemaradtam már erről a topicról, de hátha járnak mások is ebben a cipőben, a régiekhez értelemszerűen már nem csatlakozhatunk, de talán vannak még más anyukák akik szívesen beszélgetnének velem. Őket várom nagy szeretettel :)

Juci
judyka
Aba
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: