Új privát üzeneted érkezett!

Béku, nagyon aranyos Maja a videón, nagyon találó a vonalzód :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


AsJudit: köszi!!! :)

most aztán jó hosszú videónk van :D
Szombat óta nem néztem meg egészben,csak néhol belenéztem feltöltéskor :)
Vendég
 


As Judit!Szupppi!!!!Megnéztem a képet!!Nagyon cukor a manód!!! :lol: ..Simán adtak végül képet!Vagy "ki kellett sírni"?Annyira örülök!Meglátod minden rendben lesz!
A kilók miatt ne izgulj!...ahogy mondtam,meglátod igazi kismamis leszel nemsokára!

Kép
Kép
missancsi
 
 

 
 

Nem nagyon akart adni, mert még nem nagyon látszik szépen- szerintem sokkal rosszabb felbontású a gép a BMC-snél.Előadtam hogy a párom még nem látta, ami igaz is, a 7 hetesen még kis "paca" volt.
Amúgy hoztam a formám, a nő mondta hogy vetkőzzek le a függöny mögött.Kérdezem hogy hüvelyi lesz?Természetesen igen.Hallod, mint aki még nem csinált ilyet, simán visszasétáltam bugyiban :oops: De megérte, végre kilettem pókhálózva :D
A BMC-ben többször előfordult hogy vizsgálat után, a másik öltözőbe nyitottam be.Vagy nagy lelkesedésemben kabát nélkül indultam el.Szóval elég szórakozott vagyok.Néha arra gondolok hogy tuti egyszer a gyerek nélkül indulok majd haza a boltból :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Én ennyire mondjuk nem vagyok szétszórt,de én is elfelejtek dolgokat...
Tegnap este már zaklattam a páromat,hogy 20 perce haza kellett volna érnie,és szabály,ha bármi van,telefonál...

Erre mondja nekem,hogy épp az orvosi papíromat várja,amiért volt szíves elmenni (90 napos). :roll:

Totál elfelejtettem,pedig ezt tényleg említette :D
Vendég
 


As Judit!Néha én is ilyen szórakozott vagyok!Régebben,alkalom adtán elmentem 1-2x szoliba és mikor kikapcsolt a gép mindig annyira "elkalandoztak"a gondolataim,ill.ált-ban mindig siettem,így attól féltem,hogy egyszer nehogy valamelyik ruhadarabom nélkül menjek ki! :)
Vagy pl.:most vérvételen olyan szórakozott voltam,hogy ajtót véletlenül tökre becsaptam,aztán AKKORÁT :shock: huppantam a székbe,hogy még a vv-es nő is mosolygott rajtam!

Béku!Olvastam hogy benyeltél vmi kórságot! :? Remélem jobban vagy már!Már nagyon szupi lenne ha már elmúlna ez a fránya betegséges-időszak!
...és végérvényesen,folyamatosan sütne a nap,mert én meg a melegfrontokat (fejem)nagyon nehezen viselem!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Kép

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: köszi,igyekszem gyógyulni :?

Már alig várom,hogy ez a fránya valami elmúljon,gyorsan beadatom az oltást,mert lehet,hogy a szezonja elmúlik,de ettől még bárkiben ott bújkálhat tovább,és nem szeretném,hogy épp az én képembe köhögje bele a vírust!! :?
Szóval irány a doki,amint lehet!!! :)
Vendég
 


Béku remélem azóta már sikerült kikúrálnod magad és sokkal jobban vagy.
Múltkor rákérdeztem az igazolásra és azt mondták hogy kedden kiállítják róla a papírt.Emlékszem hogy régebben beszéltétek hogy a 91. napot nem az utolsó mensi első napjától számolják.Szerinted szóljak miatta, vagy örüljek hogy már kedden megkapom? :?

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: örülj neki,hogy megkapod,nekem kinyomtatott az unokatesóm egy papírt,amin rajta a törvény szó szerint,mert nem tudta,hogy ismerem ezt a lehetőséget,és ott az van,hogy nem az utolsó mensitől számít,hanem a fogantatástól.

Nem olvastam tovább,de nálam az 104 napra volt,hisz lombiknál ezt tudni ;)

Mire leadod,vagy megnézik,lesz az annyi :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!Megvan az Afp eredményem!Ha jól látom rendben van,ugye???Erősítsetek meg légyszi! (és sokan mondják,hogy ebből is lehet következtetni a baba nemére!Hogy is van az?
Mom érték:0.98
Mom korrigált:1.04 Ref.tartomány:0.70-2.50

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: mi a kérdés? :lol: :lol: :lol:
mindkét érték ref. tartományon belül van,ennél jobban mi sem tudjuk kiértékelni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku!....és sokan mondják,hogy ebből is lehet következtetni a baba nemére!Hogy is van az? :arrow: :arrow: ez volt a kérdés! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: az is kérdés volt,hogy jó-e az érték,de ahhoz nem értek jobban,mint Te :D :D :D

Nem hallottam,hogy ebből lehetne következtetni a neméből, főleg,ahogy a másik fórumban írták a lányok,ez a vizsgálat egy baromság,és nem pontos...
Vendég
 


De miért lényeges ez? Hisz már tudod a baba nemét!! :D
Vendég
 


Ebbe olvass bele,már az első pár hozzászólásból kiderül,hogy semmi alapja ;)

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=14703
Vendég
 


Ancsi, örülök hogy az Afp is rendben van :D

[url]http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules__1500654-meseltek-v...

ezeken a történeteken derültem jókat :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As Judit!Jókat mosolyogtam a storrykon! :lol:
Remélem engem a bekaki-pisi el fog kerülni!Inkább adjanak előtte beöntést,mint hogy odakakkantsak egy adagot! :lol:
Béku!Végülis igazad van nem sok értelme van ennek az Afp-nek,viszont valamiért még mindig alkalmazzák! :roll: ...nekem nagyon fontos volt,hogy jó értékek legyenek,mert ezzel az erdeménnyel kell visszamennünk Sotéra genetikára és ha úgy alakult volna hogy szarul sikerült volna akkor tuti,hogy az amnióval gyötörtek volna!Abban az esetben lett volna ám idegesség!
Ezért is örültem hogy ok!
A baba nemére is állítólag lehet az eredményből következtetni,ezt már sok helyről hallottam!Bár 4D-n megmondták,hogy kislány,de azért kíváncsi lettem volna,hogy ebből is az derül-e ki?!Kíváncsi leszek sotén mit mondanak!?....ismerősünk most szült,végig lányt mondtak neki, mégis fiú lett! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: olvass bele abba,amit belinkeltem,mást is érdekelt a téma,de totál semmire nem lehetett következtetni az AFP eredményéből :?

Nem véletlen,hogy külföldön több helyen már évek óta nem alkalmazzák ezt a vizsgálatot,mert rengeteg hibás eredményt hozott, ezért kár paráztatni a kismamákat!!!

Amnióba pedig SOHA nem fogok belemenni,én látom az UH-on,hogy a baba rendben van,még a veséit,gyomrát is megnéztük,az meg szépen látszik,hogy a gerince is sértetlen,megvannak az ujjai,csontjai,szóval semmi kétségem afelől,hogy jól van!! :D

Ne parázz annyit!!!! :D :D :D
Vendég
 


Keksz témára visszatérve én vettem a bátorságot... azt is,ami apának nem volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


aaaaaaaaaaaa, de irigyellek!!!!!!!!!!
de ami késik nem múlik- remélem

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Kép
Ma téltemető bulin voltunk Gy.solymoson.Engem mivel már megcsípett a gólya, így átküldöm a többieknek sok szeretettel!Hozzon nekik is szerencsét!Az utolsó képen jól látszik, hogy jóízűen űzöm a telet :D
Ancsi, remélem kielégítem a kíváncsiságod a pocakomat illetően :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára as10vas 2011.03.02 10:07-kor.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


As10vas: hát ha az orvos engedélyezi,már csak rá kell szánnotok magatokat ;)
én párom is egyből visszakozott,aztán belátta,hogy ő is jobban jár,ha nem kötekszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Béku, gratulálok :)

Nézd, milyen szép türkiz kocsit találtam:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1441654071

Gőzöm sincs, milyen használatban, de szép :)

Na lassan megyünk ünnepelni...
Hááát, elég neccesen férek bele a fürdőruha felsőimbe...

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: ez a babakocsi régóta a megfigyelt aukcióimban szerepel ;) :D :D :D :D

fura,hogy ugyanazokat nézzük ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jó is,hogy még nem kelt el,anno rákerestem a babakocsik súlyára a hirdetések alapján,és így ezt is jónak gondoltam ;)

csak pénzünk nincs most (még) rá. :?

Fürdőruhára visszatérve,nem véletlenül vettem az eddigi 36-os helyett 40-es bikinit... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De legalább nem lógok ki belőle oldalirányban :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyon szép ünneplést kívánok Nektek!!! :)
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ancsi
Én sem engedném az amniót, ha eddig mindent rendben találtak!
Én nem tudom, mennyi a normális plussz, én két kilónál tartok így a 6. hónap elejére, de ugye IR-diéta...

Béku
Tényleg nézted ezt a babakocsit??? :)
Jó áron van és nagyon szép, persze jó lenne élőben látni, kipróbálni.
Az ünneplés jó volt, csak nagyon kimerítő volt a hétvége, tegnap 9 után le is feküdtem aludni. Mondjuk csak fél10 körül sikerült elaludnom, 5:50-kor meg kelés, de azért nem rossz.
Visszatért hozzám Vuk, két nyugodt hónapom van...
Meg valahogy lent is fáj mindenem, igaz főleg akkor, ha megyek vagy állok, nem tudom, hogy csak a baba nyomja-e, vagy gáz van? A héten akartam menni a dokimhoz, de szabin van :(
Amúgy jelentem, ez a test úszásra alkalmatlan :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: igen,nemcsak hogy néztem ezt a babakocsit,de az aukciófigyelőmben is benne volt,de sajnos ezt most megvették... :?
Sajna még nincs rá pénzünk,emiatt nem is nézegetem most tovább,mert csak a szívemet fájdítom :D

Fájdalmaim nekem is vannak,de mivel nem ott fáj,ahol a baba van,ezért a dokim megnyugtatott,hogy csak a belek rendeződnek,meg ugye a méhszalagok nyúlnak,így görcs ide vagy oda,nem számít :lol: :lol: :lol: :lol:

Vukot sajnálom!!!
Én nagyon utálok hányni,ezt Vuk is megsejtette,nem jött erre egyszer sem,pedig sokszor tartottam zacskót magam elé :roll:

Pedig anyum anno elég sokat hányt,mondjuk csak az elején,én meg egyszer sem..
Tegnap este viszont nagyon megijedtem,valószínűleg csak rosszul ültem a kanapén (kinyitva,és párnákból áll össze az eleje),szóval nem volt teljesen vízszintes,és begörcsölt közvetlenül a köldököm fölötti rész...

ahogy mozdultam,mindig újra beleállt...
elég volt,ha csak a kezem megmozdítottam. :?

De tudtam,hogy ez nem lehet para,tuti csak a levegő miatt,vagy rosszul mozdultam.
Aztán párom nagy nehezen felhúzott a kanapéról,mélyeket lélegeztem,és elmúlt!
Azért ijesztő volt! Féltem a babácskát!

Talán még kínos téma,de van már választott nevetek? :)
Vendég
 


Sziasztok!
Béku!Örülök,hogy már túl is vagy a vv-en!Amikor én voltam,nekem is nagyon gyorsan ment!8-ra mentem,8:10-re már kinnt is voltam! :lol: Nálunk is előre veszik a kismamikat(pedig millióan voltak)
Én is minden furi,ismeretlen érzéstől beparázok!Én is nagyon féltem kismanót! :?
Egyébként már nagyon szeretném érezni !
Kilóval kapcsolatban:én eddig 4 kg-ot híztam!Védőnő azt mondta,hogy 20.hétig még 1-et engedélyez és akkor "jó vagyok"!Megmondom őszíntén nem kimondottan érdekel!(mármint a kg).Reggelizek,ebédelek,vacsizok,nem nasizok(max.alkalmanként,de akkor is sósat,mert édességet egyáltalán nem kívánok!),normális kajákat eszek,semmi zsírosat+kaják között néha becsúszik egy kis gyümölcs!..most ebből mit spóroljak le??! :lol:
Nyári ruháimat elővettem megpróbálni.....minden ok,csak a cickóim buggyannak ki! :lol: ...így idén nem valószínű,hogy tudom őket használni!
Tegnap mi is kinéztünk egy babakocsit!Páromnak és nekem is ugyanaz tetszett..szerencsére!Bár az ára elég necces,de még bízom benne,hogy esetleg a rokonság is hozzájárul?! :roll:
Már a gyerekszobát is megterveztük....gondolatban! :lol:
As Judit!Arik a képek!Örömmel néztem őket!Gólyás a legjobb!...látom a calóriákat Te sem sajnáltad Magatoktól! :lol: Lángos..hm..nyami-nyami!...de rég is ettem!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Béku
Elvitték fix-áron? :(
Én is akkor vettem meg, mikor a szülinapomra mindenkitől pénzt kaptunk, így legalább nem költöttem el apróságokra.
Nekem nagyon lent fáj, a hüvelyem környékén, remélem nem a méhszájam, aggódom picit… De ha ülök, akkor nem, ezért remélem, hogy csak nyomja a pici…
Vuk-kal így jártam, igazi tankönyvi eset vagyok, minden kijött rajtam, hányinger, gyomorégés, vizesedés… :)
Ilyen görcs nekem is volt, elég ijesztő! De neked is csak pár perc volt, nem?
Kaptam ma hírlevelet, abban azt írták, kb 29 centi a baba, olyan hosszú, mint egy A4-es lap, jó nagy!
Á, név ügyben semmi. Ha nem lesz más, Ákos lesz.
Nem gondoltam, hogy ez ekkora szenvedés lesz, olyan fura, hogy más az elejétől tudja!
Most Buboréknak hívjuk :)

Ancsi
Nálunk nem veszik előre a kismamikat, sz*rnak ránk :(
A kórházban meg mindenki kismami…
A másodiknál már biztos könnyebb lesz és tudjuk, normális-e amit érzünk, de most még olyan fura!
Én nagyon kívánom az eédeset, csak ez a hülye IR!
Milyen babakocsit néztetek ki??? Linket kérünk!
És milyen lesz a gyerekszoba?

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: Buborék aranyos :D
nálunk csak annyiban veszik "előre" a kismamákat,hogy ha olyan cetlit húzok,akkor mindig ugyanaz az ablak hív oda a 3-ból,de még erre is kijelző van,majd miután leadtam a papírt,beállhatok a várakozó tömegbe várni a soromra,ahol a számom már csak egy a sok közül,és újabb kijelző bámulás következik...

Ja,és persze az egész előtt lent a portán IS sorba kell állni,és bejelentkezni...


A görcsszerű valami talán ha 2-3 percig tartott csak.
Mondta párom,hogy megmasszíroz,mert látja,hogy nemigen lazítok.
Vendég
 


Ancsi: én eddig kb. 1,5-2 kilót híztam,de ez is hol van,hol visszafogyom,úgyhogy nincs nagy változás.

Holnap úgyis megmér a védőnő,bár most a fenébe kívánom ezt a 3 hetente találkozást... :roll:

Nem vagyok parázós,mert nagyjából tudom,mire figyeljek,úgyhogy nem fogok minden húzódás miatt a kórházba rohangálni :D

Babát én se érzem még,és pénteken a 4D-n annyira mélyen nézte a nő a pocakban,hogy már a bugyimban mászkált azzal a vizsgálófejjel.... :roll:

Nem győztem a gatyát-bugyit lejjebb húzkodni...

Szóval nem is tudom,ha olyan mélyen van,hogyan fogom érezni,hisz épp oda esik a harisnyám szoros része is,hogy ne a pocakot nyomja.....
Vendég
 


Sziasztok,

vérvételről csak annyit hogy nálunk sem veszik előre a kismamákat.

Nálatok is szívózik a főnökötök a táppénzes papírral?Múlt hónapban is visszaküldte hogy nem jó a könyvelőnek a dátum.Ma voltam a háziorvosnál miatta és most is egy nappal korábbra lett dátumozva.Azt mondta az asszisztens hogy a terheseknél az előző napi dátumot írják, mert ma még bármi lehet.A főnökömék ma sem fogadták el, mert így a könyvelőnek egy napot külön kell bérszámfejtenie.Holnap ismét háziorvos emiatt a szarság miatt.Múlt hónapban nem említette doki hogy emiatt nem írnak mai dátumot, ha tudom akkor egy nappal később megyek a papírért.

Holnapra lesz kész a kombinált teszt eredménye is.Remélem már reggel korán benne lesz a gépben az eredmény, mert megyek a crinone miatt elmaradt kenetvételre és jó lenne megmutatni a dokinak.

Ancsi, ja jó volt ez a hétvégi mulatság.Ingyen volt a forralt bor, a tea, a herőce, diós süti, meg a virsli.Minden jelenlévő kapott egy kereplőt is.Hát erre a lángosra fájt egész nap a fogam, nem ebédeltem miatta, a végét meg már apum ette meg.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Nem is értem,mi a para a táppénzes papírral :?
nekem már jópár lett leadva dec. eleje óta,és egyikkel se volt baj ... :roll:
Vendég
 


Béku, tetszik az új vonalzód :D tényleg rossz hogy így számol visszafelé, de nagyon tetszik a gólya
Jó napom volt tegnap, sőt az estém még jobb.Rákérdeztem a kekszre és a sportra, áldását adta a doki, sőt csodálkozott hogy tiltva volt.De szerintem jobb hogy vártunk vele, eleve a crinone miatt sem lett volna jó.Ennyit József óvatossági dumájáról, ő támadott le, én meg nem tiltakoztam :D
A kombinált teszt is alacsony kockázati tényezőt mutat, igaz nem éppen magas számok, először meg is ijedtem, de a doki mondta hogy jók az értékek.
Megkaptam az igazolást is az adózáshoz.
A háziorvos meg szépen megkért, hogy legközelebb egy nappal később menjek a tp papírért ha így parádéznak miatta.
Most két hét csend következik nálunk, azután védőnő és AFP.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


No,nekem megvolt tegnap az újabb védőnős látogatás,előtte hétfőn meg az AFP...
uhh,tényleg,annak a piss eredményéért is el kéne mennem valamikor.... :?
Vendég
 


óóóó az AFP- nél majd vizeletet is kell majd vinni?

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Kaptam 2 fiolát,az egyikbe vették le a vért,a másik a pissnek volt,de ezt előre nem tudtam,viszont a terhesgondozási lapon rajta volt,hogy az AFP-hez vizeletvizsgálat is tartozik!

Úgyhogy vittem magammal,aztán párom a mosdóban megoldotta,míg én a vérvételre vártam.

ja,és azt se mondta senki,hogy éhgyomorra kell menni,én csak önszorgalomból mentem úgy,ott rákérdeztem,hogy ehetek-e még a vv előtt,de mondta a nő,hogy jó,hogy éhgyomorra jöttem.

Mivel eléggé az utsó pillanatra adták az időpontot,nem cseszhettem el egy ilyen hülyeséggel,hogy nem viszek/adok le pisst,vagy nem éhgyomorra megyek...
Vendég
 


Kösz az infót, jó hogy leírtad!
Néztem a papíromat, de azon nincs bejelölve rajta.Meg úgy látom elírták, az van bejelölve hogy nem vagyok cukros- csökkent cukor toleranciám van, a kettes diabétesz előfutára.Majd rákérdezek hogy kijavítsam-e.
Tegnap adtak egy egy kis poharat, abba pisiltem is és leadtam a laborba a kenetekkel együtt.Lehet hogy nem most kellett volna?Hát igen, én pisilek ha kell ha nem :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Na most jut eszembe, lehet hogy az egyik fiolában nem is a kenet lehetett, csak a két üveg lap közötti volt az, a másik meg a vérnek kémcső? :shock: :shock: Hát ha igen, akkor megint hoztam a formám :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Nekem volt 9 hetesen is labor,akkor is volt vizeletvizsg. és vérvétel,meg most 16 hetesen AFP.

nem tudom,hogy Neked mit néztek.

nekem a védőnőnél is kell piss minden alkalommal.
Vendég
 


Ahogy a 7. hétben utóljára voltam a BMC- ben, akkor volt egy vérvétel és vizelet, most a kombinált teszt, legközelebb majd az AFP.A kenetet meg a crinone miatt csak most vették le.Múlt hét kedden használtam utóljára.
A védőnőhöz nekem is kell mindig vinni- ja, mindig :D 2x voltam eddig
Amúgy kaptam tőle egy "terhesgondozás ajánlott vizsgálati időpontjai" lapot, a lues vizsgálat a 12. hétre van írva, amit akkor kértem is, de mondta a doki hogy már rég megkellett volna csináltatni.A kenetes dolog (onkocytológia, cervixbaktar) meg a 16. héten van feltüntetve.Úgyhogy ez a papír úgy car ahogy van.

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


Nekem sajna 3-4 hetente kell mennem a védőnőhöz,ami totál felesleges,mivel orvosi ellenőrzés alatt is vagyok..
ja,és mivel ő meg nem ért semmihez..

lényegében csak vérnyomást mér,meg azt a csíkot belemártja a pissbe,és megméri a tömegemet..
Nem bántani akarom,de erre még egy csimpánz is képes lenne...
Arról nem is beszélve,hogy totál korszerűtlen felszerelése van...

találomra írja be a tömeget is azzal a tologatós izével,a ruha miatt is találomra levonogat az értékből,és a vérnyomást is csak találomra írja be,mivel nem digitális a kütyüje,és mindig mondja,hogy "fogjuk rá,hogy ennyi meg annyi"....

Ha meg kérdezek,nem tud válaszolni rá.

Tegnap egy anyukától hamarabb megkaptam a választ a kérdésemre,mint tőle.
Vendég
 


Ugyan ez nálunk is.Újdonságot nem mond, csak azt ami a vizsgálati listás papíron van.Én meg nézek rá, hogy ezért jöttem ide?Remélem a terhesség előrehaladtával majd jobban hasznát veszem.
Na, megvan már hogy miért híztam 1 hónap alatt 2 kilót!!!!Nálunk nem vonogatja le a ruha súlyát! :D :D :D :D

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


De ha az előzőt is ruhában mérte,akkor ahhoz képest volt 2 kiló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nekem az előzőből is levonta,úgy volt 48 kg,most meg 49,5.
De örült neki,hogy picit sikerült híznom.


egy értelme volt a tegnapinak,hogy nézett szívhangot ;)
a múltkorit is lecsalta,mondván,hogy 13 hetesen még nem hallani...
Na ja,előtte levő nap meg a dokimmal együtt hallgattuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de mindegy,nem kötekszem vele,de az tuti,hogy nem hallgatok rá.
rengeteg kérdés merült fel bennem,de azokat vagy a már anyukáknak tartogatom,vagy a szülésfelkészítőre. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ahhhhhh akkor csak bele kell nyugodnom, az bizony annyi :(

Lilypie Third Birthday tickers
as10vas
 
 


2 kg nem a világ :)
nekem 1-1,5 kg-ot engedélyezett a védőnő,de nem biztos,hogy az pont havi leosztásban fog feljönni rám :D

gondolom amikor kívánósabb leszek,akkor több,ha meg hányingeres,mint ma,akkor kevesebb. :)
Vendég
 


Azt mondta tegnap a védőnő,hogy ha végre érzem a babát,fel kellene jegyeznem a pontos időpontot...

erre miért van szüksége?
már semmiféle buborékozást nem érzek,néha az alhasamban pici feszítést viszont igen,de a levegővételtől képtelen vagyok odafigyelni,hogy ez most mi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

már nincs bennem para a baba miatt,mert tegnap is hallhattam a szívverését a védőnőnél,és remélhetőleg napokon belül a mozgását is megérzem,és akkor már tudni fogom,hogy rendben van :D :D :D
Vendég
 


Lányok,van tippetek mellszívóval kapcsolatban?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: