Új privát üzeneted érkezett!

Akkor a 100 nem is olyan durva, neked még szép kis csini pocakod van...

Jaaj, azt nem néztem még meg!!! na majd ha otthon leszek és nem lesz semmi dolgom...
Hihetetlen, hogy már csak egy hónapot jövök dolgozni, hiányozni fognak a többiek!!!
Bár hivatalosan hétfőtől betegszabin vagyok.

Desszertről kéretik nem beszélni :) na jó, szabad, csak nem képzelem el :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Hihi,nehéz nem beszélni róla,mikor akörül forog az agyam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi!! :D

A Te pocakod csodaszép!!! Nagyon jók a képek,amiket felraktál a múltkor! Nincsenek még ilyenek? Apa is szeretne majd velem készíteni hasonlóakat,de persze nálam még nem ilyen látványos!

Nem priviben írom,de majd' elájultam a fb-os képeidtől!
Milyen gyönyörű voltál az esküvőn!!!!!!

Bárcsak engem is kezelésbe vett volna egy normális fodrász és sminkes! Csodaszép volt a frizurád is,meg a sminked!

Persze ehhez kell egy szép babaarc,ami Neked van,nekem meg nincs,de legalább finomítani tudnak a sminkesek az enyémen is,már ha értenek hozzá.

Én az esküvő előtti nap rúgtam ki a sminkest,miután másodjára is k*rvának sminkelt,azzal simán az utcára kimehettem volna...
Annyit sírtam miatta....
Tisztára bolondot csináltak belőlem.

Ha sikerülne elintézni a templomit (sajna párom eddig SE ért rá),akkor jó lenne most legalább ezt a részét tökéletesre,ha már melltől lefelé kissé szélesebb is leszek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vannak még pocakos képek, majd megpróbálom valahova felpakolni és elküldöm a linket...
Köszi, bár most nem is tudom, az első, vagy a második esküvő van-e fent...
Amit fixen tudtam, hogy azokat szeretném felkérni, akikkel együtt dolgoztam divatbemutatókon.
Az első esküvőt (ahol gyöngyök vannak a hajamban) a fodrász mondta le előtte nem sokkal, épp Londonban volt bemutatón, de ajánlott maga helyett valakit, a sminkes a kedvencem volt, aki már elég jól ismerte az arcom, próbasmink sem volt.
A második esküvőn a fodrász volt az "igazi" és a sminkes mondta le 2 nappal korábban, mert nagyon beteg volt az anyukája, így sosem jött össze egyben a "nagy mű".
Ha kellene a templomira valamelyiknek az elérhetősége, szólj! A sminkes megfizethető, a fodrász mondjuk nagyon drága :(
magadat sminkelted végül?
Hát nem volt egyszeű az esküvőtök...
Holnap mentek a kocsiért?

Ancsi nagyon eltűnt...

Kép Kép
estrella22
 
 

 
 

Estrella: oké,köszi,majd asszem elkérem :)
a smink a lényegesebb,frizurát talán más is tud csinálni :)

Nem volt sminkesem,így épp csak egy kis spirál,meg rúzs ment fel,semmi extra...
de inkább vállaltam magam "természetes" mivoltomban,mint AZT a sminket..

Először rózsaszíneset csinált asszem szürkével (próba),majd mondtam neki,hogy természetesebb színeket képzeltem el,bézses-barnásat.

No erre ugyanazt a k*rvás sminket megcsinálta esküvő előtti nap,csak nagyjából az óhajtott színekkel,de nem értette meg a kérést,hogy egy natúr sminket kérek....

Táncos vagyok,nem gond az "erős" smink,de nem mindegy,hogy ízléses-e,főleg egy esküvőn egy "szűzies" menyasszonynak...

Mondjuk 8 hónapos pocakkal kevésbé leszek szűzies,de akkor is :D :D :D

Valami dísz volt a hajadban,az tuti.
Naaaaagyon klasszul nézett ki!!! :D
Vendég
 


Megnéztem,gyöngyös frizura :D
maga a frizura egyszerűbb (szemből),de az összkép tetszett :D
Vendég
 


...nem tüntem ám el! :lol: Beleolvasgatok,de nem mindig van időm írni!
Holnap megyünk 1-2 babadolgot venni!Már úgy várom!!!Majd utána jelentkezek!
...addig is: Szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: Nektek is! :)
Majd mutasd,miket vettél! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Péntek este 9-kor jött be a doki a kórterembe azzal, hogy van-e kedvem hazamenni, mert kell az ágy.Hát már miért ne lett volna kedvem!Beállították a vérnyomásomat a belgyógyászaton, olyan jót nevettem, a dokit jobban érdekelte a BMC mint én.Valyon miért? :D A cukrom a diétával és a meforállal tökéletes.Jól megkínoztak miatta, 7-szer vettek vért egy nap.Evés előtt és evés után 2 órával.Én kis naív azt hittem hogy ujjbegyes szúrás lesz, de nem, rendesen könyökhajlatból vettek vért.A 7. vérvétel eredménye csak hétfőre várható.A dokik kivannak bukva a meforálon, így fel kell mennem a genetikára, majd ott megmondják hogy szedhetem-e.Komolyan mondom, felfogom hívni Sz-t hogy adjon már valami papírt nekem róla.Hétfőn megyek be a záróért és a beutalóért a SOTE-ra.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


A helyi kórház brutális.A nővérkék egy-két kivétellel ritka bunkók, elég hülye hangnemben beszélnek az emberrel.Bár ez szerintem a C kategóriás betegek miatt van.Szerencsére külön kórteremben vannak, de így is kiborítóak.Pl kedden az egyik szülés után pár órával hazament (gyerek nélkül), este rohan haza a családjával, fogja a lábaközét, basszus leszakadt a méhe.Azt mondta hogy azért ment el, mert meghalt az apja.Persze nem sokára az elhúnyt is megjelent.Azt az üvöltözést ami ott folyt, nagyon durva.
Volt egy másik aki láz miatt került be, állandóan köhögött.Maszkot adtak rá, amit persze baszott felvenni, vele is kiabáltak.Akkor a másiknak pisit kellett gyűjteni...szerintetek?
Volt egy hányós aki szintén eltűnt.Az udvaron találták meg cigizve.Akkor rágózott, amitől még jobban hányt.Volt lopás is a C szobában-kiabálás természetesen.Hát kitudja hogy ez igaz vagy sem, szóval rohadtul balhés primitív egy társaság, aztán csodálkoznak hogy a nővérek és az orvosok kiabálnak velük.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


A kórházban korán kezdődik az élet.5-kor ébresztő, szívhang hallgatás.Tovább alhatsz, már ha tudsz mert folyosó takarítás.7 körül láz és vérnyomás mérés, szoba takarítás.3/4 8 kisvizit, reggeli osztás amit nem tusdz megenni, mert nagyvizit.Ilyenkor szigorúan el kell pakolni mindent az ágy alatti táskába (száradó törülköző pl),mert szekrény az nincs.Megreggelizel.3 óránként ki kell menni vérnyomás mérésre + megmondják mikor milyen vizsgálatod van.Ebéd pontban délben.Meglepően ízletes a diab menü, csak nagyon kicsi az adag.4- kor osztják ki a vacsorát.Esti vizit 3-6-ig bármikor lehet, persze nem szólnak előtte, így a folyosót csak látótávolságra lehet elhagyni, ha nem akarod hogy beszóljanak a hiányzás miatt.Este 8 után szívhang hallgatás.Nekem csak akkor volt amikor sikerült egy kedvesebb nővérkét kifogni, itt csak a 20. hét után hallgatják meg.Akik 35. hét felettiek azoknak minden nap volt NST, 2 naponta UH.Szóval nem unatkozik bent az ember.

Ja, hétfőn 7- 1/2 8 között van a betegfelvét, kapásból délre lett is ágyam, addig seggeltem kint a nővérpulttal szemben.
Nem mertem még almát sem enni a folyamatos vérvétel miatt, basszus olyan szorulással jöttem haza.Nagyon szenvedtem tegnap és így sikerült megtudnom hogy szép aranyékszerrel rendelkezem.Szerencsére, a tegnapi rostdús táplálkozásnak köszönhetően ma már sokkal jobb a helyzet.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Amúgy milyen kicsi a világ!5 ágyas szobában voltam, az én oldalamon 3 ágy volt.Balomon egy 35 hetes K. babás, aki ismeri Valyonit- így sikerült vele is telefonon beszélnem :) , jobbomon egy 24 hetes S. babás.Szegény ráesett a pocakjára, csütörtök este jöttek be.Elvileg 72 órás ilyenkor a megfigyelés, de kidobták velem együtt a helyhiány miatt.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: örülök,hogy hazaüldöztek! :)
Valyoni már be is nézett a másik fórumra :D
Vendég
 


AS: nem lehetett túl jó ez a kórház :(

Béku, a 8. hónapban lesz az esküvőtök??? Ez már fix? :) Szerveztetek valamit?

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: hát nem fix,de mivel min. 3 hónappal előtte kell bejelentkezni (ráadásul ugye problémás eset vagyunk),ezért minimum július,de maximum is,mert nálunk családi szokás 3-4 héttel előbb szülni :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Most kezdjük csak szervezni,de nem igazán lesz lagzi,vagy ilyesmi,csak "csendben" összeházasodnánk.

Polgárink 5 éve már volt :) Csak Maja előtt,vagy a keresztelése előtt jó lenne szentesíteni a házasságunkat :D


Hogy milyen ruha fog akkor rám jönni,nem tudom :D :D :D
Vendég
 


Béku eszméletlen hogy milyen csini kismami vagy, nagyon jók a képek!
Ma már egyszer megjártam a kórházat, egy után lesz kész a záró, a genetikás beutalót az SZTK- ban már sikerült beszerezni.

Azért hallottam jó sztorit is a kórházban.Nagyvizitkor a többiek alőtt, az egyik magasvérnyomásos csajnak mondta az orvos hogy magába kár a gyógyszer (nem vitte le neki a megemelt adag sem), magának csak a nyeles aspirin használ.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: köszi :D :D
Vendég
 


Sziasztok!
As Judit!Hát látom nem unatkoztál a kórházban! :lol: A sok vv-ért nem irigyellek!!! :?
Béka!Néztem a fotóidat,tényleg nagyon csini vagy!Szupi a babakocsitok is!
Kihasználom a még napsütéses időt,kitelepültem a teraszra,lábamat feldobtam és töltődök!Annyira jó érzés mintha nyaralnék!Délelőtt már voltam anyumnál ebédelni+bevásárolni!
A tegnapi nap is szupi volt,annak ellenére,hogy este már dög fáradt voltam!
Húú úgy érzem nagyszerűen haladunk a Dorka-cuccokkal!
A tegnapi nap termése:tapéta,Dorka betűk,nyári paplan+huzat+baldahin,kiságy,babakocsi
Ismerőséknél is voltunk,megkaptuk ajándékba tőlük a babyőrös légzésfigyelőt,mellszívót,cumisüveget(bontatlanul),egy tök csini szoptatós hálóinget....és még ígérték a "szagzárós"kukát,cumisüveges kajamelegítőt(amit autóban is lehet....olyan jól esett!Nem gondoltam, hogy ennyien fognak segíteni és ennyi mindent fogunk kapni!
Ti hogy vagytok a mozgással?Van vmi ami nehézséget okoz?
Nálam kicsit nehézkes kezd lenni a cipőkötés és az ágyban való megfordulás is!....és lennt a hajlatban(combom és a nunus között) van vmi izom vagy in féle,na ott folyamatban izomlázam van!Mondtam is apának, hogy olyan mintha egész éjjel lovagoltam volna!...pedig aztán nem!Szerintetek ez nem gáz?Dokinak még nem mondtam mert hát nem fáj,hanem inkább izomlázszerű érzés!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: köszi!

nekem a nadrág levetése és fölvétele kellemetlen,ha állva próbálkozom vele,mert akkor a hasamat kéne használni,az meg nem is megy,meg kellemetlen is.

Az ágyban forgolódás nekem is nehézkes,de kezdem megszokni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

olyan melegítő izét még szerzünk mi is,az még odébb van,a többi már megvan ezek közül :)

kád se kell,mert kapok pocakfürdőt :D


Milyen babakocsit vettetek? képet hozol? :)
Vendég
 


Béku!Pocakfürdő???...az micsoda?
De szupi!Akkor már Ti is tök jól álltok!Olyan jó érzés,hogy már ennyi babaholmi van,ugye?Engem legalábbis annyira jó érzéssel fog el ha rá gondolok!
Tegnap pl.:amikor megvettük a babakocsit,majdnem elpityeredtem!Nekem ez is olyan megható volt mint egy uh!Főleg,hogy láttam apán is hogy milyen lelekes,megengedte,hogy az "álombabakocsi" legyen és nem volt "beszabályzás"mint egy butikban!Persze azért most is volt határ,sajna a lottón még mi sem nyertünk!
Persze,fogok felrakni majd képeket,ígérem!
Babakocsiból az ABC Design 3 Tec narancs-feketét vettük meg!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: ilyen a pocakfürdő:
http://www.minimano.hu/termekeink/furde ... aknak.html

Nekem is jó nézegetni,hogy mi minden megvan már a baba érkezésére :)
persze még sok apróság hátravan,de megvárom most már,miket kapunk még innen-onnan,most hogy elterjedt a híre Majának :D
Vendég
 


Estrella: nem jegyeztem le,és elfelejtettem,melyik 4D-s UH-os helyet ajánlottad a múltkor! :D

Mivel nekem a doki nem nézi meg sosem UH-gal,úgy döntöttem,nem tartom soknak elmenni másodszor is 4D-sre 2 hónap kihagyás után :D :D :D

Most még egészben látni a babát,ezért jobban is izgat,mint a 30. hét utáni pofi-nézegetés :D
Vendég
 


no,azóta megvan,a g1 volt :D

asszem 7végén meglátogatjuk vagy ezt,vagy egy másikat ugyanebben az akciós árban,amire anyum rábólint,mert szeretném,ha eljönne :)
Vendég
 


Béku
3 hónap kell az egyházi esküvő előtt? Ez már nem is rémlik…
Találtatok végül olyan papot, aki nem csinál problémát a pocakból?
Lesz utána valami kis ünneplés?
Hú, a ruha nehéz kérdés 8 hónaposan…
Na közben látom megtaláltad a 4D-t, hol akciós még?
Én valószínüleg a Margitba megyek.

Ancsi
Tényleg jól haladtok a beszerzéssel!
És nagyon jókat kaptok ajándékba, én vehetem meg ezeket…
Na jó, légzésfigyelőt kapok majd.
Én már nehezen hajolok le, de hát már a védőnőtől is megkaptam, hogy mások ekkora hassal mennek szülni…
Na meg ha belepunnyadok a kanapéba, összeér a hasam és a mellem alja, az már fáj :(
Van képed a babakocsiról?

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: hát most van vagy 4 hely a tarsolyban,még nem 100%,hogy hol lesz,párom már szervezkedik :)

Nekem igazából mindegy is lenne a helyszín.

A 3 hónap szerencsés,mert van ahol 1 évig kell járni előkészítőre,itt viszont a keresztelés előtt is elég 3 hónappal szólni (Újpest),és abban reménykedem,hátha párhuzamosan is meg lehetne csinálni a kettőt,mondjuk így elég sűrű lesz! :shock:

Az ünneplés necces épp amiatt,hogy akkor már bármikor jöhet Maja,úgyhogy talán inkább utólag csinálunk valami partit :D :D :D

Az Auchan mellett (Dunakeszin) van még egy hely,ahol szintén 9000-ért csinálják az UH-ot,és anyumnak az jó helyileg,és akkor talán Stevia-t is tudunk venni ;)
Vendég
 


As Judit!Isten éltessen sokáig!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku!Gondolom már izgatott vagy a 4D miatt!Mikor mentek?Már én is nagyon várom,hogy mehessünk!Mi május környékére tervezzük!Viszont hétfőn megyünk fotózásra!Kíváncsi vagyok milyenek lesznek majd a képek?!
Végre meglettek a párkányok is...hát nem volt egyszerű menet felrakni őket....meg kellett vágni a falat,hogy bemenjenek az abalak alá!....újra kosz,újra takarítás!Ki kell még javítani az ablak körül....újra kosz,újra takarítás!..Majd jöhet a festő tapétázni....újra kosz,újra takarítás!.......na ezért frankó úgy csinálni bármit is a lakásban ha bennt lakik az ember! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: holnap megyünk,így ér rá párom,illetve anyum,aki elvisz,de rohanás lesz,mert 7-re van időpontunk,és csak 8-ig vannak nyitva, párom meg 6-kor végez...

De már nagyon várom,jobban mint eddig bármit! :)
Vendég
 


Ancsi, köszönöm szépen!

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Ancsi, nektek hanyadik hívásra sikerült elérni a SOTE-t?Ez rosszabb mint a BMC.A papíromra az van írva, hogy csak pénteken kérhető időpont 8-12-ig.Tényleg csak a mai nap lehet előjegyeztetni vizsgálatra, vagy ha ma nem sikerül telózhatok hétfőn is?

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Ááááááááá nagy nehezen sikerült.Hétfőn mehetünk is, 12.30-ra.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As Judit!Akkor már nem is kell válaszolnom!Örülök, hogy sikerült?Miért mentek Sotéra?
Mi is megyünk hétfőn Pestre...más irányba!Találtam egy fotós csajt,csinál apáról+rólam+pocakról pár képet!Már kíváncsian várom,hogy hogy fognak sikerülni! :lol:
Kedden meg doki látogatás!Köv. héten vérvétel..aztán védőnő... ballagás...aztán cukorterhelés...közben a ház!Hát komolyan mondom mindig van valami!És mindjárt szülünk!!!ÁÁÁÁ!...annyira gyorsan megy az idő!!!
Nemrég értem haza kozmetikustól!Végre csupasz a lábam...viszont azt már nem mutattam volna meg neki! :? Beszéltük, hogy ha majd közeledik a szülés megejthetnénk akár egy intimgyantát is!Lehet hülye vagyok de most az jutott eszembe,hogy az ugye nem indíthatja be a szülést?!Vagy igen?!..úgy utálom ezt a szőr dolgot!

Kép
Kép
missancsi
 
 


As Judit!Vannak amúgy érzéseid?Mármint a babával kapcsolatban?Hányadik héten is vagytok?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: miért indítaná be a szülést a gyanta???

kb. nekem is hasonló a program,ma 4D,kedden doki,utána valamikor labor,mert lassan itt a terheléses ideje,és 26-án ismét védőnő...

Én is ma fogok kozmetikázni,de itthon ;)
Amíg le tudok hajolni a lábamhoz,addig megoldom én,aztán nem tom,nem szeretek kozmetikushoz menni,majd talán apa segít :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jah...fotós csaj mondta,hogy vigyek 1-2 nyári ruhát!.....szerintetek feljött rám valamelyik is??!...pedig anno amikor még vettem 1-2 rucit...gondoltam ezek milyen frankók lesznek majd kismamás alakomra is....hát pocira jók is....csak hát ott vannak a melleim is.....na hát akkor azokkal nem számoltam! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ha olyanom van megcsinálom magamnak én is........múltkor fel is sikerült robbantanom a gyantát a mikróban....de már nincs humorom szarakodni vele...a kozmetikus meg sec-perc alatt lekapja!
Kimondottan az intimgyantára gondoltam,hogy az nem indítja-e be,mert az mégsem a lábam és hát azért az "fájdalmasabb"is?!
Jó lenne szülés előtti napokban megejteni,mert utána már nem hinném hogy ezzel leszek elfoglalva!..viszont nem szívesen mennék el szőrösen szűlni...és azt sem szeretném,hogy más borotválgasson!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: én itthon magamnak gyantázok,de OTT nem.
Azt nem bírnám elviselni,az utolsó hetekben nekem párom fog segíteni,így beszéltük meg,mert hát akkor elég sűrűn lesznek vizsgálatok...

szülésre én is úgy megyek,hogy megcsináljuk előtte,de itthon,és akkor sem gyantával.
Most nem bírom a fájdalmat,a lábamon vagyok csak hajlandó elviselni...
Vendég
 


Ancsi: igen,voltam 4D-n,de ismételni kell,mert mint kiderült brutális haskeményedésem van,úgyhogy napi 3X magnéziumot kell szednem...

Rosszul lettem a vizsgálaton,úgyhogy abbahagytuk inkább,nem akarta a nő,hogy méhösszehúzódásaim legyenek,majdnem az eszméletvesztés határára értem...
Iszonyú volt!!!
Vendég
 


Úúúú Béka!Nem irigyellek!Volt ennek vmi előjele,éreztél már előtte is vmit?...nem mondták,hogy mitől lehet?
Egyébként ettől a keményedéstől én is tartok!
Vigyázz magadra nagyon,pihizz!!!!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Mondtam a nőnek,hogy éreztem eddig is,hogy ez a terhesség iszonyú kényelmetlen,de jó tudni,hogy nem ez a normális!

Amint hozzáért a pocakhoz,kiakadt,mert kőkemény...
Benyomni se lehet,és miután próbált vizsgálni,fájdalmas is volt eléggé...

Aztán hirtelen kezdtem nagyon rosszul lenni,elsötétedett minden,kivert a veríték,fájt a hasam,és azt hittem,még hányok is...

De a legrosszabb az volt,hogy éreztem,hogy pillanatok vannak addig,míg elveszítem az eszméletemet.

Amiatt volt állítólag,mert nagyon vékony vagyok,és háton kellett azon a kemény valamin feküdni,a baba meg már 500 g fölött van,azaz nagy súly nehezedett rám...

A szívem üresjáraton működött,nem továbbított oxigént..
Vendég
 


Mondta a banya is,hogy nagyon sokat pihenjek,és minimum 3magnézium naponta...
Vendég
 


...és tudjátok, hogy mikor mehettek újra?Kaptatok új időpontot?Milyen volt a hely?Nem volt szimpi?
És ma milyennek érzed a pocidat,jobbnak?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Hát ma is érzem ugyanúgy,mint tegnap,de már azóta van bennem 2 magnézium,és azt hiszem segít tényleg!

Ide nem kaptunk,de nem is akartunk új időpontot,inkább elmegyünk a Genesisbe,ott tuti képeket csináltak,akkor már inkább azért fizetnénk!
Vendég
 


Béku
Jól megdöbbentem ezen a 4D-n!
Szegény, remélem nem lesz több ilyen!!!
Gondolom Steviat sem vettetek.

Esküvői helyszínt merre nézegettek?
Az igaz, hogy sokáig kell előkészítőkre járni előtte.

Ancsi
Hova mentek fotózásra? Mennyibe kerül egy ilyen? Teszel majd fel képeket?

Jaj, tehnap a H&M-ben nagyon nézegettem egy cuki kis kockás inget, mellénnyel, meg egy irtó aranyos nadrágot… És olcsó is volt, mindkettő le volt árazva és olyan akció is volt, hogy ha két leértékeltet vesz az ember, az olcsóbb ingyen van.
nem vettem meg, mert úgyis kapunk Svájcból ruhákat, azokat meg kéne nézni, és rohantunk tornára… Hát este már bántam rendesen! Ma felhívott a barátnőm, hogy elmentek megint a H&M-be és megveszi nekem, olyan rendes!!! :)

Ja, és megszületett a svájci unokatesóm kislánya...

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: gratula az unokatesódnak!! :)

De,vettünk Steviát :) :)

Csak azt nem tudom még,mit kell vele csinálni,hogy még nincs feldolgozva úgymond :D

Bementünk,mert anyum ájuldozott az éhségtől,tudod diétázik Ő is,és Stevia nélkül nem jöhettem el ;)

4D durva volt nagyon,ezért mindenképp ismétlés jön.

ez az egy kép sikeredett (többi felejtős)
Kép
Vendég
 


Én megpróbálom nagyra növeszteni a Steviát, aztán ki lehet szárítani...

Jaj, hát ez tényleg nem lett túl jó kép :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Húú Béku, nagyon ijesztően hangzik ami a 4D-n történt!Remélem a magnéziumnak köszönhetően azóta nincs haskeményedés!

Ancsi, a korunk miatt küldött el a doki vizsgálatra.Kérdezte hogy bevállalom-e az amniót.Mondtam hogy erre nem tudok válaszolni, de a tanácsadásra szivesen elmegyek.Most vagyok 19 hetes, itthon pedig kedden lesz az AFP-s kötelező ultrahang.Ha hétfőn nem is, de remélem kedden már kiderül hogy fiú lesz vagy lány.A babát azóta sem érzem mozogni, pár naponta van egy-egy, mostmár erősebb buborék.
Jól hangzik ez a fotózás, teszel majd fel képet ugye-ugye-ugye?! :)

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Estrella: hát ha láttad a Genesis-es képeket -igaz ott még csak 15 hetes volt Maja- ezerszer jobbak!!!

Komolyan jobb azokat nézni,pedig ott még olyan kis vézna volt a drága...

És ez a kép "sikerült" egyedül,a többin szétcsúszott szörny-képek vannak,fel se raknám.... :?

Pénteken ha kapunk időpontot,akkor elmegyünk a Genesis-be,mert ez visszahozhatatlan élmény...
Vendég
 


As: még nem múlt el,de érezhetően csökkent!
Vendég
 


Ahhh, szerencsére minden rendben, fel sem ajánlották az amniót.Valószínűleg csak a protokoll miatt küldtek fel minket is.Éééééssssss kisfiúúúúúú lesz!!!!! Kezd felzárkózni a tökös csapat :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As: gratula a fiúcskához!!!! :D :D :D :D
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: