Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Béku, a mellszívóval kapcsolatban sajna nem tudok segíteni, nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.Csak annyit tudok hogy tesómnak kézi volt, de hogy milyen márka, fogalmam sincs.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Mellszívóval kapcsolatban egyenlőre tökre semmi ötletem!Eddig azokat még nem is néztem!Mindenképpen kell az majd nekünk?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: nem tudni előre,ezért veszek először csak egy kézit,mert ha ott leszek bedurrant cicikkel,azt hiszem elkél majd a segtsége,ha nem boldogulok...

márpedig első babás vagyok,tuti hogy nem megy minden rögtön :D
Vendég
 


Kérdeztétek a babakocsinkat:ezt néztük ki,ez az "álom",reméljük mamák-papák is hozzájárulnak :roll:
Színben viszont narancs-fekete lesz,mert ha 2.baba esetleg fiú lesz akkor nem igazán kéne szegényt rózsaszín-feketében tologatnunk! :?
Szoba is már nagyjából megálmodva:Mályva(Kikában láttam egy gyönyörűszép habtapétát)-rózsaszín-lila színek lesznek+egy kis neonos zöld!(Bútorokat Andiékhoz hasonlóan mi is az Ikeában néztük ki)+kinéztünk egy lilás kanapét is.De majd ha már ott fogunk tartani,úgyis rakok fel képet!Egyenlőre az ablakokat várjuk a cseréhez! :?
Apa holnap hajnalban utazik!...rossz kedvem van ez miatt nagyon!10 napig nem igazán fogom tudni,hogy mi van vele!ÁÁÁÁÁ!!! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: ne szomorkodj,inkább készülj neki valami meglepetéssel,mire hazajön,azzal el lehet szöszölni napokig is,úgy gyorsabban telik az idő!!! :D

Te érzed már a babát?
Vendég
 


Béku!Szerintem én nem veszek mellsz-ót,mintha sógornőm azt is felajánlotta volna,így ha nálam gáz lesz akkor ott lesz kéznél az!Szerencsére!Babamérleggel ugyanígy vagyok!
Nem tudom ti hogy vagytok de egyszerűen nem tudok ellenállni a babaruciknak!Már "kellett"is vennünk 1-2-t!Olyan édik!!!
Mostmár merek rózsaszínt venni mert kedden Sotén is megerősítettek,hogy ez a baba bizony lány! :lol:
Genesis-ben tök érdekes volt!A nő megkérdezte,hogy nem ikerterhességnek indult? :roll: A méhlepény miatt!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Sajna nagy meglepetéssel nem fogok készülni,mert a 10 napra "költözök"anyumhoz!1.nem tudnám anyós hülyeségeit,okoskodását,elszámoltatását elviselni(nálunk van a boltja,így napközben itt van egy szinttel lejjebb :? mostanában márpedig nagyon kiakaszt!)2.tavaly betörtek a boltba,úgy hogy mi meg az emeleten alukáltunk!Így azóta éjszaka sem maradok szívesen egyedül!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Sajna még nem érzem Dorcit :( ,pedig már olyan jó lenne!,csak a kis bubik vannak néha!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Te érzed már?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Nem,én még nem érzem...

tegnap volt párszor furcsa nyomás-érzésem az alhasamban,de nem tudom,annak volt-e köze a babához!

A Genesisben nekem meg miómát vélt látni a nő a méhemben...
No annak se örültem túlzottan :?

mikor visszamentünk ránézni mégegyszer a babára,amit Ő ajánlott fel,már nem volt annyira kedves,mint előtte,csak míg azt hitte,mi vagyunk a következő fizető vendégek....
Vendég
 


uhh :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Nem tudom,kell-e azzal a miómával csinálni valamit,ha valóban az,mert a méhen belül van állítólag.

de azért inkább a dokimra hagyom,hogy vizsgáljon,és a genetikai UH-on se mondták,hogy lenne valami...
Vendég
 


Jajj de jó hogy jöttél Ancsi, már kezdtem aggódni, hogy baj van.
A párod hozhatna haza egy kis meleget is magával :D
Nálam még csak bugyogás van, de azis csak ritkán.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Hát igen!Hozhatna egy kis meleget!Biztos csoki barnán fog haza jönni!Itt is lehetne már jóidő...folyamatosan...mert ezektől a frontoktól mindig szétmegy a fejem!Azokat a napokat csak Algopyrinnel birom ki! :?
Mióma ha most baj lenne már biztos mondták volna?!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: mivel orvos nem látott azóta,csak a Genesis-es nő mondta,ezért nem tudhatom,hogy ez gáz-e....
Vendég
 


Béku
Írtam a másikon is, lehet van haladás név ügyben, ha már mindenképpen magyar név kell, akkor Csongor vagy Hunor, a Csongor jobb lenne, mert olyan, mint a Zsombor, csak az nem megy a vezetéknévhez és azt jelenti, hogy sólyom. Férj neve meg fehér sólymot jelent.
Nem volt azóta görcsöd?
Durva ez a sok védőnőzés, engem békén hagy.
Mondjuk semmit nem csinál, megméri a vérnyomásomat, de kb ennyi. Még pisit sem néz.
Ja, meg olyan ósdi tologatós mérlege van, kb 4 kilóval többet mutat, mint az otthoni digitális, fasza. A doki is a normális súlyomat írta be, és nem értette, hogy miért 4 kiló a különbség, mondtam, hogy a többi digitális…
13 hetesen nem lehet szívhangot hallani??? Ezt a kamut!
Nekem könnyű, szenteste éreztem először, nem kellett feljegyeznem, de a kutya nem kérdezte.
Én már utánajártam a mellszívónak, ha kézit szeretnél, akkor Avent Isis a nyerő, ha elektromos, akkor Medela Mini Electric.
Én elektromosat fogok, mert a kézi nagyon kifárasztja az ember kezét. Szerintem jövő héten meg is veszem a Brendonban a kuponnal
Amit kinéztél, annál csak 5000-re drágább az elektromos most…
És ha kézi, akkor olcsóbb ennél az Avent.
A miómáról kérdezd meg a dokit, de csak mondta volna, ha baj lenne!

ancsi
Szép a babakocsi, ez milyen márka?
Jó lesz a mályva szoba!
Hova megy a férjed?

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: az a para,hogy a miómát nem a doki mondta,hanem a 4D-s UH-on a nő :?

hát megvettem a mellszívót,de nem annyiért ;)
vaterán vettem egyet óccsóért,még ajándékot is kapok mellé :D

Medela,de kézi.
No majd meglátjuk. Apa csak besegít,ha nem bírja a kezem,nem? :D
Úgyis hazajár majd ebédelni is,ennyiből jó,hogy itt dolgozik most a közelben :)

Tetszenek a nevek :D Csongor nagyon jó! :D

Képzeld,a rendelőben és a védőnőnél is tologatós a mérő,de mindkettő 3 kg-mal kevesebbet mér,mint az itthoni digitális...
mikor már örültem,hogy elértem a bűvös 50 kg-ot (életemben először),közölték,hogy 47 kg vagyok :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csongor,Hunor,Zsombor....mindegyik tetszik!Megint divatban vannak ezek a nevek!
A babakocsi Abc márkájú....csak lejjebb vihetnék az árát! :? A szobát már nagyon várom,hogy csinálhassuk!Kb.:2 hét és megérkeznek az ablakok is,aztán kezdődhet a többi is...belső lépcső berakása,falszétverés,építkezés....húúú csak látnám már a végét!
Kicsit "aggódom",mert még mindig nem érzem a picúrt...annyi hülyeség eszembe jut ilyenkor...de jó lenne ha most lenne itthon szívhangfigyelő!
Most átköltöztem anyuhoz,amig párom nincs itthon(Estrella:Karib tengeren van)...de lehet,hogy már kezdek öregedni de már úgy mennék haza!De egyenlőre hétfőig ez van! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Szia Ancsi,

nincs szerencsém az orvosokkal.Mivel már megvannak a 12. heti eredményeim, így beszerettem volna jelentkezni a kiszemelt dokihoz.Erre nem eltöri a karját?Kb. 1 hónapig nem lesz.Azt hiszem gyorsan kell találnom valakit mert tényleg nem fognak így elvállalni.
Ma írtam a gyöngyösi topicba, ott is és a házból agy kismama is a mumusomat ajánlotta.Áradoztak róla- nagy meglepetésemre.Bár amelyik doki quimby koncertre jár, nem lehet olyan rossz ember :D .Pénteken vittük el kultúrálódni a gyermeket, ahogy megláttam ezt az orvost, egyből a kémcsöves hülyeségem kezdett el járni a fejemben :?
Nyugi, az az egy hét már gyorsan le fog telni!Kiváncsi vagyok milyen ajándékot talál Dorcinak.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Húú As Judit!Nem irigyellek!Azt én is utálom ha eltervezek vmit és nem úgy jön össze!Remélem sikerül dokit találnod!
Nekem jövő kedden kéne mennem,de most nem tudom hogy lesz mert az ünnepnap! :roll: Majd csütörtökön felhívom,hogy mi legyen?!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku
És mikor mész legközelebb a dokihoz??? Remélem megnyugtat a miómával kapcsolatban, látod, Andinak is van.
Én azért veszek új mellszívót, mert az EP-től visszakapom az árát, így “ingyen” van.
Biztos jó a kézi is, de lusta dög vagyok :)
Nekem is a Csongor tetszik jobban.
Fura, nekem sokkal többet mutat a tologatós mérleg, bár akkor ugye teljes menetfelszerelésben állok rá, othon meg nem.
Hú, mikor voltam én 47 kg! :)

Ancsi
Nem is annyira divatból szeretnénk magyar nevet, hanem a férjem nemesi származású, nemesi névvel, így nyilván nem Rómeó lesz a pici :)
Ezért is van nagy öröm-boldogság a családban (apósnál), hogy fiú…
ABC-t én is néztem a Brendonban, hát nem olcsó!
Jó nagy felfordulás lesz a szoba-kialakítás!
Az “átlag” a 20. héten érzi először a picit, úgyhogy nyugi!
Könnyű mondani, tudom, nekem lerúgja a hólyagomat egész nap :)
Ja persze, Karib-tenger, mondtad is!

Én újra hányok és állandó gyomorégés, a szívem nem bírja az emelkedőt, meg este is majd’ kiesett a helyéről, levegőt is alig kaptam.
Ezek után elég fájdalmasan érintett, hogy 4-ig aludtam, aztán jöhettem dolgozni reggel…
De a hosszú hétvégén mi is nekiesünk a babaszobának, a 2. számú gyerekszobába átköltöznek a hüllők, már nagyon várom!

Kép Kép
estrella22
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Estrella: én már 13 hetesen fújtattam,mikor mentünk Sz.keresztre...
pedig lájtos séta volt,aztán picit dombot másztunk,de én már a sima úton is alig kaptam levegőt..

Most is észrevettem 7végén,mikor a kertet csináltuk párommal,hogy nagyon nehezen bírom tüdővel :?

De gondolom ez természetes,hisz a gyomor is feljebb került,mindennek kisebb helye van odabent :D

Csütörtökön megyek dokihoz,de nem tudom még,említsem-e neki a 4D-s nőt,mert így is alaposan vizsgál,így ha van valami,úgyis látni fogja.
Annyira nem aggódom,bízom benne,hogy nem okoz gondot :D

Gyomorégés van nálam is..
Tegnap a tzatzikibe meggondolatlanul raktam 1 pici fokhagymát,de iszonyúan érzem magam tőle még mindig..
Valamiért most a hagyma és fokhagyma direktben nagyon rosszul érint... :(


A mellszívó végülis Neked sincs ingyen,mert a számlára is Te fizetted be a pénzt,amiből az véve lesz így. :?
Mindenképp pénz :(

Hátha nem is lesz rá szükség,addig jó lesz nekem a sima kézi is,nagyon jókat olvastam róla :D

Ancsi: 20. hétig ne aggódj a baba mozgása miatt.
Vendég
 


Óóóó, én már a legelejétől olyan irigykedve olvasom hogy kinek milyen tünetei vannak.Nekem semmi.Még Sz-től is kérdeztem annak idején hogy ez így normális-e.Nekem inkább azon szokott járni az agyam, hogy tényleg terhes vagyok-e.Az alkatom miatt meg még totál nem látszik.
Ma hallottam a nőgyógyászom felől is.Elvetélt a 20. hétben. :cry: Itthagyja a kórházat, Hatvanba megy át.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Sziasztok,
megtudnátok írni a kornélotok paramétereit?Varrni szeretnék magamnak egyet.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Béku
Vagy akár ide is tehetsz képet a kocsiról…
Én is alig bírom már szusszal, pedig még 3 és fél hónapom van hátra!
Én mondanám ma a helyedben a miómát… Hányra mész?
Én 16:40-re.
Nem én fizetem az EP számlámra a pénzt, hanem a cégem. Így nem kajára költöm, vagy internetre :)
De amúgy tegnap megvettem, kipróbáltam, fura érzés...
Sogornő mondta, hogy neki nagyon elfáradt a keze a kézitől, persze lehet, hogy valami rossz fajta volt neki, ő nem járt utána semminek kb. Az Avent és a Medela tuti jó!


Kornélom méretei:
130 cm hosszú, középen a szélessége 33-35 cm, ez a két vége felé keskenyedik.

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: nekem most akkor már kézi Medela van,de net alapján nagyon szimpi!!! :)

Anyummal beszélgettem tegnap erről a szoptatás témáról,és mondta,hogy ne parázzak,ugyanilyen adottságokkal indult neki,mint én fogok,és teljesen jól működött a dolog,de tény,hogy folyamatosan kell használni mellszívót,és ha ócska kézi,akkor belegebedek :D

ha meg nem használom rendesen,akkor a tej is kevesebb lesz...

Kép

Kép
Vendég
 


Estrella, köszi az adatokat!

Béku, nagyon jól néz ki a babakocsi és jó áron is sikerült hozzájutni!

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: köszi! :)

képzeljétek,tegnap ülve elég sokszor volt olyan érzésem,mintha a baba miatt feszítene a pocak :)
nekem fekve nincs ez az érzés,csak így,ha úgymond összébb húzom magam,azaz nem vagyok kifeszítve :D

Persze lehet,hogy nem azt éreztem,de ez már elég gyanús volt!!! :)
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Béku
Ha medela, akkor jó lesz!
Szép a babakocsi, ha jól látom, ez a Lite, ugye? (Nem felfújható kerekű :))

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: igen,ez a lite változata :D
Vendég
 


Estrella, ill. Judit:

légyszi aki meg tudja nézni nekem,írja meg az Espiro-hoz tartozó szervíz számát!
Köszi!

(szeretném megtudni,mennyiért rendelhető új váz az Espiro Vector Lite-hoz)
Vendég
 


Béku, előástam a jótállási papírt.
Az van rajta, hogy a jótállási igény érvényesíthető a vásárlás helyszínén, illetve a forgalmazó telephelyén.
ANIX Bt. 9700 Szombathely, Varasd u. 12. tel: 94/511-007
www.anix.hu

Az enyém amúgy innen van:
www.babakocsipiac.hu

Gondolom úgyis legkorábban szerdán tudsz lépni az ügyben :(

Kép Kép
estrella22
 
 


Gyerekek, azt hiszem gratulálhatok magamnak!Ma kézhez kaptam a kenet eredményét, és enterococcus faecalis van benne.Tiszta szégyen.Még jó hogy holnapra van időpontom a dokihoz, szépen bemutatkozom neki az első találkozásunkkor.
A mellemet már meg sem merem neki mutatni, kis hólyagok jöttel ki a mellbimbómnál, amit a melltartóm iszonyatosan irritál.

Ancsi, valami kis élménybeszámoló apától?Légyszi, hagy álmodozzak egy kicsit!

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: és mi az az enterococcus izé?
a melledet nyugodtan mutasd meg a dokinak,de a tejmirigyek miatt ott most sok minden alakul,ami természetes :)


Estrella: vagy rosszul írta le párom a számot,amit adtál,vagy már nem létező :?
amint hazaér,kiderül...
remélem csak rossz számot hívott :?
Vendég
 


Béku, csak a neten néztem meg mit jelent a lelet, de aszerint kaki van a puncimban. :shock: :shock: Durva.Ilyen még nem volt.Azt írták hogy anális szextől kapják el legtöbben.Hát az meg is érdemli.Nem tudom, talán rosszul törölhettem ki.Ha nincs ez a vizsgálat észre sem veszem, nem viszketek és folyásom sincsen.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: áááááá,ez nem lehet durva,gondolom emiatt nem tanácsos a tanga viselete terhesség alatt,mert az is ahogy csúszkál előről hátra és fordítva,tuti minden bacit odavisz,ahova nem kéne.

emiatt ne idegelj ;)
Vendég
 


:D :D jót nevettem a tangás beszólásodon, totál látom magam előtt, hogy ezzel az alkattal amivel rendelkezem belecuppan a bugyi a fenekem közé :D :D
este biztos felír valami kúpot a doki, az majd szépen kikúrál :wink:

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Sziasztok!
Béku!Pocakfotót akarok!...nagyvonalakban olvastam,hogy volt vmi gigszer a babakocsivásárlással!Most hol áll az ügy?Mikor kell genetikára menned?Meglátod minden o.k. lesz!
As Judit!Ne aggódj,doki biztos ad rá valamit,ami szépen kikúrál!Hát gáz vagy nem gáz(bár régen úgy gondoltam,hogy kismamiként nem fogok)de én a mai napig hordok tangát is!Nem kéne?! :?
Párom szerencsésen hazaért!Főztem neki fini kaját! :lol: ..Minden o.k. volt vele,amikor tudtunk beszéltünk,amikor nem akkor sms!Úgyhogy telószámlát már most nem várom!Amikor volt a földrengés+cunami akkor nagyon aggódtam érte,kicsit pityeregtem is mert akkor egy db-ig nem is lehetett elérni és hát ők is vizen voltak!Csak akkor éppen Mexikó másik partján épp mexikói öböl felé......hozzott ajcsit is! :lol: Tök ari kis rózsaszín badykat!Kis cukorfalatok!...amíg nem volt itthon akkor is volt meglepi! :lol: Kaptam 11szál vörös rózsát(múlt héten voltunk 11 évesek)+egy kis masnis dobozban volt egy kis babaruci+pár sor üzi!(és ezt házhoz hozták) :oops:
Amúgy szerencsére elég gyorsan eltelt ez a 10 nap,közben azért sikerült benyelnem egy jó kis felsőlégúti nyavaját! :? Anyóstól is a plafonon voltam(lekapcsolta a fűtést anélkül,hogy szólt volna és amikor hazajöttem volt vagy 15C a lakásban! :? )
Kedden voltunk dokinál is,nagyon jófej!Dorkánkkal minden o.k.!Fekve elég sokszor éreztem is már,de most pár napja nyugi van!
Kedden kell 20 hetes uh-ra mennem!..Pocakom már akkkkkoooraa! :shock: ..de olyan jó érzés!!!!
Most ruhát válogatok,szombaton színházba megyünk és hát vmi csinosat kéne találnom,ami fel is jön rám! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Húúú Ancsi, eszméletlen hogy milyen figyelmes a párod!
Ebben a hol jó, hol rossz időben nem csoda, ha összeszed valamit az ember.Remélem sikerül hamar kigyógyulnod!
Mit fogtok megnézni a színházban?

Én pedig ezennel megfogadom, hogy nem nézegetek latin kifejezéseket a neten és nem paráztatom be magam feleslegesen, isten engem úgy segéljen!A doki azt mondta hogy minden rendben, még vissza is kérdeztem hogy biztos-e.Akkor meg mi a fenének úgy írják rá arra a nyomorult papírra hogy- Eredmény: enterococcus faecalis.Az bezzeg nincs mellé írva hogy negatív, így hát jól beijedtem.
Azt hiszem jó dokit sikerült választanom.A jövőheti AFP- vel együtt nézünk egy terheléses cukrot is.Márc. 28- án pedig itthagylak benneteket 4 napra, be kell feküdnöm a kórházba egy teljes kivizsgálásra.Komolyan mondom még örülök is neki, inkább most derüljön ki hogy valami baj van - de persze nem lesz - mint később.Lesz még genetikai vizsgálat is, de hogy pontosan milyen azt még nem tudom.
Ahhh, most volt először - nem tudom mi a neve ennek a kütyünek, szívhang hallgatás.Nehezen találta meg, de fantasztikus volt hallani.Mint valami kis lovacska nyargalt volna. :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Béku, olvastam a mai kálváriátokat, nem semmi.Örülök hogy Majával minden rendben van :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: nagyon örülök,hogy minden okés,látod nincs is para ;)

miért kell befeküdnöd???
Vendég
 


Szia Béku, egyrészt a magas vérnyomásom miatt, erre dopegytet szedek.24 órás vérnyomásmérés lesz, szemészetre kell menni.Ennyi amit a papírról értek.A csökkent cukor tolerancia miatt szedem a meforalt- nekem is azt mondta Sz hogy végig kell szednem a terhesség alatt, de ennek a dokinak nem tetszik.Kiváncsi vagyok hogy mit találnak ki rá.Okoskodni meg nem akarok a meforallal kapcsolatban egy főorvossal szemben.Ezek miatt amúgy nem is aggódok, mert ha valami baj van, akkor arra van orvosi segítség.De a kétszarvú méhem miatt is jobban oda kell majd figyelni, mert nagyon kicsi és az a para ha nem tágul majd eléggé, elvetélhetek, vagy szét is repedhet a méhem.Minél előrehaladottabb a terhesség, annál veszélyesebb.Egyenlőre még pici a baba, van elég helye.
Kiváncsi vagyok én is hogy pontosan milyen vizsgálatok lesznek még a 4 nap alatt.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


innentől priviben vagy email-ben megtaláltok...
úgy látszik a fórum beszélgetős részét és funkcióját félreértettem...
Vendég
 


Béku, ne csináld, én nem is értettem ezt a beszólást Macstól...
Nyilván az ő helyében én is leszartam volna, mit veszek...

Kép Kép
estrella22
 
 


tudod,miután otthon olyan sz*r a helyzet,amilyen,itt voltam Veletek a legszívesebben...

már a múltkorit se értettem az amnióval kapcsolatban,hogy miért kell rémisztgetni pl.Pannikot 1 nappal a vv előtt,hogy az ICSI miatt lehet kromoszóma rendellenessége a babának....

sok mindennek van kockázata,pl. annak,hogy a leendő babánk láncdohányos lesz,de azért annyira minimális ennek a valószínűsége (kromoszóma),hogy nem értettem,miért is kellett volna az amniót választanom.......

most meg ez... csak meséltem Nektek,Ti meg kérdeztétek,mi a helyzet,erre válaszoltam,nem tudom,ez miért olyan nagy bűn,meg az,ha próbálok valami jót olcsón beszerezni.

Nekem örömet okoz a várandósság alatt tervezgetni,hisz ezt vártam 5 évig (no meg már előtte is),és most ki akartam élvezni minden pillanatát.

Elhiszem,ha valakinek rossz napja van,de hogy itthon nővéremtől ezt kapjam,utána egy nyamvadt fórumon is...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: